Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Startlister og resultater Holmenkollmarsjen 2024

Lignende saker

Startlister, resultater og annen informasjon for Holmenkollmarsjen som arrangeres i Holmenkollen lørdag 10. februar 2024.

Publisert 10. februar 2024 i Langrenn

Holmenkollmarsjen 2024

Forhåndsomtale av rennet finner du her.

Dato

10. februar

Sted

Holmenkollen – Oslo

18,5 km | 36 km klassisk

Startlister

Alle resultater

Klassevise resultater:

M16-17 | M18-19 | M20-24 | M25-29 | M30-34 | M35-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75-79

K16-17 | K20-24 | K25-29 | K30-34 | K35-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69

Menn, topp 200

1 Kasper STADAAS Team Ragde Charge M30-34 01:34:13 00:00
2 Andreas Nygaard Burfjord IL M30-34 01:34:14 00:01
3 Håvard Moseby Kjelsås IL / Team Fleischer Finans M25-29 01:35:00 00:47
4 Amund Riege Rustad IL / Team Ramudden M20-24 01:35:52 01:39
5 Joar Andreas Thele Lyn Ski / Team Janteloppet M30-34 01:35:52 01:39
6 Petter Myhr Bygdø IL M20-24 01:35:53 01:40
6 Herman Paus Asker SK / Team Ramudden M20-24 01:35:53 01:40
8 Hans Petter Rolke Rustad IL / Team Front Rustad M25-29 01:35:53 01:40
9 Karstein Johaug Jr Røa Allianseidrettslag / Team Ragde Charge M30-34 01:35:55 01:42
10 Iver Tildheim Andersen Rustad IL M20-24 01:35:56 01:43
11 Tord Asle Gjerdalen Spgprestasjonsboost Ski Team M40-44 01:36:29 02:16
12 Petter Northug Strindheim IL  – Ski / Team Janteloppet M35-39 01:37:31 03:18
13 Lars Sørensen Rustad IL M25-29 01:37:36 03:23
14 Halvor KLEIVI AF Gruppen M25-29 01:39:03 04:50
15 Petter Stakston Søre Ål Idrettslag / Team Aker Dæhlie M25-29 01:39:31 05:18
16 Patrick Fossum Kristoffersen Gjerdrum IL / Team Robinson Trentino M25-29 01:39:43 05:31
17 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL / Yc Rør Sjusjøen Skiteam M30-34 01:40:18 06:05
18 Joakim Andersen Arctic Securities M30-34 01:40:18 06:05
19 Magnus Waaler Rustad IL / Team Front Rustad M30-34 01:40:21 06:08
20 Halvor Bade Røa Allianseidrettslag / Skiplukkern M20-24 01:40:23 06:10
21 Henrik Vik Tolo Asker SK / Team Synnfjell M25-29 01:40:34 06:21
22 Henrik OLIMB Jevnaker Idrettsforening Ski M40-44 01:41:21 07:08
23 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL / Team Konnerud M20-24 01:42:15 08:02
24 Marius Borge HEIR Fiskebeinern SK M30-34 01:42:19 08:06
25 Eivind Vold Oslo Kajakklubb M30-34 01:42:45 08:32
26 Christian Melsom Myhre Heming, IL M35-39 01:42:48 08:35
27 Bjørn Andre Aaslund Industrifinans M25-29 01:43:01 08:48
28 Magnus Perger Haslum IL M20-24 01:43:15 09:02
29 Eirik Stene Jutul  IL M20-24 01:43:50 09:37
30 Erling Moseby Kjelsås IL / EY BIL / Team Fleischer Finans M25-29 01:43:53 09:40
31 Lasse Leth-Olsen Bjugn IL M35-39 01:43:58 09:45
32 Ørjan Walseth Team Oslo Sportslager M30-34 01:43:58 09:45
33 Didrik SMITH Fossum IF M35-39 01:44:22 10:09
34 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes IL / Lyn Ski Moseteråsen M30-34 01:44:38 10:25
35 Kjetil Stuge Bånerud Koll, IL / Koll IL / Orkla BIL M25-29 01:45:09 10:56
36 Martin Hallberg Fossum If/Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL M30-34 01:45:09 10:56
37 Ivar Ryttervold Arctic Securities M25-29 01:45:13 11:00
38 Thomas Edvard Team Føle Seg M30-34 01:45:13 11:01
39 Erik Haavardsholm Glipptak/Milslukern M40-44 01:45:47 11:34
40 Mikkel Sjursen Haslum IL / Strand Kjakklubb M20-24 01:46:12 11:59
41 Olav Nørstebø Lesja IL / Hydro Aktiv M30-34 01:46:23 12:11
42 Håkon Hjelstuen Lyn Ski / Danske Invest M30-34 01:46:43 12:30
43 Gustav J. Heldal Drangedal IL / Team Kaffebryggeriet M30-34 01:46:46 12:33
44 Erik BOEE Ignite M25-29 01:47:18 13:05
45 Birger Andreas Bråthen Magnor UL M50-54 01:47:19 13:07
46 Per Christian Wessel Straye Milslukern Flammekaster M30-34 01:47:21 13:08
47 Valdemar Jørgensen Bygdø IL / Team Bygdø M20-24 01:47:22 13:09
48 Sigurd Lund Røer Vålerenga Ski / Hoka M25-29 01:47:50 13:37
49 Åsmund Heir Oslo M30-34 01:48:03 13:50
50 Henrik SOLLIE Team Coco-Mat M45-49 01:48:09 13:56
51 André Botnen Røldal IL M35-39 01:48:10 13:57
52 Eirik Moen Fiskebeinern SK / Skanska Aktiv M30-34 01:48:17 14:04
53 Espen Tjørn Tobiasson Bækkelagets SK M35-39 01:48:30 14:18
54 Espen PERSEN Lyn Ski M25-29 01:48:31 14:18
55 Toralf Heimdal Dølaski M55-59 01:48:34 14:21
56 Vebjørn Risholt IF Ørn / Nmbui Langrenn M25-29 01:48:36 14:23
57 Kristian JOHANSEN Veidekke BIL M30-34 01:48:38 14:25
58 Viljar Buer Vessøy Invest M25-29 01:48:48 14:35
59 Lars Aanensen Pwc/Superski M30-34 01:49:05 14:52
60 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening M25-29 01:49:18 15:05
61 Teodor Danielsen Oslo M30-34 01:49:49 15:36
62 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL / Magnor Ul/Team Kaffebryggeriet M25-29 01:50:13 16:00
63 Nils Ingar Aadne Andebu IL M40-44 01:50:14 16:01
64 Jens-Ulrik Ruus Qvale Milslukern/Oslo Kajakklubb M20-24 01:50:17 16:04
65 Øystein Rodem Kjelsås IL / Team Driv Trening M40-44 01:50:19 16:06
66 Olaus Oserud Bentzen Gjerdrum IL M20-24 01:50:40 16:27
67 Trym Nygaard Jutul  IL / Fiskebeinern M25-29 01:51:00 16:47
68 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag M18-19 01:51:25 17:12
69 Mathias Wilberg Bakre Rekke M25-29 01:51:37 17:25
70 Christian Braathen EQT Partners M35-39 01:51:46 17:33
71 Lars Vatnebryn Sandviken Veidekke BIL M30-34 01:52:11 17:58
72 Andreas Runde Oslo M25-29 01:52:11 17:58
73 Jone Thorbjørnsen Oslo M25-29 01:52:13 18:00
74 Eirik Richenberg Salomon Norge M30-34 01:52:15 18:02
75 Morten Grøan Høybråten og Stovner IL M50-54 01:52:16 18:03
76 Anders Fiskvik Hasle-Løren IL M35-39 01:52:27 18:14
77 Mathias Oppegaard Kjelsås IL M30-34 01:52:29 18:16
78 Per Erik Mork Milslukern Sport M35-39 01:52:30 18:17
79 Jan R. Gulbrandsen Froland M20-24 01:52:38 18:25
80 Lars ENGSETH Lillehammer Skiklub M35-39 01:52:42 18:30
81 Vegard Wergeland Hansen Team Dæhlie M35-39 01:52:43 18:30
82 Daniel Andersen Skiforeningen M30-34 01:52:45 18:32
83 Sondre Fossum Superski M35-39 01:52:50 18:37
84 Knut B. Engebretsen Overtoppen M60-64 01:53:15 19:03
85 Erlend Lausund Skiforeningen M35-39 01:53:27 19:14
86 Petter Natås Straye Flammekaster M30-34 01:53:28 19:15
87 Morten Wettergreen Øvrevoll Hosle IL M45-49 01:53:29 19:16
88 Jonas Gamme Nouri Oslo M30-34 01:53:36 19:23
89 Marius Borger Spydeberg IL M40-44 01:53:37 19:24
90 Øyvind Waage Hanssen-Bauer IFE BIL M35-39 01:53:40 19:27
91 Jo Simen Skog Team Anthon M50-54 01:53:44 19:31
92 Erlend Sverdrup Dombås IL / Fiskebeinern SK M30-34 01:53:51 19:38
93 Sigurd Ruud Skjeseth Ridabu M25-29 01:54:02 19:50
94 Geir Moe Lyn Ski M55-59 01:54:09 19:56
95 Lars Fredheim Hodne Sandnes IL M25-29 01:54:14 20:01
96 Henrik Gjemdal Fiskebeinern Sk/Pascal Tech M30-34 01:54:14 20:01
97 Fredrik Haraldseth Asker SK M30-34 01:54:18 20:05
98 Bård Erlend Hansen Haslum IL / Bærum Vest Racing Team M45-49 01:54:37 20:24
99 Tormod Jordbakke Scatec M30-34 01:54:57 20:44
100 Ulf Brenna Dnb/Il Try M50-54 01:54:58 20:45
101 Ask Tveiten Kongsberg IF – Langrenn M20-24 01:55:13 21:01
102 Erlend Magnus Løvstakken NTNUI M25-29 01:55:15 21:02
103 Sigurd-Erik Nissen-Meyer Pareto Securities M40-44 01:55:24 21:11
104 Thomas Berntsen Oslo M25-29 01:55:29 21:17
105 Espen Riis-Johansen Ørn, Idrettsforening / EY BIL M25-29 01:55:31 21:18
106 Torodd Klausen Konnerud IL M20-24 01:55:41 21:28
107 Ådne Hellandsvik Norborg IL M25-29 01:55:54 21:42
108 Simen Holtan Intersport Kongsberg M40-44 01:55:57 21:44
109 Harald Løvenskiold IL Jardar / Jardar IL M35-39 01:55:58 21:45
110 Carl Arthur DAVID-ANDERSEN Lyn Ski M55-59 01:56:00 21:47
111 Henrik Olstad Fossum IF / Antibes Beach Club / PwC BIL M25-29 01:56:00 21:47
112 Eivind Bjørhei Oppegård IL / Oppegård Il/Norconsult BIL M35-39 01:56:01 21:48
112 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF M45-49 01:56:01 21:48
114 Geir Inge Hansen Oslo M50-54 01:56:02 21:49
115 Eirik BJERREGAARD Krødsherad IL M40-44 01:56:17 22:04
116 Thomas Rem Slowly.No M35-39 01:56:31 22:18
117 Halvor Brochmann Stabekk M40-44 01:56:38 22:25
118 Frode Lindblom Il Vindbjart / Vindbjart ski M55-59 01:56:46 22:33
119 Sigmund Langedal BREIVIK Hafslund Oslo Celsio M25-29 01:56:54 22:41
120 Halvor Herlyng Grue IL M25-29 01:57:11 22:59
121 Oliver Braein FURULI Lillehammer Skiklub M30-34 01:57:30 23:18
122 Eskil Mork Rustad IL M18-19 01:57:32 23:19
123 Rudi Kristiansen Oslo M30-34 01:57:44 23:31
124 Erik Hande Oslo M40-44 01:57:46 23:33
125 Stian GRASTVEIT Heming, IL / Kpmg M25-29 01:57:48 23:35
126 Espen Kristiansen Rustad IL M60-64 01:57:48 23:35
127 Martin Mobråthen Team Fleischer Finans M20-24 01:57:52 23:39
128 Jostein Olafsen Bærums Verk  Hauger Idrettsforening / Team Braasport M35-39 01:58:07 23:54
129 Morten Garvik Team Driv Trening M55-59 01:58:10 23:57
130 Eivind Øvergård Åsen IL M20-24 01:58:10 23:57
131 Gaute Hagen Hallingstad Gol IL / Fiskebeinern SK M25-29 01:58:11 23:58
132 Markus Horn Elieson Oddersjaa SSK M30-34 01:58:14 24:01:00
133 Bendik Eika Rustad IL M45-49 01:58:17 24:04:00
134 Aleksander SVIEN Heming, IL M35-39 01:58:17 24:04:00
135 Andreas Fantoft Team Dæhliesportswear M25-29 01:58:18 24:05:00
136 Paul Vanberg Fossum IF M60-64 01:58:18 24:05:00
137 Jan Harald Bråthen Njård M55-59 01:58:21 24:08:00
138 Henrik Borge Øvre St.Hanshaugen IF M30-34 01:58:39 24:26:00
139 Even Medby Aktiv mot Kreft M35-39 01:58:43 24:30:00
140 Eivind Berstad Bellona M35-39 01:58:47 24:34:00
141 Gjermund Midtbø Skarphedin, IL / NIH BIL M30-34 01:58:47 24:35:00
142 Kristian Fridtjof Funderud Veidekke M25-29 01:58:48 24:36:00
143 Henrik Struksnes Kjelsås IL / Deloitte BIL M30-34 01:58:49 24:36:00
144 Andreas Hasselknippe Dnb/Team Driv Trening M30-34 01:59:13 25:00:00
145 Martin Kavli Lysgaard Bærum Vest Racing Team / Veidekke BIL M30-34 01:59:14 25:01:00
146 gøran andreassen Klaveness / Lyn Ski M50-54 01:59:19 25:07:00
147 Kim Baade Oslo M40-44 01:59:29 25:16:00
148 Nils Storås Dalguten IL M30-34 01:59:32 25:19:00
149 Phillihp Granaas Bjerke Pareto M20-24 01:59:38 25:25:00
150 John Stene Statnett B.I.L. Oslo M40-44 01:59:42 25:29:00
151 Vidar Yttersian Asplan Viak BIL M30-34 01:59:48 25:35:00
152 Eirik Christian Hjelde Anderssen Oslo M30-34 01:59:49 25:36:00
153 Kittil Bjørnerud Bergan Advokatfirmaet Haavind AS M40-44 01:59:49 25:37:00
154 Anders Treekrem Ås IL M30-34 01:59:52 25:39:00
155 Morten Andreas Lerø Fossum IF M50-54 01:59:52 25:39:00
156 Andreas Beck Engebretsen Heming, IL / Overtoppen M60-64 01:59:53 25:40:00
157 Fredrik Forbord Helland Oslo M30-34 01:59:54 25:41:00
158 Bjørn Petter Grini TTL M40-44 02:00:05 25:52:00
159 Martin Lehne Just Kamp/Vestheim IF M35-39 02:00:12 25:59:00
160 Trond Floberghagen Bærums Skiklub M45-49 02:00:35 26:22:00
161 Hans Magnus Eldby Dahlslett Sandvika M20-24 02:00:49 26:36:00
162 Øivind Bystrøm Kolbotn Sykkelklubb/Team Driv Trening M40-44 02:00:52 26:39:00
163 Johan Willem Coert Fabritius / Det Glatte Lag M35-39 02:00:55 26:43:00
164 Torstein Rønningen Vegårshei IL M30-34 02:01:01 26:48:00
165 Magnus Østberg Grefsenveien Rulleskiklubb M30-34 02:01:06 26:53:00
166 Sebastian Sundet Flaen Oslo M25-29 02:01:21 27:08:00
167 Gunnar Horjen Oslo M30-34 02:01:24 27:11:00
168 Haavard Bruland Lyn Ski M55-59 02:01:32 27:19:00
169 Jan Mohr Sunde IL Heming / Falken Sportsklubb M40-44 02:01:33 27:20:00
170 Ole Jakob Sværk Telenor M55-59 02:01:34 27:22:00
171 Jonas Eikanger Team Baker Hansen M30-34 02:01:37 27:24:00
172 Eivind Holtet Heming, IL / Aker Solutions M25-29 02:01:38 27:25:00
173 Leif Sørensen Nortura BIL M60-64 02:01:52 27:40:00
174 Henning Driveklepp Team GT M25-29 02:01:54 27:41:00
175 Eivind A. Sørlie Overtoppen M60-64 02:01:56 27:44:00
176 Haakon Flaaten Rexplaya M40-44 02:02:04 27:51:00
177 Vegard Stensæter Harestua IL M35-39 02:02:05 27:52:00
178 Henrik Asbjørnsen Hagan M35-39 02:02:05 27:52:00
179 Aleksander Fredvik Team25 M25-29 02:02:09 27:56:00
180 Vegard Hellebust Dravlaus Il/Team Driv Trening M30-34 02:02:17 28:04:00
181 Rune Bruksås Hasle-Løren IL M45-49 02:02:24 28:11:00
182 Mons Svendal Aase Viking, TIF / dof Group asa M55-59 02:02:25 28:12:00
183 Jo Skattum Team Jothug M30-34 02:02:31 28:18:00
184 Thomas Lium Oslo M55-59 02:02:37 28:24:00
185 Thomas Christian Holter Overtoppen M60-64 02:02:48 28:35:00
186 Aksel Øverland Engebakken Oslo M30-34 02:03:07 28:54:00
187 Jurgi IRURIETA ECHEVESTE M20-24 02:03:11 28:58:00
188 Jørn Schrøder Lyn Ski M60-64 02:03:15 29:02:00
189 Nicholas Martin Hydro Aktiv M55-59 02:04:11 29:58:00
190 Anders Rønnevig Røa Allianseidrettslag / DNB Røa M45-49 02:05:16 31:03:00
191 Peder Huitfeldt Heming, IL / Bull Superski M30-34 02:06:05 31:52:00
192 Svein E Bratberg MjøsSki M45-49 02:06:11 31:58:00
193 Erik Rønning Handelsbanken BIL M30-34 02:06:22 32:09:00
194 Martin Ranhoff Skiforeningen / Skiforeningen / EY M35-39 02:07:10 32:57:00
195 Jan Ove Pilskog Skiforeningen / Bærum Vest Racing Team M55-59 02:07:19 33:06:00
196 Simen Schill Bjørndal Oslo M30-34 02:07:30 33:17:00
197 Roger ESPINET Salomon Norge M25-29 02:08:37 34:24:00
198 Lars Thronsen Fossum M45-49 02:09:41 35:28:00
199 Are Aarebrot Kjelsås M60-64 02:10:20 36:07:00
200 Henrik Rådström Snö & Tö Skidklubb M50-54 02:10:22 36:09:00

Kvinner, topp 100

1 Anikken Gjerde Alnæs Rustad IL / Team Ragde Charge K30-34 1:48:50.6 0:00.0
2 Tuva Toftdahl STAVER Heming IL K30-34 1:56:51.0 8:00.4
3 Ingrid Hannestad Kamp/Vestheim IF / Straye Flammekaster K30-34 1:57:05.2 8:14.6
4 Kristin Maltun Helland Norges Bank K20-24 1:58:09.1 9:18.5
5 Nora Andersen Røa Allianseidrettslag / Røa IL K20-24 1:58:49.3 9:58.7
6 Elise LANGKAAS Fiskebeinern SK / Bane NOR BIL K25-29 2:02:13.2 13:22.6
7 Ella Gjoemle BERG Idrettslaget Try / Antidoping Norge K45-49 2:03:31.8 14:41.2
8 Ragnhild Amlie Idrettslaget Try K50-54 2:04:58.7 16:08.1
9 Helena Karlsson Nydalens SK K30-34 2:07:41.1 18:50.5
10 Ingeborg Lind Skiforeningen K30-34 2:09:13.8 20:23.2
11 Thea Jahren Herud Dr.Techn Olav Olsen K25-29 2:09:57.4 21:06.8
12 Tina RUSTEN Bækkelagets SK K25-29 2:10:11.7 21:21.1
13 Anne Christine Bull Haaversen Hosle K50-54 2:10:11.8 21:21.2
14 Vilde Malmei Fiskebeinern Sk/Aker Solutions K25-29 2:10:22.5 21:31.9
15 Siri Ulvestad Nydalens SK K35-39 2:10:23.8 21:33.2
16 Solveig Welle Rief Armo Juridisk Skiforening K20-24 2:10:26.6 21:36.0
17 Kaja Winsnes Nordhagen Ås IL / Asplan Viak BIL K25-29 2:11:10.3 22:19.7
18 Sunniva Dring Lyn Ski / Team Driv Trening K40-44 2:12:16.5 23:25.9
19 Elin Farestveit Finansdepartementet BIL K25-29 2:12:19.3 23:28.7
20 Stine Haugen Swiss Life AM K35-39 2:12:19.6 23:29.0
21 Elise Bryn Fiskebeinern SK K30-34 2:13:37.4 24:46.8
22 Svenja Hølzle Oslo K25-29 2:14:07.6 25:17.0
23 Live Johanne Vestre Røkke IL Lauparen K20-24 2:14:32.7 25:42.1
24 Maria Rolke BCG K25-29 2:15:47.4 26:56.8
25 Kristine KLEIVI A-Lab Arkitekter/Ntnui K20-24 2:16:16.8 27:26.2
26 Maja Marie Ottersland Andresen Arendal K20-24 2:16:43.2 27:52.6
27 Elisabeth Longva Berger Rustad IL K55-59 2:16:58.6 28:08.0
28 Judith Ingela Rickersen Hole Bækkelagets SK K25-29 2:17:30.5 28:39.9
29 Solveig Katrine Smedsland Oslo K45-49 2:17:41.1 28:50.5
30 Unni Persson Moseby Kjelsås IL K60-64 2:17:52.5 29:01.9
31 Cecilia Kristiansen Jutul  IL K25-29 2:18:08.8 29:18.2
32 Ingunn Andreassen Atna IL K30-34 2:18:11.7 29:21.1
33 Isabella Vianello Heming, IL / Milslukern Sport K30-34 2:18:25.8 29:35.2
34 Mona Hegna Gransherad IL K20-24 2:18:53.2 30:02.6
35 Ingrid Disch Løset Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL K25-29 2:20:10.1 31:19.5
36 Marte Narum Nydalens SK K30-34 2:20:13.6 31:23.0
37 Klara Lyngnes Festesonen K50-54 2:20:25.2 31:34.6
38 Helene Martinsen Fana IL K20-24 2:20:52.6 32:02.0
39 Trude Larstad Røa Allianseidrettslag K45-49 2:21:26.5 32:35.9
40 Heidi Maltun DNB asa Ocean Industies K55-59 2:21:31.4 32:40.8
41 Ella Håland Pedersen Rustad IL K20-24 2:22:17.7 33:27.1
42 Annemieke Schanze Oslo K25-29 2:22:51.0 34:00.4
43 Jenny Thomas PEDERSEN Carnegie K25-29 2:22:57.9 34:07.3
44 Maria Voldsund Aker Solutions K25-29 2:23:18.7 34:28.1
45 Eva Caroline Haneborg Melum IL K20-24 2:23:24.2 34:33.6
46 Cecilie Lagerberg Oslo K45-49 2:23:34.5 34:43.9
47 Synne Nesheim Flatebakken Slependen K25-29 2:23:35.2 34:44.6
48 Hilde Michaelsen Rustad IL K45-49 2:24:23.6 35:33.0
49 Kristin Holt Rustad IL K50-54 2:25:34.1 36:43.5
50 Vilde Joranger Veidekke BIL K30-34 2:25:37.7 36:47.1
51 Mari Sjøberg Røa Allianseidrettslag K40-44 2:26:01.5 37:10.9
52 Hanne Opsahl Størdal Oslo K30-34 2:26:08.2 37:17.6
53 Marte Bjørner Dybwad Rustad IL K40-44 2:26:12.2 37:21.6
54 Heidi Rognli Heimdal Bardu Idrettslag K45-49 2:27:41.0 38:50.4
55 Pia Rinde Sopra Steria K25-29 2:27:44.8 38:54.2
56 Siri Martinsen Fana IL / Jenter på tur K45-49 2:28:27.0 39:36.4
57 Kristine Alm Karsrud DNB K25-29 2:28:27.2 39:36.6
58 Cathrine Julsvoll Oslo K25-29 2:28:33.6 39:43.0
59 Katrine Skyrud Asker Skiklubb K40-44 2:28:42.2 39:51.6
60 Jannecke Lauritzen Stabekk K55-59 2:28:56.1 40:05.5
61 Julie Nærestad BDO AS K25-29 2:29:21.0 40:30.4
62 Heidi Tamminen Egge Idrettslaget Try K45-49 2:29:21.2 40:30.6
63 Kristine Engeseth ROS, IL / Sport1 Røyken K30-34 2:29:26.9 40:36.3
64 Kari-Anne Seljordslia Oslo K50-54 2:30:35.4 41:44.8
65 Marion Tibar Oslo K40-44 2:30:41.6 41:51.0
66 Anne Cecilie Grindstad SK Vidar K30-34 2:30:41.8 41:51.2
67 Janecke Kopaas Koll, IL / Koll / RD K60-64 2:30:51.1 42:00.5
68 Marte Mellesdal Dehli DNB K30-34 2:31:03.7 42:13.1
69 Ingrid Marie Due-Gundersen Fossum IF K45-49 2:31:46.7 42:56.1
70 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL K16-17 2:31:50.8 43:00.2
71 Vilde Wiik Terum Oslo K25-29 2:31:52.9 43:02.3
72 Maren Kaarbyrodem Team Driv Trening K40-44 2:32:25.6 43:35.0
73 Jenny Forbord Nevion K25-29 2:33:02.4 44:11.8
74 Kristin Grenan Airmine K50-54 2:33:16.2 44:25.6
75 Hjørdis Klonteig Fossum IF K65-69 2:33:18.1 44:27.5
76 Lene Bergwitz-Larsen Hosle K45-49 2:33:48.6 44:58.0
77 Katrine Monnier Thomas Oslo K35-39 2:34:21.7 45:31.1
78 Lise Hval-Thomsen Harestua IL K45-49 2:34:46.4 45:55.8
79 Eline Ingstad Heming K45-49 2:34:51.9 46:01.3
80 Marthe Haavind Rustad IL K45-49 2:35:05.9 46:15.3
81 Gine Kirkebøen Støren Hywer BIL K25-29 2:35:18.1 46:27.5
82 Inger Katrine Bjerke Oslo K25-29 2:35:21.5 46:30.9
83 Bodil Kristine Høstmælingen Skiforeningen // CLP K40-44 2:35:32.5 46:41.9
84 Torhild Garen OUS BIL K65-69 2:35:37.0 46:46.4
85 Anne Helene Reiten Oslo K40-44 2:35:51.4 47:00.8
86 Dina Hov Saucy IL K30-34 2:36:02.1 47:11.5
87 Lisa Bernhardsen AF Gruppen K30-34 2:36:26.0 47:35.4
88 Cecilie Brakstad Oslo K25-29 2:36:32.3 47:41.7
89 Solveig Kyrvestad Valle IL K40-44 2:37:15.3 48:24.7
90 Jannicke Ryun Sæther Aktiv mot Kreft K50-54 2:37:32.7 48:42.1
91 Line Tveter Oslo K40-44 2:37:34.6 48:44.0
92 Martine Svendsen Sk Vidar K25-29 2:37:46.0 48:55.4
93 Hanne Hjorthaug Skedsmo SK K45-49 2:38:22.5 49:31.9
94 Trine Rønningen Koll IL K45-49 2:38:23.9 49:33.3
95 Tove Frøberg Oslo K25-29 2:38:50.0 49:59.4
96 Anette Hestdal Loso Lommedalens IL K50-54 2:39:14.4 50:23.8
97 Solveig Nyaas Kjæve Oslo K40-44 2:39:41.6 50:51.0
98 Helene Torgersen Harestua IL K45-49 2:39:48.2 50:57.6
99 Katarina Ugland Oslo K25-29 2:39:50.8 51:00.2
100 Elisabeth Grindstad Oslo K30-34 2:40:31.4 51:40.8

Om rennet

Første start er kl. 8. 30. Endelig starttid og antall puljer blir tilgjengelig nærmere rennet.

Pulje 1 (menn) og 2 (kvinner) på begge distanser er forbehold eliteløpere, andre løpere kan også få startplass i disse puljene iht. seedingsresultater.

Hver pulje får oppsatt et tidspunkt for adgang til startområdet. Det er ikke tillatt å entre startområdet eller plassere ut ski før din pulje har adgang. Tidene for adgang til stadion annonseres nærmere rennet.

De antatt beste løpere i pulje 1 og 2 på lang distanse vil få tildelt startplass i plog foran øvrig startfelt. Løperne som blir plassert i plogen informeres dagen før rennet.

Du kan velge mellom to distanser: Lang distanse «Marsjen» går over 36 km, som gjennom en leken trasé fører deg via Ullevålseter og Bjørnsjøhelvete og tilbake gjennom vakker natur, forbi Kobberhaugen og Tryvann tilbake til utgangspunktet. Er du en mindre erfaren skiløper, eller ønsker en kortere distanse, kan du velge «Halvmarsjen», som tar av etter Ullevålseter og fører deg tilbake via Aurtjern til hovedtraséen ved Nordmarkskapellet. Halvmarsjen er 18 km.

Hjemmeside

Løypekart

Arenakart

Værvarsel

Tidligere resultater

Resultater 2022
Resultater 2020
Resultater 2019
Resultater 2018
Resultater 2017
Resultater 2016
Resultater 2015
Resultater 2014
Resultater 2013
Resultater 2012
Resultater 2011
Resultater 2010
Resultater 2009
Resultater 2008
Resultater 2007
Resultater 2006

Flere resultater

Alle resultater