Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Valdresrennet 2024

Lignende saker

Startlister, resultater og annen informasjon for Valdresrennet som arrangeres onsdag 27. mars 2024.

Publisert 27. mars 2024 i Resultater

Valdresrennet 2024

3. utgave

Dato

Onsdag 27. mars

Sted

Vaset – Innlandet

32,6 km klassisk turrenn

Startlister

Resultater

Menn

1 Fredrik Helgestad Hamar SK / Team Kaffebryggeriet M21-39 01:33:39 00:00
2 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL M21-39 01:35:11 01:32
3 Henning Lie Vang Skiløperforening M21-39 01:35:30 01:51
4 Harald Øygard Rogne IL M21-39 01:36:42 03:03
5 Vetle Thyli Raufoss IL Langrenn / Team Kaffebryggeriet M21-39 01:39:23 05:44
6 Oskar Lunde Ragnhildsløkken Vind IL M21-39 01:46:07 12:28
7 Aleksander de Lange Claussen Jutul  IL / Norconsult BIL M21-39 01:48:15 14:36
8 Sondre Fylling Moss SK M21-39 01:51:23 17:44
9 Olav Årstad Borgen Asker M40-49 01:51:25 17:46
10 Øystein Rodem Team Driv Trening M40-49 01:52:49 19:10
11 Mats Mikael Larsen Rustad IL M40-49 01:58:20 24:41:00
12 Gunnar H. Lille Asker SK M50-59 01:58:56 25:17:00
13 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL M60-69 01:59:54 26:15:00
14 Geir Holden IL ROS Fotball M40-49 02:00:43 27:04:00
15 Jacob Dybwad Veritas BIL / IL Jardar M40-49 02:03:33 29:54:00
16 Patrick Fjeld Nittedal M21-39 02:03:39 30:00:00
17 Jørgen Røn Oslo M17-20 02:05:11 31:32:00
18 Bjørn Rusten Lundberg Varegg Fleridrett M21-39 02:06:58 33:19:00
19 Knut Platou Orkla BIL M21-39 02:09:06 35:27:00
20 Nils Garvik Vestre Slidre IL M50-59 02:13:50 40:11:00
21 Thomas Tronstad Obos M40-49 02:14:35 40:56:00
22 Truls Georg Hermansen Gui Sportsklubb M21-39 02:16:16 42:37:00
23 Tore Øygard Hakadal IL M50-59 02:19:58 46:19:00
24 Arthur Sævareid Oppegård IL M17-20 02:20:22 46:43:00
25 Kasper Ussvær Team Hvilepils M21-39 02:26:59 53:20:00
26 Henning Bøhn Hansen Graver1 as M40-49 02:29:53 56:14:00
27 Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel M60-69 02:38:51 01:05:12
28 Teodor Sævareid Oppegård IL M15-16 02:38:59 01:05:20
29 Christian Franck Oslo M50-59 02:39:15 01:05:36
30 Petter Mannsverk Andresen Petter Mannsverk Andresen M60-69 02:39:37 01:05:58
31 Terje Pettersen Røa Allianseidrettslag M70-79 02:43:25 01:09:46
32 Jostein Kristiansen Equinor Bil M50-59 02:43:52 01:10:13
33 Anders Wensaas Oslo M50-59 02:51:35 01:17:56
34 Jaan Ivar Semlitsch Scilla AS M50-59 03:00:51 01:27:12
35 Christian Dalby Hosle M40-49 03:01:34 01:27:55

Kvinner

1 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL K21-39 01:54:16 00:00
2 Marit Øygard Rogne IL K21-39 02:01:16 07:00
3 Emma Kristine Skjerstad Nittedal IL / Team Skjerstad Trening & Skriving K21-39 02:03:49 09:33
4 Cecilia Kristiansen Jutul  IL K21-39 02:16:32 22:16
5 Marte Garvik Vestre Slidre IL K17-20 02:19:04 24:48:00
6 Marit Røn Oslo K60-69 02:24:47 30:31:00
7 Marte Bjørner Dybwad Rustad IL K40-49 02:26:05 31:49:00
8 Oda Hagen Tyrdal Gjelleråsen IF K21-39 02:32:04 37:48:00
9 Trine Cecilie Lien Hermansen Gui Sportsklubb K60-69 02:40:00 45:44:00
10 Gry Anita Lunde Vind IL K50-59 02:45:12 50:56:00
11 Mia Ruud Helgesen Vikersund K21-39 02:48:04 53:48:00
12 Pauline Gjerløw Martinsen BDO AS K21-39 02:55:25 01:01:09

Video fra målgang

Om rennet

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værvarsel

Resultater 2023

Damer:

    1. Thea Snortheimsmoen, Vestre Slidre IL                                1:46:49 (Løyperekord damer)
    2. Sofie Nordsveen Hustad, Kjelsås IL                                         1:48:45
    3. Dorthe B Seierstad, Raufoss IL/ Team Kaffebryggeriet     1:51:36

Herrer:

    1. Magnus Vesterheim, Team Kaffebryggeriet                        1:28:52 (Løyperekord herrer)
    2. Fredrik Helgestad, Team Kaffebryggeriet                            1:28:58
    3. Vetle Thyli, Team Kaffebryggeriet                                           1:29:26

Resultater 2022

Damer:

    1. Maren Wangensteen, Øystre Slidre IL      1:47:09
    2. Thea Snortheimsmoen, Vestre Slidre IL   1:51:21
    3. Ingrid Bye Løken, Veritas BIL                       1:57:40

Herrer:

    1. Vetle Thyli, Team Kaffebryggeriet                       1:29:35
    2. Sigurd Sollien Hulbak, Team Synnfjell               1:34:10
    3. Bård Eskil Bjørndalen, Team Kaffebryggeriet  1:36:19

Flere resultater

Alle resultater