Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Resultater Holmenkollmarsjen M25-29 2024

Lignende saker

Resultater for Holmenkollmarsjen M25-29 som arrangeres i Holmenkollen lørdag 10. februar 2024.

Publisert 10. februar 2024 i Resultater

Resultater totalt og alle klasser Holmenkollmarsjen 2024

Holmenkollmarsjen M25-29 2024

1 Håvard Moseby Kjelsås IL / Team Fleischer Finans 1:34:59.2 0:00.0
2 Hans Petter Rolke Rustad IL / Team Front Rustad 1:35:52.7 0:53.5
3 Lars Sørensen Rustad IL 1:37:35.5 2:36.3
4 Halvor KLEIVI AF Gruppen 1:39:02.5 4:03.3
5 Petter Stakston Søre Ål Idrettslag / Team Aker Dæhlie 1:39:30.3 4:31.1
6 Patrick Fossum Kristoffersen Gjerdrum IL / Team Robinson Trentino 1:39:43.0 4:43.8
7 Henrik Vik Tolo Asker SK / Team Synnfjell 1:40:33.6 5:34.4
8 Bjørn Andre Aaslund Industrifinans 1:43:00.8 8:01.6
9 Erling Moseby Kjelsås IL / EY BIL / Team Fleischer Finans 1:43:52.9 8:53.7
10 Kjetil Stuge Bånerud Koll, IL / Koll IL / Orkla BIL 1:45:08.3 10:09.1
11 Ivar Ryttervold Arctic Securities 1:45:12.8 10:13.6
12 Erik BOEE Ignite 1:47:17.9 12:18.7
13 Sigurd Lund Røer Vålerenga Ski / Hoka 1:47:49.6 12:50.4
14 Espen PERSEN Lyn Ski 1:48:30.1 13:30.9
15 Vebjørn Risholt IF Ørn / Nmbui Langrenn 1:48:35.1 13:35.9
16 Viljar Buer Vessøy Invest 1:48:47.6 13:48.4
17 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:49:17.4 14:18.2
18 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL / Magnor Ul/Team Kaffebryggeriet 1:50:12.8 15:13.6
19 Erik Fresvik Røldal IL 1:50:29.6 15:30.4
20 Trym Nygaard Jutul  IL / Fiskebeinern 1:50:59.8 16:00.6
21 Mathias Wilberg Bakre Rekke 1:51:37.0 16:37.8
22 Andreas Runde Oslo 1:52:10.7 17:11.5
23 Jone Thorbjørnsen Oslo 1:52:12.8 17:13.6
24 Eirik Abrahamsen Oslo 1:53:42.4 18:43.2
25 Sigurd Ruud Skjeseth Ridabu 1:54:02.0 19:02.8
26 Lars Fredheim Hodne Sandnes IL 1:54:13.1 19:13.9
27 Erlend Magnus Løvstakken NTNUI 1:55:14.8 20:15.6
28 Thomas Berntsen Oslo 1:55:29.0 20:29.8
29 Espen Riis-Johansen Ørn, Idrettsforening / EY BIL 1:55:30.2 20:31.0
30 Mathias Lorentsen Koll, IL / PwC BIL 1:55:45.0 20:45.8
31 Ådne Hellandsvik Norborg IL 1:55:54.0 20:54.8
32 Henrik Olstad Fossum IF / Antibes Beach Club / PwC BIL 1:55:59.8 21:00.6
33 Sigmund Langedal BREIVIK Hafslund Oslo Celsio 1:56:53.3 21:54.1
34 Halvor Herlyng Grue IL 1:57:11.0 22:11.8
35 Stian GRASTVEIT Heming, IL / Kpmg 1:57:47.6 22:48.4
36 Gaute Hagen Hallingstad Gol IL / Fiskebeinern SK 1:58:10.8 23:11.6
37 Andreas Fantoft Team Dæhliesportswear 1:58:17.5 23:18.3
38 Petter Elias Vestre Røkke EY BIL / IL Lauparen 1:58:25.1 23:25.9
39 Einar Frøhaug Holeværingen IL / Norconsult BIL 1:58:32.5 23:33.3
40 Carl Løvstad Grue IL 1:58:36.6 23:37.4
41 Kristian Fridtjof Funderud Veidekke 1:58:48.0 23:48.8
42 Sebastian Sundet Flaen Oslo 2:01:20.4 26:21.2
43 Eivind Holtet Heming, IL / Aker Solutions 2:01:37.1 26:37.9
44 Henning Driveklepp Team GT 2:01:53.9 26:54.7
45 Aleksander Fredvik Team25 2:02:08.9 27:09.7
46 Erlend Ekern Norconsult BIL 2:02:15.0 27:15.8
47 Henrik Løvstad Grue IL 2:02:41.3 27:42.1
48 Bendik Bull-Hansen Legestudentenes Idrettsklubb 2:04:01.3 29:02.1
49 Eirik Solvang Jensen Ørn, Idrettsforening 2:04:30.2 29:31.0
50 Amund Owren Vingrom IL 2:04:44.4 29:45.2
51 Hans Henrik Gjeterud Grue Il/Telenor BIL 2:06:04.6 31:05.4
52 Erik Bucher Johannessen SK Vidar / Oslo Economics 2:06:11.5 31:12.3
53 Ole Ingar SEL Oslo Sportslager 2:07:10.7 32:11.5
54 Sindre Brekke Veltun Rogne IL / Bingen IL 2:08:05.7 33:06.5
55 Jørgen Wang Heming, IL 2:08:29.1 33:29.9
56 Roger ESPINET Salomon Norge 2:08:36.9 33:37.7
57 Anders Teodor Christensen Aktiv mot Kreft 2:09:08.1 34:08.9
58 Peder Olrud Fjellvang Eiendomshuset Malling & Co 2:09:08.4 34:09.2
59 Emil Morgenlie Skei Help 2:09:20.6 34:21.4
60 Sebastian Bachor Deloitte BIL 2:10:07.0 35:07.8
61 Karl Even Korbøl Oslo 2:10:32.6 35:33.4
62 Jørund Vala Fiskebeinern SK / Norconsult BIL 2:10:38.3 35:39.1
63 Alexander Roald Accenture 2:10:53.7 35:54.5
64 Carl Jørgen Sundet Flaen Oslo 2:11:01.2 36:02.0
65 Ole Andreas Flotten Oppdal IL – ski / PwC BIL 2:12:20.8 37:21.6
66 Tommy Wilhelmsen Continuum Property 2:12:29.1 37:29.9
67 Marius Hole PwC BIL 2:12:52.1 37:52.9
68 Henrik Tanum Larvik Ski 2:13:08.9 38:09.7
69 Andreas Pape LEIKNES Riskpoint 2:13:17.4 38:18.2
70 Alf Andreas Flovik EY BIL 2:13:23.2 38:24.0
71 Elias Løvseth Team MDX Sport 2:13:40.2 38:41.0
72 Magnus Wølneberg Sopra Steria 2:13:49.4 38:50.2
73 Jonas Borgersen Oslo 2:14:07.2 39:08.0
74 Samuel Longenbach Mansfield Nordic Club 2:15:25.1 40:25.9
75 Odin Dager Moe Røa Allianseidrettslag 2:15:27.6 40:28.4
76 Jean Sissener Klaveness 2:15:31.8 40:32.6
77 Martin Wilhelmsen Trøen Oslo 2:15:57.6 40:58.4
78 Elias Bye Ørje IL 2:16:16.7 41:17.5
79 Simen Nordhagen Vikane EY BIL 2:16:21.6 41:22.4
80 Harald Haugli Lommedalen IL 2:16:38.1 41:38.9
81 Fredrik Bruland Inspirasjon 2:16:49.0 41:49.8
82 Carl Henrik Svarstad Oslo 2:17:19.5 42:20.3
83 Thor Gudmund Dost Weisz Koll 2:18:05.0 43:05.8
84 Vegard Hellerud Askim 2:18:05.2 43:06.0
85 Øystein Magnus Leinum Milslukern Sport 2:18:17.0 43:17.8
86 Daniel Aannerud Kolbotn, Krutt & Kaffe 2:19:23.9 44:24.7
87 Ørjan Wadseth Sonesen Il Vindbjart / Veritas BIL 2:20:11.2 45:12.0
88 Lars-Emil Sætrang Bingen 2:20:38.8 45:39.6
89 Johan Magnussøn Pareto Securities 2:21:04.1 46:04.9
90 Magnus Flood KIL 2:21:15.8 46:16.6
91 Ingvar Sunde Equinor BIL Oslo 2:21:19.2 46:20.0
92 Emil Nordli Holden Oslo 2:21:27.7 46:28.5
93 Andreas Fossan Nhhi Langrenn | Mckinsey & Company 2:21:36.0 46:36.8
94 Lars Mølmann 2020 Skedsmokorset 2:22:03.5 47:04.3
95 Ole Martin Rødland Fossum IF 2:22:07.8 47:08.6
96 Kristoffer Vold Oslo 2:22:13.9 47:14.7
97 Håkon Drengsrud Oslo 2:22:35.0 47:35.8
98 Henrik Fauskanger Bærums Verk 2:23:54.3 48:55.1
99 Paal Bredal Victor 2:24:06.8 49:07.6
100 Vetle Birkeland Aass Fred. Olsen & Co’s Sportsklubb 2:24:09.4 49:10.2
101 Sturla Huse Oslo 2:24:12.1 49:12.9
102 Axel Holm Oslo 2:24:13.2 49:14.0
103 Bjørnar Kjenaas Mælum EY BIL 2:24:37.4 49:38.2
104 Emil Molnes Gjersdal PwC BIL 2:24:48.1 49:48.9
105 Alexander Macleod Fossum 2:24:54.9 49:55.7
106 Johannes Helgestad Kolbotn Krutt & Kaffe 2:25:14.6 50:15.4
107 Erling Syversveen Lie DNB 2:25:56.5 50:57.3
108 Nikolai Skyrud Grue IL / Unitech Power Systems 2:25:56.6 50:57.4
109 Filip Grevle Lolland Prox IL 2:26:24.6 51:25.4
110 Erik Bovaller Oslo 2:27:08.0 52:08.8
111 Sondre Sangnes Carnegie 2:27:13.2 52:14.0
112 Sondre Tagestad GOC 2:27:14.3 52:15.1
113 Haakon Skar Veidekke BIL 2:27:45.8 52:46.6
114 Christian Mellbye Oslo 2:27:50.7 52:51.5
115 Torstein Erling Strand Bergem Oslo 2:28:14.6 53:15.4
116 Lars TREEKREM Oslo 2:28:40.2 53:41.0
117 Joakim Bråthen Tronrud Engineering 2:28:52.4 53:53.2
118 Per Mathias Krogholm Rustad IL 2:29:10.2 54:11.0
119 Torstein Dybvad Haugdal Eiendomshuset Malling & Co 2:29:10.9 54:11.7
120 Nikolas Steffensen Krane Oslo 2:29:40.3 54:41.1
121 Edvard Stubberud Oslo 2:29:50.3 54:51.1
122 Halvard Føsund Pareto Securities 2:30:27.0 55:27.8
123 Morten Andre Sætre Veidekke BIL 2:30:57.7 55:58.5
124 Daniel Svindal Gamle Fredrikstad 2:30:58.7 55:59.5
125 Brage Målsnes Höegh Sport 2:32:34.4 57:35.2
126 Torkel Dalan Anaxo Forvaltning 2:32:43.6 57:44.4
127 Andreas Bjelland Berg Lier Skiløberforening / Systek IL 2:33:02.5 58:03.3
128 Olav Stubhaug Oslo 2:33:43.6 58:44.4
129 Mathias Fekete Anton Sport 2:34:34.3 59:35.1
130 Jeppe M Tandberg Oslo 2:34:45.4 59:46.2
131 Marcus Greni Help 2:35:06.2 1:00:07.0
132 Tor Botheim Oslo 2:35:11.9 1:00:12.7
133 Marius Bull Karlsen Eiendomshuset Malling & Co 2:35:36.5 1:00:37.3
134 Marcus MONSEN Pareto Securities 2:35:44.1 1:00:44.9
135 Nils-Gunnar Abrahamsen Oslo 2:36:00.1 1:01:00.9
136 Alexander Nissen Oslo 2:36:21.8 1:01:22.6
137 Axel Vislie Mikkelsen Bearingpoint Norge AS 2:36:55.7 1:01:56.5
138 Peder Hognestad Oslo 2:36:59.9 1:02:00.7
139 Mathias Skaar Strand Veidekke BIL 2:38:16.7 1:03:17.5
140 Eivind Hauglid Oslo 2:39:00.1 1:04:00.9
141 Johannes Wiger Austefjord Veritas BIL 2:39:58.5 1:04:59.3
142 Ole Thomas Sekkenes Hamre Eiendomshuset Malling & Co 2:40:02.5 1:05:03.3
143 Brage Fagstad Sopra Steria 2:40:59.5 1:06:00.3
144 Linus Isaksson Finnerödja IF 2:41:02.0 1:06:02.8
145 Robin Weil Oslo 2:42:33.9 1:07:34.7
146 Herman Jakob Haugaa Oslostudentenes IK 2:43:31.8 1:08:32.6
147 Thomas Hov Veidekke BIL 2:44:22.6 1:09:23.4
148 Sindre FJELLAVLI Bossmo & Ytteren IL 2:45:57.0 1:10:57.8
149 Trygg Garvik Pedersen Oslo 2:45:57.7 1:10:58.5
150 Erik Mohn Oslo 2:46:25.4 1:11:26.2
151 John Olav Skjønsberg Oslo 2:46:32.4 1:11:33.2
152 Gard Øksendal Detlev Racing 2:47:41.6 1:12:42.4
153 Sindre Andreas Olsen Exorlive AS 2:48:00.3 1:13:01.1
154 Håkon Faanes Macho United 2:48:43.4 1:13:44.2
155 Per Henrik Nag Pareto Securities 2:48:54.9 1:13:55.7
156 Sigurd Bekken Kjøl Bertelsen og Garpestad 2:49:48.8 1:14:49.6
157 Gard Eirik Dahle Nitavskis Gard Eirik Dahle Nitavskis 2:50:28.0 1:15:28.8
158 Carl-Fredrik Kristoffersen Ahlsell 2:51:08.5 1:16:09.3
159 Jan-Martin Hansen Uecc in Front 2:52:22.3 1:17:23.1
160 Magnus Myre Mikalsen Eiendomshuset Malling & Co 2:52:49.6 1:17:50.4
161 Andreas Krossøy Torvald Klaveness 2:53:37.5 1:18:38.3
162 Henrik Tveit Deloitte BIL 2:53:50.0 1:18:50.8
163 Patrik Johannessen Oslo 2:56:28.2 1:21:29.0
164 Erlend Hauglum Slettene Pareto Securities 2:56:41.0 1:21:41.8
165 Christian Svendsen Oslo 3:00:35.2 1:25:36.0
166 Magnus Tønsberg Oslo 3:01:13.9 1:26:14.7
167 Erik Agersborg Oslo 3:01:23.2 1:26:24.0
168 Trym Thorsen Frøshaug Veidekke 3:07:56.6 1:32:57.4
169 Oscar Widstrand Help 3:10:26.2 1:35:27.0
170 Gaute Monsen Veidekke BIL 3:11:07.3 1:36:08.1
171 Hans Vegar Danielsen Hans Vegar Danielsen 3:14:10.0 1:39:10.8
172 Erik Woods Swiss Life 3:14:44.4 1:39:45.2
173 Jørgen Grundt Skiforeningen 3:19:21.5 1:44:22.3
174 Erlend Kyllingstad Bækkelagets SK / Bækkelagets Sportsklub 3:19:24.3 1:44:25.1
175 Marius Lillevik Oslo 3:21:30.8 1:46:31.6
176 Jesper Egeland Pareto Securities 3:22:10.9 1:47:11.7
177 Tommy Hellen Bergen 3:22:37.0 1:47:37.8
178 Tor Stein-Andersen Canada 3:23:37.7 1:48:38.5
179 Christian Moe Christian Moe / Pareto Securities 3:25:29.2 1:50:30.0
180 Harald Hofgaard Norges Bank IL 3:26:36.3 1:51:37.1
181 Sebastian Olviken Protector Forsikring ASA 3:31:33.1 1:56:33.9
182 Kristoffer Reigstad Protector Forsikring ASA 3:33:14.4 1:58:15.2
183 Eivind Bergset Oslo 3:42:51.3 2:07:52.1
184 Christian Elbrønd Nissen Oslo 3:45:32.6 2:10:33.4
185 Edward Henry Jones Rottefella 3:45:58.3 2:10:59.1
186 David Chen NIU Capital AS 4:15:35.3 2:40:36.1

Om rennet

Første start er kl. 8. 30. Endelig starttid og antall puljer blir tilgjengelig nærmere rennet.

Pulje 1 (menn) og 2 (kvinner) på begge distanser er forbehold eliteløpere, andre løpere kan også få startplass i disse puljene iht. seedingsresultater.

Hver pulje får oppsatt et tidspunkt for adgang til startområdet. Det er ikke tillatt å entre startområdet eller plassere ut ski før din pulje har adgang. Tidene for adgang til stadion annonseres nærmere rennet.

De antatt beste løpere i pulje 1 og 2 på lang distanse vil få tildelt startplass i plog foran øvrig startfelt. Løperne som blir plassert i plogen informeres dagen før rennet.

Du kan velge mellom to distanser: Lang distanse «Marsjen» går over 36 km, som gjennom en leken trasé fører deg via Ullevålseter og Bjørnsjøhelvete og tilbake gjennom vakker natur, forbi Kobberhaugen og Tryvann tilbake til utgangspunktet. Er du en mindre erfaren skiløper, eller ønsker en kortere distanse, kan du velge «Halvmarsjen», som tar av etter Ullevålseter og fører deg tilbake via Aurtjern til hovedtraséen ved Nordmarkskapellet. Halvmarsjen er 18 km.

Hjemmeside

Løypekart

Arenakart

Værvarsel

Tidligere resultater

Resultater 2022
Resultater 2020
Resultater 2019
Resultater 2018
Resultater 2017
Resultater 2016
Resultater 2015
Resultater 2014
Resultater 2013
Resultater 2012
Resultater 2011
Resultater 2010
Resultater 2009
Resultater 2008
Resultater 2007
Resultater 2006

Flere resultater

Alle resultater