Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp mandag 1. mai 2023.

Publisert 1. mai 2024 i Resultater

Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp 2024

Dato

1. mai

Sted

Slitu – Viken

Distanse

5 km | 10 km | Halvmaraton

Startlister

Resultater

10 km menn

1 Fredrik Bjerke Spydeberg M40-44 41:17:00 00:00
2 Martin Johannessen Båstad M20-22 42:01:00 00:44
3 Frode Engelund Skedsmo SK M55-59 42:14:00 00:57
4 Kristoffer Rygh Spydeberg Tri M35-39 42:43:00 01:26
5 Robert Rasmussen Østbygda IL M35-39 44:32:00 03:15
6 Egil Tronstad Spydeberg IL M50-54 44:44:00 03:27
7 Roar Tomter Follo Løpeklubb / Slitusprinterne M50-54 44:54:00 03:37
8 Even Fosser Trømborg M16-17 45:51:00 04:34
9 Hans Petter Bjørnerud Kildebo Kirkens Bymisjon M50-54 46:38:00 05:21
10 Tor Ove Solberg Mysen M60-64 47:35:00 06:18
11 Stian Kultorp Østbygda IL M40-44 48:01:00 06:44
12 Raymond Henriksen Eidsberg M60-64 48:56:00 07:39
13 ESPEN MALO Askim M40-44 49:07:00 07:50
14 Tom Aamodt Høland IL M45-49 49:57:00 08:40
15 Kristian Eggen Jakobsen Midgard Hinderløpsklubb M16-17 50:06:00 08:49
16 Daniel Sandli Norconsult AS M23-34 51:36:00 10:19
17 Sigurd Raknerud Mysen M23-34 51:55:00 10:38
18 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL M45-49 51:56:00 10:39
19 Bill Bjerkehagen Eidsberg M55-59 52:49:00 11:32
20 Jan Erik Gullaksen Spydeberg IL M45-49 53:14:00 11:57
21 Petter Veland Spydeberg M35-39 53:15:00 11:58
22 Geir Dunvoll Høland IUL M45-49 53:28:00 12:11
23 Frank Skaftun Team Sportsmanden M55-59 54:56:00 13:39
24 Gaute Opsahl Løpekammeratene M65-69 55:05:00 13:48
25 Eivind Spernes Askim M23-34 55:55:00 14:38
26 Petter Risbråthe Dyrdahl Slitu M20-22 56:08:00 14:51
27 Tron Nordhaug Askim Idrettsforening M55-59 56:47:00 15:30
28 Tor Helge Førrisdal Mysen M50-54 56:50:00 15:33
29 Magnus Rasmussen Phoenix Haga M35-39 57:13:00 15:56
30 Edgar Günther Mysen M20-22 57:16:00 15:59
31 Henrik Frorud Anthony Askim M40-44 57:26:00 16:09
32 Espen Sperlin Eidsberg IL M40-44 58:19:00 17:02
33 Kristian Iversen Phoenix Haga M35-39 58:36:00 17:19
34 Petter Normann Andresen Midgard Hinderløpsklubb M55-59 59:30:00 18:14
35 Kristian Kaltenborn Oppegård IL M55-59 01:00:20 19:03
36 Åsmund Seljegard Telenor BIL M40-44 01:01:29 20:12
37 Martin Larsen Ingen Hals Idrettslag M23-34 01:03:00 21:43
38 Vetle Solbakken Sjo Phoenix Haga M20-22 01:03:23 22:06
39 Jo Kjellvang Mysen M45-49 01:03:29 22:12
40 Michael Øvrebø Kirkens Bymisjon M35-39 01:08:14 26:57:00
41 Geir Andreas Anderssen Mysen M45-49 01:11:39 30:22:00
42 Erik Voldberg Håkenby Halden M23-34 01:11:53 30:36:00
43 Tommy Bjørnland M35-39 01:15:03 33:46:00
44 Dat Hoang Stiftelsen Phoenix M23-34 01:15:09 33:52:00
45 Jack Robert Friberg Phoenix Haga M55-59 01:21:15 39:58:00
46 Lars Erik Lund Slitu IF M23-34 01:23:11 41:54:00

10 km kvinner

1 Sara Svae Slitusprinterne K35-39 48:50:00 00:00
2 Pauline Gudim Valsgård Slitu J13 K14-15 49:00:00 00:10
3 Elin Klufterud Abelsnes Mysen K35-39 50:07:00 01:17
4 Siri Christiansen Crossfit Askim K40-44 52:19:00 03:29
5 Bianca Bruenech Sogndal K23-34 53:40:00 04:50
6 Emma Karsrud Askim K16-17 53:43:00 04:53
7 Monika Hansen Askim K50-54 54:55:00 06:05
8 Maia Huse Askim K16-17 54:59:00 06:09
9 Pernille Hartmark Rakkestad K35-39 55:57:00 07:07
10 Astrid Hermansen Evidia K23-34 56:58:00 08:08
11 Marte Domaas Phoenix Haga K35-39 57:15:00 08:25
12 Linda Ringstad Askim K45-49 57:46:00 08:56
13 Amina Hodzic Crossfit Askim K23-34 58:27:00 09:37
14 Christine Noreng Dahl Crossfit Askim K45-49 01:02:11 13:21
15 Rakel Filtvedt Skrittjagerne K35-39 01:02:14 13:24
16 Camilla Omvik-Grotkjær Askim K45-49 01:03:57 15:07
17 Kine Bettina Raknerud Crossfit Askim K23-34 01:04:03 15:13
18 Hege Haaland Mysen K45-49 01:09:06 20:16
19 Hildegunn Raknerud Slitu if K50-54 01:09:23 20:33
20 Isabelle Anderssen Mysen K14-15 01:11:39 22:49
21 Christine Revhaug Askim K35-39 01:11:55 23:05
22 Eva Marie Bjørnstad Rakkestad K23-34 01:14:19 25:29:00
23 Katarzyna Janas Degernes K23-34 01:14:20 25:30:00

Halvmaraton menn

1 Sondre Fylling Sportsklubben Vidar M23-34 01:18:33 00:00
2 Johannes Løken Askim Idrettsforening / Askim IF M20-22 01:25:52 07:19
3 Eivind Solberg Ås VGS M23-34 01:26:07 07:34
4 Jens Skogmo Askim M35-39 01:27:47 09:14
5 Sigvart Eugen Bergland Team Rynkefritt M20-22 01:27:53 09:20
6 Vegard Vikshåland Kne Slitu J13 M40-44 01:28:55 10:22
7 Sindre Weydahl Båstad IL Ski M40-44 01:29:26 10:53
8 Rune Hellem Aurskog – Høland Friidrettslag M50-54 01:30:55 12:22
9 Fred Morgan Larsen Fredrikstad IF M55-59 01:32:11 13:38
10 Anders Sandvik Coach Sandvik M23-34 01:33:19 14:46
11 Eivind Seim Knapstad Runners M23-34 01:33:20 14:47
12 Morten Jørgensen Hobøl IL / Knapstad Runners M55-59 01:33:31 14:58
13 Odd Arild Godsveen Bodahl OK Moss M35-39 01:34:18 15:45
14 Jonas Smukkestad Nesna M23-34 01:35:27 16:54
15 Anders Aarhus Mysen IF Fotball M23-34 01:36:03 17:30
16 Erik Finstad Askim M23-34 01:37:24 18:52
17 Jonny Aas Askim M40-44 01:40:21 21:48
18 Truls Mosing Norbeck Phoenix Haga M23-34 01:41:21 22:48
19 Raymond Forbord Østbygda IL M35-39 01:41:54 23:21
20 Noah Kristoffersen Hobøl M18-19 01:42:05 23:32
21 Thor Erik Nyborg Spydeberg M45-49 01:43:16 24:43:00
22 Thomas Hamp Askim M35-39 01:43:16 24:43:00
23 Per Magne Degnes Mysen M50-54 01:44:42 26:09:00
24 Per Olav Skjolden Slitusprinterne M40-44 01:46:34 28:01:00
25 David Haugen Foak M23-34 01:47:25 28:52:00
26 Christian Haugli Crossfit Askim M35-39 01:49:44 31:11:00
27 Jon Erik Liebermann Rakkestad M23-34 01:51:38 33:05:00
28 Tom-Erik Jakobsen Midgard Hinderløpsklubb M45-49 01:53:47 35:14:00
29 Hans-Petter Lystad Askim M50-54 01:56:39 38:06:00
30 Marius Nordli Slitu M23-34 01:56:47 38:14:00
31 Maarten Fuglaamoen Mysen M35-39 02:00:21 41:48:00
32 Martin Hovin Ingen Hals Idrettslag M35-39 02:10:47 52:14:00
33 Eivind André Tornes Mysen IF M35-39 02:15:06 56:33:00

Halvmaraton kvinner

1 Kristin Kvakkestad Askim IF K40-44 01:51:42 00:00
2 Iris Marie Lauritzen Marker Orienteringsklubb K35-39 01:54:58 03:16
3 Julie Ruud Askim K35-39 02:08:18 16:36
4 Vibeke Elisabeth Bergsletten Romerike Ultraløperklubb K45-49 02:18:47 27:05:00

5 km kvinner, topp 30

1 Emma Solberg Spydeberg IL K12-13 24:34:00 00:00
2 Kornelia Østlie Driv Idrettslag K14-15 26:21:00 01:47
3 Margrethe Engenes Birkeland Driv Idrettslag / Driv IL K14-15 26:32:00 01:58
4 Elmine Tomter Askim Idrettsforening / Askim Håndball K14-15 27:32:00 02:58
5 Lina Berge Buseth Driv Idrettslag K14-15 27:50:00 03:16
6 Eira Bjerknes Driv Idrettslag K16-17 28:33:00 03:59
7 Sylvia Herland Bystrøm Slitu J13 K40-44 28:34:00 04:00
8 Marthe Lysaker Slitu IF K20-22 28:48:00 04:14
9 Caroline Østlie Enebakk K45-49 29:35:00 05:01
10 Ronja Helder Trøgstad K23-34 29:54:00 05:20
11 Hege Fundingsrud Novak Båstad IL ski K40-44 30:24:00 05:50
12 Caroline Myhre Kjeve Rakkestad IF K35-39 30:31:00 05:57
13 Sofie Hellesjø Slitu IF / Slitu K23-34 30:32:00 05:58
14 Amalie Langfeldt Hkeidsberg K14-15 30:54:00 06:20
15 Oda Johanne Grønnern Slitu J13 K14-15 31:33:00 06:59
16 Selma Louise Herland Bystrøm Slitu J13 K14-15 32:04:00 07:30
17 Mathea Bystrøm Askim K16-17 32:05:00 07:31
18 Isabel Fuentes Lindstad Slitu J13 K14-15 32:09:00 07:35
19 Mie Amalie Søhoel Krogh Slitu J13 K14-15 32:16:00 07:42
20 Maria Kvakkestad Askim IF K12-13 32:45:00 08:11
21 Josefine Løken Askim K18-19 32:59:00 08:25
22 Bettina Andersen Askim K35-39 33:02:00 08:28
23 Camilla Kerler-Günther Team Rynkefritt K40-44 33:36:00 09:02
24 Silje Erikse Team Rynkefritt K35-39 33:37:00 09:03
25 Lise-Lotte Jensen Eidsberg K23-34 33:57:00 09:23
26 Eugenie Tomter Askim Idrettsforening / Askim IF K18-19 33:59:00 09:25
27 Monica Elisabeth Pihl Mysen K60-64 34:54:00 10:20
28 Amanda Feyling Team Bia K23-34 36:14:00 11:40
29 Ingeborg Molle Kne Slitu J13 K14-15 36:20:00 11:46
30 Isabella Alida Pettersen Nylund Slitu J13 K14-15 36:20:00 11:46

5 km menn, topp 30

1 Konrad Østlie Driv Idrettslag M16-17 20:47 00:00
2 Anders Felix Lundeby E/A/T M14-15 22:23 01:36
3 Nikolai Fosser Erikstein Driv Idrettslag M12-13 23:02 02:15
4 Øyvind Herland Slitu IF M40-44 23:03 02:16
5 Erik Østlie Driv Idrettslag M45-49 23:29 02:42
6 Jørgen Fosser Trømborg M14-15 24:28:00 03:41
7 Ole Einar Eriksson E/A/T M14-15 26:14:00 05:27
8 Kenneth Lindstad Slitu J13 M45-49 26:32:00 05:45
9 Bjørn Sverre Erikstein Driv Idrettslag M45-49 26:37:00 05:50
10 Julian Andre Bekk Sjøli E/A/T M14-15 27:34:00 06:47
11 Simen Bystrøm Askim M45-49 27:53:00 07:06
12 Erik Bjerke Windt Mysen M14-15 28:03:00 07:16
13 Gabriel Myhre Kjeve Rakkestad IF M12-13 28:56:00 08:09
14 Kjell-Olav Bjerknes Driv Idrettslag M45-49 29:08:00 08:21
15 Viktor Fundingsrud Novak Båstad IL Ski M12-13 30:24:00 09:37
16 Øyvind Flatin FIF M50-54 30:37:00 09:50
17 Henry Kvakkestad Askim IF M12-13 30:47:00 10:00
18 Andrè Sjøli Phoenix Haga M40-44 31:33:00 10:46
19 Stephan Paulsen Phoenix Haga M23-34 31:35:00 10:48
20 Andrè Flatin Stiftelsen Phoenix M23-34 31:36:00 10:49
21 Fabisn Herland  Bystrøm Askim M12-13 32:03:00 11:16
22 Per Kvakkestad Askim IF M40-44 32:45:00 11:58
23 Geir Andre Lund Askim M40-44 33:28:00 12:41
24 Lars Pihl Rakkestad M60-64 33:51:00 13:04
25 Adrian Mateslitu Eriksen E/A/T M14-15 34:01:00 13:14
26 Kristian Haga Helgesen E/A/T M14-15 34:01:00 13:14
27 Espen Olsen E/At M14-15 38:17:00 17:30
28 William Tørhaug Olsen E/A/T M12-13 38:20:00 17:33
29 Magnus Strøm E/A/T M14-15 39:16:00 18:29
30 Sander Kolberg E/A/T M14-15 39:18:00 18:31
31 Morten Gislingrud Mysen M35-39 40:09:00 19:22
32 Melvin Emanuel Moe Ruud E/A/T M14-15 41:28:00 20:42
33 Ståle Gunnar Østenby Mysen M55-59 43:22:00 22:35
34 Daniel Solberg Larsen Min Mestring M18-19 45:24:00 24:37:00

Om Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp

Terrengløp, barneløp og i tillegg en løype tilrettelagt for å gå (også med barnevogn og rullestol).
Løpene har start og mål på Slitu IF Stadion.
Påmelding via EQ Timing.

Start Kl. 11:00 Barneløp (750m).
Start Kl. 11:30 Terrengløp (21 km).
Start Kl. 11:45 Gå / Trim uten tidaking (5 km).
Start Kl. 12:10 Terrengløp (10 km).
Start Kl. 12:20 Terrengløp (5 km).

Det blir kiosksalg ute på området.

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp Vibeke Westbye Skofteruds Minneløp 

Alle resultater