Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater 12,5 km fellesstart kvinner NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater og startlister 12,5 km fellesstart kvinner NM Alta lørdag 25. mars 2023.

Publisert 25. mars 2023 i Skiskyting

Alle resultater verdenscup skiskyting Holmenkollen 2023

Norgescupen sammenlagt

12,5 km fellesstart kvinner NM Alta

Lørdag 25. mars
Start kl 13.45
På TV: Direkte på NRK

Resultater

Rank Firstname Surname Club Total Time Diff Winner Penalty
1 Marthe Kråkstad Johansen Bossmo & Ytteren IL 38:32.8 0:00.0 0+0+0+0
2 Jenny Enodd Budal IL 38:33.7 0:00.9 0+0+1+0
3 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 38:34.8 0:02.0 1+1+1+0
4 Emilie Ågheim Kalkenberg Skonseng UL 39:20.6 0:47.8 1+0+0+1
5 Juni Arnekleiv Dombås IL 39:32.3 0:59.5 0+0+1+1
6 Karoline Offigstad Knotten Vingrom IL 39:34.3 1:01.5 0+1+1+1
7 Ida Lien Simostranda IL 39:35.0 1:02.2 0+1+1+1
8 Anne Bunemann De Besche Try, Idrettslaget / Team Geilo 39:35.1 1:02.3 0+0+0+0
9 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL 39:54.1 1:21.3 0+0+0+2
10 Lotte Lie Skatval Skilag / Team Maxim 40:09.5 1:36.7 2+0+1+0
11 Une Christiane Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon 40:09.6 1:36.8 0+0+1+1
12 Malin Auganæs Bergtun Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Trondheim Biathlon Team 40:18.4 1:45.6 0+0+0+0
13 Eline Grue Kvikne IL / Holmenkollen Biathlon 40:25.2 1:52.4 0+1+0+0
14 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 40:28.2 1:55.4 1+2+0+0
15 Frida Tormodsgard Dokken Svene IL 41:14.3 2:41.5 0+0+2+0
16 Tuva Aas Stræte Hønefoss Skiskytterklubb / Team Woodcon 41:28.5 2:55.7 2+0+2+1
17 Frida Dahl Steinkjer Skiklubb / Trondheim Biathlon Team 41:31.6 2:58.8 2+1+1+1
18 Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL / Team Fosen Yard 41:41.6 3:08.8 1+0+0+0
19 Synne Owren Vingrom IL 41:42.3 3:09.5 2+0+2+0
20 Marit Ishol Skogan Steinkjer Skiklubb / Team Fosen Yard 41:52.5 3:19.7 0+0+2+0
21 Mari Wetterhus Svene IL / Team Maxim 42:11.9 3:39.1 0+0+0+1
22 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Sportsklubb / Team Blåne 42:27.0 3:54.2 0+0+1+0
23 Andrine Øverland Hatling Fana IL / Team Fosen Yard 42:31.4 3:58.6 0+3+1+1
24 Marit Øygard Skrautvål IL / Team Maxim 43:38.0 5:05.2 2+0+0+0
25 Gunhild Viljugrein Stølen Bærums Skiklub 44:34.4 6:01.6 0+0+1+2
26 Kristine Hokseng Øien Oppdal IL / Trondheim Biathlon Team 45:30.5 6:57.7 1+0+4+3
27 Camilla Helene Hals Try, Idrettslaget / Fossum Elite 46:00.0 7:27.2 2+0+2+0
28 Vilde Aurora Gusevik Skotland Try, Idrettslaget / Fossum Elite 46:18.4 7:45.6 0+1+0+2
29 Tori Angell Odda IL / Team Blåne 46:36.5 8:03.7 3+3+1+0
30 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL / Trondheim Biathlon Team 47:14.3 8:41.5 3+1+1+2
31 Gro Torsteinsrud Ål Skiskyttarlag / Team Woodcon 49:03.0 10:30.2 2+2+4+2
32 Hanna Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Fosen Yard 0:00.0
33 Gro Njølstad Randby Ivrig IL 0:00.0

Startliste

Offisielle resultater:

Hjemmeside/informasjon

Terminliste og resultater verdenscupen skiskyting 2022/23

Terminliste og resultater Norgescup skiskyting 2022-23

Værmelding

fellesstart kvinner NM Alta fellesstart kvinner NM Alta fellesstart kvinner NM Alta fellesstart kvinner NM Alta fellesstart kvinner NM Alta
Alle resultater