Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 12,5 km fellesstart kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra fellesstart kvinner NM skiskyting Geilo lørdag 6. april 2024.

Publisert 6. april 2024 i Skiskyting

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

Fellesstart kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Dato: 6. april
Start kl 14.30
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Resultater

Rank Firstname Surname Club Total Time Diff Winner Penalty
1 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo & Ytteren IL 37:50.1 0:00.0 0+0+0+1
2 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 37:57.7 0:07.6 0+1+1+0
3 Karoline Erdal Førde IL / Team Fosen Yard 38:11.5 0:21.4 0+1+1+0
4 Emilie Ågheim Kalkenberg Skonseng UL 38:42.1 0:52.0 2+0+2+0
5 Frida Dahl Steinkjer SK / Team Fosen Yard 38:47.2 0:57.1 1+0+1+1
6 Maren Bakken Os IL 38:57.7 1:07.6 0+0+1+0
7 Ida Lien Simostranda IL 39:11.9 1:21.8 1+1+1+3
8 Juni Arnekleiv Dombås IL 39:21.4 1:31.3 1+0+0+2
9 Gro Njølstad Randby Ivrig IL 39:25.7 1:35.6 0+1+1+2
10 Marit Øygard Skrautvål IL / Team 1,5 39:48.2 1:58.1 0+0+2+0
11 Tuva Aas Stræte Hønefoss Skiskytterklubb 39:55.5 2:05.4 1+1+0+1
12 Lotte Lie Skatval Skilag 40:05.7 2:15.6 0+1+0+1
13 Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL / Holmenkollen Biathlon 40:16.4 2:26.3 1+0+1+1
14 Synne Owren Vingrom IL / Team Fosen Yard 40:33.2 2:43.1 0+0+2+1
15 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL / Team Midt-Norge 40:36.6 2:46.5 1+0+1+2
16 Mari Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Woodcon 40:50.2 3:00.1 3+1+1+1
17 Frida Tormodsgard Dokken Svene IL 40:51.7 3:01.6 1+3+0+1
18 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Sportsklubb / Team Kongsberg 41:15.8 3:25.7 0+2+1+1
19 Eline Grue Kvikne IL / Holmenkollen Biathlon 42:21.0 4:30.9 2+1+2+0
20 Kristine Hokseng Øien Oppdal IL / Team Midt-Norge 42:42.3 4:52.2 0+0+3+3
21 Gunhild Viljugrein Stølen Bærums Skiklub / Holmenkollen Biathlon 42:52.6 5:02.5 0+0+1+1
22 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL 43:25.7 5:35.6 1+2+2+3
23 Vilde Børseth Bjerke IL Ski / Team Kongsberg 43:43.0 5:52.9 0+1+2+0
24 Marthe Dehn Bærums Skiklub / Team Midt-Norge 43:53.6 6:03.5 1+1+2+2
25 Ingrid Nordbotten Sandnes og Gjesdal SSL / Holmenkollen Biathlon 44:04.9 6:14.8 0+0+0+2
26 Andrea Gulaker Gjønnes Oppdal IL / Team Woodcon 44:19.9 6:29.8 1+1+1+1
27 Une Christiane Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon 44:58.5 7:08.4 2+2+0+3
28 Anja Fischer Trondhjems Skiskyttere / Team Midt-Norge 46:47.7 8:57.6 1+1+1+2
29 Hanna Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Fosen Yard DNF 1+0+0

Startlister

Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater