Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Sentrumsløpet 10 km Kvinner 35-39 2024

Lignende saker

Resultater for Sentrumsløpet 10 km Kvinner 35-39 som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 26. april 2024 i Resultater

Resultater alle klasser Sentrumsløpet 2024

Sentrumsløpet 10 km Kvinner 35-39 2024

Liveresultater

Rank Name Time
1 Julie Benedicte Aspesletten (NOR) 0:34:59
2 Anne Årrestad (NOR) 0:35:25
3 Stine Holager (NOR) 0:36:24
4 Liv Richter (NOR) 0:37:33
5 Marita Hestetun (NOR) 0:39:58
6 Karianne Gudvangen (NOR) 0:40:10
7 Rut Appelkvist (NOR) 0:40:20
8 Cecilie Næss Lutro (NOR) 0:41:50
9 Thea Elnan (NOR) 0:42:13
10 Wenche Christenssen (NOR) 0:42:18
11 Marie-Lou Pereira (NOR) 0:42:23
12 Benedikte Holund (NOR) 0:42:35
13 Turid Kjellesvik (NOR) 0:42:41
14 Mari Drognes (NOR) 0:42:43
15 Elisabeth Jarland (NOR) 0:42:43
16 Ingrid Nilsen (NOR) 0:42:58
17 Marthe Skaara Drabløs (NOR) 0:43:05
18 Tina Aarskaug (NOR) 0:43:08
19 Ingjerd Meling (NOR) 0:43:13
20 Torill Alise Rotevatn (NOR) 0:43:30
21 Ingeborg Haugli (NOR) 0:43:42
22 Sara Silje Svae (NOR) 0:43:45
23 Erika Stadler (NOR) 0:43:46
24 Stine Tangen (NOR) 0:44:00
25 Catrine Collins (NOR) 0:44:01
26 Elisabeth Anker (NOR) 0:44:25
27 Ramona Gulde (GER) 0:44:30
28 Line Valåmo (NOR) 0:44:31
29 Frøya Elisabeth Astrup (NOR) 0:44:38
30 Catherine Drechsler (NOR) 0:44:48
31 Kine Aileen Pihl (NOR) 0:44:49
32 Anja Lid Nordby (NOR) 0:44:51
33 Stine Haugen (NOR) 0:44:53
34 Siri Gulliksen Schüller (NOR) 0:45:22
35 Line Myrvold (NOR) 0:45:27
36 Nina Gram Larsen (NOR) 0:45:30
37 Heidi Skaug Bjørnstad (NOR) 0:45:36
38 Linn Christin Bjørnerud (NOR) 0:45:42
39 Aina Helene Hole (NOR) 0:45:45
40 Malena Høyvik Langedal (NOR) 0:45:51
41 Stine Ursin-Holm (NOR) 0:45:57
42 Ingrid Helsingeng (NOR) 0:45:57
43 Ina Kolsum (NOR) 0:46:05
44 Caroline Aarvik (NOR) 0:46:09
45 Kristin Vardebakken (NOR) 0:46:13
46 Mille Mee Herstad (NOR) 0:46:17
47 Ellen Norum Schultz (NOR) 0:46:29
48 Karin Bruteig (NOR) 0:46:42
49 Hege Wiken (NOR) 0:46:45
50 Hanna Bauer Jordal (NOR) 0:46:46
51 Trine Borgemoen (NOR) 0:46:53
52 Ingrid Røe Væråmoen (NOR) 0:46:56
53 Jenny Olsson (NOR) 0:46:59
54 Linnea Dahr (NOR) 0:47:07
55 Silje Elise Harsem (NOR) 0:47:11
56 Kristina Løvhaug (NOR) 0:47:12
57 Tonette Vollan (NOR) 0:47:13
58 Christine Helno (NOR) 0:47:15
59 Karen Sofie Vadla Sørensen (NOR) 0:47:18
60 Oda Gaarud (NOR) 0:47:27
61 Kaja Mørk Hansson (NOR) 0:47:41
62 Trine Halvorsen (NOR) 0:47:45
63 Lise Sofie Stene (NOR) 0:47:46
64 Sara Nygaard (NOR) 0:47:46
65 Mia Sundby (NOR) 0:47:49
66 Ingrid Lome (NOR) 0:47:51
67 Annie Jalloh (NOR) 0:47:58
68 Ida Zoï Salvesen (NOR) 0:48:00
69 Guro Bøhm (NOR) 0:48:02
70 Vibeke Nohr (NOR) 0:48:03
71 Hedda Hassel Mørch (NOR) 0:48:11
72 Rita Nilsen Mcstay (NOR) 0:48:19
73 Sara Amundsen Faugli (NOR) 0:48:21
74 Mari Hektoen (NOR) 0:48:22
75 Ida Heir Hovland (NOR) 0:48:22
76 Stine Lundevall (NOR) 0:48:32
77 Ragna Kristine Sandholt (NOR) 0:48:34
78 Lene Hovland Rennestraum (NOR) 0:48:36
79 Tora Uhrn (NOR) 0:48:37
80 Veronica Krogstad (NOR) 0:48:48
81 Mari Studshammen (NOR) 0:48:49
82 Lene Alexandersen (NOR) 0:48:54
83 Dimitra Kaltsi (GRE) 0:48:55
84 Kathrine Tollefsen (NOR) 0:49:00
85 Charlotte Sjøstrand (NOR) 0:49:06
86 Gunnhild Toldnes (NOR) 0:49:06
87 Liv Realfsen (NOR) 0:49:08
88 Janne-Beate Jeremiassen Norstad (NOR) 0:49:09
89 Christine Marcussen (NOR) 0:49:19
90 Sina Skavås (NOR) 0:49:21
91 Ragnhild Ertshus (NOR) 0:49:26
92 Beate Romslo (NOR) 0:49:29
93 Karianne Pedersen (NOR) 0:49:31
94 Hildegunn Winther (NOR) 0:49:33
95 Mari Grinde (NOR) 0:49:33
96 Ragnhild Stenberg-Lien (NOR) 0:49:34
97 Marit Dahle (NOR) 0:49:37
98 Nina Stølen (NOR) 0:49:40
99 Maria Bergli (NOR) 0:49:43
100 Kjersti Smedsrud (NOR) 0:49:44

Om løpet

44. utgave

Tidsskjema
13:30: Norlandia Sentrumsløpet for barn
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater