Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Varden Opp Hustadvika 2024

Lignende saker

Startliste og resultater fra Varden Opp Hustadvika 20. april 2024.

Publisert 20. april 2024 i Resultater

Varden Opp Hustadvika 2024

Dato

20. april

Sted

Melen, Hustadvika – Møre og Romsdal

Distanse

Motbakkeløp
4,7 km – 750 høydemeter

Startliste

Resultater

Menn

1 Joel Dyrhovden Samnanger IL M 20-39 år 27:40.2 0:00.0
2 Johan BUGGE Eidsvåg IL M 20-39 år 27:47.1 0:06.9
3 Håkon Skarsholt Andebu IL M 20-39 år 27:51.9 0:11.7
4 Halfdan-Emil Færø Varegg Fleridrett M 20-39 år 28:03.9 0:23.7
5 Pascal Egli Trondheim M 20-39 år 29:03.8 1:23.6
6 Iver Synstnes Hole Åndalsnes IF M 20-39 år 29:22.2 1:42.0
7 Aron Rodalhaugen Trollheimen Fjellsportklubb G 15-17 år 29:33.9 1:53.7
8 Torstein Tengsareid Egersunds Idrettsklubb M 20-39 år 29:37.9 1:57.7
9 Geir Steig Luster IL M 20-39 år 29:45.1 2:04.9
10 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Nydalens Skiklub / Zone Deux M 20-39 år 29:48.8 2:08.6
11 Morten EILIFSEN Averøy Løpeklubb M 40-49 år 30:25.8 2:45.6
12 Brage Bjerkeli Molde og Omegn IF G 15-17 år 30:52.4 3:12.2
13 Jeppe Aaskov Pallesen Molde M 20-39 år 31:05.8 3:25.6
14 Isak Drøpping Trollheimen Fjellsportklubb G 15-17 år 31:09.4 3:29.2
15 Jonas Iversen Lilleskare BFG Bergen Løpeklubb G 15-17 år 31:15.3 3:35.1
16 Andreas Iversen Lilleskare BFG Bergen Løpeklubb G 15-17 år 31:42.9 4:02.7
17 Anders Bugge Eidsvåg IL M 20-39 år 32:32.5 4:52.3
18 Arne Nygaard BDO M 20-39 år 33:03.4 5:23.2
19 Bjørnar Skjeflo Unhjem Isfjorden IL G 15-17 år 33:07.4 5:27.2
20 Emil Aslaksen Røed Romsdal Randoneeklubb G 18-19 år 33:16.2 5:36.0
21 Bjørn Tore Hoem Vear M 20-39 år 33:16.7 5:36.5
22 Tom Erik Herskedal Eide M 20-39 år 33:21.7 5:41.5
23 Stian Driveklepp Team Pjask M 40-49 år 33:31.1 5:50.9
24 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL M 20-39 år 34:04.2 6:24.0
25 Torbjørn Sande Ørsta IL M 20-39 år 34:15.7 6:35.5
26 Kristian Skjeflo Unhjem Isfjorden IL G 15-17 år 34:36.4 6:56.2
27 Audun Brekke Fjeldheim Sweco Molde M 40-49 år 35:15.2 7:35.0
28 Thimmy Klaassen Spjelkavik M 20-39 år 36:09.5 8:29.3
29 Mads Gjethammer Molde og Omegn IF / Romsdal Randoneeklubb G 18-19 år 36:14.0 8:33.8
30 Lucas Tokle Åndalsnes IF G 15-17 år 36:32.2 8:52.0
31 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF M 40-49 år 36:51.5 9:11.3
32 Dag Selnes Johansen IL Splint M 20-39 år 36:53.5 9:13.3
33 Aleksander Hanssen Molde og Omegn IF / Norconsult Bil M 40-49 år 37:18.1 9:37.9
34 Erlend Heinåli Isfjorden IL G 18-19 år 37:24.8 9:44.6
35 Halvor Drøpping Trollheimen Fjellsportklubb M 50-59 år 37:34.0 9:53.8
36 Knut Inge Orset Molde og Omegn IF M 40-49 år 38:02.8 10:22.6
37 Are Uran Averøy M 50-59 år 39:03.9 11:23.7
38 Magnus Bruseth Molde og Omegn IF G 10-12 år 40:32.5 12:52.3
39 Frode Mikkelsen Reser M 40-49 år 40:34.9 12:54.7
40 Fred Gisle Pettersen Lyngstad M 60-69 41:12.6 13:32.4
41 Trond Kjersem Tomrefjord IL M 40-49 år 41:14.7 13:34.5
42 Martin Silset Batnfjord IL M 20-39 år 41:31.6 13:51.4
43 Martin Sejr Nielsen Vinnu Spirits AS M 40-49 år 42:53.0 15:12.8
44 Vegard Kårvand Grøa M 20-39 år 43:39.6 15:59.4
45 Kjell Hoem Best-Bygg M 50-59 år 48:06.1 20:25.9

Kvinner

1 Karoline Holsen Kyte Førde IL D 20-39 år 31:17.6 0:00.0
2 Ingeborg Synstnes Hole Åndalsnes if J 15-17 år 33:43.1 2:25.5
3 Anita Iversen Lilleskare BFG Bergen Løpeklubb D 40-49 år 34:10.5 2:52.9
4 Ida Waldal Hommelvik IL D 20-39 år 34:13.2 2:55.6
5 Eli Anne Dvergsdal Fana IL D 20-39 år 34:19.3 3:01.7
6 Ida Brakstad Orset Romsdal Randoneeklubb J 15-17 år 36:54.1 5:36.5
7 Hilde Aders Kvæfjord IL D 20-39 år 37:30.0 6:12.4
8 Signe Brakstad Orset Molde og Omegn IF J 13-14 år 37:35.5 6:17.9
9 Ingfrid Klokset Tomrefjord IL / Romsdal Randonee Klubb J 18-19 år 39:06.2 7:48.6
10 Ingrid Sandhaug Molde og Omegn IF J 13-14 år 42:51.1 11:33.5

Om løpet

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater