Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Sentrumsløpet 5 km Kvinner 23-34 2024

Lignende saker

Resultater for Sentrumsløpet 5 km Kvinner 23-34 som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 26. april 2024 i Resultater

Resultater alle klasser Sentrumsløpet 2024

Sentrumsløpet 5 km Kvinner 23-34 2024

Liveresultater

Rank Name Time
1 Madelène Wanvik Holum (NOR) 0:17:14
2 Ine Skjellum (NOR) 0:18:34
3 Mari Brøndbo Dahl (NOR) 0:18:53
4 Liv Tone Heramb (NOR) 0:19:07
5 Sofie Kjos Bergum (NOR) 0:19:11
6 Helene Bjørgen Fjørtoft (NOR) 0:19:12
7 Margrethe Frank (NOR) 0:20:56
8 Karoline Lewinsen (NOR) 0:21:14
9 Kristine Bechmann Holter (NOR) 0:21:29
10 Ida Nilssen (NOR) 0:21:36
11 Victoria Rochelois (NOR) 0:21:42
12 Tina Kleven (NOR) 0:21:42
13 Mari Dahlsveen (NOR) 0:21:54
14 Kathrine Mildal (NOR) 0:22:34
15 Liva Barka (NOR) 0:22:38
16 Frida Gaarde (NOR) 0:22:58
17 Veronika Strøm (NOR) 0:22:58
18 Eline Aarrestad (NOR) 0:23:06
19 Henriette Hoftun (NOR) 0:23:11
20 Kamilla Furan (NOR) 0:23:13
21 Amalie Aamelfot (NOR) 0:23:15
22 Mette Wirak (NOR) 0:23:17
23 Jovana Todorovic (NOR) 0:23:44
24 Synne Berge (NOR) 0:23:47
25 Ingvild Wathne Johnsen (NOR) 0:23:50
26 Maylinn Bidne Kvitne (NOR) 0:23:54
27 Carina Therkelsen (NOR) 0:24:17
28 Maria Soleim (NOR) 0:24:19
29 Mia Celine Paulsen (NOR) 0:24:20
30 Fahimeh Najafi (IRI) 0:24:22
31 Serine Sofie Smidtsrød (NOR) 0:24:30
32 Maiken Eriksen (NOR) 0:24:56
33 Maria Bachs (NOR) 0:25:09
34 Ingrid Gridset (NOR) 0:25:10
35 Amanda Singleton (NOR) 0:25:17
36 Alina Marie Sartorius (GER) 0:25:18
37 Ragnhild Narvestad Hungnes (NOR) 0:25:21
38 Siri Rødevand Aas (NOR) 0:25:22
39 Regine Øverås (NOR) 0:25:22
40 Ida Emilie Lauvsnes (NOR) 0:25:39
41 Anna Eldegard (NOR) 0:25:39
42 Kristin Ausland (NOR) 0:25:41
43 Stine Viddal Øi (NOR) 0:25:42
44 Ida Slåttelia Støen (NOR) 0:25:46
45 Anine Svarstad (NOR) 0:25:46
46 Mari Karoline Straalberg (NOR) 0:25:52
47 Jade Comely (NOR) 0:25:57
48 Silje Røsbak (NOR) 0:26:00
49 Ine Lofthus Arnesen (NOR) 0:26:10
50 Kristin Skretteberg (NOR) 0:26:11
51 Aurora Christine Hofman (NOR) 0:26:22
52 Natalie Dalos (NOR) 0:26:25
53 Andrea Jensen (NOR) 0:26:26
54 Marianne Ausland (NOR) 0:26:38
55 Nora Jektvik (NOR) 0:26:40
56 Ida Johansen (NOR) 0:26:42
57 Natalie Kirkebøen (NOR) 0:26:45
58 Emilie Hæggernes (NOR) 0:26:48
59 Hanna Hovdenes (NOR) 0:26:52
60 Hanna Hultqvist (NOR) 0:26:52
61 Liv Stein-Andersen (NOR) 0:26:55
62 Miriam Bakkejord (NOR) 0:26:55
63 Emelie Breivold (NOR) 0:26:59
64 Katarzyna Kupidlowska (POL) 0:27:02
65 Maud Nordeng (NOR) 0:27:07
66 Amalie Transeth (NOR) 0:27:08
67 Hedda Norevik Gasmann (NOR) 0:27:08
68 Åsne Lovise Tveiterås (NOR) 0:27:10
69 Kjersti Nordahl (NOR) 0:27:26
70 Andrea Sivertsgård (NOR) 0:27:32
71 Sigrid Molde (NOR) 0:27:34
72 Ella Gabrielsen (NOR) 0:27:38
73 Jenny Fariba Abdi-Dezfuli (NOR) 0:27:39
74 Vilde Trosterud Holmen (NOR) 0:27:40
75 Celine Helen Kirkeby-Garstad (NOR) 0:27:41
76 Mengke Liu (CHN) 0:27:42
77 Therese Magnus (NOR) 0:27:47
78 Kristine Vasholmen Mostue (NOR) 0:27:48
79 Mathilde Tangerud Nilsen (NOR) 0:27:52
80 Camilla Therese Sandtveit (NOR) 0:28:05
81 Maria Bjørnereim (NOR) 0:28:13
82 Stine Tordhol Jensen (NOR) 0:28:13
83 Mathilde Holt (NOR) 0:28:15
84 Sara Rognlid (NOR) 0:28:15
85 Ida Jacobsen (NOR) 0:28:16
86 Frida Myhrvold (NOR) 0:28:18
87 Therese Føllesdal (NOR) 0:28:22
88 Helene Skogseth (NOR) 0:28:25
89 Margrete Berg Lie (NOR) 0:28:29
90 Mathilde Flo Arneberg (NOR) 0:28:32
91 Aurora Lie Bredesen (NOR) 0:28:34
92 Andrea Kjønli (NOR) 0:28:35
93 Lina Ludwigstorff (AUT) 0:28:36
94 Mari Sofie Lerfaldet (NOR) 0:28:39
95 Ida Kamilla Holmvik (NOR) 0:28:42
96 Mariana Mehedyniuk (NOR) 0:28:44
97 Thea Von Hirsch (NOR) 0:28:45
98 Ellen Halvorsen (NOR) 0:28:49
99 Kristina Meland (NOR) 0:28:50
100 Marlene Therkelsen (NOR) 0:28:51

Om løpet

44. utgave

Tidsskjema
13:30: Norlandia Sentrumsløpet for barn
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater