Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater NM Terrengløp 2024 – kort løype

Lignende saker

Startlister, program og resultater fra NM terrengløp - kort løype på Bjerkebanen 20. og 21. april 2024.

Publisert 20. april 2024 i Løp/friidrett

NM Terrengløp 2024 – kort løype

Dato

20. – 21. april

Sted

Bjerkebanen – Oslo

Program

Lørdag

12:20 Barneløp 300 m
12:40 Ungdomsløp 13-14 år 1 km
12:55 UM 2 km J15, J16, J17
13:10 UM 2 km G15, G16, G17
13:25 NM 2 km Kvinner Junior U20 og Kvinner Veteran
13:55 NM 2 km Menn Junior U20
14:10 NM 2 km Kvinner Senior
14:25 NM 3 km Menn Senior
14:40 NM 3 km Menn Veteran

Søndag

12:00 Klubbstafett Kvinner senior
12:45 Klubbstafett Menn senior

På TV

Løpene sendes direkte på Direktesport.no (krever abonnement).

Lenke til lørdagens sending (starter kl 11.55)
Lenke til søndagens sending (starter kl 12.00)

Friidrett på TV

Startlister

Resultater

Menn senior

1 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL M Senior 8:56.0 0:00.0
2 Mikkel Blikstad Thomassen IK Tjalve M Senior 9:00.0 0:04.0
3 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL M Senior 9:01.0 0:05.0
4 Tobias Alstad Frol IL M Senior 9:03.0 0:07.0
5 Eivind Øygard Jølster IL M Senior 9:04.0 0:08.0
6 Tore Akerlie Gular, IL M Senior 9:05.0 0:09.0
7 Simon Steinshamn Idrottslaget i BUL M Senior 9:08.0 0:12.0
8 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL M Senior 9:11.0 0:15.0
8 Eivind Trym Wikshåland IK Tjalve M Senior 9:11.0 0:15.0
10 Ulrik Astrup Arnesen IK Tjalve M Senior 9:12.0 0:16.0
11 Sindre Solbakken Omvik Gular, IL M Senior 9:15.0 0:19.0
12 Theodor Berre Jacobsen Sportsklubben Vidar M Senior 9:16.0 0:20.0
13 Trond Einar Moen PEDERSLI Sportsklubben Vidar M Senior 9:20.0 0:24.0
13 Johannes Teigland Gular, IL M Senior 9:20.0 0:24.0
15 Vetle Solbakken Idrottslaget i BUL M Senior 9:23.0 0:27.0
16 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb M Senior 9:25.0 0:29.0
17 Sebastian Vanderveen Idrottslaget i BUL M Senior 9:33.0 0:37.0
18 Andreas Ullern Tonning Ullensaker/Kisa IL M Senior 9:39.0 0:43.0
19 Jonas Riseth IK Tjalve M Senior 9:43.0 0:47.0
20 Johannes Dalland Idrottslaget i BUL M Senior 9:44.0 0:48.0
21 Knut Borkholm Sportsklubben Vidar M Senior 9:52.0 0:56.0
22 Leif Christian Tallaksen Lillehammer IF M Senior 9:59.0 1:03.0
23 Iver Matias Linge Glomnes IK Tjalve M Senior 10:01.0 1:05.0
24 Oliver Kjos Ringerike Friidrettsklubb M Senior 10:10.0 1:14.0
25 Børge Berg IK Tjalve M Senior 10:16.0 1:20.0
26 Henrik Velle IK Tjalve M Senior 10:20.0 1:24.0
27 Adrean Bakke IK Tjalve M Senior 10:36.0 1:40.0
28 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL M Senior 10:38.0 1:42.0

Kvinner senior

1 Sigrid Alvik Tyrving IL K Senior 6:38.0 0:00.0
1 Selma Løchen Engdahl FIK Orion K Senior 6:38.0 0:00.0
3 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb K Senior 6:40.0 0:02.0
4 Anne Gine Løvnes IK Tjalve K Senior 6:41.0 0:03.0
5 Madelène Wanvik Holum Sportsklubben Vidar K Senior 6:44.0 0:06.0
6 Ina Halle Haugen IL Runar K Senior 6:50.0 0:12.0
7 Synne Marie Engebretsen Varegg Fleridrett K Senior 6:52.0 0:14.0
7 Mari Roligheten Ruud Idrottslaget i BUL K Senior 6:52.0 0:14.0
9 Christina Maria Toogood Sandnes IL K Senior 7:06.0 0:28.0
10 Silje Lindstad Varegg Fleridrett K Senior 7:13.0 0:35.0
11 Siren Amelia Seiler Kristiansands IF K Senior 7:19.0 0:41.0
12 Maja Belsås Ranheim IL K Senior 7:27.0 0:49.0
12 Lea Fiedler Varegg Fleridrett K Senior 7:27.0 0:49.0
14 Sonja Emilie Moen Oslostudentenes IK / OSI K Senior 7:32.0 0:54.0

Menn U20

1 Kristian Bråthen Børve Ullensaker/Kisa IL M U20 5:47.0 0:00.0
2 Sigurd Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb M U20 5:59.0 0:12.0
3 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. M U20 6:00.0 0:13.0
4 Eirik Alvik Tyrving IL M U20 6:03.0 0:16.0
5 Teodor Hansen Ullensaker/Kisa IL M U20 6:06.0 0:19.0
6 Axel Dabe IL Runar M U20 6:07.0 0:20.0
6 Odin Fjøsne-Hexeberg Ullensaker/Kisa IL M U20 6:07.0 0:20.0
6 Andreas Lindebø Kværner Ullensaker/Kisa IL M U20 6:07.0 0:20.0
9 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL M U20 6:09.0 0:22.0
10 Jonas Skjerven Mjøsdalen IL M U20 6:11.0 0:24.0
11 Herman Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL M U20 6:17.0 0:30.0
12 Sondre Harstad Rinde Skarphedin, Idrettslaget M U20 6:22.0 0:35.0
13 Idar Odland Varegg Fleridrett M U20 6:24.0 0:37.0
14 Eskil Brænden Lillomarka SK M U20 6:35.0 0:48.0
15 Adrian Sevaldstad Idrottslaget i BUL M U20 6:46.0 0:59.0
16 Viljar Stavrum Verdal Friidrettsklubb M U20 6:51.0 1:04.0
16 Sander Spilhaug Stuwe Ullensaker/Kisa IL M U20 6:51.0 1:04.0
18 Eskil Mork Rustad IL M U20 7:04.0 1:17.0

Kvinner U20

1 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL K U20 7:09.0 0:00.0
2 Selma Alison Boesen Skisaker IL Runar K U20 7:16.0 0:07.0
3 Astrid Finnestad Sarpsborg IL K U20 7:24.0 0:15.0
4 Inger Russnes Idrottslaget i BUL K U20 7:38.0 0:29.0
5 Therese Bjorland Sandnes IL K U20 8:01.0 0:52.0

Menn UM 15-17 år

1 Aron Mathisen Askim Sem IF M17 6:06.0 0:00.0
2 Philip Storm Gulbrandsen Ullensaker/Kisa IL M17 6:07.0 0:01.0
3 Martin Tjelle Nittedal IL M16 6:08.0 0:02.0
4 Axel Wold Møller Koll, IL M16 6:12.0 0:06.0
5 Ulrik Jåvoll Hagen Brandbu IF M16 6:16.0 0:10.0
6 Eric Haugen Grønvold Nittedal IL M15 6:20.0 0:14.0
6 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Ullensaker/Kisa IL M16 6:20.0 0:14.0
6 Fabian Vibekken Ullensaker/Kisa IL M15 6:20.0 0:14.0
9 Fredrik Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL M17 6:21.0 0:15.0
9 Elias Torjussen Sportsklubben Vidar M17 6:21.0 0:15.0
11 Martin Sørensen Askim Idrettsforening M15 6:22.0 0:16.0
12 Emanuel Aarseth Jølster IL M15 6:27.0 0:21.0
12 Per August Halle Haugen IL Runar M15 6:27.0 0:21.0
14 Amund Nybakke Oppegård IL M17 6:36.0 0:30.0
15 Sondre Røed Momrak Fyresdal IL M17 6:37.0 0:31.0
16 Herman Eide Troye Ullensaker/Kisa IL M16 6:38.0 0:32.0
17 Håkon Prøsch Johnsen Ullensaker/Kisa IL M17 6:40.0 0:34.0
18 Sebastian Børset Rindal IL M17 6:41.0 0:35.0
19 Kirill Myroniuk Lørenskog Friidrettslag M15 6:42.0 0:36.0
20 Alexander Gjerulff Sportsklubben Vidar M15 6:43.0 0:37.0
20 Tobias Harstad Rinde Skarphedin, Idrettslaget M16 6:43.0 0:37.0
22 Markus Jacobsen Ullensaker/Kisa IL M17 6:44.0 0:38.0
22 Haakon Røvik Svanæs Koll, IL M16 6:44.0 0:38.0
24 Tarjei Røed Momrak Fyresdal IL M15 6:52.0 0:46.0
24 Marius Pedersen Haugesund Idrettslag M17 6:52.0 0:46.0
26 Frederik Stickler Idrottslaget i BUL M17 6:54.0 0:48.0
26 Hans Øyvind Sundve Idrettslaget Sandvin M16 6:54.0 0:48.0
28 Vetle Titlestad Bye IL Runar M15 7:00.0 0:54.0
28 Julian Fagerli Rana Friidrettsklubb M16 7:00.0 0:54.0
28 Mattis Hansen Nordre Eidsvoll IL M16 7:00.0 0:54.0
28 Kristian Melkeråen Haugesund Idrettslag M16 7:00.0 0:54.0
32 Jacob Aamodt Hoel Nordre Eidsvoll IL M16 7:01.0 0:55.0
33 Isak Løkke Sem IF M16 7:02.0 0:56.0
34 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL M15 7:03.0 0:57.0
35 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL M15 7:05.0 0:59.0
36 Aksel Myrstad Olsen Sem IF M15 7:07.0 1:01.0
37 Mats Haugen Pande IL Runar M15 7:10.0 1:04.0
38 Embrik Nordset Nittedal IL M15 7:12.0 1:06.0
39 Peder Hagen Ren-Eng FIK M16 7:25.0 1:19.0
40 Ludvig Bjørge-Svendsen Idrettslaget Sandvin M16 7:29.0 1:23.0
41 Eiven Skram Nittedal M15 7:32.0 1:26.0
42 Gunnar Bjerva Ås IL M17 7:41.0 1:35.0
43 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF M15 7:53.0 1:47.0

Kvinner UM 15-17 år

1 Wilma Bekkemoen Torbiörnsson Ullensaker/Kisa IL K17 6:41.0 0:00.0
2 Tuva Alme Sandnes IL K16 6:42.0 0:01.0
3 Venus Abraham Teffera Ullensaker/Kisa IL K16 7:04.0 0:23.0
4 Eline Skaar Nittedal IL K17 7:13.0 0:32.0
5 Aurora Kanutte Brandt Sande Koll, IL K16 7:14.0 0:33.0
6 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett K15 7:18.0 0:37.0
6 Mia Sofie Skarbøvik Sem IF K17 7:18.0 0:37.0
8 Amanda Rørvik Førde IL K16 7:27.0 0:46.0
9 Ingrid Skaar Nittedal IL K15 7:29.0 0:48.0
10 Maia Kulle Andreassen Sportsklubben Vidar K15 7:30.0 0:49.0
11 Frida Sønsteby-Larsen Sem IF K15 7:46.0 1:05.0
12 Ida Frøysland Førde IL K15 8:01.0 1:20.0
13 Erle Vullum-Bruer Utleira IL – Friidrett K15 8:03.0 1:22.0
14 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF K16 8:05.0 1:24.0
15 Olea Kristin Løberg Fladeby IL Runar K15 8:18.0 1:37.0
16 Emma Elise Meinert Rød Oppegård IL K16 8:25.0 1:44.0
17 Synnøve Kjosavik IL Runar K16 8:30.0 1:49.0
18 Vida Myrén Sem IF K16 8:40.0 1:59.0

Gutter ungdomsløp 13-14 år

1 Jonas Solberg Røstum Idrottslaget i BUL M14 3:03.0 0:00.0
2 Jørgen Aksel Blytt Sem IF M14 3:10.0 0:07.0
3 Lasse Lysgård-Andersen Nittedal IL M13 3:16.0 0:13.0
4 Adrian Wasswa Aalberg Romerike Friidrett M13 3:19.0 0:16.0
4 Fredrik Ness Evensmo Idrottslaget i BUL M14 3:19.0 0:16.0
6 Brian Kato Aalberg Romerike Friidrett M13 3:20.0 0:17.0
7 Lukas Jåvoll Hagen Brandbu IF M13 3:25.0 0:22.0
8 Noah Schibbye Bækkelagets SK M14 3:31.0 0:28.0
9 Nicolai Disch Olsrød Sem IF M14 3:33.0 0:30.0
10 Mathias Eek Sørum IL M14 3:35.0 0:32.0
10 Nicholas Garvik Idrottslaget i BUL M14 3:35.0 0:32.0
12 Martin Årtun Moss IL M13 3:38.0 0:35.0
13 Magnus Nymoen Rundgren Sportsklubben Vidar M13 3:41.0 0:38.0
14 Magnus Flyvholm Berg Ullensaker/Kisa IL M14 3:46.0 0:43.0
15 Stig Lund Mauseth Sørum IL M14 3:52.0 0:49.0
16 Jens Kveen Oslo M13 4:06.0 1:03.0
17 Erika Engen Eliassen Lyn Ski K13 4:09.0 1:06.0
18 Henrik Haugen Pande IL Runar M13 4:15.0 1:12.0

Jenter ungdomsløp 13-14 år

1 Kaja Holte Fjeldstad Urædd Friidrett K14 3:22.0 0:00.0
2 Maria Fet Støtvig Sem IF K14 3:24.0 0:02.0
3 Vienna Skinnes Sturla IF K14 3:26.0 0:04.0
4 Mai Strøm-Andersen Tyrving IL K13 3:29.0 0:07.0
5 Hermine  Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL K14 3:30.0 0:08.0
6 Ida Hedenstrøm Koll, IL K14 3:32.0 0:10.0
7 Lisa Oline Skarbøvik Sem IF K13 3:42.0 0:20.0
8 Mathilde Erichsen IL Heming K14 3:45.0 0:23.0
9 Elise Holm Nittedal IL K13 3:55.0 0:33.0
10 Helena Skepetaris Melleby Lambertseter IF / Lambertseter IF Friidrett K14 3:56.0 0:34.0
11 Linnea Magnolia Reiersen Lambertseter IF K13 3:57.0 0:35.0
12 Emma Nordermoen Sportsklubben Vidar K12 4:27.0 1:05.0
13 Vilma Holte Fjeldstad Urædd Friidrett K13 4:33.0 1:11.0

Menn veteran

1 Espen Kristiansen Gular, IL M40-44 10:09.0 0:00.0
2 Janis Arsenikovs Ullensaker/Kisa IL M40-44 10:20.0 0:11.0
3 Knut Harald Semb Skade, Idrettslaget M40-44 10:22.0 0:13.0
4 Rashid Abdi Handule Idrottslaget i BUL M55-59 10:31.0 0:22.0
5 Frode Saugestad Sankthanshaugen løpeklubb M50-54 10:49.0 0:40.0
6 Roger Thompson Driv Idrettslag M45-49 10:53.0 0:44.0
7 Asle Ivarson Slettemoen Idrottslaget i BUL M50-54 10:57.0 0:48.0
7 Tom Roger Vege-Tangen Namdal løpeklubb M55-59 10:57.0 0:48.0
9 Marius Trøseid Koll, IL M50-54 10:59.0 0:50.0
10 Jon Per Nygaard Ren-Eng FIK M55-59 11:00.0 0:51.0
11 Erling Hisdal IK Tjalve M40-44 11:11.0 1:02.0
12 Marcus Mauricio Knudsen Nesodden IF M40-44 11:17.0 1:08.0
13 Henning Moholdt Romerike Ultraløperklubb M45-49 11:29.0 1:20.0
14 Knut Harald Hylleseth Gjerpen Idrettsforening M50-54 11:37.0 1:28.0
15 Jon Valvatne Hvam IL M40-44 11:38.0 1:29.0
16 Svein Egil Linnerud Gjøvik Friidrettsklubb M60-64 11:40.0 1:31.0
17 Ole Petter Vibekken Ullensaker/Kisa IL M40-44 12:00.0 1:51.0
18 Thorstein Heimdal Kjelsås IL M50-54 12:13.0 2:04.0
19 Otto Gullesen Gjerpen Idrettsforening M60-64 12:24.0 2:15.0
20 Børre Olsen Driv Idrettslag M60-64 12:26.0 2:17.0
21 Kjell Arne Olsen Lørenskog Friidrettslag M60-64 12:30.0 2:21.0
22 Simen Hagerup Kjeldsen Sportsklubben Vidar M35-39 12:32.0 2:23.0

Kvinner veteran

1 Siri Schøne Ness Sportsklubben Vidar K40-44 7:32.0 0:00.0
2 Silje Ravnsborg Christiansen Driv Idrettslag K45-49 7:50.0 0:18.0
3 Trude Harstad Skarphedin, Idrettslaget K50-54 8:07.0 0:35.0
4 Linn Vibekken Ullensaker/Kisa IL K40-44 8:32.0 1:00.0
5 Anne Bakken Hinsch Rye Sp.Kl. K60-64 8:57.0 1:25.0
6 Dorte Foss Raufoss Friidrett / Raufoss IL Friidrett K55-59 9:11.0 1:39.0
7 Vibeke Golden Ready K35-39 9:38.0 2:06.0
8 Lizzy Namuleme Aalberg Romerike Friidrett K50-54 10:00.0 2:28.0
9 Linda Rivedal Gjerpen Idrettsforening K55-59 10:05.0 2:33.0
10 Liv Hanne Riseth Bærums Verk  Hauger Idrettsforening K60-64 10:41.0 3:09.0
11 Signy Henden Rustlie Lørenskog Friidrettslag K85-89 15:05.0 7:33.0
1 IK Tjalve 1 (Malin Nyfors, Anne Gine Løvnes) IK Tjalve 19:46.0 0:00.0
2 Sandnes IL 1 (Christine Toogood, Tuva Alme) Sandnes IL 19:48.0 0:02.0
3 Idrottslaget i BUL 1 (Mari Roligheten Ruud, Andrea Modin Engesæth) Idrottslaget i BUL 19:54.0 0:08.0
4 Sportsklubben Vidar 1 (Ingrid Helene Nyhus, Madelène Wanvik Holum) Sportsklubben Vidar 20:21.0 0:35.0
5 Ullensaker/Kisa IL 1 (Venus Teffera, Wilma Torbiörnsson) Ullensaker/Kisa IL 20:32.0 0:46.0
6 Varegg Fleridrett 1 (Bertine Helene Færø, Synne Marie Engebretsen) Varegg Fleridrett 21:07.0 1:21.0
7 Nittedal IL 1 (Eline Skaar, Ingrid Skaar) Nittedal IL 21:43.0 1:57.0
8 Nittedal IL 4 (Erle Haukåen Stødle, Maria Rutle) Nittedal IL 22:52.0 3:06.0
9 Nittedal IL 5 (Ingeborg Jacobsen, Karoline Aigner) Nittedal IL 26:18.0 6:32.0
10 Nittedal IL 3 (hedda Omland, Maren Harstad) Nittedal IL 27:15.0 7:29.0
11 Nittedal IL 2 (Alma Owrehagen, Vilde Måseide) Nittedal IL 27:36.0 7:50.0
1 IK Tjalve 1 (Eivind Wikshåland, Mikkel Thomassen) IK Tjalve 17:03.0 0:00.0
2 Idrottslaget i BUL 1 (Vetle Solbakken, Simon Steinshamn) Idrottslaget i BUL 17:04.0 0:01.0
3 Gular, IL 1 (Sindre Solbakken Omvik, Tore Akerlie) Gular, IL 17:05.0 0:02.0
4 Sportsklubben Vidar 1 (Theodor Berre Jacobsen, Trond Einar Moen Pedersli) Sportsklubben Vidar 17:09.0 0:06.0
5 Lillehammer IF (Petter Johansen, Elmer Mulleri Skalle) Lillehammer IF 17:17.0 0:14.0
6 Ullensaker/Kisa IL 1 (,  ) Ullensaker/Kisa IL 17:33.0 0:30.0
7 Idrottslaget i BUL 2 (Johannes  Dalland, Sebastian Van Der Veen) Idrottslaget i BUL 18:04.0 1:01.0
8 IK Tjalve (Jonas Riseth, Iver Glomnes) IK Tjalve 18:18.0 1:15.0
9 Nittedal IL 1 (Martin Tjelle, Eric Grønvol) Nittedal IL 18:19.0 1:16.0
10 Lillehammer IF 2 (Johannes Havn, Leif Christian Tallaksen) Lillehammer IF 18:25.0 1:22.0
11 Varegg Fleridrett 1 (Tomas Skjæråsen, Idar Odland) Varegg Fleridrett 18:26.0 1:23.0
12 Sportsklubben Vidar 2 (Elias Haugen Torjussen,, Magnus Warvik) Sportsklubben Vidar 18:29.0 1:26.0
13 Verdal Friidrettsklubb 1 (Sigurd Egeland Valseth, Viljar Stavrum) Verdal Friidrettsklubb 18:39.0 1:36.0
14 Sportsklubben Vidar 3 (Dina Herilanto Randrianampiantsoa, Knut Borkholm) Sportsklubben Vidar 18:43.0 1:40.0
15 IK Tjalve 4 (Jacob Løvold, Børge Berg) IK Tjalve 19:36.0 2:33.0
16 IK Tjalve 3 (Bendik Skaalerud, Henrik Velle) IK Tjalve 19:54.0 2:51.0
17 Ringerike Friidrettsklubb 1 (Eirik Strand Sørengen, Oliver Kjos) Ringerike Friidrettsklubb 20:01.0 2:58.0

Om NM terrengløp

Nesodden IL måtte dessverre si ifra seg årets arrangement pga. ombygninger på Berger stadion. Vi har jobbet iherdig med å finne en god erstatter. Oslo kommune tillater ikke at man løper i noen av parkene før 1. mai, men vi har funnet en veldig spennende løsning inne på Bjerke travbane.

Stafetter

NM i terrengstafett, som arrangeres på søndag, har lag som består av to løpere som løper tre etapper hver, annenhver gang på 6 * 1 km.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

De siste 25 års vinnere av NM terrengløp

År Menn 3 km Menn 10 km Kvinner 2 km Kvinner 6 km
1996 Anders Aukland Tore Bye Veslemøy Hausken Gunhild Halle
1997 Anders Aukland Khalid Skah Veslemøy Hausken Grete Kirkeberg
1998 Terje Aggvin Karl Johan Rasmussen Veslemøy Hausken Hilde Hovdenak
1999 Henrik Sandstad Abderrahim Goumri Elin Randli Hilde Hovdenak
2000 Øyvind Fretheim Karl Johan Rasmussen Bente Landøy Bente Landøy
2001 Knut Erik Rame Knut Erik Rame Bente Landøy Brynhild Synstnes
2002 Marius Bakken Knut Erik Rame Ragnhild Kvarberg Brit-Helen Langeland
2003 Trond Idland Karl Johan Rasmussen Susanne Wigene Bente Landøy
2004 Marius Bakken Henrik Sandstad Ragnhild Kvarberg Susanne Wigene
2005 Bård Kvalheim Trond Idland Susanne Wigene Anita Håkenstad Evertsen
2006 Øystein Sylta Urige Buta Runa Bostad Kirsten Melkevik Otterbu
2007 Joachim Brøndbo Urige Buta Kirsten Melkevik Otterbu Kirsten Melkevik Otterbu
2008 Bjørnar Ustad Kristensen Øystein Sylta Ingvill Måkestad Kristin Størmer Steira
2009 Bjørnar Ustad Kristensen Urige Buta Karoline Bjerkeli Grøvdal Karoline Bjerkeli Grøvdal
2010 Henrik Ingebrigtsen Sindre Buraas Karoline Bjerkeli Grøvdal Karoline Bjerkeli Grøvdal
2011 Sindre Buraas Sindre Buraas Kirsten Marathon Melkevik Kirsten Marathon Melkevik
2012 Johannes Alnes Ørjan Grønnevig Ingeborg Kristine Lind Karoline Bjerkeli Grøvdal
2013 Hans Kristian Fløystad Ørjan Grønnevig Ingeborg Kristine Lind Anne Nevin
2014 Johan Bugge Sondre Nordstad Moen Karoline Finne Marthe Katrine Myhre
2015 Erik Udø Pedersen Henrik Ingebrigtsen Heidi Mårtensson Kristin Størmer Steira
2016 Hans Kristian Fløystad Senay Fissehatsion Eli Anne Dvergsdal Maria Sagnes Wågan
2017 Marius Vedvik Okubamichael Fissehatsion Lena Selen Live Solheimdal
2018 Erik Udø Pedersen Didrik Tønseth Sigrid Jervell Våg Sigrid Jervell Våg
2019 Marius Vedvik Henrik Ingebrigtsen Sigrid Jervell Våg Therese Johaug

Alle resultater 2023

Alle resultater