Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Program og resultater Norgescup skiskyting Geilo 2022

Lignende saker

Program, startlister og resultater fra Norgescup skiskyting Geilo 26.-27. november 2022.

Publisert 27. november 2022 i Skiskyting

Norgescup skiskyting Geilo 2022

Startlister og resultater

Lørdag 26. november

Topp 15 kvinner:

Rank Startnumber Firstname Surname Club Total Time Diff Winner Penalty
1 152 Maren Bakken Os IL 21:53.8 0:00.0 0+0
2 157 Eline Grue Kvikne IL / Holmenkollen Biathlon 22:14.9 0:21.1 0+0
3 106 Gunhild Viljugrein Stølen Bærums Skiklub 22:20.4 0:26.6 0+0
4 144 Eivor Melbybråten Øystre Slidre IL / Team Geilo 22:37.5 0:43.7 0+0
5 129 Une Christiane Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon 22:38.1 0:44.3 0+1
6 127 Juni Arnekleiv Dombås IL 22:40.9 0:47.1 0+1
7 134 Marit Ishol Skogan Steinkjer Skiklubb / Team Fosen Yard 22:48.4 0:54.6 0+1
8 149 Synne Owren Vingrom IL 22:57.1 1:03.3 0+2
9 123 Anne Bunemann De Besche Try, Idrettslaget / Team Geilo 23:00.1 1:06.3 1+0
10 151 Kristiane Almeland Rolstad Oslo Skiskytterlag / Team Maxim 23:10.2 1:16.4 0+1
11 145 Malin Auganæs Bergtun Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Trondheim Biathlon Team 23:10.6 1:16.8 0+2
12 137 Jenny Enodd Budal IL 23:16.1 1:22.3 2+1
13 115 Linnea Winsvold Lier IL / Fossum Elite 23:23.0 1:29.2 0+0
14 111 Mari Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Woodcon 23:32.1 1:38.3 0+2
15 110 Andrine Øverland Hatling Fana IL / Team Fosen Yard 23:35.3 1:41.5 0+1

Topp 15 menn:

1 41 Petter Austberg Bjørn Alvdal IL / Team Fosen Yard 24:24.1 0:00.0 0+0
2 67 Harald Øygard Skrautvål IL / Team Maxim 24:25.6 0:01.5 0+0
3 43 Sindre Fjellheim Jorde Asker Skiklubb 24:30.0 0:05.9 0+1
4 61 Isak Leknes Frey Bærums Skiklub 24:49.6 0:25.5 0+1
5 49 Vebjørn Sørum Søndre Ål Sportsklubb 24:53.0 0:28.9 2+0
6 42 Trym Silsand Gerhardsen Tromsø Skiskytterlag / Team Fosen Yard 24:56.3 0:32.2 0+0
7 87 Martin Femsteinevik Hålandsdal IL / Holmenkollen Biathlon 24:57.3 0:33.2 1+0
8 35 Håvard Kne Galåen Røros IL / Trondheim Biathlon Team 25:10.2 0:46.1 0+1
9 6 Espen Uldal Birkenes IL / Team Fosen Yard 25:12.1 0:48.0 0+2
10 86 Tobias Alm Østre Toten Skilag / Team Hugaas 25:20.7 0:56.6 0+1
11 14 Johan-Olav Smørdal Botn Stårheim IL / Team Fosen Yard 25:21.7 0:57.6 0+2
12 4 Vetle Rype Paulsen Lier IL 25:27.4 1:03.3 0+2
13 53 Fredrik Arne Grusd Fossum IF / Team Maxim 25:29.7 1:05.6 0+2
14 90 Fredrik Bucher-Johannessen Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 25:31.3 1:07.2 0+1
15 72 Herman Dramdal Borge Svene IL / Team Maxim 25:33.2 1:09.1 1+0

Søndag 27. november

Topp 15 kvinner:

Rank Firstname Surname Club Total Time Diff Winner Penalty
1 Jenny Enodd Budal IL 37:50.5 0:00.0 0+1+0+0
2 Maren Bakken Os IL 38:05.4 0:14.9 0+0+0+1
3 Eline Grue Kvikne IL / Holmenkollen Biathlon 38:09.3 0:18.8 0+0+0+0
4 Malin Auganæs Bergtun Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Trondheim Biathlon Team 38:34.2 0:43.7 0+0+2+0
5 Anne Bunemann De Besche Try, Idrettslaget / Team Geilo 38:38.6 0:48.1 0+1+1+1
6 Marit Ishol Skogan Steinkjer Skiklubb / Team Fosen Yard 38:44.2 0:53.7 1+0+1+0
7 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL / Trondheim Biathlon Team 38:48.2 0:57.7 1+0+0+0
8 Juni Arnekleiv Dombås IL 38:59.7 1:09.2 1+0+1+1
9 Emilie Flo Stavik Markane IL 39:31.6 1:41.1 0+0+2+1
10 Gunhild Viljugrein Stølen Bærums Skiklub 39:43.2 1:52.7 0+2+1+1
11 Mari Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Woodcon 39:43.7 1:53.2 1+0+2+0
12 Maja Friis Rud Fossum IF / Fossum Elite 39:49.9 1:59.4 1+1+1+0
13 Eivor Melbybråten Øystre Slidre IL / Team Geilo 39:59.2 2:08.7 0+0+2+1
14 Mari Andrea Kilskar Grevskott Frol IL / Trondheim Biathlon Team 40:02.7 2:12.2 1+2+0+0
15 Siri Galtung Skar Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 40:06.3 2:15.8 0+0+1+0

Topp 15 menn

1 Johan-Olav Smørdal Botn Stårheim IL / Team Fosen Yard 38:33.0 0:00.0 0+0+0+0
2 Vebjørn Sørum Søndre Ål Sportsklubb 38:53.9 0:20.9 1+0+0+1
3 Fredrik Bucher-Johannessen Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 38:55.1 0:22.1 0+0+0+1
4 Sindre Fjellheim Jorde Asker Skiklubb 39:00.3 0:27.3 1+0+1+1
5 Petter Austberg Bjørn Alvdal IL 39:00.4 0:27.4 0+0+1+0
6 Eirik Silsand Gerhardsen Tromsø Skiskytterlag / Team Fosen Yard 39:01.0 0:28.0 0+0+1+0
7 Isak Leknes Frey Bærums Skiklub 39:10.1 0:37.1 0+0+1+0
8 Martin Femsteinevik Hålandsdal IL / Holmenkollen Biathlon 39:12.2 0:39.2 1+0+1+1
9 Fredrik Arne Grusd Fossum IF / Team Maxim 39:26.7 0:53.7 0+1+0+1
10 Herman Dramdal Borge Svene IL / Team Maxim 39:27.7 0:54.7 0+1+0+1
11 Endre Blikra Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team 39:33.0 1:00.0 0+0+2+1
12 Harald Øygard Skrautvål IL / Team Maxim 39:34.8 1:01.8 0+1+1+2
13 Jørgen Solhaug Sæter Os IL 39:43.1 1:10.1 1+0+0+2
14 Trym Silsand Gerhardsen Tromsø Skiskytterlag / Team Fosen Yard 39:43.3 1:10.3 0+1+0+1
15 Jørgen Brendengen Krogsæter Ullensaker Skiklubb 39:51.2 1:18.2 0+0+2+1

Værvarsel

Informasjon fra arrangør:

Detaljert info

Referat fra lagledermøtet

Hjemmeside

Terminliste Verdenscup skiskyting

Terminliste Norgescup skiskyting

sparebank 1 cup

Alle resultater