Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Sentrumsløpet 10 km Kvinner 50-54 2024

Lignende saker

Resultater for Sentrumsløpet 10 km Kvinner 50-54 som arrangeres i Oslo 27. april 2024.

Publisert 26. april 2024 i Resultater

Resultater alle klasser Sentrumsløpet 2024

Sentrumsløpet 10 km Kvinner 50-54 2024

Liveresultater

Rank Name Time
1 Malin Ewerlöf (SWE) 0:37:20
2 Trude Harstad (NOR) 0:40:55
3 Gerd-Elin Øien Eggesvik (NOR) 0:41:07
4 Kristin Buvik (NOR) 0:41:11
5 Helene Groth (NOR) 0:41:47
6 Ingvild Aurdal (NOR) 0:43:35
7 Monica Bjørkhaug (NOR) 0:44:10
8 Helga Therese Ditmansen (NOR) 0:44:30
9 Mari Øien Borgersen (NOR) 0:44:31
10 Vibeke Larsen (NOR) 0:44:43
11 Linda Thorjussen (NOR) 0:46:06
12 Ingebjørg Tønnessen (NOR) 0:46:07
13 Ingrid Robøle (NOR) 0:46:10
14 Erika Avagian (NOR) 0:46:23
15 Jorunn Ygre Storjohann (NOR) 0:46:38
16 Idun Heier (NOR) 0:46:48
17 May-Lill Småvik (NOR) 0:47:00
18 Kristin Holt (NOR) 0:47:03
19 Laila Grønnerud (NOR) 0:47:06
20 Bente Haugen (NOR) 0:47:14
21 Helene Lesund (NOR) 0:47:14
22 Agata Reistad (NOR) 0:47:18
23 Thine Wilkens Jernberg (NOR) 0:47:26
24 Ingeborg Lægreid (NOR) 0:47:57
25 Gry Lislerud (NOR) 0:48:08
26 Wenche Karlsen (NOR) 0:48:11
27 Åse Pauline Hager (NOR) 0:48:14
28 Unni Skjønhaug (NOR) 0:48:18
29 Christina Sandvand Omfjord (NOR) 0:48:24
30 Unni Nesje (NOR) 0:48:41
31 Kristine Akseth (NOR) 0:49:04
32 Torill Kalfoss (NOR) 0:49:31
33 Anne Wedvik Edvardsen (NOR) 0:49:42
34 Randi Lauksund Engamo (NOR) 0:49:44
35 Sonja Tronsmo (NOR) 0:49:48
36 Cecilie Wærp Hauge (NOR) 0:49:51
37 Ruby Maria Semb (NOR) 0:50:00
38 Gunhild Lutnæs (NOR) 0:50:11
39 Holly Ankjell (GBR) 0:50:18
40 Bjørnhild Fjeld (NOR) 0:50:22
41 Nina Sandåker Joner (NOR) 0:50:27
42 Aina Hammer (NOR) 0:50:30
43 Guro Ullern Tonning (NOR) 0:50:31
44 Hege Frisvold (NOR) 0:50:33
45 Ellen Eckhoff Planke (NOR) 0:50:34
46 Guro Bjøntegaard (NOR) 0:50:51
47 Anne Renate Bergtun (NOR) 0:51:07
48 Kikki Stoltz Wennersten (NOR) 0:51:08
49 Kjersti Hurum Troemborg (NOR) 0:51:12
50 Pernille Moen (NOR) 0:51:15
51 Solveig Moen (NOR) 0:51:21
52 Marianne Bjerke (NOR) 0:51:34
53 Cathrine Temmerud (NOR) 0:51:55
54 Marianne Løkkebakken (NOR) 0:51:58
55 Ulrikke Kase Evensen (NOR) 0:52:06
56 Gro Thrane Øen (NOR) 0:52:17
57 Hanne Lenningsvik (NOR) 0:52:57
58 Jeanette Solvang (NOR) 0:52:58
59 Siri Koch Larsen (NOR) 0:53:03
60 Kirsten Eline Rakkestad (NOR) 0:54:36
61 Annette Reynolds (NOR) 0:55:09
62 Målfrid Robøle (NOR) 0:55:53
63 Birgitte Braut (NOR) 0:58:15

Om løpet

44. utgave

Tidsskjema
13:30: Norlandia Sentrumsløpet for barn
15:30 ASICS Sentrumsløpet 10 kilometer
17:15: ASICS Sentrumsløpet 5 kilometer

Dei tre beste totalt på 5 km og 10 km for begge kjønn får 5 000, 3 000 og 2 000 kroner.

Premiar frå ASICS til alle klassevinnarar i høve til klasseinndeling. Premien henter du i Expo/startnummerutdeling, hvor du viser til mottatt sms.

Det er drikkestasjon på Karl Johan til før start og etter mål (10 KM og 5 KM).

For 10 KM er det og drikkestasjon i Bygdøy Allé ved Hydroparken, ca etter 6 km.

Her blir det servert både sportsdrikk og vatn.

Hjemmeside

Løypekart

10 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater