Hvalstjernrennet
Hvalstjernrennet Hvalstjern skistadion 11.02.2024

Rennleder: Knut kr. Schatvet
Løypesjef: Ole Kr.Amundsen
Teknisk delegert: Johan Vestengen

Startliste

Skileik 5 - 7 år 
Start Start
000110:00.30  
000210:01.00Frida Jellum SelleFet skiklubb
000310:01.30Kristian LillehagenFet skiklubb
000410:02.00Siri Grosås DalenFet skiklubb
000510:02.30Johan Glende SvanstrømFet skiklubb
000610:03.00Vebjørn Hesselb. TveitaFet skiklubb
000710:03.30Eirik GjertveitFet skiklubb
000810:04.00Edvald Skartsæterh. MoeFet skiklubb
000910:04.30Hanna Solberg LikvernFet skiklubb
001010:05.00Martin Fineidet EngenBlaker IL
001110:05.30Elenora Rita LorentzenFet skiklubb
001210:06.00Ingrid Hesselberg TveitaFet skiklubb
001310:06.30Mille Sem HellandRælingen skiklubb
001410:07.00Sophie MindnesFet skiklubb
001510:07.30Matheo H. BergquistFet skiklubb
001610:08.00Jenny Dahlen SchatvetFet skiklubb
001710:08.30Ollie GrimsmoFet skiklubb
001810:09.00Kari Fossen-HellesjøFet skiklubb
001910:09.30Rakel SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk
002010:10.00Hanna Linnea ÅstrandFet skiklubb
002110:10.30Marcus ThorudFet skiklubb
002210:11.00Leo Tomter-ViknerSkedsmo skiklubb

Jenter - 8 år Friteknikk
Start Start
002310:11.30  
002410:12.00  
002510:12.30Vilde Vikerhaug HalvorsruFet skiklubb
002610:13.00Kaja Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb
002710:13.30Marie Fineidet EngenFet skiklubb
002810:14.00Liv Solveig S. B. JohnsenFet skiklubb
002910:14.30Hennie DalenRælingen skiklubb
003010:15.00Alexandra EngstrømSkedsmo skiklubb
003110:15.30Vilde Svendsen ErtsaasRælingen skiklubb

Gutter - 8 år Friteknikk
Start Start
003210:16.00  
003310:16.30Jan Halvard Fossen-HellesFet skiklubb
003410:17.00Kasper KvilleFet skiklubb
003510:17.30Albert Gabriel LorentzenFet skiklubb
003610:18.00Henry Ugland RosenbergFet skiklubb
003710:18.30Filip Storeide ValenStrømmen og Lillestrøm sk
003810:19.00Henrik Olebakken MoeFet skiklubb
003910:19.30Sander Bjerknes SæthaRælingen skiklubb
004010:20.00Aksel Vollmo BørresenSkedsmo skiklubb
004110:20.30Alfred Ø. N. HartzenbergFet skiklubb
004210:21.00Herman Nyengen SætrenFet skiklubb
004310:21.30William MindnesFet skiklubb

Jenter - 9 år Friteknikk
Start Start
004410:22.00  
004510:22.30  
004610:23.00Vera BjørkelidFet skiklubb
004710:23.30Tuva Sofie D. SchatvetFet skiklubb
004810:24.00Thea WinjeFet skiklubb
004910:24.30Vårin Louise AarhaugFet skiklubb

Gutter - 9 år Friteknikk
Start Start
005010:25.00Elov Glende SvanstrømFet skiklubb
005110:25.30Oliver Emilio F. ElvenesFet skiklubb
005210:26.00Emil Nyengen SætrenFet skiklubb
005310:26.30Johan Sætre-LorentzenFet skiklubb
005410:27.00Elias SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk
005510:27.30Ulrik HøgdenFet skiklubb
005610:28.00Liam Tomter-ViknerSkedsmo skiklubb
005710:28.30Aksel Skartsæterhagen MoeFet skiklubb

Jenter - 10 år Friteknikk
Start Start
005810:29.00  
005910:29.30Mille GrimsmoFet skiklubb
006010:30.00Adele Eliassen HaubackFet skiklubb
006110:30.30Ellen Ingeborg ÅstrandFet skiklubb
006210:31.00Linnea Margareta E. MoeRælingen skiklubb
006310:31.30Lotte Sem HellandRælingen skiklubb
006410:32.00Katarinka JellumFet skiklubb
006510:32.30Astrid Hesselberg TveitaFet skiklubb
006610:33.00Mathilde ElvsveenFet skiklubb

Gutter - 10 år Friteknikk
Start Start
006710:33.30  
006810:34.00  
006910:34.30Nikolai Norum BergsholmFet skiklubb
007010:35.00John Liam JarrettRælingen skiklubb
007110:35.30Aksel Baybutt LillehagenFet skiklubb
007210:36.00Max Emrik HenriksenRælingen skiklubb
007310:36.30Sivert GjertveitFet skiklubb
007410:37.00Birk Olav Larsen VesthageSkedsmo skiklubb

Jenter - 11 år Friteknikk
Start Start
007510:37.30  
007610:38.00  
007710:38.30Ava Constanse U. RosenberFet skiklubb
007810:39.00Alma BjørkelidFet skiklubb
007910:39.30Adelia Zia SkånhaugLørenskog skiklubb
008010:40.00Alvilde Mae Rim B. JohnseFet skiklubb

Gutter - 11 år Friteknikk
Start Start
008110:40.30  
008210:41.00  
008310:41.30Sander HallingstadRælingen skiklubb
008410:42.00Sverre DalenRælingen skiklubb
008510:42.30Henrik Gregers AaneslandFet skiklubb
008610:43.00David Michael LorentzenFet skiklubb
008710:43.30Magnus Olebakken MoeFet skiklubb
008810:44.00Herman Bjerknes SæthaRælingen skiklubb

Jenter - 12 år Friteknikk
Start Start
008910:44.30  
009010:45.00  
009110:45.30Johanne GilleboSørum idrettslag
009210:46.00Ida Hagen BendixenRælingen skiklubb
009310:46.30Eira Kristin WagnerNittedal idrettslag
009410:47.00Birk Olav Larsen VesthageSkedsmo skiklubb
009510:47.30  
009610:48.00Isabel Norum BergsholmFet skiklubb

Gutter - 12 år Friteknikk
Start Start
009710:48.30  
009810:49.00  
009910:49.30Lukas WinjeFet skiklubb
010010:50.00Fredrik Vigsnes GiertsenFet skiklubb
010110:50.30Oddvar Brakvatne EldøyFet skiklubb
010210:51.00Jakob Vigsnes GiertsenFet skiklubb
010310:51.30Nicolai Alexander SabierLørenskog skiklubb
010410:52.00Falk Omsland OftedalRælingen skiklubb
010510:52.30Jakob SalvesenStrømmen og Lillestrøm sk
010610:53.00Eivind Heien SætermoSørum idrettslag
010710:53.30Martinius Alexs. IsnesLørenskog skiklubb

Jenter - 13 år Friteknikk
Start Start
010810:54.00  
010910:54.30  
011010:55.00Henriette Giertsen MyhreSkedsmo skiklubb
011110:55.30Silje Håkonsen KotengFet skiklubb

Gutter - 13 år Friteknikk
Start Start
011210:56.00  
011310:56.30  
011410:57.00  
011510:57.30Ola Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb
011610:58.00Oliver Roser TrudvangLørenskog skiklubb
011710:58.30Bjørn Magnus OlsenStrømmen og Lillestrøm sk
011810:59.00August Hannenstvedt GauseKjellsås idresttslag

Jenter - 14 år Friteknikk
Start Start
011910:59.30  
012011:00.00  
012111:00.30Jenny ØrslienLørenskog skiklubb
012211:01.00Mille Sofie HenriksenRælingen skiklubb
012311:01.30Marte Otilie O. NordstrømNes ski

Gutter - 14 år Friteknikk
Start Start
012411:02.00  
012511:02.30  
012611:03.00Leon Zia SkånhaugLørenskog skiklubb
012711:03.30Magnus Vea JohnsenEidsvold værks skiklub
012811:04.00Sondre Engdal ØrnesLørenskog skiklubb

M 17 år Friteknikk
Start Start
012911:04.30  
013011:05.00  
013111:05.30Henrik Vea JohnsenEidsvold værks skiklub
013211:06.00Mathias HaugerRælingen skiklubb

M 18 år Friteknikk
Start Start
013311:06.30  
013411:07.00  
013511:07.30Mons Sætre-LorentzenFet skiklubb

M 19/20 år Friteknikk
Start Start
013611:08.00  
013711:08.30  
013811:09.00Daniel AakervikFet skiklubb

Menn senior Friteknikk
Start Start
013911:09.30  
014011:10.00Frode EngelundSkedsmo skiklubb
014111:10.30Christian Stjern EvensenLyn ski

Jenter - 15 år Friteknikk
Start Start
014211:11.00  
014311:11.30  
014411:12.00Sanna HallingstadRælingen skiklubb
014511:12.30Margrethe E. BirkelandDriv idrettslag

Gutter - 15 år Friteknikk
Start Start
014611:13.00  
014711:13.30Andreas LadeFet skiklubb
014811:14.00Storm Omsland OftedalRælingen skiklubb
014911:14.30Simen Kornelius H. KotengFet skiklubb

Jenter - 16 år Friteknikk
Start Start
015011:15.00  
015111:15.30  
015211:16.00Selma SkariNittedal idrettslag

Gutter - 16 år Friteknikk
Start Start
015311:16.30  
015411:17.00  
015511:17.30Jakob Ramse DønåsenSkedsmo skiklubb
015611:18.00Even Sæten FjeldboSkedsmo skiklubb

K 17 år Friteknikk
Start Start
015811:19.00  

K 18 år Friteknikk
Start Start
015911:19.30  
016011:20.00  

K 19/20 år Friteknikk
Start Start
015711:18.30Eirin Mansaas SlettenFet skiklubb
016111:20.30  
016211:21.00  

Kvinner senior Friteknikk
Start Start
016311:21.30  
016411:22.00