Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Sentrumsløpet 10 km Kvinner 45-49 2024

Lignende saker

Resultater for Sentrumsløpet 10 km Kvinner 45-49 som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 26. april 2024 i Resultater

Resultater alle klasser Sentrumsløpet 2024

Sentrumsløpet 10 km Kvinner 45-49 2024

Liveresultater

Rank Name Time
1 Jessica Gunnarsson (NOR) 0:38:05
2 Hege Njå Bjørkmann (NOR) 0:39:09
3 Marthe Haavind (NOR) 0:40:11
4 Jenny Wissting (NOR) 0:41:06
5 Tone Fløttum (NOR) 0:41:06
6 Camilla Rustadbakken Berg (NOR) 0:41:20
7 Elise Reiten (NOR) 0:41:50
8 Grete Steene-Johannessen (NOR) 0:42:35
9 Silje Victoria Guriby (NOR) 0:42:38
10 Inger Eline Romundgard (SWE) 0:43:05
11 Siri Bergfald (NOR) 0:44:01
12 Esther Innselset (NOR) 0:44:02
13 Maria Asmyhr (NOR) 0:44:37
14 Linn Brevik Andersen (NOR) 0:44:58
15 Linda Klokk (NOR) 0:45:09
16 Kristin Lysne (NOR) 0:45:25
17 Kine Årdal (NOR) 0:45:25
18 Mari Andersen (NOR) 0:45:30
19 Anne Grethe Lindeberg (NOR) 0:45:32
20 Jenny Toftner (NOR) 0:45:38
21 Kathrine Stolp-Kaspersen (NOR) 0:45:51
22 Hilde Hovrud (NOR) 0:46:14
23 Niini Røren (NOR) 0:46:33
24 Hege Brenden (NOR) 0:46:38
25 Heidi Berg Edbo (NOR) 0:46:40
26 Cathrine Walle (NOR) 0:47:10
27 Kjersti Holgersen (NOR) 0:47:34
28 Mai Torild Moksness-Skaug (NOR) 0:47:36
29 Kjersti Væge (NOR) 0:47:38
30 Hege Pihlstrøm (NOR) 0:47:50
31 Marte Ramsfjell (NOR) 0:48:00
32 Hedvig Bakken (NOR) 0:48:01
33 Nina Wold Dahlsveen (NOR) 0:48:03
34 June Julusmoen (NOR) 0:48:05
35 Ane Sataøen (NOR) 0:48:06
36 Maria Vatne (NOR) 0:48:09
37 Elin Eriksen (NOR) 0:48:10
38 Katalin Kristiansen (HUN) 0:48:31
39 Stine Rasmussen (NOR) 0:48:33
40 Eva Bergman Kvamme (NOR) 0:48:42
41 Ane Tollersrud (NOR) 0:48:48
42 Synnøve Solgård-Øverlier (NOR) 0:49:15
43 Solveig Sevik (NOR) 0:49:18
44 Elisabeth Ryding (NOR) 0:49:18
45 Gry Pladsen (NOR) 0:49:20
46 Cecilie Eriksrud (NOR) 0:49:26
47 Camilla Gjelsten (NOR) 0:49:26
48 Camilla Nordby (NOR) 0:49:30
49 Cathrine Wolf Lund (NOR) 0:49:45
50 Eva Helene Tørud (NOR) 0:49:57
51 Tina Børresen (NOR) 0:49:57
52 Anja Karense Lønningen (NOR) 0:49:58
53 Marianne Bordevik (NOR) 0:49:59
54 Ragna Torgersen Engstad (NOR) 0:50:09
55 Hanne Bruusgaard (NOR) 0:50:10
56 Rosa Hurtado (NOR) 0:50:12
57 Åsne Meland (NOR) 0:50:24
58 Ismene Haase (GER) 0:50:29
59 Ingrid Wergeland (NOR) 0:50:50
60 Hilja Albrecht (NOR) 0:50:55
61 Siv Anita Gudvangen (NOR) 0:51:00
62 Kine Arntzen (NOR) 0:51:04
63 Siv Iren Amundsen (NOR) 0:51:15
64 Lene Ebbestad (NOR) 0:51:20
65 Angela Kok (NOR) 0:51:24
66 Liv Birgitta Neumüller (NOR) 0:51:33
67 Kristin Støe Winge (NOR) 0:51:59
68 Ragnhild Stautland (NOR) 0:52:25
69 Tone-Lill Løland (NOR) 0:52:27
70 Kirsty Fossengen (NOR) 0:53:28
71 Lene Holm (NOR) 0:53:36
72 Carola Holdener (NOR) 0:53:37
73 Eva Lopez Garcia (ESP) 0:53:41
74 Jadranka Dragicevic Samarzija (CRO) 0:53:41
75 Kathrine Blindheim (NOR) 0:53:58
76 Anne-Jorunn Hornnes (NOR) 0:54:05
77 Hella Schrøder (NOR) 0:54:09
78 Synnøve Nygård (NOR) 0:54:25
79 Kristin Støkken Ankarstrand (NOR) 0:54:44
80 Minna Melleri (FIN) 0:55:01
81 Karina Kleiva (NOR) 0:55:08
82 Myriam Massaoud (NOR) 0:55:41
83 Trude Skinnerlien Henanger (NOR) 0:56:25
84 Linda Carlsson (NOR) 0:56:55
85 Linda Davidsen (NOR) 0:57:16

Om løpet

44. utgave

Tidsskjema
13:30: Norlandia Sentrumsløpet for barn
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater