Hvalstjernrennet
Hvalstjernrennet Hvalstjern skistadion 11.02.2024

Rennleder: Knut Kr. Schatvet
Løypesjef: Ole Kr.Amundsen
Teknisk delegert: Johan Vestengen

Resultat

Skileik 5 - 7 år 
PlassStartTid
 0001Nikolai Lund SandoddenStrømmen og Lillestrøm sk  
 0003Kristian LillehagenFet skiklubb  
 0004Siri Grosås DalenFet skiklubb  
 0005Johan Glende SvanstrømFet skiklubb  
 0006Vebjørn Hesselb. TveitaFet skiklubb  
 0007Eirik GjertveitFet skiklubb  
 0008Edvald Skartsæterh. MoeFet skiklubb  
 0009Hanna Solberg LikvernFet skiklubb  
 0010Martin Fineidet EngenBlaker IL  
 0011Elenora Rita LorentzenFet skiklubb  
 0012Ingrid Hesselberg TveitaFet skiklubb  
 0013Mille Sem HellandRælingen skiklubb  
 0014Sophie MindnesFet skiklubb  
 0015Matheo H. BergquistFet skiklubb  
 0016Jenny Dahlen SchatvetFet skiklubb  
 0017Ollie GrimsmoFet skiklubb  
 0018Kari Fossen-HellesjøFet skiklubb  
 0019Rakel SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk  
 0021Marcus ThorudFet skiklubb  
 0022Leo Tomter-ViknerSkedsmo skiklubb  

22 påmeldte. 20 startet. 20 resultater.
Jenter - 8 år Friteknikk
PlassStartTid
 0025Vilde Vikerhaug HalvorsruFet skiklubb09.01 
 0026Kaja Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb05.01 
 0027Marie Fineidet EngenFet skiklubb06.35 
 0028Liv Solveig S. B. JohnsenFet skiklubb09.00 
 0029Hennie DalenRælingen skiklubb07.43 
 0030Alexandra EngstrømSkedsmo skiklubb09.25 
 0031Vilde Svendsen ErtsaasRælingen skiklubb07.29 

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Gutter - 8 år Friteknikk
PlassStartTid
 0023Henrik HavdalStrømmen og Lillestrøm sk05.26 
 0032Eirik Myrset-ØkseterFet skiklubb08.38 
 0033Jan Halvard Fossen-HellesFet skiklubb08.09 
 0034Kasper KvilleFet skiklubb10.04 
 0035Albert Gabriel LorentzenFet skiklubb08.54 
 0036Henry Ugland RosenbergFet skiklubb05.59 
 0037Filip Storeide ValenStrømmen og Lillestrøm sk06.29 
 0038Henrik Olebakken MoeFet skiklubb09.25 
 0039Sander Bjerknes SæthaRælingen skiklubb05.26 
 0040Aksel Vollmo BørresenSkedsmo skiklubb06.03 
 0041Alfred Ø. N. HartzenbergFet skiklubb05.33 
 0042Herman Nyengen SætrenFet skiklubb06.51 
 0043William MindnesFet skiklubb07.48 

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.
Jenter - 9 år Friteknikk
PlassStartTid
 0046Vera BjørkelidFet skiklubb10.03 
 0047Tuva Sofie D. SchatvetFet skiklubb07.16 
 0048Thea WinjeFet skiklubb05.47 
 0049Vårin Louise AarhaugFet skiklubb06.54 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter - 9 år Friteknikk
PlassStartTid
 0050Elov Glende SvanstrømFet skiklubb05.22 
 0051Oliver Emilio F. ElvenesFet skiklubb07.15 
 0052Emil Nyengen SætrenFet skiklubb05.21 
 0053Johan Sætre-LorentzenFet skiklubb05.57 
 0054Elias SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk06.02 
 0055Ulrik HøgdenFet skiklubb05.57 
 0057Aksel Skartsæterhagen MoeFet skiklubb07.26 
 0058Even Kortner VogtRælingen skiklubb05.03 

9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
Jenter - 10 år Friteknikk
PlassStartTid
 0059Mille GrimsmoFet skiklubb05.13 
 0060Adele Eliassen HaubackFet skiklubb05.52 
 0061Ellen Ingeborg ÅstrandFet skiklubb07.03 
 0062Linnea Margareta E. MoeRælingen skiklubb04.24 
 0063Lotte Sem HellandRælingen skiklubb04.38 
 0064Katarinka JellumFet skiklubb05.26 
 0065Astrid Hesselberg TveitaFet skiklubb07.00 
 0066Mathilde ElvsveenFet skiklubb05.50 

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
Gutter - 10 år Friteknikk
PlassStartTid
 0068William Lund SandoddenStrømmen og Lillestrøm sk05.32 
 0069Nikolai Norum BergsholmFet skiklubb04.03 
 0070John Liam JarrettRælingen skiklubb04.25 
 0071Aksel Baybutt LillehagenFet skiklubb04.40 
 0072Max Emrik HenriksenRælingen skiklubb04.26 
 0073Sivert GjertveitFet skiklubb06.24 
 0074Birk Olav Larsen VesthageSkedsmo skiklubb04.38 

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter - 11 år Friteknikk
PlassStartTid
10079Adelia Zia SkånhaugLørenskog skiklubb06.49 
20077Ava Constanse U. RosenberFet skiklubb09.0902.20
30078Alma BjørkelidFet skiklubb09.3002.41
40076Viola Myrse-ØkseterFet skiklubb11.0604.17
50080Alvilde Mae Rim B. JohnseFet skiklubb12.0005.11

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Gutter - 11 år Friteknikk
PlassStartTid
10083Sander HallingstadRælingen skiklubb05.14 
20088Herman Bjerknes SæthaRælingen skiklubb05.3300.19
30084Sverre DalenRælingen skiklubb06.3001.16
40085Henrik Gregers AaneslandFet skiklubb08.2503.11
50082Oskar Engebretsen-SætherFet skiklubb09.2504.11
60086David Michael LorentzenFet skiklubb09.5504.41
70087Magnus Olebakken MoeFet skiklubb13.1808.04

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter - 12 år Friteknikk
PlassStartTid
10093Eira Kristin WagnerNittedal idrettslag05.34 
20092Ida Hagen BendixenRælingen skiklubb06.3000.56
30096Isabel Norum BergsholmFet skiklubb07.0401.30
40091Johanne GilleboSørum idrettslag07.2201.48

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter - 12 år Friteknikk
PlassStartTid
10107Martinius Alexs. IsnesLørenskog skiklubb05.41 
20100Fredrik Vigsnes GiertsenFet skiklubb05.5800.17
30102Jakob Vigsnes GiertsenFet skiklubb06.2800.47
40099Lukas WinjeFet skiklubb06.3700.56
50105Jakob SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk07.0701.26
60103Nicolai Alexander SabierLørenskog skiklubb07.1401.33
70101Oddvar Brakvatne EldøyFet skiklubb07.3601.55
80106Eivind Heien SætermoSørum idrettslag07.5802.17
90104Falk Omsland OftedalRælingen skiklubb08.1802.37

9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.
Jenter - 13 år Friteknikk
PlassStartTid
10109Ida Everbring MoeRælingen skiklubb10.55 
20110Henriette Giertsen MyhreSkedsmo skiklubb11.3500.40
30111Silje Håkonsen KotengFet skiklubb12.4001.45

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter - 13 år Friteknikk
PlassStartTid
10115Ola Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb09.19 
20118August Hannenstvedt GauseKjellsås idresttslag09.3500.16
30116Oliver Roser TrudvangLørenskog skiklubb10.0600.47
40117Bjørn Magnus OlsenStrømmen og Lillestrøm sk12.0502.46

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter - 14 år Friteknikk
PlassStartTid
10122Mille Sofie HenriksenRælingen skiklubb09.20 
20121Jenny ØrslienLørenskog skiklubb10.1200.52
Disk0123Marte Otilie O. NordstrømNes ski  

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
Gutter - 14 år Friteknikk
PlassStartTid
10127Magnus Vea JohnsenEidsvold værks skiklub07.22 
20128Sondre Engdal ØrnesLørenskog skiklubb08.4801.26

3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
M 17 år Friteknikk
PlassStartTid
10131Henrik Vea JohnsenEidsvold værks skiklub22.37 

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
M 18 år Friteknikk
PlassStartTid
10135Mons Sætre-LorentzenFet skiklubb24.30 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
M 19/20 år Friteknikk
PlassStartTid
10138Daniel AakervikFet skiklubb21.48 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn senior Friteknikk
PlassStartTid
10139Torbjørn SvanstrømFet skiklubb23.25 
20141Christian Stjern EvensenLyn ski24.2501.00
30140Frode EngelundSkedsmo skiklubb28.1704.52

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter - 15 år Friteknikk
PlassStartTid
10144Sanna HallingstadRælingen skiklubb14.56 
20145Margrethe E. BirkelandDriv idrettslag16.4001.44

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter - 15 år Friteknikk
PlassStartTid
10148Storm Omsland OftedalRælingen skiklubb14.02 
20147Andreas LadeFet skiklubb15.1301.11
30149Simen Kornelius H. KotengFet skiklubb17.0903.07

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter - 16 år Friteknikk
PlassStartTid
10152Selma SkariNittedal idrettslag15.47 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter - 16 år Friteknikk
PlassStartTid
10156Even Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb14.55 
20155Jakob Ramse DønåsenSkedsmo skiklubb18.1303.18

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
K 19/20 år Friteknikk
PlassStartTid
10157Eirin Mansaas SlettenFet skiklubb15.01 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.