Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Ungdommens Holmenkollrenn J14 fri 2024

Lignende saker

Program, startlister og resultater for Ungdommens Holmenkollrenn J14 fri som arrangeres i Holmenkollen søndag 4. februar 2024.

Publisert 4. februar 2024 i Resultater

Resultater og program alle renn Ungdommens Holmenkollrenn 2024

Ungdommens Holmenkollrenn J14 fri 2024

4. februar
Start kl 12.42

Resultater

1 Leonora Utheim Svela Bjerkreim IL 08:17 00:00
2 Vienna Skinnes Sjåstad/Vestre Lier IL 08:35 00:18
3 Ebba Jensen Heming, IL 08:36 00:19
4 Linnéa Bomann-Larsen Heming, IL 08:38 00:21
5 Celina Enes-Seberg Hovden Sportsklubb 08:44 00:27
6 Kristin Marie Bøhmer Heming, IL 08:46 00:29
7 Lykke Olsen Rørvik Tromsø Skiklubb Langrenn 08:48 00:31
8 Ida Haugen Reiss-Jacobsen Østre Toten Skilag 08:54 00:37
9 Ane Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 08:58 00:41
10 Mia Moen Mikkelsen Tynset IF 09:01 00:44
11 Eline Hårberg Jensrud Sjåstad/Vestre Lier IL 09:03 00:46
12 Kaja Holte Fjeldstad Ørn, Idrettsforening 09:05 00:48
12 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 09:05 00:48
12 Mille Lybeck Sørum Østre Toten Skilag 09:05 00:48
15 Oda Bakke Fuglerud Vind IL 09:06 00:49
16 Ellen Alexandra Ervasti Haslum IL 09:07 00:50
16 Edel Gellein Byåsen IL 09:07 00:50
18 Emma Solberg Lillehammer Skiklub 09:09 00:52
19 Synne Byrkjedal Levang Gjesdal IL 09:10 00:53
20 Mari Vølstad Figgjo IL 09:12 00:55
21 Irene Storler Snøfugl Byaasen Skiklub 09:15 00:58
22 Gjendine Helmen Trontveit Sjåstad/Vestre Lier IL 09:18 01:01
23 Mari Sirekrok Gjesdal IL 09:22 01:05
24 Marit Storler Snøfugl Byaasen Skiklub 09:24 01:07
25 Olea Nissen Bache-Wiig Bjørnsen Byåsen IL 09:25 01:08
26 Anniken Ihlen-Ruud Heming, IL 09:26 01:09
26 Maria Fet Støtvig Oseberg Skilag 09:26 01:09
28 Celine Smith Heiberg Røa Allianseidrettslag 09:29 01:12
29 Sol Angelica Torvund Ørn, Idrettsforening 09:35 01:18
30 Mathilde Erichsen Heming, IL 09:36 01:19
31 Uva Martine Haga-Aamlid Gjesdal IL 09:37 01:20
32 Silje Normann Nybråten IL Skrim 09:39 01:22
33 Ea Olava Robstad Moelven IL / Team Sjusjøen 09:40 01:23
34 Silje Vang Tynset IF 09:41 01:24
35 Sine Elisabeth Wallberg Heming, IL 09:42 01:25
36 Minea Sjaaeng Eidsvold Værks Skiklub 09:44 01:27
36 Anna Sølvberg Tjelle Nittedal IL 09:44 01:27
38 Leah Hochnowska Kollerud Konnerud IL 09:45 01:28
39 Ingrid Asmyhr-Andersen Eiker Skiklubb 09:46 01:29
39 Julie Gråberg Bærums Verk  Hauger Idrettsforening 09:46 01:29
41 Agathe Lunde Suldal IL 09:47 01:30
42 Synve Omsland Heming, IL 09:48 01:31
43 Sofie Solli Sorthe Hjelset-Fram IL – Ski 09:52 01:35
43 Ida Marie Wendler Oslo Skiskytterlag 09:52 01:35
45 Silje Dyste Østre Toten Skilag 09:53 01:36
45 Ellinor Lunde Byåsen IL 09:53 01:36
47 Helene Hellerud Øpstad Asker SK 09:54 01:37
48 Filippa Storm Fossum IF 09:57 01:40
49 Idunn Murtnes Mælandsmo Heddal IL 10:02 01:45
49 Anna Losgård Stræte Tynset IF 10:02 01:45
51 Ingrid Marie Næsheim Medhus Røldal IL 10:04 01:47
51 Emilie Veden Nørgaard Holeværingen IL 10:04 01:47
53 Nora Dahlsrud Jutul  IL 10:06 01:49
53 Lena Østervold Fana IL 10:06 01:49
55 Amalie Gunstad Ingvoldstad Vang Skiløperforening 10:07 01:50
56 Pia Halderager Ervik Byåsen IL 10:08 01:51
57 Solveig Engum Østre Toten Skilag 10:10 01:53
57 Leonore Bjørnaas Krüger Lyn Ski 10:10 01:53
59 Ingeborg Hoen-Lund Konnerud IL 10:12 01:55
60 Emma Brørs-Larsen Lyn Ski 10:15 01:58
61 Julia Hesselius GUI Sportsklubb 10:17 02:00
61 Andrine Maudal-Sævland Gjesdal IL 10:17 02:00
63 Klara Dahl-Hofseth Lillehammer Skiklub 10:20 02:03
63 Elisa Hegrenes Mikalsen Førde IL 10:20 02:03
65 Kaja Hagtvedt Eng Konnerud IL 10:21 02:04
66 Ingrid Eleanor Groff Byåsen IL 10:22 02:05
67 Maren Aasvangen Nes Ski 10:23 02:06
67 Emilie Pernille Espegren Haslum IL 10:23 02:06
67 Hedda Nestegård-Bolstad Konnerud IL 10:23 02:06
70 Stine Kleppa Gjesdal IL 10:24 02:07
71 Ingrid Alma Aardal Lyn Ski 10:25 02:08
71 Elida Rødseth Solli Hjelset-Fram IL – Ski 10:25 02:08
73 Hanna Andersen Sarfi Asker SK 10:26 02:09
74 Sigrid Thorkildssen Bøhn Nes Ski 10:27 02:10
74 Liv Borchgrevink Reinemo Fossum IF 10:27 02:10
76 Amalie Moldestad Lillomarka Skiklubb 10:28 02:11
77 Victoria Holsing Kottum Heimdal-Ski 10:29 02:12
78 Nora Emilie Bergsmark Van Albada GUI Sportsklubb 10:32 02:15
79 Mille Sofie Henriksen Rælingen SK 10:37 02:20
79 Selma Varsi Rossvoll Bærums Verk  Hauger Idrettsforening 10:37 02:20
81 Lotte Sofie Oklum Andersen Røa Allianseidrettslag 10:38 02:21
82 Sigrid Susanne Skog Jenssen Bjerke IL Ski 10:39 02:22
83 Mari Hammer Osterøy IL 10:41 02:24
84 Celine Abrahamsen Herkules Ski 10:42 02:25
84 Helene Refsdal-Karlsen Gjelleråsen IF 10:42 02:25
84 Josefine Waal Rogstad Gjelleråsen IF 10:42 02:25
84 Sigrid Siridatter Østensen Lyn Ski 10:42 02:25
88 Ellen Anna Tobiassen Fjell Skilag 10:43 02:26
89 Eira Kanutte Holm Trondsen Haugsbygd IF 10:44 02:27
90 Kristin Finne Østengen Haslum IL 10:45 02:28
91 Ingrid Ruud Granli Øyer/Tretten Idrettsforening 10:47 02:30
91 Ellen Pestalozzi Pedersen Fossum IF 10:47 02:30
93 Ingrid Louise Ellingsen Lyn Ski 10:49 02:32
94 Tinde Marie Klovland Lyn Ski 10:50 02:33
95 Jorid Dale Esmann Røa Allianseidrettslag 10:51 02:34
95 Stina Fagerhaug Gjøvik SK 10:51 02:34
97 Selma Kvandal Solberg Ballangen Ski 10:52 02:35
98 Frida Øien Haslum IL 10:53 02:36
99 Reidun Aars Olsen Asker SK 10:55 02:38
100 Ada Sæterbø Raaen Surnadal IL 10:56 02:39
101 Elise Valstad Røa Allianseidrettslag 11:01 02:44
102 Tora Lirhus Ree Ørnar IL 11:05 02:48
103 Jorunn Refsnes Otra IL 11:06 02:49
104 Ada Østmo Bøch Lyn Ski 11:10 02:53
105 Amalie Ringheim Ohnstad Ørnar IL 11:11 02:54
106 Sofie Kvammen Sørvig Fana IL 11:14 02:57
107 Ingvild Vie Sollie Røa Allianseidrettslag 11:18 03:01
108 Maja Sæl Ruden Røa Allianseidrettslag 11:19 03:02
109 Cecilia Andresen Møller-Rokstad Oppegård IL 11:20 03:03
109 Natalie Rønning Solfjeld Bjerke IL Ski 11:20 03:03
111 Matilde Tveit Gildestad Fana IL 11:21 03:04
112 Amalie Jervell Baardsgaard Lyn Ski 11:22 03:05
112 Sofie Jarnæss Haslum IL 11:22 03:05
114 Ingrid Sofie Almås Røa Allianseidrettslag 11:28 03:11
115 Hanna Vollen Heidal Idrettslag 11:33 03:16
116 Mari Tysse-Røsland Osterøy IL 11:34 03:17
117 Helga Hjelmeset Fragått Øvre Sigdal IL 11:38 03:21
118 Lotte Solli Karlsen Rælingen SK 11:43 03:26
119 Helle Eriksen Gilje Røa Allianseidrettslag 11:47 03:30
120 Live Van Den Weghe Haugsbygd IF 11:48 03:31
121 Elina Marie Mikkonen Nittedal IL 12:05 03:48
122 Ylva Grønn Reiso Tinn IL Ski 12:10 03:53
123 Live Kristine Rafdal Idrettslaget Try 12:14 03:57
124 Marte Otilie Odden Nordstrøm Nes Ski 12:19 04:02
125 Linnea Aurora Vefsnmo Fellinghaug Byåsen IL 12:44 04:27
126 Moa Granås Johansen Bjerke IL Ski 12:50 04:33
127 Synne Moksness-Skaug Oppegård IL 12:52 04:35
128 Andrea Hveberg Almlie Fossum IF 13:01 04:44
129 Tilde Plejdrup-Skillestad Hemsedal IL 13:09 04:52
130 Nikoline Sørsdal Fodnæss Soknedalen IL 13:49 05:32
131 Embla Oldervoll Lyn Ski 14:00 05:43

Startlister

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater