Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Vartdalsstranda Halvmaraton 2024

Lignende saker

Startliste og resultater fra Vartdalsstranda Halvmaraton 25. mai 2024.

Publisert 25. mai 2024 i Resultater

Vartdalsstranda Halvmaraton 2024

Dato

25. mai

Sted

Vartdal – Møre og Romsdal

Startliste

Resultater

Halvmaraton menn

1 Øystein Ulekleiv Dombås IL M23-34 1:12:50.00 0:00.00
2 Jan Ketil Vinnes Ålesund Løpevenner M55-59 1:23:50.00 11:00.00
3 Jan Endre Rise Hareid IL M45-49 1:25:15.00 12:25.00
4 Olav Gravdal Volda M35-39 1:25:20.00 12:30.00
5 Joachim Olsvik Spil M50-54 1:25:34.00 12:44.00
6 Daniel Eikås Stryn T og IL M23-34 1:26:37.00 13:47.00
7 Håvard Hanch-Hansen Ørsta M40-44 1:36:03.00 23:13.00
8 Terje Steinnes Ørsta M23-34 1:36:33.00 23:43.00
9 William Nicolaisen Legoland M23-34 1:36:44.00 23:54.00
10 Mathias Borgersen Rotevatn Ørsta IL / Tartanmandag M20-22 1:36:56.00 24:06.00
11 Sindre Ryslett Follestad Ørsta M23-34 1:37:14.00 24:24.00
12 Stig Are Jørgensen Ålesund M40-44 1:38:26.00 25:36.00
13 Øystein Urke Team Pappaperm M35-39 1:38:36.00 25:46.00
14 Håvard Sætre Team Pappaperm M35-39 1:39:21.00 26:31.00
15 Simon Slettebakk Nauste gym M23-34 1:39:59.00 27:09.00
16 Ole Andreas Tokerud Archer Oldtimers M50-54 1:40:23.00 27:33.00
17 Gunnar Aal Pöhlmann Volda M50-54 1:40:43.00 27:53.00
18 Hans August Borgen Volda M20-22 1:41:05.00 28:15.00
19 Rune Sigvartsen Løvenstad M50-54 1:41:07.00 28:17.00
20 Ludvig With Ålesund M45-49 1:44:31.00 31:41.00
21 Bjørn Brudevoll Volda M40-44 1:45:36.00 32:46.00
22 Eirik Romestrand Ørsta IL M35-39 1:45:41.00 32:51.00
23 Thomas Andersson Gursken il M60-64 1:47:56.00 35:06.00
24 Øystein Rønningen Volda M35-39 1:48:28.00 35:38.00
25 Svein Magne Tenfjord Ulsteinvik M45-49 1:50:46.00 37:56.00
26 Stig Marius Vestnes Velledalen IL M50-54 1:52:01.00 39:11.00
27 Kim Tran Hovdebygda M35-39 1:53:53.00 41:03.00
28 Leif Aarseth Vartdal TIL M45-49 1:54:15.00 41:25.00
29 Andrè Almestad Ulsteinvik M35-39 1:56:49.00 43:59.00
30 Tare Øverbø Ørsta IL M20-22 1:58:12.00 45:22.00
31 Tvergrov Sveinung Ørsta M65-69 2:02:15.00 49:25.00
32 Mathias Morken Volda M23-34 2:02:46.00 49:56.00

Halvmaraton kvinner

1 Silje Kulen Ulsteinvik K23-34 1:33:50.00 0:00.00
2 Judith Eiksund Sæthre Fossum IF K20-22 1:34:55.00 1:05.00
3 Malin Berge Ålesund K23-34 1:36:45.00 2:55.00
4 Eva Lindseth Fræna Fjellogfjøs K45-49 1:38:40.00 4:50.00
5 Tonje Brande Ålesund K50-54 1:40:22.00 6:32.00
6 Lillian Hellebust Ørsta K35-39 1:49:08.00 15:18.00
7 Luise Rust Volda K23-34 1:50:28.00 16:38.00
8 Selma Bauck Volda K20-22 1:52:29.00 18:39.00
9 Aina England Hovdebygda K35-39 1:53:20.00 19:30.00
10 Frida Ulseth Kreftforeningen K23-34 1:54:38.00 20:48.00
11 Stine Vartdal Vartdal K40-44 1:55:33.00 21:43.00
12 Michele Tharaldsen Hoggen Volda K50-54 1:58:14.00 24:24.00
13 Kristina Tryggeset Ørsta K23-34 2:01:29.00 27:39.00

KM halvmaraton menn

1 Sjur Haug Ørsta IL M23-34 1:12:13.00 0:00.00
2 Constantin Rust Velledalen IL M23-34 1:16:36.00 4:23.00
3 Ole André Lukkedal Ørskog IL M50-54 1:19:43.00 7:30.00
4 Øystein Søvik Mårstøl Ørsta IL M45-49 1:20:50.00 8:37.00
5 Tom Audun Rossland Knutsen Velledalen IL M45-49 1:22:19.00 10:06.00
6 Robert Vasset Velledalen IL M23-34 1:22:28.00 10:15.00
7 Petter Hørthe Ålesund FIK M23-34 1:24:45.00 12:32.00
8 Kai Arne Skår Ørsta IL M40-44 1:24:57.00 12:44.00
9 Sverre Hoggen Ørsta IL/ Tartanmandag M35-39 1:25:24.00 13:11.00
10 Hallvard Yksnøy Bergmann Ørsta IL / Tartanmandag M40-44 1:25:51.00 13:38.00
11 Per Inge Bjørnestad Velledalen IL M50-54 1:26:01.00 13:48.00
12 Bjørn Ole Vassbotn Volda Turn og IL M55-59 1:27:16.00 15:03.00
13 Terje Rebbestad Ørsta IL / Tartanmandag M40-44 1:27:26.00 15:13.00
14 Einar Orten Trovåg Hareid IL M35-39 1:30:04.00 17:51.00
15 Frode Mauren Velledalen IL M50-54 1:31:04.00 18:51.00
16 David Tvergrov Ørsta IL / Tartanmandag M40-44 1:32:34.00 20:21.00
17 Alf Petter Bøe Velledalen IL M55-59 1:33:40.00 21:27.00
18 Arild Stokke Ørsta IL / Tartanmandag M65-69 1:35:40.00 23:27.00
19 Rune Dimmestøl Vartdal TIL M35-39 1:36:31.00 24:18.00
20 Webjørn Bergmann Ørsta IL M35-39 1:39:38.00 27:25.00
21 Idar Auflem Øye Ørsta IL M40-44 1:40:25.00 28:12.00
22 Narve Yksnøy Hovdebygda IL M50-54 1:41:22.00 29:09.00
23 Lars Fjærvold VTI Friidrett M35-39 1:42:04.00 29:51.00
24 Steffen Elias Roth Team Joggis / Vartdal TIL M23-34 1:42:25.00 30:12.00
25 Torbjørn Nes Ørsta IL / Tartanmandag M45-49 1:42:59.00 30:46.00
26 Frode Riise Volda Turn og IL / Volda VTI Friidrett M50-54 1:44:38.00 32:25.00
27 Stig Helland Folkestad IL M50-54 1:44:56.00 32:43.00
28 Vidar Liaskar Vartdal TIL / Vartdal TIL – Fotball M35-39 1:45:16.00 33:03.00
29 Peder Barstad Volda Turn og IL M55-59 1:48:17.00 36:04.00
30 Daniel Dvergsdal Ørsta M20-22 1:51:19.00 39:06.00
31 Stig Worren M40-44 1:53:29.00 41:16.00

KM halvmaraton kvinner

1 Marianne Kriken Ørsta IL K40-44 1:36:38.00 0:00.00
2 Siv Grethe Berge Hoff Bergsøy IL K50-54 1:44:18.00 7:40.00
3 Cesilie Smehus Lind Ørsta IL K45-49 1:50:35.00 13:57.00
3 Reidun Søvik Mårstøl Ørsta IL K40-44 1:50:35.00 13:57.00

10 km menn

1 Kristian Nedregård Ålesund M50-54 34:59.00 0:00.00
2 Olger Breivik Pedersen Dimna IL M35-39 35:14.00 0:15.00
3 Vegard Riksheim Tandstad Velledalen IL M23-34 39:40.00 4:41.00
4 Thomas Vinjevoll Vartdal M23-34 42:14.00 7:15.00
5 Elias Rypdal Vartdal TIL M15-17 43:01.00 8:02.00
6 Erik Øiehaug Ålesund M23-34 47:06.00 12:07.00
7 Joakim Larsen Ulvestad Puls og Pils M23-34 48:28.00 13:29.00
8 Aron Kjærbech Ørsta M23-34 48:44.00 13:45.00
9 Åsmund Vaage M45-49 50:28.00 15:29.00
10 Are Mork Ørsta M60-64 51:56.00 16:57.00
11 Håvard Strand Volda Kommune M50-54 53:58.00 18:59.00
12 Arnt-Jarle Johansen Dimna IL M60-64 55:56.00 20:57.00
13 Pål Sætre M15-17 56:18.00 21:19.00
13 Aleksander Wozny Vartdal M15-17 56:18.00 21:19.00
15 Terje Fremmerlid Brandal Vartdal TIL M23-34 56:43.00 21:44.00
16 Steffen Øvrelid Ulsteinvik M45-49 59:10.00 24:11.00
17 Leif Vartdal Ulsteinvik M65-69 1:02:23.00 27:24.00
18 Fredrik Vartdal Vartdal M15-17 1:02:36.00 27:37.00

10 km kvinner

1 Anne-Marit Brautaset Tartanmandag K23-34 47:10.00 0:00.00
2 Helga Nydal Ørsta K35-39 50:21.00 3:11.00
3 Karoline Røed Vatne Ørsta K23-34 52:32.00 5:22.00
4 Bente Aarseth Ålesund K60-64 55:03.00 7:53.00
5 Maren Liva Grønnevet Sætre Vartdal K23-34 58:28.00 11:18.00
6 Anette Olsen Ålesund K35-39 59:20.00 12:10.00
7 Sunniva Lillenes Ørsta K23-34 1:01:36.00 14:26.00
8 Silja Kristine Bjørlykhaug Barstadvik K23-34 1:03:22.00 16:12.00

Om løpet

Team Joggis invitera for fjerde gong til Sparebank 1 Vartdalsstranda Halvmaraton 25.mai 2024. Vi har også i 2024 blitt utvalt til å arrangere Kretsmeisterskap. Dette denne gangen blir det ikkje arrangert maraton (42km). I standen for arrangera vi en 10 km med tidtaking.
100% av deltakar avgifta går som tidlegare år til kreftforeininga.
Start og mål er ved skulen på Vartdal. Frå skulen går løypa rundt dalen, deretter til Nordre Vartdal og rundt dalen der, før den går tilbake til målgang ved skulen.
Vi vil også denne gongen ha eit trimløp rundt dalen på Vartdal med valfri distanse på 5, 7 eller 10 km. Starttidspunktet for trimklassa er valfritt og barn kan bruke sykkel om dei vil. Alle deltakarar får medalje!
Utlevering av startnummer på Vartdal Skule same dag som løpet. Møt i god tid før start.
Vi vil i år arrangere barneløpet «Mini Joggis» . Traséen i løpet er ca 1 km med start og målgang på same plass som dei andre løpa. Det blir sjølvsagt medalje til alle deltakarar. Påmelding i sekretariatet på løpsdagen. 50 kr for påmelding.
Program
09.00 Sekretariatet opnar
11.00 Start halvmaraton
11.30 Start barneløp
12.00 Start 10 km
14.00 Premieutdeling
Vi håper å igjen skape et like godt arrangement som vi har hatt tidlegare år.
Følg med på vår Facebook side for oppdatert informasjon.

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater