Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Terminliste og resultater Verdenstour sandvolleyball 2022

Lignende saker

Terminliste og resultater fra Verdenstour sandvolleyball 2022.

Publisert 3. november 2022 i Resultater

Verdenstour sandvolleyball 2022

Stream verdenstouren her

Verdensranking sandvolleyball

Sandvolleyball på TV

Verdenstour sandvolleyball – Menn

Tournament[3] Champions Runners-up Third place Fourth place
Tlaxcala Challenge[4]
Tlaxcala, Mexico
US$75,000
16–20 March 2022
 Michał Bryl (POL)
 Bartosz Łosiak (POL)

21–17, 21–16
 Noé Aravena (CHL)
 Vicente Droguett (CHL)
 Aleksandrs Samoilovs (LAT)
 Jānis Šmēdiņš (LAT)
22–20, 21–12
 Vitor Felipe (BRA)
 Renato Carvalho (BRA)
Rosarito Elite 16[5]
Rosarito, Mexico
US$150,000
23–27 March 2022
 Cherif Younousse (QAT)
 Ahmed Tijan (QAT)

21–17, 21–15
 Alexander Brouwer (NED)
 Robert Meeuwsen (NED)
 Anders Mol (NOR)
 Christian Sørum (NOR)
12–21, 21–17, 15–12
 Michał Bryl (POL)
 Bartosz Łosiak (POL)
Coolangatta Future[6]
Coolangatta, Australia
US$5,000
30 March–3 April 2022
 Izac Carracher (AUS)
 Mark Nicolaidis (AUS)

21–11, 21–16
 Jake MacNeil (CAN)
 Alexander Russell (CAN)
 Thomas Hodges (AUS)
 Max Guehrer (AUS)
21–13, 21–18
 Jakub Zdybek (POL)
 Paweł Lewandowski (POL)
Songkhla Future[7]
Songkhla, Thailand
US$5,000
14–17 April 2022
 Carlo Bonifazi (ITA)
 Davide Benzi (ITA)

27–25, 21–19
 Miles Evans (USA)
 Andy Benesh (USA)
 Thomas Reid (NZL)
 Ben O’Dea (NZL)
w/o
 Julian Hörl (AUT)
 Alexander Horst (AUT)
Itapema Challenge[8]
Itapema, Brazil
US$75,000
14–17 April 2022
 George Wanderley (BRA)
 André Stein (BRA)

19–21, 21–14, 15–12
 Ondřej Perušič (CZE)
 David Schweiner (CZE)
 Leon Luini (NED)
 Ruben Penninga (NED)
w/o
 Kusti Nõlvak (EST)
 Mart Tiisaar (EST)
Doha Challenge[9]
Doha, Qatar
US$75,000
5–8 May 2022
 Michał Bryl (POL)
 Bartosz Łosiak (POL)

21–18, 21–15
 Paolo Nicolai (ITA)
 Samuele Cottafava (ITA)
 Martin Ermacora (AUT)
 Moritz Pristauz (AUT)
21–17, 21–18
 Yorick de Groot (NED)
 Stefan Boermans (NED)
Madrid Future[10]
Madrid, Spain
US$5,000
12–15 May 2022
 Quentin Métral (SUI)
 Yves Haussener (SUI)

11–21, 27–25, 15–13
 Pablo Herrera (ESP)
 Adrián Gavira (ESP)
 Matthew Immers (NED)
 Mart van Werkhoven (NED)
21–15, 17–21, 15–11
 Nejc Zemljak (SLO)
 Jan Pokeršnik (SLO)
Kuşadası Challenge[11]
Kuşadası, Turkey
US$75,000
19–22 May 2022
 David Åhman (SWE)
 Jonatan Hellvig (SWE)

19–21, 21–18, 15–12
 Chris McHugh (AUS)
 Paul Burnett (AUS)
 Clemens Wickler (GER)
 Nils Ehlers (GER)
21–12, 17–21, 15–12
 Adrian Carambula (ITA)
 Enrico Rossi (ITA)
Rhodes Future[12]
Rhodes, Greece
US$5,000
19–22 May 2022
 Quentin Métral (SUI)
 Yves Haussener (SUI)

21–18, 18–21, 15–10
 Logan Webber (USA)
 Miles Evans (USA)
 Jyrki Nurminen (FIN)
 Santeri Sirén (FIN)
21–11, 21–15
 Jakub Szałankiewicz (POL)
 Mateusz Florczyk (POL)
Ostrava Elite 16[13]
Ostrava, Czech Republic
US$150,000
25–29 May 2022
 Anders Mol (NOR)
 Christian Sørum (NOR)

15–21, 23–21, 15–13
 Ondřej Perušič (CZE)
 David Schweiner (CZE)
 Alexander Brouwer (NED)
 Robert Meeuwsen (NED)
25–23, 21–19
 Pablo Herrera (ESP)
 Adrián Gavira (ESP)
Cervia Future[14]
Cervia, Italy
US$5,000
26–29 May 2022
 Fabrizio Manni (ITA)
 Francesco Vanni (ITA)

21–19, 21–12
 Zachery Schubert (AUS)
 Thomas Hodges (AUS)
 Eylon Elazar (ISR)
 Netanel Ohana (ISR)
18–21, 21–15, 15–4
 Immanuel Zürcher (SUI)
 Jonathan Jordan (SUI)
Jūrmala Elite 16[15]
Jūrmala, Latvia
US$150,000
1–5 June 2022
 Paolo Nicolai (ITA)
 Samuele Cottafava (ITA)

16–21, 27–25, 15–12
 Cherif Younousse (QAT)
 Ahmed Tijan (QAT)
 André Stein (BRA)
 George Wanderley (BRA)
21–17, 18–21, 15–13
 Kusti Nõlvak (EST)
 Mart Tiisaar (EST)
Klaipėda Future[16]
Klaipėda, Lithuania
US$5,000
2–5 June 2022
 Julian Hörl (AUT)
 Alexander Horst (AUT)

24–22, 21–12
 Eylon Elazar (ISR)
 Netanel Ohana (ISR)
 Jyrki Nurminen (FIN)
 Santeri Sirén (FIN)
21–19, 21–19
 Jakub Šépka (CZE)
 Tomáš Semerád (CZE)
FIVB World Championships[17]
Rome, Italy
US$500,000
10–19 June 2022
 Anders Mol (NOR)
 Christian Sørum (NOR)

21–15, 21–16
 Renato Carvalho (BRA)
 Vitor Felipe (BRA)
 André Stein (BRA)
 George Wanderley (BRA)
15–21, 21–17, 15–11
 Chaim Schalk (USA)
 Theodore Brunner (USA)
Balıkesir Future[18]
Balıkesir, Turkey
US$5,000
16–19 June 2022
 Đorđe Klašnić (SRB)
 Lazar Kolarić (SRB)

21–17, 21–18
 Brad Fuller (NZL)
 Sam O’Dea (NZL)
 Thomas Hartles (NZL)
 Alani Nicklin (NZL)
w/o
 Thomas Reid (NZL)
 Ben O’Dea (NZL)
Białystok Future[19]
Białystok, Poland
US$5,000
23–26 June 2022
 Jakub Szałankiewicz (POL)
 Mateusz Florczyk (POL)

21–13, 21–18
 Sergiy Popov (UKR)
 Eduard Reznik (UKR)
 Robert Juchnevič (LTU)
 Artūr Vasiljev (LTU)
21–19, 21–13
 Patrikas Stankevičius (LTU)
 Audrius Knašas (LTU)
Ios Future[20]
Ios, Greece
US$5,000
29 June–2 July 2022
 Václav Berčík (CZE)
 Matyas Džavoronok (CZE)

21–15, 21–11
 Eylon Elazar (ISR)
 Netanel Ohana (ISR)
 Issa Batrane (ENG)
 Frederick Bialokoz (ENG)
21–15, 21–14
 Nils Ringøen (NOR)
 Svein Solhaug (NOR)
Giardini Naxos Future[21]
Giardini Naxos, Italy
US$5,000
30 June–3 July 2022
 Brad Fuller (NZL)
 Sam O’Dea (NZL)

19–21, 21–16, 17–15
 Davide Benzi (ITA)
 Carlo Bonifazi (ITA)
 Jakob Windisch (ITA)
 Gianluca Dal Corso (ITA)
18–21, 22–20, 15–9
 Patrikas Stankevičius (LTU)
 Audrius Knašas (LTU)
Gstaad Elite 16[22]
Gstaad, Switzerland
US$150,000
6–10 July 2022
 Marco Grimalt (CHL)
 Esteban Grimalt (CHL)

21–19, 22–20
 Ondřej Perušič (CZE)
 David Schweiner (CZE)
 Christiaan Varenhorst (NED)
 Steven van de Velde (NED)
20–22, 21–16, 15–12
 Bruno Oscar Schmidt (BRA)
 Saymon Santos (BRA)
Lecce Future[23]
Lecce, Italy
US$5,000
7–10 July 2022
 Jakob Windisch (ITA)
 Gianluca Dal Corso (ITA)

13–21, 21–18, 15–12
 Sergiy Popov (UKR)
 Eduard Reznik (UKR)
 Jacob Brinck (DEN)
 Kristoffer Abell (DEN)
21–17, 21–19
 Bautista Amieva (ARG)
 Leo Aveiro (ARG)
Espinho Challenge[24]
Espinho, Portugal
US$75,000
14–17 July 2022
 Michał Bryl (POL)
 Bartosz Łosiak (POL)

17–21, 21–13, 15–11
 Martin Ermacora (AUT)
 Moritz Pristauz (AUT)
 Aleksandrs Samoilovs (LAT)
 Jānis Šmēdiņš (LAT)
21–17, 21–14
 Piotr Kantor (POL)
 Maciej Rudol (POL)
Cirò Marina Future[25]
Cirò Marina, Italy
US$5,000
14–17 July 2022
 Bautista Amieva (ARG)
 Leo Aveiro (ARG)

21–16, 21–0
 Davide Benzi (ITA)
 Carlo Bonifazi (ITA)
 Issa Batrane (ENG)
 Frederick Bialokoz (ENG)
22–20, 21–18
 Markus Mol (NOR)
 Nils Ringøen (NOR)
Agadir Challenge[26]
Agadir, Morocco
US$75,000
21–24 July 2022
 Matthew Immers (NED)
 Stefan Boermans (NED)

21–13, 21–8
 Mathias Berntsen (NOR)
 Hendrik Mol (NOR)
 Marco Krattiger (SUI)
 Florian Breer (SUI)
19–21, 21–14, 15–10
 Chris McHugh (AUS)
 Paul Burnett (AUS)
Leuven Future[27]
Leuven, Belgium
US$5,000
21–24 July 2022
 Bautista Amieva (ARG)
 Leo Aveiro (ARG)

17–21, 21–10, 15–13
 Philipp Huster (GER)
 Benedikt Sagstetter (GER)
 Vladyslav Iemelianchyk (UKR)
 Denys Denysenko (UKR)
16–21, 24–22, 15–13
 Liam Patte (FRA)
 Timothée Platre (FRA)
Warsaw Future[28]
Warsaw, Poland
US$5,000
21–24 July 2022
 Michał Kądzioła (POL)
 Marcin Ociepski (POL)

21–16, 21–18
 Piotr Janiak (POL)
 Jędrzej Brożyniak (POL)
 Miłosz Kruk (POL)
 Mikołaj Miszczuk (POL)
21–12, 19–21, 15–10
 Robert Juchnevič (LTU)
 Artūr Vasiljev (LTU)
Ljubljana Future[29]
Ljubljana, Slovenia
US$5,000
28–31 July 2022
 Bautista Amieva (ARG)
 Leo Aveiro (ARG)

21–17, 18–21, 18–16
 Louis Vandecaveye (BEL)
 Gilles Vandecaveye (BEL)
 Zachery Schubert (AUS)
 Thomas Hodges (AUS)
21–16, 21–16
 Đorđe Klašnić (SRB)
 Lazar Kolarić (SRB)
Mysłowice Future[30]
Mysłowice, Poland
US$5,000
28–31 July 2022
 Patrikas Stankevičius (LTU)
 Audrius Knašas (LTU)

21–16, 21–9
 Jakub Szałankiewicz (POL)
 Mateusz Florczyk (POL)
 Jakub Zdybek (POL)
 Paweł Lewandowski (POL)
21–9, 21–19
 Mathias Seiser (AUT)
 Moritz Kindl (AUT)
Hamburg Elite 16[31]
Hamburg, Germany
US$150,000
10–14 August 2022
 Michał Bryl (POL)
 Bartosz Łosiak (POL)

21–18, 16–21, 29–27
 Alexander Brouwer (NED)
 Robert Meeuwsen (NED)
 Nils Ehlers (GER)
 Clemens Wickler (GER)
23–21, 21–18
 Stefan Boermans (NED)
 Matthew Immers (NED)
Budapest Future[32]
Budapest, Hungary
US$5,000
11–14 August 2022
 Patrikas Stankevičius (LTU)
 Audrius Knašas (LTU)

21–16, 21–15
 Denys Denysenko (UKR)
 Vladyslav Iemelianchyk (UKR)
 Piotr Janiak (POL)
 Jędrzej Brożyniak (POL)
w/o
 Kryštof Jan Oliva (CZE)
 Tadeáš Trousil (CZE)
Cortegaça Future[33]
Cortegaça, Portugal
US$5,000
11–14 August 2022
 Calvin Ayé (FRA)
 Quincy Ayé (FRA)

21–12, 14–21, 15–13
 João Pedrosa (POR)
 Hugo Campos (POR)
 Javier Bello (ENG)
 Joaquin Bello (ENG)
w/o
 Philipp Huster (GER)
 Simon Pfretzschner (GER)
Baden Future[34]
Baden, Austria
US$5,000
24–28 August 2022
 Julian Hörl (AUT)
 Alexander Horst (AUT)

21–19, 21–15
 Robin Seidl (AUT)
 Philipp Waller (AUT)
 Paul Pascariuc (AUT)
 Laurenz Leitner (AUT)
21–17, 22–24, 15–12
 Alexander Huber (AUT)
 Christoph Dressler (AUT)
Montpellier Future[35]
Montpellier, France
US$5,000
24–28 August 2022
 Rolando Hernández (VEN)
 Hernán Tovar (VEN)

19–21, 21–17, 15–10
 Arthur Canet (FRA)
 Téo Rotar (FRA)
 Javier Huerta (ESP)
 Óscar Jiménez (ESP)
21–19, 21–18
 Nils Ringøen (NOR)
 Jo Sunde (NOR)
Warsaw Future[36]
Warsaw, Poland
US$5,000
1–4 September 2022
 Markus Mol (NOR)
 Jo Sunde (NOR)

21–18, 21–17
 Robert Juchnevič (LTU)
 Artūr Vasiljev (LTU)
 Michał Korycki (POL)
 Michał Kądzioła (POL)
22–20, 21–19
 River Day (ISR)
 Kevin Cuzmiciov (ISR)
Paris Elite 16[37]
Paris, France
US$150,000
28 September–2 October 2022
 Anders Mol (NOR)
 Christian Sørum (NOR)

21–19, 21–18
 Alexander Brouwer (NED)
 Robert Meeuwsen (NED)
 Paolo Nicolai (ITA)
 Samuele Cottafava (ITA)
21–16, 21–16
 Marco Grimalt (CHI)
 Esteban Grimalt (CHI)
Maldives Challenge[38]
Nalaguraidhoo, Maldives
US$75,000
13–16 October 2022
 Cherif Younousse (QAT)
 Ahmed Tijan (QAT)

21–17, 21–15
 Troy Field (USA)
 Chase Budinger (USA)
 David Åhman (SWE)
 Jonatan Hellvig (SWE)
21–14, 21–18
 Sergiy Popov (UKR)
 Eduard Reznik (UKR)
Dubai Challenge 1[39]
Dubai, United Arab Emirates
US$75,000
22–25 October 2022
 Andrew Benesh (USA)
 Miles Partain (USA)

21–15, 21–17
 Sergiy Popov (UKR)
 Eduard Reznik (UKR)
 Pedro Solberg (BRA)
 Arthur Lanci (BRA)
15–21, 21–18, 15–12
 Logan Webber (USA)
 Evan Cory (USA)
Dubai Challenge 2[40]
Dubai, United Arab Emirates
US$75,000
27–30 October 2022
 David Åhman (SWE)
 Jonatan Hellvig (SWE)

21–17, 21–12
 Tomás Capogrosso (ARG)
 Nicolás Capogrosso (ARG)
 Taylor Crabb (USA)
 Paul Lotman (USA)
21–15, 21–18
 Adrian Heidrich (SUI)
 Leo Dillier (SUI)
Sohar Future[41]
Sohar, Oman
US$5,000
1–4 November 2022
Resultater
Cape Town Elite 16[42]
Cape Town, South Africa
US$150,000
3–6 November 2022
Resultater
Uberlândia Elite 16[43]
Uberlândia, Brazil
US$150,000
9–13 November 2022
Resultater
Red Sea Challenge[44]
Al Galala, Egypt
US$75,000
17–20 November 2022
Torquay Challenge[45]
Torquay, Australia
US$75,000
23–27 November 2022
Torquay Elite 16[46]
Torquay, Australia
US$150,000
29 November–3 December 2022

Verdenstour sandvolleyball – Kvinner

Tournament Champions Runners-up Third place Fourth place
Tlaxcala Challenge[47]
Tlaxcala, Mexico
US$75,000
16–20 March 2022
 Bárbara Seixas (BRA)
 Carolina Solberg Salgado (BRA)

21–19, 21–18
 Katja Stam (NED)
 Raïsa Schoon (NED)
 Elize Maia (BRA)
 Thamela Galil (BRA)
18–21, 21–17, 15–9
 Taiana Lima (BRA)
 Hegeile Almeida (BRA)
Rosarito Elite 16[48]
Rosarito, Mexico
US$150,000
23–27 March 2022
 Katja Stam (NED)
 Raïsa Schoon (NED)

21–14, 21–13
 Anastasija Kravčenoka (LAT)
 Tīna Graudiņa (LAT)
 Talita Antunes (BRA)
 Rebecca Cavalcante (BRA)
22–20, 21–19
 Betsi Flint (USA)
 Kelly Claes (USA)
Coolangatta Future[49]
Coolangatta, Australia
US$5,000
30 March–3 April 2022
 Taryn Kloth (USA)
 Kristen Nuss (USA)

19–21, 21–9, 15–7
 Nicole Laird (AUS)
 Phoebe Bell (AUS)
 Toni Rodriguez (USA)
 Susannah Muno (USA)
24–22, 21–17
 Suzuka Hashimoto (JPN)
 Reika Murakami (JPN)
Songkhla Future[50]
Songkhla, Thailand
US$5,000
14–17 April 2022
 Varapatsorn Radarong (THA)
 Tanarattha Udomchavee (THA)

21–16, 21–12
 Ren Matsumoto (JPN)
 Non Matsumoto (JPN)
 Amanda Harnett (CAN)
 Alina Dormann (CAN)
15–21, 22–20, 15–9
 Alisha Stevens (AUS)
 Caitlin Bettenay (AUS)
Itapema Challenge[51]
Itapema, Brazil
US$75,000
14–17 April 2022
 Kelley Kolinske (USA)
 Sara Hughes (USA)

21–18, 21–18
 Katja Stam (NED)
 Raïsa Schoon (NED)
 Andressa Cavalcanti (BRA)
 Vitoria de Souza (BRA)
21–11, 21–17
 Karla Borger (GER)
 Julia Sude (GER)
Doha Challenge[52]
Doha, Qatar
US$75,000
5–8 May 2022
 Bárbara Seixas (BRA)
 Carolina Solberg Salgado (BRA)

21–13, 21–13
 Chantal Laboureur (GER)
 Sarah Schulz (GER)
 Tanja Hüberli (SUI)
 Nina Brunner (SUI)
13–21, 21–19, 15–11
 Taliqua Clancy (AUS)
 Mariafe Artacho del Solar (AUS)
Kuşadası Challenge[53]
Kuşadası, Turkey
US$75,000
19–22 May 2022
 Taryn Kloth (USA)
 Kristen Nuss (USA)

21–12, 17–21, 17–15
 Taliqua Clancy (AUS)
 Mariafe Artacho del Solar (AUS)
 Terese Cannon (USA)
 Sarah Sponcil (USA)
21–11, 17–21, 15–12
 Sandra Ittlinger (GER)
 Isabel Schneider (GER)
Madrid Future[54]
Madrid, Spain
US$5,000
19–22 May 2022
 Paula Soria (ESP)
 Sofía González (ESP)

21–19, 21–14
 Marta Menegatti (ITA)
 Valentina Gottardi (ITA)
 Viktoria Orsi Toth (ITA)
 Reka Orsi Toth (ITA)
21–18, 21–17
 Dorina Klinger (AUT)
 Ronja Klinger (AUT)
Ostrava Elite 16[55]
Ostrava, Czech Republic
US$150,000
25–29 May 2022
 Svenja Müller (GER)
 Cinja Tillmann (GER)

21–18, 21–16
 Talita Antunes (BRA)
 Rebecca Cavalcante (BRA)
 Tanja Hüberli (SUI)
 Nina Brunner (SUI)
21–16, 21–18
 Joana Heidrich (SUI)
 Anouk Vergé-Dépré (SUI)
Cervia Future[56]
Cervia, Italy
US$5,000
26–29 May 2022
 Mexime van Driel (NED)
 Emma Piersma (NED)

21–16, 21–15
 Menia Bentele (SUI)
 Anna Lutz (SUI)
 Viktoria Orsi Toth (ITA)
 Reka Orsi Toth (ITA)
22–20, 21–17
 Marta Menegatti (ITA)
 Valentina Gottardi (ITA)
Jūrmala Elite 16[57]
Jūrmala, Latvia
US$150,000
1–5 June 2022
 Sarah Pavan (CAN)
 Melissa Humana-Paredes (CAN)

21–19, 20–22, 15–7
 Bárbara Seixas (BRA)
 Carolina Solberg Salgado (BRA)
 Eduarda Santos Lisboa (BRA)
 Ana Patrícia Ramos (BRA)
21–19, 21–17
 Sara Hughes (USA)
 Kelley Kolinske (USA)
Klaipėda Future[58]
Klaipėda, Lithuania
US$5,000
2–5 June 2022
 Monika Paulikienė (LIT)
 Erika Kliokmanaitė (LIT)

21–19, 21–18
 Tjaša Kotnik (SLO)
 Tajda Lovšin (SLO)
 Jessica Gaffney (USA)
 Molly Turner (USA)
22–20, 21–19
 Heleene Hollas (EST)
 Liisa Soomets (EST)
FIVB World Championships[59]
Rome, Italy
US$500,000
10–19 June 2022
 Eduarda Santos Lisboa (BRA)
 Ana Patrícia Ramos (BRA)

21–17, 21–19
 Sophie Bukovec (CAN)
 Brandie Wilkerson (CAN)
 Svenja Müller (GER)
 Cinja Tillmann (GER)
16–21, 21–10, 15–0
 Joana Heidrich (SUI)
 Anouk Vergé-Dépré (SUI)
Balıkesir Future[60]
Balıkesir, Turkey
US$5,000
16–19 June 2022
 Savannah Simo (USA)
 Megan Kraft (USA)

21–17, 21–12
 Brook Bauer (USA)
 Katie Horton (USA)
 Daniela Álvarez (ESP)
 Tania Moreno (ESP)
21–17, 21–16
 Monika Paulikienė (LIT)
 Erika Kliokmanaitė (LIT)
Białystok Future[61]
Białystok, Poland
US$5,000
23–26 June 2022
 Megan Kraft (USA)
 Emily Stockman (USA)

21–17, 34–36, 15–11
 Anhelina Khmil (UKR)
 Tetiana Lazarenko (UKR)
 Jagoda Gruszczyńska (POL)
 Aleksandra Wachowicz (POL)
23–21, 21–17
 Brook Bauer (USA)
 Katie Horton (USA)
Ios Future[62]
Ios, Greece
US$5,000
29 June–2 July 2022
 Dorina Klinger (AUT)
 Ronja Klinger (AUT)

20–22, 21–17, 15–11
 Tjaša Kotnik (SLO)
 Tajda Lovšin (SLO)
 Ieva Dumbauskaitė (LIT)
 Gerda Grudzinskaitė (LIT)
17–21, 21–10, 16–14
 Katarzyna Kociołek (POL)
 Marta Łodej (POL)
Giardini Naxos Future[63]
Giardini Naxos, Italy
US$5,000
30 June–3 July 2022
 Margherita Bianchin (ITA)
 Claudia Scampoli (ITA)

21–16, 17–21, 15–13
 Sarah Cools (BEL)
 Lisa van den Vonder (BEL)
 Valentina Cali (ITA)
 Margherita Tega (ITA)
21–15, 32–30
 Reka Orsi Toth (ITA)
 Eleonora Gili (ITA)
Gstaad Elite 16[64]
Gstaad, Switzerland
US$150,000
6–10 July 2022
 Eduarda Santos Lisboa (BRA)
 Ana Patrícia Ramos (BRA)

21–19, 20–22, 15–10
 Bárbara Seixas (BRA)
 Carolina Solberg Salgado (BRA)
 Taliqua Clancy (AUS)
 Mariafe Artacho del Solar (AUS)
22–20, 22–24, 15–9
 Anastasija Kravčenoka (LAT)
 Tīna Graudiņa (LAT)
Lecce Future[65]
Lecce, Italy
US$5,000
7–10 July 2022
 Miller Pata (VAN)
 Sherysyn Toko (VAN)

15–21, 21–19, 15–9
 Marta Menegatti (ITA)
 Valentina Gottardi (ITA)
 Cecilia Peralta (ARG)
 Maia Najul (ARG)
21–11, 23–21
 Alisha Stevens (AUS)
 Georgia Johnson (AUS)
Espinho Challenge[66]
Espinho, Portugal
US$75,000
14–17 July 2022
 Taliqua Clancy (AUS)
 Mariafe Artacho del Solar (AUS)

19–21, 21–19, 15–12
 Corinne Quiggle (USA)
 Sarah Schermerhorn (USA)
 Andressa Cavalcanti (BRA)
 Vitoria de Souza (BRA)
21–19, 21–18
 Paula Soria (ESP)
 Sofía González (ESP)
Cirò Marina Future[67]
Cirò Marina, Italy
US$5,000
14–17 July 2022
 Madelyne Anderson (USA)
 Molly Turner (USA)

21–11, 21–18
 Heleene Hollas (EST)
 Liisa Soomets (EST)
 Valentina Cali (ITA)
 Margherita Tega (ITA)
16–21, 21–13, 16–14
 Giulia Rubini (ITA)
 Giada Godenzoni (ITA)
Daegu Future[68]
Daegu, South Korea
US$5,000
14–17 July 2022
 Dong Jie (CHN)
 Yuan Lvwen (CHN)

21–16, 21–13
 Kana Motomura (JPN)
 Harumi Sakai (JPN)
 Rumpaipruet Numwong (THA)
 Charanrutwadee Patcharamainaruebhorn (THA)
21–18, 17–21, 15–12
 Miyu Sakamoto (JPN)
 Mayu Sawame (JPN)
Agadir Challenge[69]
Agadir, Morocco
US$75,000
21–24 July 2022
 Emma Piersma (NED)
 Mexime van Driel (NED)

22–20, 21–13
 Barbora Hermannová (CZE)
 Marie-Sára Štochlová (CZE)
 Marta Menegatti (ITA)
 Valentina Gottardi (ITA)
21–19, 21–16
 Megan McNamara (CAN)
 Nicole McNamara (CAN)
Leuven Future[70]
Leuven, Belgium
US$5,000
21–24 July 2022
 Xia Xinyi (CHN)
 Lin Meimei (CHN)

12–21, 21–13, 15–5
 Valentyna Davidova (UKR)
 Diana Lunina (UKR)
 Yuan Lvwen (CHN)
 Dong Jie (CHN)
21–18, 18–21, 15–11
 Tina Thurin (SWE)
 Sanna Thurin (SWE)
Warsaw Future[71]
Warsaw, Poland
US$5,000
21–24 July 2022
 Anhelina Khmil (UKR)
 Tetiana Lazarenko (UKR)

21–17, 18–21, 15–10
 Katarzyna Kociołek (POL)
 Marta Łodej (POL)
 Brecht Piersma (NED)
 Wies Bekhuis (NED)
21–15, 21–13
 Anna Pospíšilová (CZE)
 Martina Williams (CZE)
Ljubljana Future[72]
Ljubljana, Slovenia
US$5,000
28–31 July 2022
 Zhu Lingdi (CHN)
 Wang Fan (CHN)

21–19, 22–24, 15–12
 Tjaša Kotnik (SLO)
 Maja Marolt (SLO)
 Xia Xinyi (CHN)
 Lin Meimei (CHN)
21–13, 21–12
 Georgia Johnson (AUS)
 Alisha Stevens (AUS)
Mysłowice Future[73]
Mysłowice, Poland
US$5,000
28–31 July 2022
 Valentyna Davidova (UKR)
 Diana Lunina (UKR)

21–18, 21–18
 Katarzyna Kociołek (POL)
 Marta Łodej (POL)
 Brecht Piersma (NED)
 Wies Bekhuis (NED)
21–18, 21–16
 Zeng Jinjin (CHN)
 Wang Xinxin (CHN)
Hamburg Elite 16[74]
Hamburg, Germany
US$150,000
10–14 August 2022
 Kelly Cheng (USA)
 Betsi Flint (USA)

21–19, 21–18
 Nina Brunner (SUI)
 Tanja Hüberli (SUI)
 Karla Borger (GER)
 Julia Sude (GER)
10–21, 23–21, 15–11
 Bárbara Seixas (BRA)
 Carolina Solberg Salgado (BRA)
Budapest Future[75]
Budapest, Hungary
US$5,000
11–14 August 2022
 Zeng Jinjin (CHN)
 Wang Xinxin (CHN)

19–21, 22–20, 15–13
 Xia Xinyi (CHN)
 Lin Meimei (CHN)
 Franziska Friedl (AUT)
 Katharina Holzer (AUT)
21–18, 21–0
 Michaela Břínková (CZE)
 Michala Frank (CZE)
Cortegaça Future[76]
Cortegaça, Portugal
US$5,000
11–14 August 2022
 Dong Jie (CHN)
 Yuan Lvwen (CHN)

21–16, 21–15
 Nele Schmitt (GER)
 Melanie Paul (GER)
 Miroslava Dunárová (CZE)
 Daniela Resová (CZE)
21–18, 20–22, 16–14
 Anete Namiķe (LAT)
 Līva Ēbere (LAT)
Baden Future[77]
Baden, Austria
US$5,000
24–27 August 2022
 Iryna Makhno (UKR)
 Inna Makhno (UKR)

18–21, 22–20, 20–18
 Zeng Jinjin (CHN)
 Wang Xinxin (CHN)
 Anna-Lena Grüne (GER)
 Chenoa Christ (GER)
21–16, 21–14
 Zhu Lingdi (CHN)
 Lin Meimei (CHN)
Paris Elite 16[78]
Paris, France
US$150,000
28 September–2 October 2022
 Katja Stam (NED)
 Raïsa Schoon (NED)

21–16, 22–20
 Anastasija Samoilova (LAT)
 Tīna Graudiņa (LAT)
 Eduarda Santos Lisboa (BRA)
 Ana Patrícia Ramos (BRA)
21–12, 13–21, 15–8
 Betsi Flint (USA)
 Kelly Cheng (USA)
Maldives Challenge[79]
Nalaguraidhoo, Maldives
US$75,000
13–16 October 2022
 Taru Lahti-Liukkonen (FIN)
 Niina Ahtiainen (FIN)

21–16, 23–21
 Katharina Schützenhöfer (AUT)
 Lena Plesiutschnig (AUT)
 Anniina Parkkinen (FIN)
 Sara Sinisalo (FIN)
21–18, 20–22, 15–13
 Emily Stockman (USA)
 Megan Kraft (USA)
Dubai Challenge 1[80]
Dubai, United Arab Emirates
US$75,000
22–25 October 2022
 Barbora Hermannová (CZE)
 Marie-Sára Štochlová (CZE)

18–21, 21–17, 15–12
 Xia Xinyi (CHN)
 Lin Meimei (CHN)
 Katie Horton (USA)
 Julia Scoles (USA)
26–24, 24–20
 Taravadee Naraphornrapat (THA)
 Worapeerachayakorn Kongphopsarutawadee (THA)
Dubai Challenge 2[81]
Dubai, United Arab Emirates
US$75,000
27–30 October 2022
 Isabel Schneider (GER)
 Julia Sude (GER)

21–17, 21–14
 Molly Turner (USA)
 Madelyne Anderson (USA)
 Taravadee Naraphornrapat (THA)
 Worapeerachayakorn Kongphopsarutawadee (THA)
21–10, 21–18
 Katie Horton (USA)
 Julia Scoles (USA)
Cape Town Elite 16[82]
Cape Town, South Africa
US$150,000
3–6 November 2022
Resultater
Uberlândia Elite 16[83]
Uberlândia, Brazil
US$150,000
9–13 November 2022
Resultater
Red Sea Challenge[84]
Al Galala, Egypt
US$75,000
17–20 November 2022
Torquay Challenge[85]
Torquay, Australia
US$75,000
23–27 November 2022
Torquay Elite 16[86]
Torquay, Australia
US$150,000
29 November–3 December 2022

Sport på TV

Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball Verdenstour sandvolleyball
Alle resultater