Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater 10 km fri teknikk kvinner Beitosprinten 2022

Lignende saker

Resultater 10 km fri teknikk kvinner Beitosprinten søndag 20. november 2022.

Publisert 20. november 2022 i Langrenn

Resultater 10 km fri teknikk kvinner Beitosprinten 2022

Oppsummering:

https://youtu.be/cgF2XvNFO3A

Live resultater

Resultater 10 km fri teknikk menn

Offisielle resultater

Liste med passeringstider (PDF)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 60 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 26:21.0 0.00 24.99
2 68 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 26:25.2 +4.2 27.12
3 66 THEODORSEN Silje 1994 NOR 26:28.0 +7.0 28.53
4 58 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 26:32.6 +11.6 30.86
5 64 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 26:34.2 +13.2 31.67
6 48 JANATOVA Katerina 1997 CZE 27:01.1 +40.1 45.28
7 71 WENG Heidi 1991 NOR 27:05.6 +44.6 47.56
8 59 BERGANE Margrethe 2001 NOR 27:15.3 +54.3 52.47
9 47 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 27:15.8 +54.8 52.72
10 23 UREVC Eva 1995 SLO 27:18.5 +57.5 54.09
11 67 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 27:21.0 +1:00.0 55.35
12 55 EIDUKA Patricija 2000 LAT 27:27.3 +1:06.3 58.54
13 65 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 27:32.2 +1:11.2 61.02
14 61 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 27:45.3 +1:24.3 67.65
15 51 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 27:45.9 +1:24.9 67.95
16 46 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 27:47.0 +1:26.0 68.51
17 28 MANDELJC Anja 1999 SLO 27:49.7 +1:28.7 69.87
18 57 SMEDAAS Magni 1995 NOR 27:53.2 +1:32.2 71.64
19 43 SANNESS Nora 2000 NOR 27:56.8 +1:35.8 73.47
20 44 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 28:01.2 +1:40.2 75.69
21 62 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 28:02.6 +1:41.6 76.40
22 69 SKAANES Marte 1996 NOR 28:06.1 +1:45.1 78.17
23 35 EINMO Alise 1998 NOR 28:15.1 +1:54.1 82.73
24 45 BERG Julie Victoria 1997 NOR 28:16.5 +1:55.5 83.43
25 42 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 28:26.0 +2:05.0 88.24
26 31 GROETTING Karoline 2001 NOR 28:28.4 +2:07.4 89.46
27 54 TSUCHIYA Masae 1996 JPN 28:32.5 +2:11.5 91.53
28 32 ANDERSEN Nora 2001 NOR 28:42.1 +2:21.1 96.39
29 29 BREDING Tale Bruheim 2001 NOR 28:43.9 +2:22.9 97.30
30 49 JORDHEIM Guro 1996 NOR 28:45.5 +2:24.5 98.11

31 56 MYHRE Julie 1996 NOR 28:45.8 +2:24.8 98.26
32 34 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 28:49.0 +2:28.0 99.88
33 52 HEGGEN Anna 2002 NOR 28:55.6 +2:34.6 103.22
34 50 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 29:14.0 +2:53.0 112.53
35 21 CRIDLAND Phoebe 2001 AUS 29:33.7 +3:12.7 122.50
36 13 ANDERSEN Hanna Eckhardt 2002 NOR 29:36.3 +3:15.3 123.81
37 24 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR 29:42.7 +3:21.7 127.05
38 27 ROETVEI Nora 2000 NOR 29:44.9 +3:23.9 128.17
39 26 ROENNING Mathilde 1995 NOR 29:45.4 +3:24.4 128.42
40 20 ROENNING Tuva Hagen 2002 NOR 30:01.4 +3:40.4 136.51
41 36 ULVANG Runa 2001 NOR 30:02.7 +3:41.7 137.17
42 37 KOBAYASHI Moeko 2000 JPN 30:13.6 +3:52.6 142.69
43 22 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 30:24.5 +4:03.5 148.20
44 16 UPPSTAD Elin 1999 NOR 30:32.6 +4:11.6 152.30
45 18 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 30:41.3 +4:20.3 156.70
46 25 FOSSUM-BJOERGE Mathilde 2002 NOR 30:43.3 +4:22.3 157.72
47 11 BERGQUIST Kristina 2001 NOR 30:47.3 +4:26.3 159.74
48 53 KODAMA Miki 1996 JPN 30:56.9 +4:35.9 164.60
49 19 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 31:05.0 +4:44.0 168.70
50 15 ENSRUD Julie Synnoeve 1996 NOR 31:17.1 +4:56.1 174.82
51 5 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 31:23.1 +5:02.1 177.86
52 14 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 32:21.5 +6:00.5 207.41
53 17 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 32:26.3 +6:05.3 209.84
54 6 MEINICKE Julie 2002 NOR 32:34.7 +6:13.7 214.09
55 7 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 32:40.3 +6:19.3 216.92
56 9 DERVO Agnes Therese 2002 NOR 32:47.7 +6:26.7 220.66
57 2 SORTAASLOEKKEN Tyra 2002 NOR 33:01.6 +6:40.6 227.70
58 8 HOLSTROEM Ellisif Luytkis 2002 NOR 33:07.8 +6:46.8 230.83
59 4 JOHNSEN Tuva 2002 NOR 33:49.9 +7:28.9 252.14
60 3 AABERG Maren Navarrete 2001 NOR 33:59.2 +7:38.2 256.84

61 10 MEYER MAGULAS Melina 1985 GRE 35:35.0 +9:14.0 305.32
62 1 GARBERG Hanne Saether 1999 NOR 38:27.9 +12:06.9 392.81
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
12 ARNKVAERN Christine Louise stavnum 2002 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
30 MOLAND Maja Kjaeraas 2002 NOR
33 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR
38 NORDLUNDE Mari 1998 NOR
39 BAKKEMO Hedda 2001 NOR
40 FLETEN Emilie 1992 NOR
41 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR
63 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR
70 HAGA Ragnhild Gloeersen 1991 NOR

Program Beitosprinten 2022

Startlister Beitosprinten 2022

Alle resultater Beitosprinten 2022

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater