Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Startlister og resultater Sentrumsløpet 2024

Lignende saker

Program, løypekart, startlister og liveresultater for Sentrumsløpet som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 27. april 2024 i Løp/friidrett

Sentrumsløpet 2024

44. utgave

Dato

27. april

Sted

Oslo

Tidsskjema

13:30: Barneløp
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Distanser

5 km | 10 km

Startlister

Resultater (live)

10 km – Klassevise resultater

G12-13 | G14-15 | M16-17 | M18-19 | M20-22 | M23-34 | M35-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75-79 | M80+

J12-13 | J14-15 | K16-17 | K18-19 | K20-22 | K23-34 | K35-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70-74 | K75-79 | K80+

5 km – Klassevise resultater

G10-11 | G12-13 | G14-15 | M16-17 | M18-19 | M20-22 | M23-34 | M35-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75-79 | M80+

J10-11 | J12-13 | J14-15 | K16-17 | K18-19 | K20-22 | K23-34 | K35-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70-74 | K75-79 | K80+

10 km menn – topp 100

Rank Name Time
1 Senay Fissehatsion (NOR) 0:29:59
2 Mathias Flak (NOR) 0:31:14
3 Eivind Klokkehaug (NOR) 0:31:20
4 Magnus Sirnes Hjellum (NOR) 0:31:24
5 Eivind Flugstad Østberg (NOR) 0:31:24
6 Frode Stenberg (NOR) 0:31:29
7 Eirik Gramstad (NOR) 0:31:33
8 Sondre Lomeland (NOR) 0:31:58
9 Jostein Rogstad (NOR) 0:32:08
10 Piera Tobiassen (NOR) 0:32:12
11 Martin Finne (NOR) 0:32:20
12 Eirik Bergene Aabrekk (NOR) 0:32:25
13 Haakon Engelsen Berg (NOR) 0:32:26
14 Even Storeheier (NOR) 0:32:27
15 Sebastian Conrad Håkansson (NOR) 0:32:29
16 Håkon Aastveit (NOR) 0:32:43
17 Håvard Berge (NOR) 0:32:53
18 Njål Tyssing (NOR) 0:32:54
19 Kristian Ulriksen (NOR) 0:32:58
20 Jostein Gjevre (NOR) 0:33:01
21 Nicolay Andersen (NOR) 0:33:04
22 Martin Ukkelberg Sløgedal (NOR) 0:33:04
23 Andreas Fossan (NOR) 0:33:07
24 Espen Persen (NOR) 0:33:07
25 Mathias Hove Zimmer (NOR) 0:33:15
26 Trym Gjedebo-Skarpeteig (NOR) 0:33:19
27 Espen Utgård Sæther (NOR) 0:33:20
28 Michal Brandebura (POL) 0:33:20
29 Quentin Cornu (FRA) 0:33:20
30 Martin Hellern Lindbæck (NOR) 0:33:21
31 Sjur Molstad (NOR) 0:33:21
32 Daniel Sandvand Omfjord (NOR) 0:33:25
33 Øystein Sandvik (NOR) 0:33:29
34 Ole-Jørgen Knoph (NOR) 0:33:35
35 Anders Eide Gløersen (NOR) 0:33:37
36 Aksel Bru-Hemmingby (NOR) 0:33:38
37 Thomas Berntsen (NOR) 0:33:40
38 Erlend Ousdal (NOR) 0:33:50
39 Tore Klungland (NOR) 0:33:51
40 Ludvig Renström (SWE) 0:33:52
41 Simen Aamodt (NOR) 0:33:56
42 Aksel Overskott (NOR) 0:34:00
43 Eirik Emil Andresen (NOR) 0:34:01
44 Christopher Holberg (NOR) 0:34:01
45 Wilhelm Leikanger (NOR) 0:34:03
46 Joakim Kronberg (NOR) 0:34:03
47 Martin Wetlesen Vedeld (NOR) 0:34:05
48 Pål Oraug (NOR) 0:34:06
49 Tomas Seim (NOR) 0:34:07
50 Magnus-Johan Færø (NOR) 0:34:08
51 Christian Mykland (NOR) 0:34:10
52 Mathias Alexandersen Køhn (NOR) 0:34:10
53 Kaspar Akilles Lilja (NOR) 0:34:14
54 Ola Grindland (NOR) 0:34:15
55 Erlend Nydal (NOR) 0:34:18
56 Simon Salinas Hannestad (NOR) 0:34:20
57 Håvard Hegre (NOR) 0:34:20
58 Olav Erling Aaland (NOR) 0:34:21
59 Per-Christian Pedersen (NOR) 0:34:23
60 Bendik Thorbjørnsen (NOR) 0:34:23
61 Nikolai Ruen (NOR) 0:34:29
62 Jørgen Korum (NOR) 0:34:30
63 Sindre Gjøsæter (NOR) 0:34:38
64 Harald Riiber (NOR) 0:34:38
65 Sander August Fiskum (NOR) 0:34:40
66 Fredrik Sætran (NOR) 0:34:40
67 Alexander Owren (NOR) 0:34:42
68 Olger Pedersen (NOR) 0:34:44
69 Peter Hoffmann (SWE) 0:34:45
70 Per Christian Wessel (NOR) 0:34:45
71 Johan Hansgård (NOR) 0:34:48
72 Marius Viken Vesterås (NOR) 0:34:49
73 Håvard Fluge Petterson (NOR) 0:34:51
74 Dan Juan (NOR) 0:34:56
75 Fredrik Sjøholt (NOR) 0:34:56
76 Lars Fredheim Hodne (NOR) 0:34:58
77 Jon Fiva (NOR) 0:34:58
78 Gjermund Erikstein-Midtbø (NOR) 0:34:59
79 Fridtjof Wedum (NOR) 0:35:00
80 Kristoffer Fåsetbru Sandtrøen (NOR) 0:35:01
81 Eirik Nakken (NOR) 0:35:03
82 Erik Sebastian Ranberg (NOR) 0:35:05
83 Erik Nakkerud (NOR) 0:35:12
84 Matias Wikse (NOR) 0:35:15
85 Daniel Jenssen (NOR) 0:35:16
86 Håkon Astrup (NOR) 0:35:16
87 Tobias Øwre-Johnsen (NOR) 0:35:16
88 Herman Morken (NOR) 0:35:17
89 Jonas Nordviken (NOR) 0:35:20
90 Ole Christian Lien (NOR) 0:35:23
91 Lars Digerud (NOR) 0:35:26
92 Hamse Looyar (NOR) 0:35:26
93 Markus Rogne Myklebust (NOR) 0:35:26
94 Kristoffer Slettholm (NOR) 0:35:26
95 Pål Jenssen (NOR) 0:35:27
96 Gjermund Steinsland (NOR) 0:35:30
97 Erik Bjørn Olsen Andersen (NOR) 0:35:31
98 Gihan Amarasiriwardena (USA) 0:35:31
99 Anders Aasen (NOR) 0:35:34
100 Johan Jørgen Lindgaard Strømberg (NOR) 0:35:35

10 km kvinner – topp 100

Rank Name Time
1 Live Solheimdal (NOR) 0:33:09
2 Julie Benedicte Aspesletten (NOR) 0:34:59
3 Anne Årrestad (NOR) 0:35:25
4 Gunhild Kvålseth (NOR) 0:35:51
5 Nora Andersen (NOR) 0:36:00
6 Hanna Kristine Larsen (NOR) 0:36:21
7 Stine Holager (NOR) 0:36:24
8 Siri Schøne Ness (NOR) 0:36:26
9 Kara Meunier (USA) 0:37:05
10 Sofie Karlsen Amundsgård (NOR) 0:37:17
11 Malin Ewerlöf (SWE) 0:37:20
12 Katrine Solberg (NOR) 0:37:32
13 Liv Richter (NOR) 0:37:33
14 Rebekka Haugland (NOR) 0:37:52
15 Tonje Margarita Strømmen (NOR) 0:38:04
16 Silje Hansen (NOR) 0:38:04
17 Jessica Gunnarsson (NOR) 0:38:05
18 Sara Lie (NOR) 0:38:05
19 Stina Meinicke (NOR) 0:38:40
20 Kari Thunberg (NOR) 0:38:45
21 Ingeborg Margrete Lianes (NOR) 0:38:48
22 Delphine Poirot (FRA) 0:38:53
23 Carina Sveen (NOR) 0:39:00
24 Hege Njå Bjørkmann (NOR) 0:39:09
25 Anica Worthington (NOR) 0:39:33
26 Hanne Opsahl Størdal (NOR) 0:39:33
27 Guri Lillehaug (NOR) 0:39:38
28 Vilde Alstergren (NOR) 0:39:40
29 Ingvild Tveita (NOR) 0:39:47
30 Henriette Solberg Johannessen (NOR) 0:39:50
31 Karoline Grøtting (NOR) 0:39:53
32 Nina Fjellheim (NOR) 0:39:54
33 Ingeborg Håkonsen (NOR) 0:39:55
34 Carmen Aasvoll-Rognlien (NOR) 0:39:55
35 Marita Hestetun (NOR) 0:39:58
36 Karianne Gudvangen (NOR) 0:40:10
37 Adna Tahirovic (NOR) 0:40:10
38 Marthe Haavind (NOR) 0:40:11
39 Julie Larsen (NOR) 0:40:13
40 Nina Fridtun (NOR) 0:40:14
41 Rut Appelkvist (NOR) 0:40:20
42 Maja Ellefsrud (NOR) 0:40:23
43 Elise Svaleng Johnsen (NOR) 0:40:30
44 Janne Dahle (NOR) 0:40:44
45 Lovise Heimdal (NOR) 0:40:50
46 Sunniva Dring (NOR) 0:40:51
47 Trude Harstad (NOR) 0:40:55
48 Kari Madslien (NOR) 0:40:58
49 Judith Ingela Rickertsen Hole (NOR) 0:40:58
50 Johanne Våge (NOR) 0:41:00
51 Aslaug Sletta (NOR) 0:41:01
52 Gry Rosenlund (NOR) 0:41:02
53 Hannah Glomsås (NOR) 0:41:02
54 Jenny Wissting (NOR) 0:41:06
55 Tone Fløttum (NOR) 0:41:06
56 Gerd-Elin Øien Eggesvik (NOR) 0:41:07
57 Ingrid Skogum (NOR) 0:41:14
58 Line Løvberg (NOR) 0:41:15
59 Hanne Ryen Smevold (NOR) 0:41:18
60 Camilla Rustadbakken Berg (NOR) 0:41:20
61 Agata Maj (POL) 0:41:20
62 Ane Marte Bakke (NOR) 0:41:24
63 Mia Madeleine Wedvik Edvardsen (NOR) 0:41:25
64 Oda Berge Kjærsgaard (NOR) 0:41:30
65 Jenny Pedersen (NOR) 0:41:37
66 Elise Rinde Heia (NOR) 0:41:44
67 Helene Groth (NOR) 0:41:47
68 Hanne Bergsjø (NOR) 0:41:48
69 Cecilie Næss Lutro (NOR) 0:41:50
70 Synne Imeland (NOR) 0:41:50
71 Mari Høidalen (NOR) 0:41:50
72 Elise Reiten (NOR) 0:41:50
73 Tone Staum (NOR) 0:41:54
74 Rikke Gjeitnes Dahle (NOR) 0:41:55
75 Rannei Sæther (NOR) 0:41:57
76 Kathrine Vinknes (NOR) 0:41:58
77 Hannah Maroy (NOR) 0:41:58
78 Kristina Bergane (NOR) 0:42:01
79 Mari Robøle Lien (NOR) 0:42:06
80 Karianne Moe (NOR) 0:42:07
81 Maja Ottersland Andresen (NOR) 0:42:09
82 Helene Vinknes (NOR) 0:42:10
83 Anne Sofie Fosseli (NOR) 0:42:11
84 Thea Elnan (NOR) 0:42:13
85 Martine Svendsen (NOR) 0:42:14
86 Kamilla Aastveit (NOR) 0:42:14
87 Elise Dyvi Knudtzon (NOR) 0:42:16
88 Anette Myrdal (NOR) 0:42:16
89 Elisabeth Clark (NOR) 0:42:16
90 Wenche Christenssen (NOR) 0:42:18
91 Marie-Lou Pereira (NOR) 0:42:23
92 Stina Røeggen Tuck (NOR) 0:42:28
93 Nicoline Holme (NOR) 0:42:28
94 Oda Kristine Sølsnæs Rosseland (NOR) 0:42:29
95 Synnøve Solheim Kristensen (NOR) 0:42:30
96 Frida Mattson (NOR) 0:42:31
97 Tina Rusten (NOR) 0:42:32
98 Johanne Falck-Pedersen (NOR) 0:42:34
99 Benedikte Holund (NOR) 0:42:35
100 Lea Dibon (AUT) 0:42:35

5 km menn – topp 100

Rank Name Time
1 Joakim Mohn (NOR) 0:15:11
2 Erik Lomås (NOR) 0:15:13
3 Mathias Moen (NOR) 0:15:21
4 Erlend Sørtveit (NOR) 0:15:35
5 Håkon Mindrebøe (NOR) 0:15:55
6 Anjara Randrianampiantsoa (MAD) 0:15:59
7 Jonas Njerve (NOR) 0:16:19
8 Amund Nybakke (NOR) 0:16:21
9 Anders Ofstad (NOR) 0:16:33
10 Ragnar Nersten (NOR) 0:16:36
11 Thomas Kjellberg (NOR) 0:16:55
12 Kristian Eriksen (NOR) 0:17:10
13 Martin Gulliksen (NOR) 0:17:14
14 Terje Gulbrandsen (NOR) 0:17:19
15 Sivert Laukli (NOR) 0:17:19
16 Håkon Lund (NOR) 0:17:39
17 Anders Westrheim (NOR) 0:17:39
18 Lasse Lysgård-Andersen (NOR) 0:17:40
19 Erik Røssland Kløvstad (NOR) 0:17:44
20 Erik Mølmann (NOR) 0:17:49
21 Jørgen Russnes (NOR) 0:17:55
22 Truls Skarvøy (NOR) 0:18:03
23 Johan Fredrik Furuly (NOR) 0:18:10
24 Christopher Wiig (NOR) 0:18:10
25 Lars Mølmann (NOR) 0:18:13
26 Mads G. Solheim (NOR) 0:18:15
27 Halvor Meling (NOR) 0:18:15
28 Jørgen Aaberg (NOR) 0:18:18
29 Henrik Eijsink (NOR) 0:18:29
30 Jon Tufte Nedrestøl (NOR) 0:18:37
31 Olav Eidsten Bjørnå (NOR) 0:18:41
32 Damian Wolszczak (POL) 0:18:43
33 Simon Hult (NOR) 0:18:51
34 Torje Bronken Steine (NOR) 0:18:53
35 Dag Øyvind Tønsberg (NOR) 0:18:57
36 Håkon Radtke Talleraas (NOR) 0:19:04
37 Andreas Johansen (NOR) 0:19:05
38 Magnus Johansen (NOR) 0:19:09
39 Marius Myran (NOR) 0:19:11
40 Kristoffer Voss Sanner (NOR) 0:19:13
41 Richard Mckeon (NOR) 0:19:15
42 Daniel Kristoffersen (NOR) 0:19:26
43 Andreas Hellesø (NOR) 0:19:26
44 Mats Flogeland (NOR) 0:19:28
45 Anders Dahl (NOR) 0:19:29
46 Anders Lågbu Larsen (NOR) 0:19:36
47 Thomas Hamp (GBR) 0:19:41
48 Lars Kåre Ankjær Helgesen (NOR) 0:19:42
49 Tevje Hetlelid (NOR) 0:19:45
50 Jon-Hallvard Bagge (NOR) 0:19:46
51 Jostein Totlandsdal (NOR) 0:19:48
52 Emil Johansen (NOR) 0:19:50
53 Fredrik Ness Evensmo (NOR) 0:19:53
54 Andreas Jonassen (NOR) 0:19:54
55 Matheo Hanvold (NOR) 0:19:58
56 Vetle Engløk-Lind (NOR) 0:20:02
57 Njål Brustuen (NOR) 0:20:09
58 Henning Tandberg (NOR) 0:20:13
59 Espen Moe (NOR) 0:20:20
60 Erlend Jenssen (NOR) 0:20:22
61 Sigurd Lekve (NOR) 0:20:26
62 Eirik Knai Øverbakken (NOR) 0:20:27
63 Jacob Bjerkedal Brandsnes (NOR) 0:20:28
64 Sigurd Nilsen (NOR) 0:20:29
65 Rasmus Engehult (NOR) 0:20:30
66 Viljar Olstad Hoem (NOR) 0:20:30
67 Eirik Davik Nicolaysen (NOR) 0:20:30
68 Oscar Kronberg Hippe (NOR) 0:20:31
69 Henrik Figenbaum-Hansen (NOR) 0:20:35
70 Rune Følstad (NOR) 0:20:36
71 Oliver Johansen (NOR) 0:20:38
72 Øystein Ulseth (NOR) 0:20:38
73 Øystein Rognlien (NOR) 0:20:39
74 Kristian Roald (NOR) 0:20:39
75 Gabriel Myhre Kjeve (NOR) 0:20:45
76 Crister Bjeglerud (NOR) 0:20:47
77 Simen Kjær Haugberg (NOR) 0:20:50
78 Aleksander Kjenseth (NOR) 0:20:50
79 Peder Engelsen (NOR) 0:20:53
80 Henrik Forbord (NOR) 0:20:56
81 Herman Finstad Land (NOR) 0:20:57
82 Martin Kjensli (NOR) 0:21:02
83 Petter Hegland (NOR) 0:21:03
84 Fredrik Skagen Pedersen (NOR) 0:21:04
85 Stefan Lindblad (SWE) 0:21:05
86 Karl Iver Hanvold (NOR) 0:21:05
87 Magnus Mørk Fossen (NOR) 0:21:09
88 Itamar Winer (NOR) 0:21:14
89 Jakob Skraastad Ulseth (NOR) 0:21:16
90 Petter Søland (NOR) 0:21:23
91 Edvard Henne-Madsen (NOR) 0:21:29
92 Oscar Camerer (NOR) 0:21:30
93 Lars Tore Larsen Stende (NOR) 0:21:33
94 Richard Brande (NOR) 0:21:37
95 Magnus Jårem Moltzau (NOR) 0:21:41
96 Marius Riber-Simensen (NOR) 0:21:41
97 Herman Østby (NOR) 0:21:42
98 Espen Luneng (NOR) 0:21:43
99 Lukas Skogvoll (NOR) 0:21:43
100 Sander Fjellsol (NOR) 0:21:47

5 km kvinner – topp 100

Rank Name Time
1 Madelène Wanvik Holum (NOR) 0:17:14
2 Ine Skjellum (NOR) 0:18:34
3 Inger Russnes (NOR) 0:18:45
4 Mari Brøndbo Dahl (NOR) 0:18:53
5 Liv Tone Heramb (NOR) 0:19:07
6 Sofie Kjos Bergum (NOR) 0:19:11
7 Helene Bjørgen Fjørtoft (NOR) 0:19:12
8 Linnea Hove Låhne (NOR) 0:19:32
9 Annette Sande (NOR) 0:19:39
10 Malin Høntorp (NOR) 0:19:59
11 Hedda Njå Bjørkmann (NOR) 0:20:11
12 Caroline Marie Wiig (NOR) 0:20:43
13 Ingrid Huitfeldt (NOR) 0:20:48
14 Margrethe Frank (NOR) 0:20:56
15 Frida Sletmoen Fagernes (NOR) 0:21:03
16 Oda Nordklev (NOR) 0:21:04
17 Karoline Lewinsen (NOR) 0:21:14
18 Elise Marie Stangeland Bull (NOR) 0:21:21
19 Vilde Hagbartsen (NOR) 0:21:26
20 Kristine Bechmann Holter (NOR) 0:21:29
21 Ida Nilssen (NOR) 0:21:36
22 Victoria Rochelois (NOR) 0:21:42
23 Tina Kleven (NOR) 0:21:42
24 Josefina Gustumhaugen Flo (NOR) 0:21:46
25 Mari Dahlsveen (NOR) 0:21:54
26 Emilie Tollefsen (NOR) 0:21:54
27 Julie Kirkhusmo Berger (NOR) 0:22:01
28 Vilde Øwre-Johnsen (NOR) 0:22:06
29 Siril Øwre-Johnsen (NOR) 0:22:12
30 Molly Elisabet Koot (NOR) 0:22:13
31 Hilde Visthoff Drange (NOR) 0:22:18
32 Ea Bergersen (NOR) 0:22:24
33 Ingrid Marie Dale (NOR) 0:22:32
34 Kathrine Mildal (NOR) 0:22:34
35 Tuva Birgitte Solberg Strand (NOR) 0:22:35
36 Liva Barka (NOR) 0:22:38
37 Marie Pedersen (NOR) 0:22:40
38 Mina Daasvand Sollir (NOR) 0:22:42
39 Sigrid Østensen (NOR) 0:22:49
40 Tilde Karlsen (NOR) 0:22:50
41 Frida Gaarde (NOR) 0:22:58
42 Veronika Strøm (NOR) 0:22:58
43 Elise Majorsæter Eggum (NOR) 0:23:05
44 Eline Aarrestad (NOR) 0:23:06
45 Henriette Hoftun (NOR) 0:23:11
46 Kamilla Furan (NOR) 0:23:13
47 Fride Karlsen (NOR) 0:23:14
48 Martine Elise Hansen Stavnum (NOR) 0:23:14
49 Amalie Aamelfot (NOR) 0:23:15
50 Ingrid Alma Aardal (NOR) 0:23:16
51 Tomine Storvik (NOR) 0:23:17
52 Mette Wirak (NOR) 0:23:17
53 Ingrid Solheim (NOR) 0:23:20
54 Anniken Ihlen-Ruud (NOR) 0:23:31
55 Cecilia Skaug (NOR) 0:23:32
56 Malin Nessa (NOR) 0:23:35
57 Elise Kirkhusmo Berger (NOR) 0:23:35
58 P L (NOR) 0:23:39
59 Jovana Todorovic (NOR) 0:23:44
60 Synne Berge (NOR) 0:23:47
61 Hedda Kvame Sørbøen (NOR) 0:23:49
62 Ingvild Wathne Johnsen (NOR) 0:23:50
63 Maylinn Bidne Kvitne (NOR) 0:23:54
64 Glennie Horntvedt Korsane (NOR) 0:24:01
65 Linnea Johansen (NOR) 0:24:07
66 Marianne Johansen (NOR) 0:24:13
67 Carina Therkelsen (NOR) 0:24:17
68 Maria Soleim (NOR) 0:24:19
69 Mia Celine Paulsen (NOR) 0:24:20
70 Fahimeh Najafi (IRI) 0:24:22
71 Vibeke Golden (NOR) 0:24:23
72 Linn Ravn (NOR) 0:24:25
73 Serine Sofie Smidtsrød (NOR) 0:24:30
74 Maiken Helland (NOR) 0:24:32
75 Kristine Harham Krohnstad (NOR) 0:24:36
76 Kristina Bakly (NOR) 0:24:40
77 Helene Refsdal-Karlsen (NOR) 0:24:42
78 Anne Marte Eikåsen (NOR) 0:24:42
79 Ane Marte Sletten Stamnes (NOR) 0:24:44
80 Emilia Ekker (NOR) 0:24:46
81 Eirin Lokreim (NOR) 0:24:51
82 Maiken Eriksen (NOR) 0:24:56
83 Line Ryssmo Tvete (NOR) 0:24:56
84 Ellen Pestalozzi Pedersen (NOR) 0:24:59
85 Ava Andreassen Bekkevold (NOR) 0:25:01
86 Mina Hart Tidemann (NOR) 0:25:01
87 Marianne Krog Sand (NOR) 0:25:01
88 Dalia Santana Mendez (NOR) 0:25:05
89 Maria Bachs (NOR) 0:25:09
90 Ingrid Gridset (NOR) 0:25:10
91 Guro Cedell (NOR) 0:25:10
92 Sandra Hanevold (CAN) 0:25:10
93 Hilde Iverslien (NOR) 0:25:16
94 Amanda Singleton (NOR) 0:25:17
95 Alina Marie Sartorius (GER) 0:25:18
96 Sandra Strøm Bjørnsand (NOR) 0:25:18
97 Ingeborg Østbak Hagen (NOR) 0:25:19
98 Ragnhild Narvestad Hungnes (NOR) 0:25:21
99 Siri Rødevand Aas (NOR) 0:25:22
100 Kristin Nessa (NOR) 0:25:22

Om løpet

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater