Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 7,5 km sprint kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra 7,5 km sprint kvinner NM skiskyting Geilo fredag 5. april 2024.

Publisert 5. april 2024 i Skiskyting

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

7,5 km sprint kvinner NM skiskyting Geilo 2024

Dato: 5. april
Start kl 13.50
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Liveresultater

1 151 Juni Arnekleiv Dombås IL / Norges Skiskytterforbund 22:59.2 0:00.0 1+0
2 130 Maren Sofie Brännare-Gran Bærums Skiklub 23:12.8 0:13.6 0+0
3 17 Julie Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / NTG Geilo 23:13.6 0:14.4 0+0
4 154 Ida Lien Simostranda IL 23:20.6 0:21.4 0+2
5 139 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL / Norges Skiskytterforbund 23:46.1 0:46.9 0+1
6 136 Lotte Lie Skatval Skilag 23:50.0 0:50.8 0+0
7 11 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 24:11.9 1:12.7 0+1
8 129 Marit Øygard Skrautvål IL / Team 1,5 24:12.6 1:13.4 0+1
9 39 Amanda Kvernmo Lynum Orkdal IL / Team Midt-Norge 24:17.9 1:18.7 0+0
10 8 Agathe Brathagen Ivrig IL / NTG Geilo 24:20.1 1:20.9 0+1
11 36 Emilie Flo Stavik Markane IL 24:27.4 1:28.2 0+0
12 14 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo 24:30.6 1:31.4 0+2
13 100 Frida Tormodsgard Dokken Svene IL / Norges Skiskytterforbund 24:31.2 1:32.0 1+0
14 37 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL / Team 1,5 24:35.3 1:36.1 0+0
15 128 Linnea Winsvold Lier IL / Team Fossum Elite 24:35.9 1:36.7 0+0
16 2 Gro Njølstad Randby Ivrig IL 24:39.3 1:40.1 0+2
17 112 Anne Bunemann De Besche Try, Idrettslaget / Team Geilo 24:48.5 1:49.3 0+0
18 142 Emilie Ågheim Kalkenberg Skonseng UL 24:48.7 1:49.5 0+3
19 5 Kristiane Almeland Rolstad Oslo Skiskytterlag 24:48.9 1:49.7 0+1
20 73 Ann Kristin Aaland Hardbagg IL / Team 1,5 24:50.3 1:51.1 1+0
21 145 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo & Ytteren IL 24:51.0 1:51.8 1+1
22 85 Synne Owren Vingrom IL / Team Fosen Yard 24:56.4 1:57.2 0+1
23 84 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Sportsklubb / Team Kongsberg 24:57.0 1:57.8 0+1
24 148 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 24:58.3 1:59.1 2+1
25 109 Åsne Skrede Geilo IL / Norges Skiskytterforbund 24:59.5 2:00.3 1+1
26 121 Maren Bakken Os IL / Norges Skiskytterforbund 24:59.8 2:00.6 0+1
27 118 Gro Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Kongsberg 25:06.3 2:07.1 2+0
28 33 Silje Christine Berg-Knutsen Fet SK / NTG Lillehammer 25:07.2 2:08.0 0+1
29 68 Siri Galtung Skar Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 25:08.0 2:08.8 0+1
30 124 Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL / Holmenkollen Biathlon 25:09.5 2:10.3 1+0
31 52 Guro Ytterhus Rennebu IL / Team 1,5 25:14.1 2:14.9 2+1
32 96 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL / Team Midt-Norge 25:14.3 2:15.1 2+0
33 94 Eline Grue Kvikne IL 25:15.9 2:16.7 1+1
34 104 Gunn Kristi Stensaker Tvinnereim Hardbagg IL / Team Woodcon 25:19.6 2:20.4 1+1
35 132 Sara Agnethe Granvang Tronrud Nordre Land IL / NTG Lillehammer 25:21.1 2:21.9 0+1
36 79 Maja Friis Rud Fossum IF / Team Fossum Elite 25:22.5 2:23.3 0+1
37 59 Eiril Høistad Nordbø Fet SK / NTG Lillehammer 25:26.1 2:26.9 0+1
38 131 Gunhild Viljugrein Stølen Bærums Skiklub / Holmenkollen Biathlon 25:28.4 2:29.2 1+0
39 137 Mari Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Woodcon 25:31.8 2:32.6 1+2
40 86 Eline Mathea Myren Valldal IL / Team 1,5 25:34.9 2:35.7 1+1
41 62 Maria Bolin Krane Bossmo & Ytteren IL / Team Polarsirkelen 25:35.0 2:35.8 2+0
42 126 Eva Liheim Alfstad Fossum IF / Team Fossum Elite 25:35.4 2:36.2 1+2
43 54 Kaja Vollstad Tromsø Skiskytterlag 25:42.4 2:43.2 0+1
44 140 Anja Fischer Trondhjems Skiskyttere / Team Midt-Norge 25:43.4 2:44.2 0+0
45 120 Nora Ytterhus Rennebu IL / NTG Lillehammer 25:43.7 2:44.5 1+1
46 82 Guro Femsteinevik Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon 25:48.2 2:49.0 1+1
47 123 Nora Njølstad Randby Ivrig IL / NTG Geilo 25:52.4 2:53.2 1+0
48 9 Vilde Slaatto Geilo IL / Team Geilo 25:56.7 2:57.5 1+2
49 138 Margaret Lexie Madigan Vingrom IL / Team 1,5 26:00.8 3:01.6 1+0
50 65 Kristine Sandstedt Ingebrigtsen Skonseng UL / Team Polarsirkelen 26:03.0 3:03.8 1+2
51 133 Marit Ishol Skogan Steinkjer SK / Team Fosen Yard 26:05.1 3:05.9 2+1
52 20 Martine Sofie Skog Bjerkvik IF 26:11.4 3:12.2 1+1
53 103 Frida Dahl Steinkjer SK / Team Fosen Yard 26:14.8 3:15.6 3+2
54 67 Elise Weber Eriksen Lommedalens IL / NTG Lillehammer 26:17.3 3:18.1 1+1
55 152 Martine Sagen Byåsen Skiskytterlag / Team Midt-Norge 26:18.0 3:18.8 0+1
56 97 Tuva Aas Stræte Hønefoss Skiskytterklubb 26:21.8 3:22.6 3+2
57 53 Sunniva Thoresen Bolstad Simostranda IL / NTG Geilo 26:23.2 3:24.0 1+0
58 28 Oda Byvold Grønlien Vingrom IL / Team Woodcon 26:37.5 3:38.3 0+1
59 80 Heidi Berlandstveit Hålandsdal IL 26:40.3 3:41.1 0+1
60 30 Lisa Sagen Byåsen Skiskytterlag / Trondheim Biathlon Team 26:41.1 3:41.9 2+0
61 16 Tuva Jorde Geilo IL / Holmenkollen Biathlon 26:42.2 3:43.0 1+2
62 95 Torild Eggan Rennebu IL / Team 1,5 26:42.6 3:43.4 0+1
63 153 Guro Elizabeth Strindeberg Drammen Strong / NTG Geilo 26:46.5 3:47.3 1+3
64 50 Emma Tørhaug Brevad Kvikne IL / Team Midt-Norge 26:47.4 3:48.2 1+3
65 127 Karoline Erdal Førde IL / Team Fosen Yard 26:47.6 3:48.4 5+1
66 35 Ine Lohne Boehlke Fossum IF / Dønski VGS 26:48.8 3:49.6 0+3
67 106 Eivor Melbybråten Øystre Slidre IL 26:49.0 3:49.8 3+1
68 15 Synne Mackintosh Lund-Flaa Lørenskog SK / NTG Geilo 26:56.3 3:57.1 1+0
69 134 Olivia Opheim Ål Skiskyttarlag / NTG Geilo 26:56.6 3:57.4 0+2
70 77 Eira Reier Groven Drammen Strong / Holmenkollen Biathlon 26:58.8 3:59.6 0+1
70 91 Une Christiane Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon 26:58.8 3:59.6 2+2
72 92 Marie Lund Flaa Lørenskog SK / NTG Geilo 27:02.3 4:03.1 0+2
73 75 Andrea Gulaker Gjønnes Oppdal IL / Team Woodcon 27:02.9 4:03.7 1+2
74 45 Stine Hårstad Rennebu IL / NTG Lillehammer 27:04.6 4:05.4 1+1
75 93 Tuva Andersen Meråker Skiskytterklubb / Team Meråker Skiskyting 27:08.7 4:09.5 0+1
76 44 Mona Danielsen Holmer Bjerkvik IF 27:13.6 4:14.4 2+0
77 110 Marit Heinemann Tynset IF / Team Woodcon 27:14.9 4:15.7 2+2
78 4 Dyvéke Aakervik Fet SK / Wang Toppidrett Romerike 27:17.2 4:18.0 2+1
79 41 Ane Byvold Grønlien Vingrom IL / NTG Lillehammer 27:17.4 4:18.2 1+0
80 147 Vilde Børseth Bjerke IL Ski / Team Kongsberg 27:17.9 4:18.7 0+1
81 29 Karoline Simpson-Larsen Stårheim IL 27:18.4 4:19.2 5+3
82 101 Elise Aasbø IL Bevern / Team Kongsberg 27:20.9 4:21.7 1+1
83 31 Lisa Elin Fergusson Sørlien Nittedal Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon 27:25.1 4:25.9 3+0
84 90 Ida Høsøien Tynset IF / Team Savalen 27:29.3 4:30.1 0+0
85 107 Hannecke Lergaard Røtter Lier IL / Holmenkollen Biathlon 27:30.5 4:31.3 0+3
86 55 Ingri Skjelbreid Gjelland Hålandsdal IL / NTG Geilo 27:31.7 4:32.5 1+0
87 34 Oda Rafen Fossum IF / Team Fossum Elite 27:33.4 4:34.2 0+1
88 83 Ingvild Berlandstveit Hålandsdal IL 27:33.8 4:34.6 1+0
89 74 Elida Fuglem Valldal IL / Stryn Videregående Skole 27:34.7 4:35.5 1+1
90 47 Ingeborg Rørvik Førde IL / NTG Geilo 27:37.2 4:38.0 2+1
91 48 Maria Tormodsgard Dokken Svene IL / NTG Geilo 27:40.7 4:41.5 1+1
92 56 Linea Skjellaug Gundersen Geilo IL 27:43.2 4:44.0 1+3
93 23 Malin Skogstad Leik, IL / NTG Lillehammer 27:44.5 4:45.3 0+0
94 18 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF / Team Savalen 27:45.0 4:45.8 0+1
95 88 Hanna Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Fosen Yard 27:47.3 4:48.1 3+2
96 66 Emilie Schärer Kvikne IL / Team Savalen 27:50.7 4:51.5 1+0
97 10 Nora Flotten Volden Oppdal IL / Team Kongsberg 27:52.4 4:53.2 2+1
98 98 Elise Lien Seland Fossum IF / Holmenkollen Biathlon 27:59.4 5:00.2 1+1
99 113 Ida Skolegården Åsnes Skiskytterlag / NTG Lillehammer 28:01.8 5:02.6 0+1
100 12 Elin Græsli Tydal il / Trondheim Biathlon Team 28:05.4 5:06.2 1+1
101 99 Kristine Hokseng Øien Oppdal IL / Team Midt-Norge 28:12.6 5:13.4 3+2
102 143 Maren Torvanger Brunvoll Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo 28:13.0 5:13.8 1+1
103 51 Marte Kristine Kollerød Høidalen Oslo Skiskytterlag / Wang Toppidrett Romerike 28:17.4 5:18.2 1+3
104 58 Ida Madeleine Fuglset Nittedal Skiskytterlag / Wang Toppidrett Romerike 28:20.6 5:21.4 1+3
105 64 Andrea Sørheim Almeland Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Gla’Laks Biathlon 28:21.7 5:22.5 1+1
106 111 Marthe Dehn Bærums Skiklub / Team Midt-Norge 28:22.8 5:23.6 4+2
107 89 Ingrid Nordbotten Sandnes og Gjesdal SSL / Holmenkollen Biathlon 28:23.4 5:24.2 3+2
108 76 Anne Birgit Dokken Nordre Land IL / NTG Lillehammer 28:26.6 5:27.4 1+3
109 57 Mari Haugenes Elvestad Bø Skiskyttarlag / Team Woodcon 28:32.7 5:33.5 2+1
110 108 Mari Sofi Meland Markane IL / Stryn Videregående Skole 28:33.1 5:33.9 2+1
111 7 Kristi Skjelbreid Gjelland Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon 28:42.2 5:43.0 0+3
112 122 Tuva Bøch Høyer Fossum IF / Dønski VGS 28:48.2 5:49.0 0+4
113 78 Signe Aaberg Skar Bærums Skiklub / Team Kongsberg 28:51.3 5:52.1 1+2
114 135 Lisa Bjønnes Oslo Skiskytterlag / Team Woodcon 28:53.0 5:53.8 2+2
115 40 Guro Mikkelsen Stokke Tynset IF / Team Savalen 28:53.7 5:54.5 0+4
116 141 Astrid Marie Sandhaugen Steinkjer SK / Team Innherred 28:58.2 5:59.0 0+3
117 125 Mie Amstel Boretti Oslo Skiskytterlag / NTG Lillehammer 29:01.8 6:02.6 2+1
118 26 Selma Bekkelund Østre Toten Skilag / Team Karidalen Skiskyting 29:01.9 6:02.7 2+3
119 61 Katrine Svarstad Heggdal Markane IL / Stryn Videregående Skole 29:05.8 6:06.6 3+3
120 70 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL / Stryn Videregående Skole 29:19.2 6:20.0 3+1
121 69 Ida Bruce Fiskum Snåsa Skiskytterlag 29:23.4 6:24.2 1+2
122 49 Hanne Wekre Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team 29:28.9 6:29.7 1+2
123 6 Antonia Mia Samseth Bærums Skiklub / Wang Toppidrett Oslo 29:34.4 6:35.2 2+1
124 42 Berit Solem Reitan Sokna IL / Trondheim Biathlon Team 29:36.2 6:37.0 0+1
125 38 Tuva Knutsen Bakkelund Bærums Skiklub / NTG Geilo 29:39.2 6:40.0 3+3
126 63 Thelma Brathagen Ivrig IL / NTG Geilo 29:48.8 6:49.6 2+2
127 72 Lena Aas Birkenes IL / Sirdal Ski Skiskyting 29:50.7 6:51.5 3+1
128 19 Elina Østerbø Markane IL / Stryn Videregående Skole 29:56.7 6:57.5 3+2
129 3 Hannah Chen-Bjørhovde Try, Idrettslaget 30:00.7 7:01.5 1+2
130 144 Stella Heim Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 30:04.7 7:05.5 2+0
131 105 Linnea Wolden Alme Hernes IL / Team Woodcon 30:15.9 7:16.7 1+0
132 119 Nora Therese Lundiin Fossum IF / Dønski VGS 30:23.4 7:24.2 0+4
133 71 Elise Solum Bakken Snåsa Skiskytterlag / Team Meråker Skiskyting 30:29.1 7:29.9 0+3
134 25 Andrea Heimdal Aase Vik IL / NTG Geilo 30:50.7 7:51.5 0+3
135 60 Oline Christin Eikemo Sirdal Skilag / Sirdal Ski Skiskyting 30:59.1 7:59.9 1+2
136 149 Vår Ivardatter Steinkjer SK / Team Innherred 31:00.8 8:01.6 1+2
137 146 Nora Flyvholm Berg Bjerke IL Ski / Wang Toppidrett Romerike 31:05.3 8:06.1 0+2
138 116 Konstanse Moholth IL Bevern / Team Kongsberg 31:14.0 8:14.8 2+0
139 102 Malin Heggvold Sokna IL / Trondheim Biathlon Team 31:17.1 8:17.9 2+0
140 24 Ingrid Knippen Kvernsmyr Ivrig IL / NTG Geilo 31:25.0 8:25.8 3+3
141 32 Maia Løkken Sokna IL / Trondheim Biathlon Team 31:30.0 8:30.8 2+5
142 117 Hanna Skjerve Vinne Skilag / Team Meråker Skiskyting 31:31.7 8:32.5 0+0
143 150 Rannveig Oma Løyning Odda IL 31:52.9 8:53.7 1+1
144 81 Sofia Bjønnes Bærums Skiklub / NTG Geilo 32:37.8 9:38.6 2+3
145 87 Hedda Omland Nittedal Skiskytterlag 32:37.9 9:38.7 4+3
146 114 Ida Flatabø Jordal Odda IL / Team Gla’Laks Biathlon 32:42.4 9:43.2 2+2
147 1 Sara-Sofie Africa Hegg Vik IL / Stryn Videregående Skole 32:45.3 9:46.1 2+3
148 43 Frøya Haughovd Stårheim IL / Stryn Videregående Skole 33:59.3 11:00.1 2+3

Startlister

Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater