Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Sentrumsløpet 5 km Kvinner 35-39 2024

Lignende saker

Resultater for Sentrumsløpet 5 km Kvinner 35-39 som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 26. april 2024 i Resultater

Resultater alle klasser Sentrumsløpet 2024

Sentrumsløpet 5 km Kvinner 35-39 2024

Liveresultater

Rank Name Time
1 Ingrid Huitfeldt (NOR) 0:20:48
2 Hilde Visthoff Drange (NOR) 0:22:18
3 Marie Pedersen (NOR) 0:22:40
4 Vibeke Golden (NOR) 0:24:23
5 Kristine Harham Krohnstad (NOR) 0:24:36
6 Kristina Bakly (NOR) 0:24:40
7 Eirin Lokreim (NOR) 0:24:51
8 Line Ryssmo Tvete (NOR) 0:24:56
9 Ellen Holt (NOR) 0:25:36
10 Jeanette Bergesen (NOR) 0:25:58
11 Gunnhild Lie Indergaard (NOR) 0:26:02
12 Marianne Hofset (NOR) 0:26:05
13 Helga Kaasin (NOR) 0:26:13
14 Anlaug Underdal (NOR) 0:26:16
15 Christina Blomdal (NOR) 0:26:20
16 Lise Smeby (NOR) 0:26:25
17 Katrine Kleven (NOR) 0:26:39
18 Rikke Høistad Sjøberg (NOR) 0:27:16
19 Madeleine Bjørkman (NOR) 0:27:26
20 Tina Solhaug (NOR) 0:27:41
21 Annina Weiß (NOR) 0:27:44
22 Rita Eritsland (NOR) 0:27:52
23 Hege Johnrud (NOR) 0:28:07
24 Madeleine Skogberget (NOR) 0:28:16
25 Kathinka Bøckman (NOR) 0:28:22
26 Astri Sjuls (NOR) 0:28:45
27 Diana Respekta (NOR) 0:28:51
28 Siri Welde (NOR) 0:29:10
29 Leandri Van Der Wat (NOR) 0:29:16
30 Aoife Doyle Mikkelsen (NOR) 0:29:19
31 Veronica Kjeldsen (NOR) 0:29:50
32 Ingvild Indrebø (NOR) 0:30:00
33 Janine Forstner (GER) 0:30:17
34 Ina Adele Solberg (NOR) 0:30:24
35 Linn Granseth-Karlsen (NOR) 0:30:28
36 Anne Kristine Skarset (NOR) 0:30:38
37 Lene Heggum Elshøy (NOR) 0:30:42
38 Linn Therese Gran-Jansen (NOR) 0:31:05
39 Santee Kanhaphom (NOR) 0:31:05
40 Therese Hornsletten Hansen (NOR) 0:31:13
41 Ada Molne (NOR) 0:31:17
42 Cecilie Sørdal Ulseth (NOR) 0:31:33
43 Senha Bhowmick (NOR) 0:31:38
44 Caroline Bentley (GBR) 0:31:44
45 Florence Mae Guzon (PHI) 0:31:58
46 Hanne Jakobsen (NOR) 0:31:59
47 Nina Myrvang (NOR) 0:32:03
48 Charlotte Eneroth (NOR) 0:32:04
49 Aida Tusha (NOR) 0:32:11
50 Isabel Limi (NOR) 0:32:13
51 Sigrid Hoel (NOR) 0:32:18
52 Louris Gaspan (NOR) 0:32:29
53 Frederikke Haller Wiedswang (NOR) 0:32:36
54 Toril Nøkleberg (NOR) 0:32:41
55 Lise Tranung Dagsjøen (NOR) 0:32:48
56 Ida Gjestrum (NOR) 0:32:53
57 Malin Fodstad (NOR) 0:33:04
58 Ashlee-Maree Courtney-Eman (NOR) 0:33:08
59 Fatiha Darrazi (NOR) 0:33:15
60 Ida Brumoen (NOR) 0:33:18
61 Tone Ruud Engen (NOR) 0:33:32
62 Maria Udéhn-Færden (SWE) 0:33:46
63 Natalia Galigniana (ARG) 0:33:48
64 Truc Mong Vo (NOR) 0:34:01
65 Ane Celine Backer (NOR) 0:34:03
66 Van Le (NOR) 0:34:11
67 Jeanette Hunter (NOR) 0:34:47
68 Zoey Drageset (NOR) 0:35:09
69 Cecilie Lingjærde (NOR) 0:35:13
70 Marianne Isaksen (NOR) 0:35:16
71 Mona Langeland (NOR) 0:35:20
72 Kelechi Wahnström (NOR) 0:35:38
73 Kristin Skaanes (NOR) 0:35:46
74 Jasmina Bukovac (SUI) 0:36:01
75 Malin Semmingsen (NOR) 0:36:08
76 Jelena Stevic (NOR) 0:36:10
77 Lene Sunde Leirvåg (NOR) 0:36:27
78 Lene Buhagen (NOR) 0:36:43
79 Sandra Strandberg Sørgård (NOR) 0:36:53
80 Pamela Fernandez Leon (NOR) 0:37:11
81 Tina Axelsson (NOR) 0:37:14
82 Aleksandra Kawecka (POL) 0:37:32
83 Nanna Richter (NOR) 0:37:34
84 Marie Therese Gjerstad (NOR) 0:38:22
85 Anine Hegerstrøm (NOR) 0:40:51
86 Anne-Grete Skrolsvik Grøtting (NOR) 0:40:53
87 Silje Christine Austveg (NOR) 0:41:48
88 Dovile Kuliesiute-Daniss (NOR) 0:42:00
89 Marte Løken (NOR) 0:42:37
90 Hanne Volstad (NOR) 0:43:28
91 Ida Veronica Smedstad-Jensen (NOR) 0:44:55
92 Renate Bøkestad (NOR) 0:44:55
93 Imane Badda (NOR) 0:45:33
94 Cecilie Thoresen (NOR) 0:46:19
95 Maliha Sharif (NOR) 0:46:22
96 Taskeen Fatima (NOR) 0:46:22
97 Ingebjørg Grande (NOR) 0:46:53
98 Lorena Maestri Ribeiro (NOR) 0:46:57
99 Siyaliny Sugirthan (NOR) 0:47:11

Om løpet

44. utgave

Tidsskjema
13:30: Norlandia Sentrumsløpet for barn
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater