Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Klassevise resultater Hytteplanmila 2023

Lignende saker

Resultater delt opp etter aldersklasser fra Hytteplanmila 2023

Publisert 21. oktober 2023 i Løp/friidrett

Klassevise resultater Hytteplanmila 2023

Totalresultater finner du her

Gutter 11

Rank Name Time
1 Noah Liborg (NOR) 0:42:11
2 Herman Granaas Bjerke (NOR) 0:43:41
3 Emil Olsen Orskaug (NOR) 0:44:07
4 Andreas Haugen Torjussen (NOR) 0:44:34
5 Mathias Leander Nohre-Solvang (NOR) 0:44:41
6 Simon Roos (NOR) 0:49:09
7 Filip Ness Evensmo (NOR) 0:50:14
8 Andreas Grønnevik (NOR) 0:52:51
9 Aksel Vorren (NOR) 0:53:59
10 Fredrik Bjørnebye Jensen (NOR) 0:57:21
11 Ignacy Gucwa (POL) 1:04:38

Gutter 12

Rank Name Time
1 Lasse Lysgård-Andersen (NOR) 0:36:56
2 Lukas Jåvoll Hagen (NOR) 0:37:30
3 Christopher Wiig (NOR) 0:40:04
4 Marcus Vatsaas Syvertsen (NOR) 0:40:49
5 Gaute Bergstrøm Vestli (NOR) 0:42:32
6 Eirik Ness Andreassen (NOR) 0:43:43
7 Theodor Sundberg Risberg (NOR) 0:44:52
8 Romeo Hegre Seljevold (NOR) 0:47:41
9 Magnus Nymoen Rundgren (NOR) 0:50:09
10 Peder Albert Melbye (NOR) 0:51:29
11 Vegard Nybak (NOR) 0:53:09
12 Hans Christopher Melbye (NOR) 0:53:51
13 Isak Kristoffersson (NOR) 0:55:27
14 Brage Jørgensen (NOR) 0:57:09
15 Georg Guttormsen (NOR) 0:58:47

Gutter 13

Rank Name Time
1 Petter Vea Monseth (NOR) 0:32:41
2 Elias Gihle (NOR) 0:36:12
3 Fredrik Ness Evensmo (NOR) 0:39:37
4 Andreas Aarvold (NOR) 0:39:37
5 Mathias Eek (NOR) 0:41:23
6 Håvar Sandqvist Bjorli (NOR) 0:41:41
7 Nicholas Von Jakitsch Garvik (NOR) 0:42:40
8 Sigurd Botness Greni (NOR) 0:43:05
9 Andreas Sønsterud (NOR) 0:43:59
10 Emil Nikolai Preus Næss (NOR) 0:44:53
11 Jesper Solsem (NOR) 0:47:44
12 Liam Clement (NOR) 0:48:24
13 Balder Mellum Nyborg (NOR) 0:48:55
14 Mathias Moen (NOR) 0:48:56
15 Edvard H Adolfsen (NOR) 0:50:36
16 Elton Gädda Back (SWE) 0:51:28
17 Edward Burden (NOR) 0:54:45
18 Simon Skarsaune Strande (NOR) 0:56:34
19 Ole Sigstad (NOR) 0:56:38
20 Kasper Martinsen Skaufel (NOR) 0:57:19

Gutter 14-15

Rank Name Time
1 Axel Wold Møller (NOR) 0:32:04
2 Ulrik Jåvoll Hagen (NOR) 0:32:31
3 Jonas Iversen Lilleskare (NOR) 0:32:39
4 Per August Halle Haugen (NOR) 0:32:43
5 Andreas Iversen Lilleskare (NOR) 0:33:07
6 Haakon Sørstad (NOR) 0:33:11
7 Martin Mjelde (NOR) 0:33:30
8 Marcus Eek (NOR) 0:37:04
9 Ulrik Holstrøm (NOR) 0:37:15
10 Balder Nybak (NOR) 0:37:30
11 Henrik Glasrud Langbråten (NOR) 0:37:31
12 Thomas Helland (NOR) 0:37:39
13 Jonas Haugmo Kaspersen (NOR) 0:37:44
14 Odin Olsen (NOR) 0:38:38
15 Daniel Bergan Skare (NOR) 0:38:39
16 Bjørnar Øhrn Johansen (NOR) 0:38:50
17 Ulrik Engeseth (NOR) 0:39:04
18 Elias Lande Olsen (NOR) 0:39:08
19 Lucas Berge (NOR) 0:39:10
20 Fredrik Skretteberg (NOR) 0:39:27
21 Ruben André Sagli Houmsmoen (NOR) 0:40:05
22 Emil Rundtom (NOR) 0:40:35
23 Felix Egedius (NOR) 0:41:10
24 Sebastian Rekvik (NOR) 0:41:27
25 Emil Krangnes (NOR) 0:43:08
26 Theodor Strømmen Strømsod (NOR) 0:43:15
27 Henrik Kvernhaugen (NOR) 0:43:21
28 Jørgen Kjerstadmo (NOR) 0:44:14
29 Herman Engeseth (NOR) 0:44:21
30 Gaute Lie Løwe (NOR) 0:44:23
31 Sondre Skille (NOR) 0:45:00
32 Christer Vatsaas Syvertsen (NOR) 0:45:03
33 Jacob Bjørnebye Jensen (NOR) 0:45:08
34 Vetle Haugene (NOR) 0:46:53
35 Ovin Huru Bergene (NOR) 0:47:50
36 Johan Halsne Johnsen (NOR) 0:48:13
37 Anton Werdenhoff (NOR) 0:48:27
38 Wilhelm Alme Berg (NOR) 0:49:34
39 Sander Heijer (NOR) 0:49:57
40 Samuel Burden (NOR) 0:51:15
41 Joel Bakkerud Liland (NOR) 0:52:41
42 Jonathan Frøyshov Danielsen (NOR) 0:53:22
43 Noah Olai Lind (NOR) 0:54:58
44 Ulrik Hansen Sæbø (NOR) 0:55:39
45 Leo L. Guttormsen (NOR) 0:56:49
46 Emil Andre Gretland Pettersen (NOR) 0:57:04
47 Kieran Turner (NOR) 0:57:12
48 Lars Hendrik Vijlbrief (NED) 0:58:31
49 Morris Gädda Back (SWE) 0:58:40

Gutter 16-17

Rank Name Time
1 Magnus Øyen (NOR) 0:29:36
2 Axel Gutterød Dabe (NOR) 0:31:16
3 Elias Haugen Torjussen (NOR) 0:31:56
4 Vidar Junior Bjørnås (NOR) 0:31:59
5 Sebastian Børset (NOR) 0:32:28
6 Fredrik Hesjedal-Tronstad (NOR) 0:32:58
7 Philip Storm Gulbrandsen (NOR) 0:33:02
8 Henrik Jørgensen (NOR) 0:33:12
9 Amund Nybakke (NOR) 0:33:47
10 Anders Daviknes- Andreassen (NOR) 0:33:47
11 Mathias Kopland Rudstaden (NOR) 0:34:12
12 Albert Juvik Tveitnes (NOR) 0:34:13
13 Jonas Nordviken (NOR) 0:34:14
14 Didrik Langengen (NOR) 0:35:04
15 Brage Strandli (NOR) 0:35:16
16 Felix Suhrke Engeseth (NOR) 0:35:20
17 Håkon Nalum Rakkestad (NOR) 0:36:24
18 Gustav Dovland (NOR) 0:36:30
19 Sondre Signebøen (NOR) 0:36:34
20 Julian Reime (NOR) 0:36:59
21 Daniel Loka (NOR) 0:37:10
22 Laurits Laukli (NOR) 0:37:31
23 Kristoffer Randall (NOR) 0:37:45
24 Markus Nordviken (NOR) 0:37:51
25 Peder Robøle-Sørensen (NOR) 0:38:09
26 Jakob Kjerstadmo (NOR) 0:38:26
27 Kristoffer Woll (NOR) 0:38:46
28 Falk Halkier Egelie (NOR) 0:39:23
29 Eirik Strand Sørengen (NOR) 0:41:16
30 Jens Kristian Samuelsen (NOR) 0:41:19
31 Magnus Skinlo Liljedal (NOR) 0:41:38
32 Elias Hagen Jacobsen (NOR) 0:42:06
33 Sander Roos (NOR) 0:42:09
34 Stein Z Steinaa (NOR) 0:42:10
35 Erling Magnus Aasheim (NOR) 0:43:10
36 Vegard Ullern Tonning (NOR) 0:43:33
37 Herman Hynne (NOR) 0:43:35
38 Alv Torin Huru Bergene (NOR) 0:45:41
39 Hans Westberg (NOR) 0:46:52
40 Jakob Frøyshov (NOR) 0:47:14
41 Sivert Kroken (NOR) 0:48:17
42 Mikael Gullingsrud Næss (NOR) 0:50:56
43 Oscar Gädda Back (SWE) 0:56:37
44 Nicolai Wam Hansson (NOR) 0:58:37
45 Sander Haugene (NOR) 1:09:32

Menn 18-19

Rank Name Time
1 Axel Vang Christensen (DEN) 0:29:18
2 Jonas Skjerven (NOR) 0:31:19
3 Andreas Ullern Tonning (NOR) 0:31:48
4 Martin Ukkelberg Sløgedal (NOR) 0:31:54
5 Jonathan Alsaker-Arentz (NOR) 0:32:26
6 Kristian Kongssund (NOR) 0:32:30
7 Herman Hesjedal-Tronstad (NOR) 0:32:45
8 Magnus Lindhjem-Godal (NOR) 0:33:06
9 Lars Horten Jordet (NOR) 0:33:19
10 Halvard Grape Fladby (NOR) 0:33:52
11 Ole- Kristian Lindebø Kværner (NOR) 0:33:53
12 Lars Wold Møller (NOR) 0:33:58
13 Eskil Høien (NOR) 0:33:58
14 Sander Werket-Haug (NOR) 0:34:19
15 Lewis Kjemhus (NOR) 0:34:48
16 Ingebrikt Hovik (NOR) 0:34:55
17 Alexander Hernes (NOR) 0:35:03
18 Marcus Danielsen (NOR) 0:35:23
19 Oliver Kjos (NOR) 0:35:28
20 Eirik Felde Bjerkholt (NOR) 0:35:36
21 Daniel Egedius (NOR) 0:35:43
22 Henrik Hillestad (NOR) 0:35:47
23 Felix Fürst Haugen (NOR) 0:36:01
24 William Bratsberg (NOR) 0:36:24
25 Jonas Hicken (NOR) 0:36:58
26 Simen Monsrud Wien (NOR) 0:37:36
27 Viljar Olstad Hoem (NOR) 0:40:35
28 Sondre Løvseth Kavlie (NOR) 0:42:44
29 Jakob Tonby (NOR) 0:42:50
30 Jørgen Kvernhaugen (NOR) 0:43:14
31 Johannes Lunde (NOR) 0:43:55
32 Daniel Pulido Ulvang (NOR) 0:49:31
33 Christian Castillo Didriksen (NOR) 0:51:31
34 Lucas Millian Finnseth (NOR) 0:54:40
35 Fredrik Frøshaug (NOR) 0:57:55

Menn 20-22, topp 50

Rank Name Time
1 Ibrahim Buras (NOR) 0:28:54
2 Esten Hansen-Møllerud Hauen (NOR) 0:29:59
3 Henrik Marius Laukli (NOR) 0:30:16
4 Tord Franke Ulset (NOR) 0:30:20
5 Didrik Røssum Jensen (NOR) 0:30:22
6 Tobias Alstad (NOR) 0:30:32
7 Mads Orø Olsen (NOR) 0:30:35
8 Albin Gezelius (SWE) 0:30:56
9 Marius Liljeberg Wang (NOR) 0:31:01
10 Mikkel Thomassen (NOR) 0:31:09
11 Ole Tafjord Suhrke (NOR) 0:31:10
12 Leo Johansson (SWE) 0:31:17
13 Simen Spets Storhov (NOR) 0:31:21
14 Njaal Aase (SUI) 0:32:25
15 Bastian Karlsen Antonsen (NOR) 0:33:01
16 Håvard Klakegg (NOR) 0:33:13
17 Adrian Westlie (NOR) 0:33:25
18 Endre Berg Leiren (NOR) 0:33:27
19 Johannes Øvereng (NOR) 0:33:52
20 Joakim Skadal (NOR) 0:34:14
21 Andreas Eek (NOR) 0:34:41
22 Simen Jørstad Ringli (NOR) 0:34:43
23 Herman Liverud Knudsen (NOR) 0:34:48
24 Milan Frenay (NOR) 0:34:55
25 Sivert Bjørndalen (NOR) 0:35:02
26 Martin Aasen Hemstad (NOR) 0:35:26
27 David Stefan Rieger (GER) 0:35:31
28 Gard Laeskogen (NOR) 0:35:52
29 Phillihp Granaas Bjerke (NOR) 0:35:57
30 Bendik Kettle (NOR) 0:35:58
31 Kristoffer Pinås (NOR) 0:36:11
32 Nicolai Dahlen Guntvedt (NOR) 0:36:25
33 Adrian Arntsen Sandvold (NOR) 0:37:08
34 Martin Grape Fladby (NOR) 0:37:20
35 Lucas Dion (USA) 0:37:26
36 Sebastian Numme (NOR) 0:37:58
37 Elias Røyneberg (NOR) 0:38:31
38 Erik Johnsen (NOR) 0:38:49
39 Vetle Holvik (NOR) 0:39:13
40 Lars Åge Borgen (NOR) 0:39:35
41 Trym Rundhaugen (NOR) 0:42:51
42 Bror Felix Håvik Skandsen (NOR) 0:43:48
43 Tor Carlos Høydahl Ohme (NOR) 0:45:26
44 Andreas Angell (NOR) 0:46:16
45 William Hammerstad (NOR) 0:46:39
46 Sander Bothne Bleika (NOR) 0:47:08
47 Andreas Langset (NOR) 0:47:30
48 Alexander Nyhagen (NOR) 0:50:42
49 Michael Wam Hansson (NOR) 0:50:46
50 Michael Bothne Bleika (NOR) 0:51:01

Menn 23-34, topp 50

Rank Name Time
1 Narve Gilje Nordås (NOR) 0:27:58
2 Awet Nftalem Kibrab (NOR) 0:28:08
3 Suldan Hassan (SWE) 0:28:26
4 Senay Fissehatsion (NOR) 0:28:30
5 Even Brøndbo Dahl (NOR) 0:28:38
6 Per Svela (NOR) 0:28:38
7 Magnus Tuv Myhre (NOR) 0:28:44
8 Fredrik Sandvik (NOR) 0:28:56
9 Trym Tønnesen (NOR) 0:29:53
10 Tommy Bangjord Hove (NOR) 0:30:01
11 Merih Solomon (NOR) 0:30:15
12 Daniel Studley (GBR) 0:30:15
13 Sindre Solbakken Omvik (NOR) 0:30:22
14 Tore Akerlie (NOR) 0:30:26
15 Trygve Feidje Mjelde (NOR) 0:30:27
16 Mika Kotiranta (FIN) 0:30:29
17 Abdullahi Hassan (NOR) 0:30:31
18 Johannes Teigland (NOR) 0:30:33
19 Mattis Holt (NOR) 0:30:34
20 Trond Einar Moen Pedersli (NOR) 0:30:36
21 Oskar Andreassen (NOR) 0:30:38
22 Henrik Husdal (NOR) 0:30:40
23 Sondre Arne Hoff (NOR) 0:30:55
24 Magnus Sirnes Hjellum (NOR) 0:30:59
25 Joakim Mohn (NOR) 0:31:00
26 Ånung Viken (NOR) 0:31:01
27 Simon Steinshamn (NOR) 0:31:02
28 Magnus Winther Warvik (NOR) 0:31:02
29 Steven Bayton (GBR) 0:31:02
30 Hans Christer Holund (NOR) 0:31:04
31 Rune Solli (NOR) 0:31:05
32 Jonathan Makwarth (DEN) 0:31:10
33 Alexander Kirkeberg (NOR) 0:31:12
34 Ola Korbøl (NOR) 0:31:18
35 Endre Wigaard (NOR) 0:31:20
36 Ivar Stefansson (NOR) 0:31:22
37 Lars-Olav Måkestad Apold (NOR) 0:31:23
38 Ulrik Lolland (NOR) 0:31:27
39 Andreas Dahlø Wærnes (NOR) 0:31:28
40 Sigurd Lund Røer (NOR) 0:31:30
41 Asbjørn Slagtern Fjellvåg (NOR) 0:31:38
42 Andreas Fossan (NOR) 0:31:40
43 Simen Ellingsdalen (NOR) 0:31:41
44 Nikolai Harris (NOR) 0:31:42
45 Eivind Klokkehaug (NOR) 0:31:47
46 Henrik Vik Tolo (NOR) 0:31:50
47 Ville Johansson (SWE) 0:31:50
48 Erlend Gjerdevik Sørtveit (NOR) 0:31:51
49 Magnus Torp Antonsen (NOR) 0:31:52
50 Bjørn Sether Wastvedt (NOR) 0:31:53

Menn 35-39, topp 50

Rank Name Time
1 Simen Østensen (NOR) 0:30:11
2 Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 0:30:13
3 Mathias Moen (NOR) 0:30:16
4 Andreas Sjurseth (NOR) 0:30:51
5 Jostein Rogstad (NOR) 0:31:18
6 John Christian Deighan (NOR) 0:31:26
7 Øyvind Moen Fjeld (NOR) 0:32:10
8 Espen Lie (NOR) 0:32:11
9 Helge Langen (NOR) 0:32:19
10 Jens Bjertnæs (NOR) 0:32:28
11 Christoffer Callesen (NOR) 0:32:28
12 Mads Bigum Johansen (NOR) 0:32:44
13 Per-Christian Pedersen (NOR) 0:32:46
14 Tormod Haugstad (NOR) 0:32:50
15 Jonathan Waatevik (NOR) 0:33:12
16 Bjørn Thomas Nygaard (NOR) 0:33:18
17 Mathias Alexandersen Køhn (NOR) 0:33:26
18 Simen Nieuwlaat (NOR) 0:33:27
19 Christian Sæten (NOR) 0:33:30
20 Kjetil Øygard (NOR) 0:33:32
21 Eivind Bjørhei (NOR) 0:33:35
22 Daniel Støen (NOR) 0:33:44
23 Christoffer Hagen (NOR) 0:33:47
24 Askild Vatnbakk Larsen (NOR) 0:33:49
25 Eirik Flesjå Olsen (NOR) 0:33:55
26 Daniel Olsen (NOR) 0:34:04
27 Steven Acarregui (USA) 0:34:06
28 Eirik Landheim (NOR) 0:34:07
29 Øystein Anmarkrud (NOR) 0:34:24
30 Jon Østeng (NOR) 0:34:28
31 Nikolai Handle Jensen (NOR) 0:34:38
32 Marius Frøvig Schneider (NOR) 0:34:41
33 Dan Johnsen (NOR) 0:34:42
34 Kristoffer Dahl-Nielsen (NOR) 0:34:43
35 Kristian Reiten (NOR) 0:34:44
36 Torgeir Hoås (NOR) 0:34:45
37 Halvard Helmen (NOR) 0:34:45
38 Jens Skogmo (NOR) 0:34:51
39 Ove Mørch (NOR) 0:34:52
40 Bjørnar Tho (NOR) 0:34:55
41 Thomas Kjellberg (NOR) 0:34:55
42 Jardar Tosterud (NOR) 0:34:55
43 Iver Martinsen (NOR) 0:34:56
44 Henning Schinnes (NOR) 0:34:58
45 Even Antonsen (NOR) 0:34:59
46 Morten Lunheim Solbakken (NOR) 0:35:02
47 Svein Erik Strand Tønnesen (NOR) 0:35:03
48 Hågen Urseth (NOR) 0:35:09
49 Steffen Opheim (NOR) 0:35:10
50 Ruben Imingen (NOR) 0:35:11

Menn 40-44, topp 50

Rank Name Time
1 Andreas Penne Nygård (NOR) 0:30:48
2 Njål Tyssing (NOR) 0:32:54
3 Jan Tore Tellefsen (NOR) 0:32:58
4 Janis Arsenikovs (LAT) 0:33:11
5 Bjørn Tore Kronen Taranger (NOR) 0:33:24
6 Nils-Ingar Aadne (NOR) 0:33:31
7 Torbjørn Remmen (NOR) 0:34:06
8 Even Sangnes (NOR) 0:34:06
9 Håvard Hegre (NOR) 0:34:13
10 Håkon Urdal (NOR) 0:34:20
11 Ronny Losoa (NOR) 0:34:23
12 Henning Mortensen (NOR) 0:34:31
13 Pål Konradsen (NOR) 0:34:36
14 Magnus Nævra (NOR) 0:34:45
15 Ottar Grønvold (NOR) 0:34:51
16 Tor Holager Rødde (NOR) 0:34:52
17 Marius Therkelsen (NOR) 0:34:57
18 Marius Stengle-Håkonsen (NOR) 0:34:58
19 Erik Folkeson (NOR) 0:34:58
20 Marius Holgersen (NOR) 0:35:10
21 Kjetil A Bang Throndsen (NOR) 0:35:12
22 Anders Hatlen (NOR) 0:35:12
23 Marius Borger (NOR) 0:35:25
24 Håvard Klefstad (NOR) 0:35:26
25 Sondre Bolstad (NOR) 0:35:28
26 Rikard Jaucis (NOR) 0:35:43
27 Hans-Kristian Elvedal Larsen (NOR) 0:35:43
28 Trygve Ottersen (NOR) 0:35:44
29 Eric James Holtquist (NOR) 0:35:44
30 Endre Olav Osnes (NOR) 0:35:55
31 Alf-Georg Joranger (NOR) 0:35:57
32 Anders Storhaug Heen (NOR) 0:36:02
33 Olav Heian-Engdal (NOR) 0:36:03
34 Gp Koko (RSA) 0:36:11
35 Fredrik Bjerke (NOR) 0:36:19
36 Joakim Kase (NOR) 0:36:19
37 Knut Andreas Østensvik (NOR) 0:36:19
38 Magnus Nordby Krogstad (NOR) 0:36:32
39 Arne-Martin Hægdahl Sørli (NOR) 0:36:41
40 Øyvind Thyri (NOR) 0:36:43
41 Lars Jacobsen (NOR) 0:36:46
42 Andreas Hellesø (NOR) 0:36:50
43 Eirik Larsen (NOR) 0:37:05
44 Sondre Stahlsberg (NOR) 0:37:06
45 Inge Skaarud Karlsen (NOR) 0:37:07
46 Tomm Samodee (NOR) 0:37:11
47 Øyvind Vibe-Rheymer Nilssen (NOR) 0:37:15
48 Erik Axel Nielsen (NOR) 0:37:17
49 Robert Nilsen (NOR) 0:37:17
50 Pål Heggernes (NOR) 0:37:21

Menn 45-49, topp 50

Rank Name Time
1 Øyvind Wiger (NOR) 0:33:14
2 Kristian Nedregård (NOR) 0:33:21
3 Jonny Kibsgaard (NOR) 0:33:57
4 Jarle Jakobsen (NOR) 0:34:20
5 Roger Thompson (NOR) 0:34:20
6 Jan Briseid (NOR) 0:34:32
7 Ola Nisja (NOR) 0:34:41
8 Vidar Stenset (NOR) 0:34:49
9 Paul Sverdrup Cappelen (NOR) 0:34:54
10 Jostein Efteland (NOR) 0:34:57
11 Svein Roger Kaspersen (NOR) 0:34:59
12 Simon Haugen (NOR) 0:35:01
13 Tord Krogtoft (NOR) 0:35:11
14 Håvard Holmedal (NOR) 0:35:15
15 Harald Bjerke (NOR) 0:35:15
16 Henrik Paus (NOR) 0:35:33
17 Lennart Garnes (NOR) 0:35:38
18 Eivind Andersen (NOR) 0:35:39
19 Andre Weiss (NOR) 0:35:50
20 Morten Hornnes (NOR) 0:35:52
21 Jens Aas (NOR) 0:35:52
22 Odd Einar Tveit (NOR) 0:35:57
23 Jeppe Sverdrup (NOR) 0:36:00
24 Hans Gunnar Botnen (NOR) 0:36:04
25 Snorre Woll (NOR) 0:36:04
26 Tore Jakobsen (NOR) 0:36:12
27 Henning Moholdt (NOR) 0:36:20
28 Lars Kristian Granlund (NOR) 0:36:26
29 Thomas Lind (NOR) 0:36:26
30 Nicolaj Tidemand (NOR) 0:36:31
31 Børge Andreassen (NOR) 0:36:31
32 Amund Mowinckel (NOR) 0:36:36
33 Sondre Taranger (NOR) 0:36:43
34 Øystein Myrland (NOR) 0:36:49
35 Thomas Sandhaug (NOR) 0:36:50
36 Knut Nordviken (NOR) 0:36:54
37 Charles Høstlund (NOR) 0:37:09
38 Bjørn Thomas Hultberg (NOR) 0:37:11
39 Lars Solli (NOR) 0:37:16
40 Glenn-Erik Wold (NOR) 0:37:18
41 Sondre Fjeld (NOR) 0:37:19
42 Mads Blomfeldt (NOR) 0:37:20
43 Martin Skilbrei (NOR) 0:37:20
44 Audun Nymoen (NOR) 0:37:29
45 Per Kristian Lie Løwe (NOR) 0:37:33
46 Erland Karlsen (NOR) 0:37:35
47 Lars Ekeland (NOR) 0:37:40
48 Marius Myrstad (NOR) 0:37:41
49 Vegard Hildrum (NOR) 0:37:45
50 Arno De Jong (NED) 0:37:49

Menn 50-54, topp 50

Rank Name Time
1 Pål Suhrke (NOR) 0:34:11
2 Håkon Hjemly (NOR) 0:34:13
3 Johnny Stensvold (NOR) 0:34:17
4 Kjell Vegard Opheim (NOR) 0:34:33
5 Erik Marki Bjorli (NOR) 0:34:35
6 Terje Gulbrandsen (NOR) 0:34:40
7 Paal Christian Alsaker (NOR) 0:35:03
8 Trond Kjeldsberg (NOR) 0:35:46
9 Per-Gunnar Mustad (NOR) 0:35:52
10 Tom Roger Vege-Tangen (NOR) 0:36:05
11 Egil Tronstad (NOR) 0:36:12
12 Erik Syversen (NOR) 0:36:23
13 Mats Pettersen (NOR) 0:36:23
14 Sverre Sand (NOR) 0:36:23
15 Even Bratsberg (NOR) 0:36:26
16 Tom Dønnem (NOR) 0:36:34
17 Tor Einar Hansen (NOR) 0:36:40
18 Halvor Mansåker (NOR) 0:36:43
19 Andreas Gossner (NOR) 0:36:49
20 Jan Åge Kjørstad (NOR) 0:36:51
21 Arnulf Tverberg (NOR) 0:37:01
22 Per Inge Bjørnestad (NOR) 0:37:17
23 Albert Fiddan Nilsen (NOR) 0:37:19
24 Asle Slettemoen (NOR) 0:37:20
25 Harald Lunde (NOR) 0:37:23
26 Lars Odin Mellemseter (NOR) 0:37:26
27 Knut Lium (NOR) 0:37:32
28 Tommy Thrana (NOR) 0:37:37
29 Baard Henningsen (NOR) 0:37:37
30 Jo Bruusgaard (NOR) 0:37:41
31 Ketil Magnus Dokset (NOR) 0:37:42
32 Kjetil Løvvik (NOR) 0:37:44
33 Jan-Erik Haugen (NOR) 0:37:44
34 Terje Dahl (NOR) 0:37:49
35 Janis Berzins (LAT) 0:37:51
36 Marius Trøseid (NOR) 0:37:52
37 Eirik Ottesen (NOR) 0:38:01
38 Frode Mauren (NOR) 0:38:06
39 Christian Barstad (NOR) 0:38:16
40 Sigbjørn Eikje (NOR) 0:38:17
41 Pål Winberg (NOR) 0:38:25
42 Odd Ramstad (NOR) 0:38:30
43 Njål Ladstein (NOR) 0:38:31
44 Arnstein Jørgensen (NOR) 0:38:46
45 Joar Markhus (NOR) 0:39:04
46 Aage Hagen (NOR) 0:39:04
47 Jens Ola Egge (NOR) 0:39:08
48 Anders Spilling (NOR) 0:39:12
49 Terje Michelsen (NOR) 0:39:13
50 Knut Nandrup (NOR) 0:39:16

Menn 55-59, topp 50

Rank Name Time
1 Rune Kavlie (NOR) 0:35:58
2 Rune Brustad (NOR) 0:36:13
3 Jon Nordahl Didriksen (NOR) 0:36:38
4 Helge Holthe (NOR) 0:37:40
5 Øyvind Langørgen (NOR) 0:38:02
6 Raymond Albrigtsen (NOR) 0:38:06
7 Steinar Trondsetås (NOR) 0:38:27
8 Nils Lykke (NOR) 0:38:28
9 Morten Garvik (NOR) 0:38:29
10 Erik Solberg (NOR) 0:38:30
11 John Fuller (NOR) 0:38:42
12 Arvin Patel (NOR) 0:38:43
13 Ulf Roger Olsen (NOR) 0:38:48
14 Erling Schjetne (NOR) 0:39:01
15 Bjørn Tore Gullord (NOR) 0:39:02
16 Lars Ole Allum (NOR) 0:39:18
17 Harald Slettemark (NOR) 0:39:25
18 Ånund Olsen (NOR) 0:39:35
19 Arne Ranneberg-Nilsen (NOR) 0:39:38
20 Jan Byrkjeland (NOR) 0:39:43
21 Knut Aalien (NOR) 0:39:51
22 Gylve Setlo (NOR) 0:40:01
23 Rolf Myran (NOR) 0:40:03
24 Rene Gjøg (NOR) 0:40:08
25 Håkon Skrindo (NOR) 0:40:12
26 Frode Døsvik (NOR) 0:40:13
27 Håkon Andersen (NOR) 0:40:31
28 Kjetil Mathisen (NOR) 0:40:32
29 Olav Tungesvik (NOR) 0:40:57
30 Svein-Erik Bakke (NOR) 0:40:58
31 Gunnar Carelius (NOR) 0:41:08
32 Arnstein Sørbøen (NOR) 0:41:10
33 Bjørn Raffenberg Skotte (NOR) 0:41:18
34 Hugo Garcia (CUB) 0:41:36
35 Frode Brenden (NOR) 0:41:41
36 Terje Vartdal Johansen (NOR) 0:41:46
37 Geir Aunli (NOR) 0:42:03
38 Jon Atle Helle (NOR) 0:42:12
39 Tage Djupvik (NOR) 0:42:16
40 Morten Gammelsæter (NOR) 0:42:25
41 Per Morten Rennan (NOR) 0:42:29
42 Snorre Lægran (NOR) 0:42:54
43 Tommy Olsen (NOR) 0:42:55
44 Tor Sigurd Breivik (NOR) 0:42:56
45 Håvard Ingvald Moe (NOR) 0:43:05
46 Alf Petter Bøe (NOR) 0:43:06
47 André Teigland (NOR) 0:43:32
48 Håvard Mølmann (NOR) 0:43:36
49 Jonny Olsen (NOR) 0:43:45
50 Bjørn Magne Dybedokken (NOR) 0:43:49

Menn 60-64, topp 50

Rank Name Time
1 Kristen Aaby (NOR) 0:34:40
2 Andreas Beck Engebretsen (NOR) 0:35:44
3 Svein Egil Linnerud (NOR) 0:37:15
4 Odd Rognebakke (NOR) 0:37:51
5 Trond Olav Berg (NOR) 0:39:07
6 Bernt Michael Kallevik (NOR) 0:39:11
7 Kjell Øygard (NOR) 0:39:20
8 Trond Inge Carlsen (NOR) 0:39:33
9 Kjetil Melvold (NOR) 0:39:34
10 Terje Stepaschko (NOR) 0:39:44
11 Jens Ole Årdal (NOR) 0:39:51
12 Øivind Larsen (NOR) 0:40:17
13 Petter Thürmer (NOR) 0:40:19
14 Trond Robertsen (NOR) 0:40:43
15 Geir Vågen (NOR) 0:41:13
16 Bjarne Otto Lyngbø (NOR) 0:41:24
17 Kjell Messenlien (NOR) 0:41:38
18 Axel Walø (NOR) 0:41:49
19 Terje Johansen (NOR) 0:41:59
20 Harald Ringen (NOR) 0:42:10
21 Birger Mo (NOR) 0:42:22
22 Arne Bent Bjørge (NOR) 0:42:42
23 Knut Magne Furuheim (NOR) 0:42:55
24 Michael Floater (GBR) 0:43:16
25 Rune Holen (NOR) 0:44:01
26 Svein Ove Alisøy (NOR) 0:44:02
27 Erik Emanuelsen (NOR) 0:44:06
28 Pål Gerhard Olsen (NOR) 0:44:26
29 Frode Egedius (NOR) 0:44:44
30 Jon Rørdam (NOR) 0:44:57
31 Pål Behrens (NOR) 0:45:06
32 Hans-Petter Mellerud (NOR) 0:45:13
33 Tom Scharning (NOR) 0:46:00
34 Steinar Laupet (NOR) 0:46:01
35 Stig Benestad (NOR) 0:46:13
36 Sveinar Kildal (NOR) 0:46:52
37 Terje Bentzen (NOR) 0:47:09
38 Morten Hansen (NOR) 0:47:42
39 Kristian Nilsen (NOR) 0:47:49
40 Ole Gunnar Fidjestøl (NOR) 0:47:52
41 Arne Klungland (NOR) 0:48:00
42 Tor Kristian Sandaker (NOR) 0:48:06
43 Helge Sæther (NOR) 0:48:40
44 Bjørnar Lunde (NOR) 0:48:59
45 Leif Bruaas (NOR) 0:49:00
46 Petter Angel Olsen (NOR) 0:50:04
47 Ken Rune Johansen (NOR) 0:50:04
48 Tore Eriksen (NOR) 0:50:10
49 Freddy Skjenken (NOR) 0:50:47
50 Halvor Sveen (NOR) 0:53:58

Menn 65-69

Rank Name Time
1 Øystein Eriksen (NOR) 0:38:34
2 Ger Van Graas (NED) 0:38:41
3 Willy Hatlevoll (NOR) 0:40:42
4 Vidar Ellefsen (NOR) 0:41:37
5 Lars Sæbø (NOR) 0:42:26
6 Gunnar Berthelsen (NOR) 0:42:39
7 Jan Øyvind Schneider (NOR) 0:42:47
8 Brede Huse (NOR) 0:43:27
9 Svein Stranddal (NOR) 0:43:39
10 Egil Meisingset (NOR) 0:43:42
11 Per Inge Fjellheim (NOR) 0:43:49
12 Hans Schwencke (NOR) 0:44:00
13 Reidar Søbstad (NOR) 0:44:25
14 Gunnar Lie (NOR) 0:45:39
15 Arne Erik Håkonsen (NOR) 0:45:40
16 Bård Erland Sprakehaug (NOR) 0:46:16
17 Leif Øverland (NOR) 0:47:37
18 Jo Teslo (NOR) 0:47:51
19 Jahn Bakke (NOR) 0:48:28
20 Kjetil Nordal (NOR) 0:48:48
21 Truls Roar Fossbekk (NOR) 0:50:00
22 Ole Hovemoen (NOR) 0:50:53
23 Ketil Stølen (NOR) 0:51:59
24 Tor Jarle Bolme (NOR) 0:54:21
25 Tor Seiersted Ofstad (NOR) 0:54:49
26 Anders H. Liland (NOR) 0:55:13
27 Erland Aure (NOR) 0:55:31
28 Kjell Liborg (NOR) 0:57:07
29 Tore Joar Trønnes (NOR) 0:59:35
30 Per Arne Borgli (NOR) 1:01:03
31 Eigil Sondergaard (NOR) 1:02:20
32 Finn Åge Kippersund (NOR) 1:09:34
33 John Friedemann (NOR) 1:18:39
34 Morten Evensen (NOR) 1:29:46

Menn 70-74

Rank Name Time
1 Eilif Villanger (NOR) 0:43:24
2 Geir Engesæter (NOR) 0:44:30
3 Rolf Karlsen (NOR) 0:45:41
4 Per Pedersen (NOR) 0:45:56
5 Einar Lier Madsen (NOR) 0:46:02
6 Halvor Hoveid (NOR) 0:46:19
7 Arnljot Skogvang (NOR) 0:48:15
8 Rolf Meek (NOR) 0:48:43
9 Runolv Stegane (NOR) 0:48:46
10 Jack Bjørnstad (NOR) 0:48:58
11 Bjørn Knudsen (NOR) 0:50:32
12 Øyvind Hoveid (NOR) 0:54:47
13 Hallvard Ulsaker (NOR) 0:54:56
14 Jan Jørgensen (NOR) 0:56:53
15 Terje Hagen (NOR) 0:58:27
16 Thor L. Kværnstrøm (NOR) 0:59:49
17 Lars Løken (NOR) 1:00:45
18 Aksel Olsson (NOR) 1:03:46
19 Samuel Olsen (NOR) 1:06:16
20 Dag Erichsrud (NOR) 1:06:55
21 Magnar Skaufel (NOR) 1:07:04
22 Eirik Davidsen (NOR) 1:09:27
23 John Schandy (NOR) 1:24:50
24 Reidar Olsen (NOR) 1:29:19

Menn 75-79

Rank Name Time
1 Henrik Lund Raagaard (NOR) 0:46:27
2 Olav Hagland (NOR) 0:48:46
3 Inge Vinje (NOR) 0:49:15
4 Kjell Fedje (NOR) 0:51:26
5 Bjørn Lauglo (NOR) 0:52:20
6 Axel Henrik Staib (NOR) 0:56:08
7 Per Fossum (NOR) 0:59:53
8 Johnny Andersen (NOR) 1:00:59
9 Arne Martinsen (NOR) 1:01:43
10 Geir Thoresen (NOR) 1:05:43
11 Gunnar Pedersen (NOR) 1:14:55

Jenter 11

Rank Name Time
1 Filippa Bergh (NOR) 0:49:33
2 Sofie Manum-Farstad (NOR) 0:50:13
3 Tuva Bogen Vestli (NOR) 0:51:34
4 Otilie Bergli (NOR) 0:52:16
5 Hermine Sønsterud (NOR) 0:55:21
6 Vienna Hegre Seljevold (NOR) 0:57:02
7 Tuva Martinsen Skaufel (NOR) 0:57:33
8 Maia Heggelund (NOR) 1:03:18

Jenter 12

Rank Name Time
1 Lana Azari (NOR) 0:55:53
2 Lenia Azari (NOR) 0:57:05

Jenter 13

Rank Name Time
1 Vienna Skinnes (NOR) 0:38:06
2 Oda Bakke Fuglerud (NOR) 0:40:40
3 Emilie Veden Nørgaard (NOR) 0:47:02
4 Elisabeth Imsgard (NOR) 0:48:25
5 Riborg Fausk (NOR) 1:08:43
6 Clara Sofie Villegas-Olsen (NOR) 1:28:53
7 Ida Huse (NOR) 1:33:10

Jenter 14-15

Rank Name Time
1 Aurora Kanutte Brandt Sande (NOR) 0:36:16
2 Tuva Alme (NOR) 0:36:22
3 Venus Abraham Teffera (NOR) 0:36:32
4 Frøy Bøe Løkke (NOR) 0:41:13
5 Ingrid Engen (NOR) 0:41:31
6 Hannah Myrland (NOR) 0:42:28
7 Hannah Martine Bergh (NOR) 0:42:47
8 Alva Margareth Boesen Skisaker (NOR) 0:43:03
9 Kari Heggen (NOR) 0:43:07
10 Maria Klakegg (NOR) 0:43:16
11 Lotte Clement (NOR) 0:43:18
12 Katrine Fuglehaug-Wetting (NOR) 0:43:38
13 Caroline Marie Wiig (NOR) 0:43:57
14 Aurora Svalheim (NOR) 0:44:00
15 Emma Elise Meinert Rød (NOR) 0:44:09
16 Victoria Lassen Strømsod (NOR) 0:45:20
17 Emilie Ruud Lia (NOR) 0:45:26
18 Emilie Husby Berg (NOR) 0:46:13
19 Karen Klinkenberg (NOR) 0:49:29
20 Emilia Ekker (NOR) 0:53:19
21 Carla Klepp Fundingsrud (NOR) 0:54:08
22 Sigrid Skarsaune Strande (NOR) 0:56:35
23 Emelin Knoblauch (NOR) 1:01:11

Jenter 16-17

Rank Name Time
1 Wilma Anna Bekkemoen Torbiörnsson (NOR) 0:33:54
2 Selma Alison Boesen Skisaker (NOR) 0:37:27
3 Ingeborg Rosager (NOR) 0:39:35
4 Mali Jåvoll Hagen (NOR) 0:41:38
5 Lotte Langengen (NOR) 0:43:23
6 Eline Skretteberg (NOR) 0:43:27
7 Liv Kulle Andreassen (NOR) 0:47:16
8 Charlotte Blegen (NOR) 0:52:06
9 Camilla Johansen Fevang (NOR) 0:53:18
10 Julie Snekvik Dæhli (NOR) 0:54:45
11 Kjersti Moe Rønningen (NOR) 0:54:50
12 Ida Bakken Sørslett (NOR) 0:59:29
13 Emilia Pulido Ulvang (NOR) 1:07:07

Kvinner 18-19

Rank Name Time
1 Anna Marie Nordengen Sirevåg (NOR) 0:34:27
2 Dordi Forseth (NOR) 0:38:37
3 Inger Russnes (NOR) 0:38:39
4 Julie Lous (NOR) 0:39:38
5 Aurora Wilkens Jernberg (NOR) 0:41:03
6 Hanna Jensen (NOR) 0:42:07
7 Ragne Russnes (NOR) 0:48:05
8 Marte Skorta (NOR) 0:48:07
9 Johanna Eriksen Torsteinson (NOR) 0:50:23
10 Norah Madland Aamodt Grønhovd (NOR) 0:53:47
11 Fride Vallevik (NOR) 0:54:14
12 Gabriela Gucwa (POL) 1:08:45
13 Anette Moe Fjeldstad (NOR) 1:09:49
14 Vårin Søyseth Kvisgaard (NOR) 1:49:19

Kvinner 20-22

Rank Name Time
1 Ina Halle Haugen (NOR) 0:32:55
2 Maren Austevik Bø (NOR) 0:33:56
3 Mari Ruud (NOR) 0:34:16
4 Adele Norheim Henriksen (NOR) 0:35:10
5 Synne Marie Engebretsen (NOR) 0:35:21
6 Sunniva Isabel Cook (NOR) 0:35:40
7 Oda Lundeby (NOR) 0:36:09
8 Hannah Bentzen (NOR) 0:37:52
9 Sara Ekern (NOR) 0:38:38
10 Andrea Opstad Andersen (NOR) 0:38:53
11 Guro Hoff (NOR) 0:39:41
12 Sarah Samuelsen (NOR) 0:41:18
13 Siri Vegsund Staver (NOR) 0:41:49
14 Kaja Sjøl Christensen (NOR) 0:43:48
15 Thea Duus Røsten (NOR) 0:44:05
16 Guro Bråten (NOR) 0:46:42
17 Vårin Brocker Næss (NOR) 0:47:13
18 Nora Tutanrud (NOR) 0:49:40
19 Vilde Mari Bergli (NOR) 0:52:15
20 Sara Løvstad (NOR) 0:54:28
21 Hedda Hansen (NOR) 0:56:17
22 Justine Strøm (NOR) 0:57:59

Kvinner 23-34, topp 50

Rank Name Time
1 Hanne Maridal (NOR) 0:32:46
2 Amalie Sæten (NOR) 0:32:53
3 Maria Sagnes Wågan (NOR) 0:33:12
4 Sanna Mustonen (SWE) 0:33:28
5 Ine Bakken (NOR) 0:33:37
6 Live Solheimsdal (NOR) 0:33:58
7 Frida Reiersølmoen (NOR) 0:34:36
8 Runa Skrove Falch (NOR) 0:34:41
9 Anne Årrestad (NOR) 0:34:48
10 Silje Torsvik (NOR) 0:34:54
11 Sigrun Gjølberg (NOR) 0:35:01
12 Ingrid Helene Nyhus (NOR) 0:35:08
13 Anzu Lovise Kvam (NOR) 0:35:22
14 Madelène Wanvik Holum (NOR) 0:35:31
15 Marianne Harnes (NOR) 0:35:41
16 Cecilie Høgset (NOR) 0:35:48
17 Julie Aspesletten (NOR) 0:36:03
18 Sofie Karlsen Amundsgård (NOR) 0:36:19
19 Vibeke Jensen (NOR) 0:36:24
20 Frida Konow (NOR) 0:36:51
21 Marie Gjeruldsen (NOR) 0:37:09
22 Maren Lie (NOR) 0:37:18
23 Tina Knutsmoen (NOR) 0:37:19
24 Ragnhild Haukåen (NOR) 0:37:23
25 Hannah Bjelland (NOR) 0:37:28
26 Hilde Losgård Landheim (NOR) 0:37:54
27 Ingrid Eriksen (NOR) 0:37:55
28 Pernille Ski Torp (NOR) 0:37:59
29 Ingrid Raa Hauge (NOR) 0:38:07
30 Nikoline Haugen (NOR) 0:38:16
31 Brita Storaas Hansen (NOR) 0:38:18
32 Linn Beate Onsrud (NOR) 0:38:30
33 Anna Liv Leikanger Aasen (NOR) 0:38:35
34 Ingrid Emilsen Kristiansen (NOR) 0:38:35
35 Andrea Fjeldstrøm (NOR) 0:38:37
36 Sofie Kjos Bergum (NOR) 0:38:38
37 Zainab Al-Sultan (NOR) 0:38:43
38 Delphine Poirot (FRA) 0:38:45
39 Nora Grønneberg (NOR) 0:38:55
40 June Kieu-Van Thi Bui (NOR) 0:38:56
41 Birgitte Økland (NOR) 0:38:58
42 Maren Thomasgaard (NOR) 0:39:05
43 Ingrid Løken (NOR) 0:39:06
44 Linnéa Öberg (NOR) 0:39:08
45 Elisabeth Krauss-Svensrud (NOR) 0:39:09
46 Viktoria Gundersen (NOR) 0:39:22
47 Oda Weberg (NOR) 0:39:25
48 Lovise Heimdal (NOR) 0:39:28
49 Hanne Tingelstad (NOR) 0:39:29
50 Anne-Line Evenstad Dahlen (NOR) 0:39:30

Kvinner 35-39, topp 50

Rank Name Time
1 Siri Schøne Ness (NOR) 0:35:50
2 Julie Marie Haabeth Brox (NOR) 0:36:18
3 Marita Thorsvik Hartz (NOR) 0:36:55
4 Elisabeth Stubberud (NOR) 0:37:11
5 Guro Langødegård Hoel (NOR) 0:37:17
6 Line Valåmo (NOR) 0:39:04
7 Marthe Kristine Hafsahl Karset (NOR) 0:39:22
8 Emi Murakami (NOR) 0:39:32
9 Runa Nesje (NOR) 0:39:33
10 Karoline Olerud (NOR) 0:39:33
11 Julie Byhring (NOR) 0:39:34
12 Janne Bjørneboe (NOR) 0:39:54
13 Kine Gulliksen (NOR) 0:40:07
14 Line Sørensen-Ødegård (NOR) 0:40:10
15 Tonje Pettersen (NOR) 0:40:47
16 Caroline Landmark (NOR) 0:41:00
17 Kathrine Vinknes (NOR) 0:41:02
18 Johanna Røst Hagen (NOR) 0:41:20
19 Stine Adele Steen-Hansen (NOR) 0:41:41
20 Rita Mcstay (NOR) 0:41:52
21 Johanne Helene Iversen (NOR) 0:43:04
22 Leni Økland (NOR) 0:43:19
23 Helene Vinknes (NOR) 0:43:29
24 Marte Notkevich Imingen (NOR) 0:43:31
25 Ellen Sepp (SWE) 0:43:43
26 Siri Røskaft (NOR) 0:44:02
27 Thea Nelstrøm (NOR) 0:44:04
28 Kristine Wiger (NOR) 0:44:15
29 Guro Nedregård Matsen (NOR) 0:44:27
30 Julie Marie Stenrød (NOR) 0:44:34
31 Catherine Drechsler (NOR) 0:44:41
32 Lina Mellem Enoksen (NOR) 0:44:49
33 Linnea Bjerknes (NOR) 0:44:50
34 Anne Marie Johannessen (NOR) 0:44:58
35 Linn Myhrvold (NOR) 0:45:05
36 Ninni Helgo (NOR) 0:45:06
37 Jeanette Bergersen (NOR) 0:45:27
38 Ingeborg Olsen (NOR) 0:45:28
39 Linn Nærup Børke (NOR) 0:45:44
40 Kristine Halvorsen (NOR) 0:45:49
41 Ida Slorefoss (NOR) 0:45:58
42 Rita Kristoffersen (NOR) 0:45:59
43 Marthe Markman (NOR) 0:46:32
44 Kamilla Vedeler (NOR) 0:46:46
45 Marthe Bergan (NOR) 0:47:18
46 Elisabeth Taubøll (NOR) 0:47:18
47 Åshild Ludvigsen (NOR) 0:47:41
48 Anine Hegre (NOR) 0:47:42
49 Marte Grimstad (NOR) 0:47:43
50 Carine Blyverket (NOR) 0:47:47

Kvinner 40-44, topp 50

Rank Name Time
1 Kristin Waaktaar Opland (NOR) 0:34:32
2 Marie Kloster (NOR) 0:36:13
3 Silje Hansen (NOR) 0:36:56
4 Ingrid Ukkelberg (NOR) 0:37:05
5 Tone Lye (NOR) 0:37:35
6 Petra Jacoby (NOR) 0:37:37
7 Marit Bjørgen (NOR) 0:37:47
8 Ella Gjømle Berg (NOR) 0:38:46
9 Christina Ekeberg Amble (NOR) 0:39:48
10 Anne Fjørkenstad (NOR) 0:40:29
11 Anette Isabelle Jensen (NOR) 0:40:39
12 Marita Solberg Bjerke (NOR) 0:40:52
13 Torhild Rustenberg (NOR) 0:41:13
14 Silje Garberg Ree (NOR) 0:41:20
15 Emilie Aas (NOR) 0:41:27
16 Ellen Strøm Juliussen (NOR) 0:41:34
17 Berit Alvilde Thorud (NOR) 0:42:48
18 Saana Heinänen (FIN) 0:43:00
19 Henriette Aas (NOR) 0:43:06
20 Emma Vik (NOR) 0:43:24
21 Mette Ottesen Bergh (NOR) 0:43:37
22 Birgitte Nyblin-Austgulen (NOR) 0:43:39
23 Else Bay (NOR) 0:43:44
24 Marte Nikolaisen (NOR) 0:43:52
25 Annelise Opaas (NOR) 0:44:11
26 Henny Hall (NOR) 0:44:23
27 Helene Aarvold (NOR) 0:44:24
28 Jannicke Skarbøe (NOR) 0:44:30
29 Renate Bugge (NOR) 0:44:53
30 Lene Ingdal (NOR) 0:44:57
31 Jane Hartman (NOR) 0:45:17
32 Hanne Skjellum (NOR) 0:45:31
33 Heidi Tamminen Egge (NOR) 0:45:40
34 Nina Kristine Madsen-Geelmuyden (NOR) 0:45:53
35 Rikke Arnulf (NOR) 0:46:07
36 Anniken Beyer Fjeld (NOR) 0:46:14
37 Beate Vik Fjelldalselv (NOR) 0:46:46
38 Karine Ness Jørgensen (NOR) 0:46:55
39 Åse Klinkenberg (NOR) 0:47:04
40 Marit Breen (NOR) 0:47:24
41 Maria Therese Lauritzen (NOR) 0:47:25
42 Camilla Thomte (NOR) 0:47:44
43 Lene Johannessen (NOR) 0:47:50
44 Anne Nilsen (NOR) 0:47:53
45 Cathrine Stahlsberg (NOR) 0:47:53
46 Birgit Gjølberg (NOR) 0:48:01
47 Ida Klokk-Bryhn (NOR) 0:48:02
48 Marilena Stenset (NOR) 0:48:14
49 Karianne Fjeldheim (NOR) 0:48:27
50 Tiril Aalberg Jakobsen (NOR) 0:48:50

Kvinner 45-49, topp 50

Rank Name Time
1 Anita Iversen Lilleskare (NOR) 0:36:53
2 Jessica Gunnarsson (SWE) 0:37:41
3 Cecilie Clement (NOR) 0:37:47
4 Hege Njå Bjørkmann (NOR) 0:38:34
5 Marthe Haavind (NOR) 0:39:24
6 Kjersti Christina Moody (NOR) 0:39:47
7 Vibeke Wold (NOR) 0:40:27
8 Camilla Solberg Vethe (NOR) 0:40:39
9 Tone Fløttum (NOR) 0:40:43
10 Hanne Lie (NOR) 0:40:49
11 Jannicke Klepp Fundingsrud (NOR) 0:41:18
12 Elisabeth Dahlberg (NOR) 0:41:38
13 Grete Steene-Johannessen (NOR) 0:42:15
14 Ann-Louise Vålvannet (NOR) 0:42:36
15 Anett Warnstrøm (NOR) 0:42:46
16 Camilla Mørk Eek (NOR) 0:43:09
17 Jenny Toftner (NOR) 0:43:13
18 May Evy Nesheim (NOR) 0:43:45
19 Hege Mikalsen (NOR) 0:43:46
20 Gro Johnson (NOR) 0:44:12
21 Tone Gravvold (NOR) 0:44:16
22 Anne Slette (NOR) 0:44:38
23 Silje Granlund (NOR) 0:45:00
24 Hanne Vigander (NOR) 0:45:27
25 Siri S Johnsen (NOR) 0:45:31
26 Hanne Hellevik Carlsson (NOR) 0:45:33
27 Renate Henriksen (NOR) 0:45:49
28 Agnieszka Kosel (POL) 0:45:52
29 Marianne Haaland Bay (NOR) 0:46:05
30 Elisabeth Mannion (NOR) 0:46:29
31 Kathinka Augustine (NOR) 0:46:30
32 Grete Linda Klokk (NOR) 0:46:47
33 Monica Johansen Rovelstad (NOR) 0:46:57
34 Kathrine Jansen (NOR) 0:47:07
35 Ane Emaus (NOR) 0:47:14
36 Thuy Kathy Duong (NOR) 0:47:19
37 Marit Kaarbø Løvold (NOR) 0:47:25
38 Tina Høgevold (NOR) 0:47:27
39 Turid Blomsø (NOR) 0:47:39
40 Elisabeth Johansen (NOR) 0:47:43
41 Tone Bækken (NOR) 0:47:48
42 Laila Kristoffersen (NOR) 0:47:55
43 Kathrine Lie (NOR) 0:48:05
44 Helena Oladottir Haugbo (NOR) 0:48:09
45 Hanne Engen (NOR) 0:48:23
46 Mona Lindö (NOR) 0:48:28
47 Cecilie Eriksrud (NOR) 0:48:34
48 Mari Nyquist-Andersen (NOR) 0:48:36
49 Ruth Halsne (NOR) 0:48:41
50 Bente Boye (NOR) 0:48:58

Kvinner 50-54, topp 50

Rank Name Time
1 Monica Ragnvaldsen (NOR) 0:40:54
2 Hanna Blom Breivik (NOR) 0:42:21
3 Mette Eid Løvås (NOR) 0:42:40
4 Kersti Ekeland Bjurstrøm (NOR) 0:42:56
5 Kristina Maria Holm (SWE) 0:43:59
6 Janne Johansen (NOR) 0:44:21
7 Kristin Holt (NOR) 0:44:24
8 Erika Avagian (NOR) 0:44:43
9 Kirsti Grape (NOR) 0:45:04
10 Hanne Blomfeldt (NOR) 0:45:18
11 Trude Mordal (NOR) 0:45:48
12 Hilde Asperheim (NOR) 0:46:10
13 Jacqueline Ewing Kjemhus (NOR) 0:46:16
14 Thine Jernberg (NOR) 0:46:20
15 Trine Seeberg (NOR) 0:46:52
16 Elin Andersen (NOR) 0:47:35
17 Torunn Raanaas (NOR) 0:48:02
18 Ruby Semb (NOR) 0:48:03
19 Randi Hesjedal (NOR) 0:48:43
20 Kjersti Hatlenes (NOR) 0:49:38
21 Trine Neverlien (NOR) 0:49:40
22 Tone Brørby (NOR) 0:50:02
23 Vibeke Engerdalen (NOR) 0:50:05
24 May Veden (NOR) 0:50:07
25 Janicke Bråthe (NOR) 0:51:01
26 Merete Mæhlum Johansen (NOR) 0:51:05
27 Lise Wirstad Dynna (NOR) 0:51:14
28 Hilde Strand (NOR) 0:51:16
29 Anne Helen Evensen (NOR) 0:51:17
30 Marianne Johansen (NOR) 0:51:33
31 Anne Cathrine Egge (NOR) 0:51:52
32 Irene Karstensen (NOR) 0:51:54
33 Hege Marie Blegen (NOR) 0:52:06
34 Beate Bartsch (GER) 0:52:20
35 Line Tandberg (NOR) 0:52:23
36 Hege Kvitting (NOR) 0:52:33
37 Tonelise Andersen (NOR) 0:53:01
38 Morvarid Guldbrand (NOR) 0:53:31
39 Aslaug Murberg (NOR) 0:53:43
40 Marianne Bakko (NOR) 0:53:49
41 Jannicke Storetvedt (NOR) 0:54:00
42 Anne Marie Gjøg (NOR) 0:54:03
43 Kjersti Dahl (NOR) 0:54:07
44 Gunn Olsen (NOR) 0:54:09
45 Monica Husum (NOR) 0:54:09
46 Oddveig Skorem (NOR) 0:54:27
47 Janne Ø Skille (NOR) 0:55:10
48 Hilde Myhre Engvik (NOR) 0:55:33
49 Anne Ust Lindblad (NOR) 0:55:40
50 Annelin Skare (NOR) 0:56:01

Kvinner 55-59, topp 50

Rank Name Time
1 Kristin Overvaag (NOR) 0:40:15
2 Kari Madslien (NOR) 0:41:08
3 Sidsel Mohn (NOR) 0:42:16
4 Lillian Grongstad (NOR) 0:42:50
5 Annvor Sletvold (NOR) 0:43:34
6 Randi Nerdrum (NOR) 0:43:38
7 Bente Kvernstad Haugen (NOR) 0:44:33
8 Ingunn Eriksen (NOR) 0:45:16
9 Anne Myhr (NOR) 0:46:07
10 Sissel Pettersen (NOR) 0:46:20
11 Merete Bolin (NOR) 0:46:33
12 Elisabeth De Lange (NOR) 0:46:36
13 Bente Westend (NOR) 0:46:57
14 Anne-Sofie Fjeldstad (NOR) 0:47:12
15 Karin Helena Sjøberg (NOR) 0:47:32
16 Anne Leseth (NOR) 0:47:45
17 Bente Holby Ruzicka (NOR) 0:48:06
18 Nina Rongved (NOR) 0:48:09
19 Elin W Andersen (NOR) 0:48:28
20 Jannecke Lauritzen (NOR) 0:49:01
21 Elin Birketvedt (NOR) 0:49:32
22 Anne Gro Tandberg (NOR) 0:51:34
23 Tove Beate Jelstad (NOR) 0:52:49
24 Hanne Dølplads (NOR) 0:53:20
25 Wenche Støa (NOR) 0:53:33
26 Anette Bjerve (NOR) 0:54:02
27 Aase Evenstad (NOR) 0:54:22
28 Ann-Kristin Røkenes (NOR) 0:54:36
29 Mona Johannessen (NOR) 0:54:37
30 Hanne M. Cappelen (NOR) 0:55:00
31 Elisabeth Reed Eng (NOR) 0:55:03
32 Anne E Nilsen (NOR) 0:55:51
33 Cecilie Heuch (NOR) 0:56:01
34 Synnøve Nødset Nakken (NOR) 0:56:34
35 Marit Sønsthagen (NOR) 0:56:38
36 Inger Marie Skjolden (NOR) 0:57:02
37 Ragnhild Orvik (NOR) 0:57:18
38 Sidsel Solberg (NOR) 0:58:24
39 Janne Grindheim (NOR) 0:58:32
40 Heirunn E Engmark (NOR) 0:58:34
41 Berit Storvoll (NOR) 0:58:44
42 Aase Hundere (NOR) 0:59:07
43 Bente Hilmarsen Hemker (NOR) 0:59:24
44 Anita Westby (NOR) 1:00:15
45 Ann Kristin Grinden (NOR) 1:00:32
46 Vibeke Feldberg (NOR) 1:01:31
47 Catherine Holter (NOR) 1:02:31
48 Elisabeth Hjeldnes (NOR) 1:02:32
49 Nina Karlsrud (NOR) 1:03:19
50 Else Karine Pjåka Carlsen (NOR) 1:03:56

Kvinner 60-64

Rank Name Time
1 Synøve Brox (NOR) 0:39:58
2 Torunn Holtan (NOR) 0:44:08
3 Gro Reinhardt Aas (NOR) 0:45:36
4 Gro Strande (NOR) 0:45:58
5 Tove Vidje (NOR) 0:46:14
6 Kjersti Myhre (NOR) 0:47:30
7 Ingunn Monsen (NOR) 0:47:35
8 Monica Nærup Børke (NOR) 0:48:22
9 Ann Elisabeth Gunnulfsen (NOR) 0:48:39
10 Torild Wickstrøm (NOR) 0:49:11
11 Kari Langerud (NOR) 0:49:54
12 Heidi Rustad (NOR) 0:50:44
13 Hege Leikanger (NOR) 0:51:09
14 May-Britt Skare (NOR) 0:51:41
15 Heidi Sverdrup Augdal (NOR) 0:52:22
16 Mona Irene Larsen (NOR) 0:52:53
17 Gry Knudsen (NOR) 0:53:33
18 Anne Lise M. Evensen (NOR) 0:53:50
19 Trine Western (NOR) 0:56:09
20 Wenche Hoel (NOR) 0:56:23
21 Giske Edvardsen (NOR) 0:56:53
22 Heidi Elisabeth Kittelsen (NOR) 0:57:04
23 Ingunn Lunder Miland (NOR) 0:57:33
24 Solfrid Erlingsen (NOR) 0:57:46
25 Sølvi Albrigtsen (NOR) 0:58:13
26 May Janne Botha Pedersen (NOR) 0:58:33
27 Mette Sønsteby (NOR) 0:59:28
28 Hilde Roa Hatlestad (NOR) 0:59:39
29 Solbjørg Sørensen (NOR) 0:59:41
30 Agnethe Reymert (NOR) 0:59:56
31 Elisabeth Buer Rødø (NOR) 1:01:03
32 Marion Andersen (NOR) 1:07:04
33 Kristin Engmark (NOR) 1:07:52
34 Hanne Marie Clausen Stoltz (NOR) 1:09:17
35 Ellen Kari Johansen (NOR) 1:12:47
36 Gjertrud Thue (NOR) 1:13:55
37 Torunn Brandt (NOR) 1:15:04
38 Aase Digre (NOR) 1:20:03

Kvinner 65-69

Rank Name Time
1 Kristin Isachsen (NOR) 0:47:42
2 Anne Søbstad Rye (NOR) 0:49:48
3 Christina Hillkirk (NOR) 0:50:50
4 Turid Johnsrud Guttormsen (NOR) 0:56:29
5 Bente Skjelstad Svendsen (NOR) 0:57:26
6 Ellen Bø Kippersund (NOR) 0:57:33
7 Berte Søbstad (NOR) 0:59:54
8 Siri Friedemann (NOR) 1:00:22
9 Erna Larsen (NOR) 1:01:06
10 Wenche Lien (NOR) 1:03:37
11 Nina Hedlund (NOR) 1:05:29
12 Sonja Fiskum (NOR) 1:05:42
13 Ester Liborg (NOR) 1:08:58
14 Kirsten Amundsen Sauve (NOR) 1:14:15
15 Åse Wolland (NOR) 1:19:58

Kvinner 70-74

Rank Name Time
1 Kirsti M Johnsen (NOR) 0:46:17
2 Kristin Ringdalen (NOR) 0:50:04
3 Ingunn Ytrehus (NOR) 0:56:14
4 Else Husa (NOR) 1:06:45
5 Unni Osbak (NOR) 1:07:02
6 Astrid Burden (NOR) 1:35:48
7 Jorunn Larsen (NOR) 1:38:43
8 Wenche Trønnes (NOR) 1:39:46
9 Astrid Bakkenne (NOR) 1:44:16

Kvinner 75-79

Rank Name Time
1 Inger K. Brøndbo (NOR) 1:01:05

Om Hytteplanmila

Dato

21. oktober

Sted

Svendsrudmoen, Røyse – Viken

Distanse

10 km
Start kl 13.30

På TV

Løpet sendes på Direktesport.no (krever abonnement).

Sport på TV

Startlister alle løpere

Startlister elitefeltene

Resultater (live)

Menn topp 100 totalt

Rank Name Time
1 Narve Gilje Nordås (NOR) 0:27:58
2 Awet Nftalem Kibrab (NOR) 0:28:08
3 Suldan Hassan (SWE) 0:28:26
4 Senay Fissehatsion (NOR) 0:28:30
5 Even Brøndbo Dahl (NOR) 0:28:38
6 Per Svela (NOR) 0:28:38
7 Magnus Tuv Myhre (NOR) 0:28:44
8 Ibrahim Buras (NOR) 0:28:54
9 Fredrik Sandvik (NOR) 0:28:56
10 Axel Vang Christensen (DEN) 0:29:18
11 Magnus Øyen (NOR) 0:29:36
12 Trym Tønnesen (NOR) 0:29:53
13 Esten Hansen-Møllerud Hauen (NOR) 0:29:59
14 Tommy Bangjord Hove (NOR) 0:30:01
15 Simen Østensen (NOR) 0:30:11
16 Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 0:30:13
17 Merih Solomon (NOR) 0:30:15
18 Daniel Studley (GBR) 0:30:15
19 Henrik Marius Laukli (NOR) 0:30:16
20 Mathias Moen (NOR) 0:30:16
21 Tord Franke Ulset (NOR) 0:30:20
22 Didrik Røssum Jensen (NOR) 0:30:22
23 Sindre Solbakken Omvik (NOR) 0:30:22
24 Tore Akerlie (NOR) 0:30:26
25 Trygve Feidje Mjelde (NOR) 0:30:27
26 Mika Kotiranta (FIN) 0:30:29
27 Abdullahi Hassan (NOR) 0:30:31
28 Tobias Alstad (NOR) 0:30:32
29 Johannes Teigland (NOR) 0:30:33
30 Mattis Holt (NOR) 0:30:34
31 Mads Orø Olsen (NOR) 0:30:35
32 Trond Einar Moen Pedersli (NOR) 0:30:36
33 Oskar Andreassen (NOR) 0:30:38
34 Henrik Husdal (NOR) 0:30:40
35 Andreas Penne Nygård (NOR) 0:30:48
36 Andreas Sjurseth (NOR) 0:30:51
37 Sondre Arne Hoff (NOR) 0:30:55
38 Albin Gezelius (SWE) 0:30:56
39 Magnus Sirnes Hjellum (NOR) 0:30:59
40 Joakim Mohn (NOR) 0:31:00
41 Marius Liljeberg Wang (NOR) 0:31:01
42 Ånung Viken (NOR) 0:31:01
43 Simon Steinshamn (NOR) 0:31:02
44 Magnus Winther Warvik (NOR) 0:31:02
45 Steven Bayton (GBR) 0:31:02
46 Hans Christer Holund (NOR) 0:31:04
47 Rune Solli (NOR) 0:31:05
48 Mikkel Thomassen (NOR) 0:31:09
49 Ole Tafjord Suhrke (NOR) 0:31:10
50 Jonathan Makwarth (DEN) 0:31:10
51 Alexander Kirkeberg (NOR) 0:31:12
52 Axel Gutterød Dabe (NOR) 0:31:16
53 Leo Johansson (SWE) 0:31:17
54 Ola Korbøl (NOR) 0:31:18
55 Jostein Rogstad (NOR) 0:31:18
56 Jonas Skjerven (NOR) 0:31:19
57 Endre Wigaard (NOR) 0:31:20
58 Simen Spets Storhov (NOR) 0:31:21
59 Ivar Stefansson (NOR) 0:31:22
60 Lars-Olav Måkestad Apold (NOR) 0:31:23
61 John Christian Deighan (NOR) 0:31:26
62 Ulrik Lolland (NOR) 0:31:27
63 Andreas Dahlø Wærnes (NOR) 0:31:28
64 Sigurd Lund Røer (NOR) 0:31:30
65 Asbjørn Slagtern Fjellvåg (NOR) 0:31:38
66 Andreas Fossan (NOR) 0:31:40
67 Simen Ellingsdalen (NOR) 0:31:41
68 Nikolai Harris (NOR) 0:31:42
69 Eivind Klokkehaug (NOR) 0:31:47
70 Andreas Ullern Tonning (NOR) 0:31:48
71 Henrik Vik Tolo (NOR) 0:31:50
72 Ville Johansson (SWE) 0:31:50
73 Erlend Gjerdevik Sørtveit (NOR) 0:31:51
74 Magnus Torp Antonsen (NOR) 0:31:52
75 Bjørn Sether Wastvedt (NOR) 0:31:53
76 Martin Ukkelberg Sløgedal (NOR) 0:31:54
77 Marius Vedvik (NOR) 0:31:55
78 Andreas Fantoft (NOR) 0:31:55
79 Elias Haugen Torjussen (NOR) 0:31:56
80 Bjørn Erik Langstein (NOR) 0:31:56
81 Vidar Junior Bjørnås (NOR) 0:31:59
82 Magnus Lystad (NOR) 0:32:01
83 Kim-Roger Trøite (NOR) 0:32:01
84 Gabriel Ingebretsen (NOR) 0:32:04
85 Axel Wold Møller (NOR) 0:32:04
86 Steinar Bøe (NOR) 0:32:04
87 Knut Olav Øygard (NOR) 0:32:05
88 Martin Brekke (NOR) 0:32:08
89 Øyvind Moen Fjeld (NOR) 0:32:10
90 Espen Lie (NOR) 0:32:11
91 Adrian Hoel (NOR) 0:32:12
92 Ruairi Long (IRL) 0:32:14
93 Ole Heldal Larsen (NOR) 0:32:19
94 Helge Langen (NOR) 0:32:19
95 Iver Matias Linge Glomnes (NOR) 0:32:24
96 Njaal Aase (SUI) 0:32:25
97 Jonathan Alsaker-Arentz (NOR) 0:32:26
98 Pål Onsrud (NOR) 0:32:26
99 Kristian Bjune Sveen (NOR) 0:32:27
100 Sebastian Børset (NOR) 0:32:28

Kvinner topp 100 totalt

Rank Name Time
1 Hanne Maridal (NOR) 0:32:46
2 Amalie Sæten (NOR) 0:32:53
3 Ina Halle Haugen (NOR) 0:32:55
4 Maria Sagnes Wågan (NOR) 0:33:12
5 Sanna Mustonen (SWE) 0:33:28
6 Ine Bakken (NOR) 0:33:37
7 Wilma Anna Bekkemoen Torbiörnsson (NOR) 0:33:54
8 Maren Austevik Bø (NOR) 0:33:56
9 Live Solheimsdal (NOR) 0:33:58
10 Mari Ruud (NOR) 0:34:16
11 Anna Marie Nordengen Sirevåg (NOR) 0:34:27
12 Kristin Waaktaar Opland (NOR) 0:34:32
13 Frida Reiersølmoen (NOR) 0:34:36
14 Runa Skrove Falch (NOR) 0:34:41
15 Anne Årrestad (NOR) 0:34:48
16 Silje Torsvik (NOR) 0:34:54
17 Sigrun Gjølberg (NOR) 0:35:01
18 Ingrid Helene Nyhus (NOR) 0:35:08
19 Adele Norheim Henriksen (NOR) 0:35:10
20 Synne Marie Engebretsen (NOR) 0:35:21
21 Anzu Lovise Kvam (NOR) 0:35:22
22 Madelène Wanvik Holum (NOR) 0:35:31
23 Sunniva Isabel Cook (NOR) 0:35:40
24 Marianne Harnes (NOR) 0:35:41
25 Cecilie Høgset (NOR) 0:35:48
26 Siri Schøne Ness (NOR) 0:35:50
27 Julie Aspesletten (NOR) 0:36:03
28 Oda Lundeby (NOR) 0:36:09
29 Marie Kloster (NOR) 0:36:13
30 Aurora Kanutte Brandt Sande (NOR) 0:36:16
31 Julie Marie Haabeth Brox (NOR) 0:36:18
32 Sofie Karlsen Amundsgård (NOR) 0:36:19
33 Tuva Alme (NOR) 0:36:22
34 Vibeke Jensen (NOR) 0:36:24
35 Venus Abraham Teffera (NOR) 0:36:32
36 Frida Konow (NOR) 0:36:51
37 Anita Iversen Lilleskare (NOR) 0:36:53
38 Marita Thorsvik Hartz (NOR) 0:36:55
39 Silje Hansen (NOR) 0:36:56
40 Ingrid Ukkelberg (NOR) 0:37:05
41 Marie Gjeruldsen (NOR) 0:37:09
42 Elisabeth Stubberud (NOR) 0:37:11
43 Guro Langødegård Hoel (NOR) 0:37:17
44 Maren Lie (NOR) 0:37:18
45 Tina Knutsmoen (NOR) 0:37:19
46 Ragnhild Haukåen (NOR) 0:37:23
47 Selma Alison Boesen Skisaker (NOR) 0:37:27
48 Hannah Bjelland (NOR) 0:37:28
49 Tone Lye (NOR) 0:37:35
50 Petra Jacoby (NOR) 0:37:37
51 Jessica Gunnarsson (SWE) 0:37:41
52 Marit Bjørgen (NOR) 0:37:47
53 Cecilie Clement (NOR) 0:37:47
54 Hannah Bentzen (NOR) 0:37:52
55 Hilde Losgård Landheim (NOR) 0:37:54
56 Ingrid Eriksen (NOR) 0:37:55
57 Pernille Ski Torp (NOR) 0:37:59
58 Vienna Skinnes (NOR) 0:38:06
59 Ingrid Raa Hauge (NOR) 0:38:07
60 Brita Storaas Hansen (NOR) 0:38:18
61 Linn Beate Onsrud (NOR) 0:38:30
62 Hege Njå Bjørkmann (NOR) 0:38:34
63 Anna Liv Leikanger Aasen (NOR) 0:38:35
64 Ingrid Emilsen Kristiansen (NOR) 0:38:35
65 Andrea Fjeldstrøm (NOR) 0:38:37
66 Dordi Forseth (NOR) 0:38:37
67 Sara Ekern (NOR) 0:38:38
68 Sofie Kjos Bergum (NOR) 0:38:38
69 Inger Russnes (NOR) 0:38:39
70 Zainab Al-Sultan (NOR) 0:38:43
71 Delphine Poirot (FRA) 0:38:45
72 Ella Gjømle Berg (NOR) 0:38:46
73 Andrea Opstad Andersen (NOR) 0:38:53
74 Nora Grønneberg (NOR) 0:38:55
75 June Kieu-Van Thi Bui (NOR) 0:38:56
76 Birgitte Økland (NOR) 0:38:58
77 Line Valåmo (NOR) 0:39:04
78 Maren Thomasgaard (NOR) 0:39:05
79 Ingrid Løken (NOR) 0:39:06
80 Linnéa Öberg (NOR) 0:39:08
81 Elisabeth Krauss-Svensrud (NOR) 0:39:09
82 Marthe Kristine Hafsahl Karset (NOR) 0:39:22
83 Viktoria Gundersen (NOR) 0:39:22
84 Marthe Haavind (NOR) 0:39:24
85 Oda Weberg (NOR) 0:39:25
86 Lovise Heimdal (NOR) 0:39:28
87 Hanne Tingelstad (NOR) 0:39:29
88 Anne-Line Evenstad Dahlen (NOR) 0:39:30
89 Karoline Kjærnes (NOR) 0:39:31
90 Emi Murakami (NOR) 0:39:32
91 Johanne Lægran (NOR) 0:39:32
92 Marte Gleditsch (NOR) 0:39:32
93 Runa Nesje (NOR) 0:39:33
94 Karoline Olerud (NOR) 0:39:33
95 Julie Byhring (NOR) 0:39:34
96 Ingeborg Rosager (NOR) 0:39:35
97 Katrine Støa (NOR) 0:39:37
98 Julie Lous (NOR) 0:39:38
99 Hanne Eggereide (NOR) 0:39:39
100 Hanna Sæverås Breivold (NOR) 0:39:40

Om løpet

Program
10.30: Utdeling av startnummer og annet
13.30: Start Hytteplanmila 2023
14.00: Servering av bananer fra Bama, nystekte Gomanboller og kaffe
14.00: Premier fra sponsorene
15:00 Premieutdeling «Topp 20»
15:20 Premieutdeling «Topp 3» i aldersklassene
16:00 Takk for i år – og velkommen tilbake i oktober 2024

Hytteplanmila er et 10 kilometer langt mosjonsløp. Løpet går på asfalterte landeveier i historiske omgivelser på Ringerike. Start og mål er ved idrettsanlegget til IL Holeværingen på Svendsrudmoen på Røyse i Hole kommune, 10 kilometer syd for Hønefoss og 40 kilometer nord for Sandvika. 300 funksjonærer gleder seg til å ønske 3500 deltakere velkommen til den 19. utgaven av Hytteplanmila, lørdag 21. oktober. Vi skal trakte kaffe, steke boller og lage noen flotte medaljer. Løypetraséen kostes og klargjøres for nye perser, nye rekorder og nye gode mosjonsopplevelser.

Bonuser kvinner/menn (Bonuses women/men)
Løyperekord (Race Record): NOK 25.000
Norsk rekord*: NOK 25.000
Europeisk rekord* (European Record*): NOK 50.000

Gjeldene rekorder:
Løyperekord KVINNER (Race Record WOMEN): Karoline Bjerkeli Grøvdal 30.32 (Mx-2020)
Løyperekord MENN (Race Record MEN): Jakob Ingebrigtsen 27.54 (2019)

Norsk rekord KVINNER (National Record WOMEN)*: Karoline Bjerkeli Grøvdal 30.32 (Mx-Hytteplanmila 2020)
Norsk rekord MENN (National Record MEN)*: Zerei Kbrom Mezngi 27.39 (2021)

Europarekord KVINNER* (European Record WOMEN*): Eilish McColgan (GBR) 30.19 (Mx-2022), Lonah Korlima Chemtai Salpeter (ISR) 30.05 (2019)
Europarekord MENN* (European Record MEN*): Julien Wanders (SUI) 27.13 (2020)

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Resultater Hytteplanmila 2022

Løypekart

Værvarsel

Tidligere vinnere Hytteplanmila

Menn

Kvinner

Flere resultater

Alle resultater