Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Jyväskylä

Lignende saker

Alle startlister Nordisk Juniorlandskamp i Jyväskylä mellom 17. og 19. februar 2023.

Publisert 16. februar 2023 i Langrenn

Startlister Nordisk Juniorlandskamp

Lørdag 18. februar – 5/10 km fri

Kvinner – første start kl 09.00 norsk tid – Resultater

Naiset 18 vuotta 5 km V
10:00:30 1 Pihka Paasonen Soisalon Ampumahiihtäjät FIN 2006
10:01:00 2 Alisa Katajamaa Ski Jyväskylä FIN 2006
10:01:30 3 Daniela Lietzén Pargas IF FIN 2006
10:02:00 4 Laura Rantalainen Tampereen Pyrintö FIN 2006
10:02:30 5 Signe Jakobsson IF Minken FIN 2006 3186151
10:03:00 6 Rebecka Backholm Pargas IF FIN 2007
10:03:30 7 Vilma Hahtokari IF Åsarna FIN 2007
10:04:00 8 Sydney Drevlow USA USA 2006 3536149
10:04:30 9 Pillerin Vilipuu Estonia EST 2006 3395208
10:05:00 10 Bertta Silvennoinen Joensuun Kataja FIN 2006 3186213
10:05:30 11 Noora Torkkola Ski Jyväskylä FIN 2007
10:06:00 12 Rebecca Malmberg Österby Sportklubb FIN 2006 3186229
10:06:30 13 Herta Rajas Estonia EST 2007 3395207
10:07:00 14 Ellen Jordas Borgå Akilles FIN 2006
10:07:30 15 Johanna Häggkvist Närpes Kraft Skidförening FIN 2006 3186209 456.90 D
10:08:00 16 Kretel Kaljumae Estonia EST 2005 3395172 445.87 D
10:08:30 17 Siiri Sumanen Espoon Hiihtoseura FIN 2007 3186189 356.51 D
10:09:00 18 Johanna Naskali Tampereen Pyrintö FIN 2006 3186221 344.16 D
10:09:30 19 Veera Moilanen Joensuun Kataja FIN 2006 3186212 333.61 D
10:10:00 20 Selma Mäkäräinen Limingan Niittomiehet FIN 2006 3186192 302.22 D
10:10:30 21 Veera Väisänen Lahden Hiihtoseura FIN 2005 3186156 300.02 D
10:11:00 22 Triinu Kresmer Estonia EST 2005 3395181 296.52 D
10:11:30 23 Nella Voutilainen Joensuun Kataja FIN 2007 3186190 294.83 D
10:12:00 24 Emmi Nieminen Espoon Hiihtoseura FIN 2006 3186170 292.35 D
10:12:30 25 Felicia Granholm Vörå IF FIN 2005 3186157 289.41 D
10:13:00 26 Delaney Jackson USA USA 2005 3536070 286.74 D
10:13:30 27 Ellinor Halonen Närpes Kraft Skidförening FIN 2006 3186163 275.93 D
10:14:00 28 Linnea Salo Tampereen Pyrintö FIN 2006 3186181 274.08 D
10:14:30 29 Elina Kansanaho Siilinjärven Hiihtoseura FIN 2006 3186137 254.95 D
10:15:00 30 Ronja Kronvall Borgå Akilles FIN 2006 3186165 246.54 D
10:15:30 31 Jenna Rautiala Pyhäjärven Pohti FIN 2005 3186121 246.32 D
10:16:00 32 Miina Koivisto Kalajoen Junkkarit FIN 2005 3186132 245.65 D
10:16:30 33 Aino Aarnio Kangasalan Kisa FIN 2007 3186210 241.33 D
10:17:00 34 Emma Korpikallio Mikkelin Hiihtäjät FIN 2006 3186211 233.87 D
10:17:30 35 Ada Aarnio Kangasalan Kisa FIN 2005 3186129 223.62 D
10:18:00 36 Emma Korhonen IF Femman FIN 2005 3186142 222.03 D
10:18:30 37 Aida Koivisto Seinäjoen Hiihtoseura FIN 2005 3186172 221.97 D
10:19:00 38 Neve Gerard USA USA 2006 3536083 219.25 D
10:19:30 39 Rose Horning USA USA 2006 3536037 216.21 D
10:20:00 40 Linda Hyöty IF Femman FIN 2005 3186168 211.66 D
10:20:30 41 Sonja Loikkanen Joensuun Kataja FIN 2006 3186196 208.56 D
10:21:00 42 Lena Poduska USA USA 2007 3536093 206.67 D
10:21:30 43 Ally Wheeler USA USA 2007 3536088 206.05 D
10:22:00 44 Hanna Niskanen Visa Ski Team Kemi FIN 2005 3186077 202.62 D
10:22:30 45 Pilvi Pirttimäki Nastolan Naseva FIN 2006 3186159 202.09 D
10:23:00 46 Iiris Voutilainen Joensuun Kataja FIN 2007 3186191 200.88 D
10:23:30 47 Kajsa Johansson Sweden SWE 2006 3506697 199.62 D
10:24:00 48 Emelie Hägglund Borgå Akilles FIN 2005 3186147 195.54 D
10:24:30 49 Alina Virtanen Espoon Hiihtoseura FIN 2006 3186166 191.62 D
10:25:00 50 Marie Wollan Benum Norway NOR 2006 3428022 186.11 D
10:25:30 51 Sofie Kjaer Joergensen Norway NOR 2005 3427872 184.40 D
10:26:00 52 Ilona Rantakömi Nastolan Naseva FIN 2006 3186139 180.67 D
10:26:30 53 Kamilla Aaseboe Norway NOR 2006 3428059 176.54 D
10:27:00 54 Matilde Stroem Norway NOR 2005 3427919 172.36 D
10:27:30 55 Anlourdees Veerpalu Estonia EST 2006 3395198 170.05 D
10:28:00 56 Hanni Koski Kangasalan Kisa FIN 2007 3186199 165.48 D
10:28:30 57 Alva Svahn Sweden SWE 2005 3506670 159.58 D
10:29:00 58 Hedvig Altmae Estonia EST 2006 3395199 157.96 D
10:29:30 59 Wilma Hjerpe IF Minken FIN 2006 3186153 156.86 D
10:30:00 60 Anna Stenroos Kankaanpään Urheilijat FIN 2006 3186208 156.78 D
10:30:30 61 Alva Ersson Sweden SWE 2005 3506609 156.32 D
10:31:00 62 Eline Klevberg Lerfall Norway NOR 2005 3427889 154.60 D
10:31:30 63 Emmi Henriksson Finland FIN 2005 3186100 144.83 D
10:32:00 64 Malin Hoelsveen Norway NOR 2005 3427874 143.13 D
10:32:30 65 Ella Noora Haapalehto Finland FIN 2005 3186098 142.52 D
10:33:00 66 Lina Lantto Sweden SWE 2005 3506611 141.10 D
10:33:30 67 Gerda Kivil Estonia EST 2007 3395202 140.52 D
10:34:00 68 Nora Wallenius Sweden SWE 2005 3506602 140.04 D
10:34:30 69 Sini Hietamäki Finland FIN 2005 3186161 134.54 D
10:35:00 70 Assi Hakala Himangan Urheilijat FIN 2005 3186143 133.28 D
10:35:30 71 Sofia Pedersen Sweden SWE 2005 3506651 130.08 D
10:36:00 72 Selene Rossi Finland FIN 2005 3186119 121.23 D
10:36:30 73 Nelli-Lotta Karppelin Finland FIN 2006 3186148 113.56 D
10:37:00 74 Silva Kemppi Finland FIN 2005 3186106 99.45 D

Menn – første start kl 10.00 norsk tid – Resultater

Miehet 18 vuotta 10 km V
11:00:30 101 Joel Ollikainen Hirvensalmen Urheilijat FIN 2005
11:01:00 102 Linus Korin Pargas IF FIN 2006
11:01:30 103 Kasper Kuorinki Äänekosken Huima FIN 2007
11:02:00 104 Johannes Anttila Ski Jyväskylä FIN 2005 3181776
11:02:30 105 Benjamin Virta Pargas IF FIN 2006 3181812
11:03:00 106 Patrik Rautiainen Ski Jyväskylä FIN 2006 3181782
11:03:30 107 Vilho Stenman Jämsänkosken Ilves FIN 2005
11:04:00 108 Samuel Kiviharju Lempäälän Kisa FIN 2006 3181801 670.92 D
11:04:30 109 Juho Koskinen Hollolan Urheilijat -46 FIN 2007 3181767 403.72 D
11:05:00 110 Noah Sjöblom IF Femman FIN 2006 3181739 355.00 D
11:05:30 111 Tuukka Viinisalo Joensuun Kataja FIN 2006 3181790 285.88 D
11:06:00 112 Robert Sarapuu Estonia EST 2005 3390304 280.96 D
11:06:30 113 Oliver Suhonen Hollolan Urheilijat -46 FIN 2005 3181670 271.33
11:07:00 114 Valtteri Mäkelä Joensuun Kataja FIN 2006 3181772 259.10 D
11:07:30 115 Rasmus Saarinen Lahden Hiihtoseura FIN 2005 3181787 256.68 D
11:08:00 116 Eero Sinkko Lappeen Riento FIN 2005 3181730 248.01 D
11:08:30 117 Touko Salmikivi Vihdin Viesti FIN 2006 3181792 227.81 D
11:09:00 118 Landon Wyatt USA USA 2006 3531294 226.77 D
11:09:30 119 Paavo Mäntyvaara Teiskon Urheilijat FIN 2006 3181765 225.30 D
11:10:00 120 Roni-Eemil Norrbacka Hollolan Urheilijat -46 FIN 2005 3181721 219.39 D
11:10:30 121 Antti Urvanta Lempäälän Kisa FIN 2006 3181807 215.68 D
11:11:00 122 Kristian Kirkeng Norway NOR 2006 8421146 210.59 D
11:11:30 123 Richard Piho Estonia EST 2005 3390305 209.31 D
11:12:00 124 Miko Haavisto Lahden Hiihtoseura FIN 2005 3181789 206.15 D
11:12:30 125 Andre Luuk Estonia EST 2005 3390303 200.52 D
11:13:00 126 Olav Fugelsoey Norway NOR 2006 8421088 198.83 D
11:13:30 127 Eevert Haikola Pakilan Veto FIN 2005 3181748 192.71 D
11:14:00 128 Toni Andree Saarepuu Estonia EST 2006 3390341 180.76 D
11:14:30 129 Akseli Pesu Lempäälän Kisa FIN 2006 3181778 180.76 D
11:15:00 130 Melker Wikblom IF Minken FIN 2006 3181797 180.17 D
11:15:30 131 Konsta Juutinen Ristijärven Pyry FIN 2007 3181791 174.68 D
11:16:00 132 Topi Palviainen Mikkelin Hiihtäjät FIN 2005 3181709 174.60 D
11:16:30 133 Niilo Aivelo Vantaan Hiihtoseura FIN 2006 3181783 174.50 D
11:17:00 134 Davis Isom USA USA 2005 3531277 172.65 D
11:17:30 135 Owen Young USA USA 2005 3531223 170.52 D
11:18:00 136 Leevi Passila Lahden Hiihtoseura FIN 2006 3181722 168.65 D
11:18:30 137 Jimi Klemettinen Keravan Urheilijat FIN 2005 3181785 161.84 D
11:19:00 138 Lukas Kuuttinen Närpes Kraft Skidförening FIN 2005 3181705 161.28 D
11:19:30 139 Lauri Mattila Lahden Hiihtoseura FIN 2006 3181795 160.48 D
11:20:00 140 Ulrik Jonsson Sweden SWE 2006 3502529 152.89 D
11:20:30 141 Heikki Sumanen Espoon Hiihtoseura FIN 2005 3181674 151.19 D
11:21:00 142 Eino Haara Pakilan Veto FIN 2005 3181711 148.83 D
11:21:30 143 Johannes Alarotu Teiskon Urheilijat FIN 2006 3181719 140.32 D
11:22:00 144 Jami Rinta-Jaskari Lappeen Riento FIN 2005 3181788 138.25 D
11:22:30 145 Daniel Onnela Finland FIN 2005 3181687 136.64 D
11:23:00 146 Anton Packalén Finland FIN 2005 3181673 136.10 D
11:23:30 147 Väinö Kontkanen Finland FIN 2005 3181736 131.26 D
11:24:00 148 Tabor Greenberg USA USA 2006 3531372 129.34 D
11:24:30 149 Kalle Tossavainen Äänekosken Huima FIN 2007 3181773 128.35 D
11:25:00 150 Anton Kemppi Espoon Hiihtoseura FIN 2007 3181775 128.02 D
11:25:30 151 Lars Piirmann Estonia EST 2005 3390312 127.30 D
11:26:00 152 Jesse Kähärä Finland FIN 2005 3181671 127.26 D
11:26:30 153 Topias Vuorela IF Minken FIN 2007 3181804 124.52 D
11:27:00 154 Juho Länsiluoto Finland FIN 2005 3181749 123.87 D
11:27:30 155 Finegan Bailey USA USA 2005 3531194 121.88 D
11:28:00 156 Pyry Riissanen Espoon Hiihtoseura FIN 2005 3181676 121.69 D
11:28:30 157 Akseli Pitkänen Finland FIN 2005 3181708 120.59 D
11:29:00 158 Benjamin Barbier USA USA 2006 3531296 120.41 D
11:29:30 159 Tomas Holmgren Sweden SWE 2005 3502386 118.93 D
11:30:00 160 Erik Gustafsson Sweden SWE 2005 3502337 114.84 D
11:30:30 161 Olle Laangberg Sweden SWE 2005 3502388 112.62 D
11:31:00 162 Storm Haugenes Pedersen Norway NOR 2005 8420808 111.28 D
11:31:30 163 Eskil Skarstein Roed Norway NOR 2005 8420933 110.27 D
11:32:00 164 Simen Gloegaard Stensrud Norway NOR 2005 8420941 108.77 D
11:32:30 165 Maans Ravald Sweden SWE 2006 3502499 104.22 D
11:33:00 166 Filip Skari Norway NOR 2005 8420935 102.17 D
11:33:30 167 Viking Olsson Sweden SWE 2005 3502379 100.74 D
11:34:00 168 Ralf Kivil Estonia EST 2005 3390300 97.63 D

Fredag 17. februar – Sprint klassisk

Prolog kvinner – Første start kl 09.00 norsk tid – Resultater

U18 Women Sprint Qualification 1.3 km Classic
10:00:15.00 1 Malin Hoelsveen Norway NOR 2005 3427874 159.61 S
10:00:30.00 2 Lina Lantto Sweden SWE 2005 3506611 216.36 S
10:00:45.00 3 Gerda Kivil Estonia EST 2007 3395202 222.35 S
10:01:00.00 4 Sofia Pedersen Sweden SWE 2005 3506651 228.62 S
10:01:15.00 5 Alva Svahn Sweden SWE 2005 3506670 241.54 S
10:01:30.00 6 Nora Wallenius Sweden SWE 2005 3506602 244.50 S
10:01:45.00 7 Alva Ersson Sweden SWE 2005 3506609 247.21 S
10:02:00.00 8 Marie Wollan Benum Norway NOR 2006 3428022 254.31 S
10:02:15.00 9 Ella Noora Haapalehto Finland FIN 2005 3186098 263.59 S
10:02:30.00 10 Kajsa Johansson Sweden SWE 2006 3506697 280.07 S
10:02:45.00 11 Emmi Henriksson Finland FIN 2005 3186100 281.59 S
10:03:00.00 12 Kamilla Aaseboe Norway NOR 2006 3428059 286.57 S
10:03:15.00 13 Hedvig Altmae Estonia EST 2006 3395199 290.95 S
10:03:30.00 14 Sini Hietamäki Finland FIN 2005 3186161 293.96 S
10:03:45.00 15 Neve Gerard USA USA 2006 3536083 306.68 S
10:04:00.00 16 Signe Jakobsson IF Minken FIN 2006 3186151 307.38 S
10:04:15.00 17 Silva Kemppi Finland FIN 2005 3186106 315.46 S
10:04:30.00 18 Delaney Jackson USA USA 2005 3536070 320.74 S
10:04:45.00 19 Lena Poduska USA USA 2007 3536093 334.85 S
10:05:00.00 20 Herta Rajas Estonia EST 2007 3395207 340.02 S
10:05:15.00 21 Emelie Hägglund Borgå Akilles FIN 2005 3186147 343.24 S
10:05:30.00 22 Anlourdees Veerpalu Estonia EST 2006 3395198 350.50 S
10:05:45.00 23 Ally Wheeler USA USA 2007 3536088 355.17 S
10:06:00.00 24 Nelli-Lotta Karppelin Finland FIN 2006 3186148 355.26 S
10:06:15.00 25 Selene Rossi Finland FIN 2005 3186119 356.77 S
10:06:30.00 26 Rose Horning USA USA 2006 3536037 359.33 S
10:06:45.00 27 Assi Hakala Himangan Urheilijat FIN 2005 3186143 366.20 S
10:07:00.00 28 Kretel Kaljumae Estonia EST 2005 3395172 373.67 S
10:07:15.00 29 Linnea Salo Tampereen Pyrintö FIN 2006 3186181 386.24 S
10:07:30.00 30 Eline Klevberg Lerfall Norway NOR 2005 3427889 389.80 S
10:07:45.00 31 Wilma Hjerpe IF Minken FIN 2006 3186153 392.32 S
10:08:00.00 32 Hanna Niskanen Visa Ski Team Kemi FIN 2005 3186077 392.63 S
10:08:15.00 33 Hanni Koski Kangasalan Kisa FIN 2007 3186199 394.77 S
10:08:30.00 34 Emmi Nieminen Espoon Hiihtoseura FIN 2006 3186170 398.62 S
10:08:45.00 35 Triinu Kresmer Estonia EST 2005 3395181 398.95 S
10:09:00.00 36 Sofie Kjaer Joergensen Norway NOR 2005 3427872 411.21 S
10:09:15.00 37 Anna Stenroos Kankaanpään Urheilijat FIN 2006 3186208 417.34 S
10:09:30.00 38 Iiris Voutilainen Joensuun Kataja FIN 2007 3186191 421.97 S
10:09:45.00 39 Nella Voutilainen Joensuun Kataja FIN 2007 3186190 468.16 S
10:10:00.00 40 Aida Koivisto Seinäjoen Hiihtoseura FIN 2005 3186172 479.42 S
10:10:15.00 41 Matilde Stroem Norway NOR 2005 3427919 504.44 S
10:10:30.00 42 Linda Hyöty IF Femman FIN 2005 3186168 513.72 S
10:10:45.00 43 Jenna Rautiala Pyhäjärven Pohti FIN 2005 3186121 619.52 S
10:11:00.00 44 Elina Kansanaho Siilinjärven Hiihtoseura FIN 2006 3186137 625.58 S
10:11:15.00 45 Ronja Kronvall Borgå Akilles FIN 2006 3186165 680.86 S
10:11:30.00 46 Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat FIN 2006 3186205 999.00 S
10:11:45.00 47 Johanna Naskali Tampereen Pyrintö FIN 2006 3186221 999.00 S
10:12:00.00 48 Ellen Jordas Borgå Akilles 2006 999.00
10:12:15.00 49 Emma Korhonen IF Femman FIN 2005 3186142 999.00 S
10:12:30.00 50 Pillerin Vilipuu Estonia EST 2006 3395208 999.00 S
10:12:45.00 51 Miina Koivisto Kalajoen Junkkarit FIN 2005 3186132 999.00 S
10:13:00.00 52 Sydney Drevlow USA USA 2006 3536149 999.00 S
10:13:15.00 53 Rebecca Malmberg Österby Sportklubb 2006 3186229 999.00
10:13:30.00 54 Noora Torkkola Ski Jyväskylä 2007 999.00
10:13:45.00 55 Mea Rutanen Ski Jyväskylä 2006 999.00
10:14:00.00 56 Aini Soanvaara Ski Jyväskylä 2007 999.00
10:14:15.00 57 Ellinor Halonen Närpes Kraft Skidförening FIN 2006 3186163 999.00 S
10:14:30.00 58 Rebecka Backholm Pargas IF 2007 999.00

Prolog menn – første start kl 09.20 norsk tid – Resultater

M18 U18 Men Sprint Qualification 1.3 km Classic
10:20:15.00 61 Finegan Bailey USA USA 2005 3531194 168.77 S
10:20:30.00 62 Owen Young USA USA 2005 3531223 183.68 S
10:20:45.00 63 Toni Andree Saarepuu Estonia EST 2006 3390341 194.00 S
10:21:00.00 64 Ralf Kivil Estonia EST 2005 3390300 207.22 S
10:21:15.00 65 Jesse Kähärä Finland FIN 2005 3181671 213.25 S
10:21:30.00 66 Viking Olsson Sweden SWE 2005 3502379 224.32 S
10:21:45.00 67 Tomas Holmgren Sweden SWE 2005 3502386 227.48 S
10:22:00.00 68 Maans Ravald Sweden SWE 2006 3502499 230.96 S
10:22:15.00 69 Lars Piirmann Estonia EST 2005 3390312 234.92 S
10:22:30.00 70 Anton Packalen Finland FIN 2005 3181673 247.48 S
10:22:45.00 71 Tabor Greenberg USA USA 2006 3531372 249.60 S
10:23:00.00 72 Benjamin Barbier USA USA 2006 3531296 251.00 S
10:23:15.00 73 Akseli Pitkänen Finland FIN 2005 3181708 251.02 S
10:23:30.00 74 Eskil Skarstein Roed Norway NOR 2005 8420933 258.98 S
10:23:45.00 75 Landon Wyatt USA USA 2006 3531294 259.49 S
10:24:00.00 76 Andre Luuk Estonia EST 2005 3390303 259.79 S
10:24:15.00 77 Erik Gustafsson Sweden SWE 2005 3502337 265.56 S
10:24:30.00 78 Richard Piho Estonia EST 2005 3390305 269.74 S
10:24:45.00 79 Daniel Onnela Finland FIN 2005 3181687 273.46 S
10:25:00.00 80 Robert Sarapuu Estonia EST 2005 3390304 279.12 S
10:25:15.00 81 Storm Haugenes Pedersen Norway NOR 2005 8420808 291.59 S
10:25:30.00 82 Jami Rinta-Jaskari Lappeen Riento FIN 2005 3181788 295.32 S
10:25:45.00 83 Topias Vuorela IF Minken FIN 2007 3181804 299.32 S
10:26:00.00 84 Topi Palviainen Mikkelin Hiihtäjät FIN 2005 3181709 303.71 S
10:26:15.00 85 Heikki Sumanen Espoon Hiihtoseura FIN 2005 3181674 307.30 S
10:26:30.00 86 Juho Länsiluoto Finland FIN 2005 3181749 315.37 S
10:26:45.00 87 Väinö Kontkanen Finland FIN 2005 3181736 315.92 S
10:27:00.00 88 Davis Isom USA USA 2005 3531277 319.30 S
10:27:15.00 89 Johannes Alarotu Teiskon Urheilijat FIN 2006 3181719 320.59 S
10:27:30.00 90 Eino Haara Pakilan Veto FIN 2005 3181711 326.18 S
10:27:45.00 91 Roni-Eemil Norrbacka Hollolan Urheilijat -46 FIN 2005 3181721 332.51 S
10:28:00.00 92 Noah Sjöblom IF Femman FIN 2006 3181739 332.81 S
10:28:15.00 93 Lukas Kuuttinen Närpes Kraft Skidförening FIN 2005 3181705 337.04 S
10:28:30.00 94 Olle Laangberg Sweden SWE 2005 3502388 340.43 S
10:28:45.00 95 Kalle Kulju Hämeenlinnan Hiihtoseura FIN 2006 3181784 347.70 S
10:29:00.00 96 Eero Sinkko Lappeen Riento FIN 2005 3181730 351.75 S
10:29:15.00 97 Melker Wikblom IF Minken FIN 2006 3181797 353.29 S
10:29:30.00 98 Simen Gloegaard Stensrud Norway NOR 2005 8420941 361.06 S
10:29:45.00 99 Miko Haavisto Lahden Hiihtoseura 2005 3181789 361.68
10:30:00.00 100 Filip Skari Norway NOR 2005 8420935 379.28 S
10:30:15.00 101 Pyry Riissanen Espoon Hiihtoseura FIN 2005 3181676 388.75 S
10:30:30.00 102 Olav Fugelsoey Norway NOR 2006 8421088 390.04 S
10:30:45.00 103 Paavo Mäntyvaara Teiskon Urheilijat FIN 2006 3181765 391.58 S
10:31:00.00 104 Oliver Suhonen Hollolan Urheilijat -46 FIN 2005 3181670 508.77
10:31:15.00 105 Kristian Kirkeng Norway NOR 2006 8421146 513.59 S
10:31:30.00 106 Olli Kouvalainen Kiuruveden Urheilijat FIN 2005 3181809 999.00 S
10:31:45.00 107 Vilho Stenman Jämsänkosken Ilves 2005 999.00
10:32:00.00 108 Rasmus Saarinen Lahden Hiihtoseura FIN 2005 3181787 999.00 S
10:32:15.00 109 Konsta Salminen Keuruun Kisailijat 2007 999.00
10:32:30.00 110 Patrik Rautiainen Ski Jyväskylä FIN 2006 3181782 999.00 S
10:32:45.00 111 Kalle Tossavainen Äänekosken Huima FIN 2007 3181773 999.00 S
10:33:00.00 112 Ulrik Jonsson Sweden SWE 2006 3502529 999.00 S
10:33:15.00 113 Valtteri Kinnunen Ski Jyväskylä FIN 2007 3181828 999.00 S

Alle resultater Nordisk juniorlandskamp

Arrangementets hjemmeside

Terminliste Norgescup junior

Terminlister langrenn

Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 Startlister Nordisk Juniorlandskamp 2023 

Alle resultater