Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Birkebeinerløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Birkebeinerløpet som arrangeres lørdag 10. juni 2023.

Publisert 10. juni 2023 i Resultater

Birkebeinerløpet 2023

Dato

10. juni

Sted

Lillehammer – Innlandet

Distanse

Terrengløp
5 km – 12 km – 21 km – 42 km – 60 km

Startlister alle klasser og distanser

Liveresultater

Resultater andre distanser under Birkebeinerløpet:

UngdomsBirken – 5 km
Birken 5 km – 5 km
Halvbirken – 12 km
Birken fjellmaraton – 42 km
UltraBirken – 60 km

Alle resultater

Menn Elite

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 40 Weldu Negash Gebretsadik 12:00:02 0:27:59 0:49:46 1:07:39
2 22 Sjur Prestsæter Sportsklubben Vidar 12:00:02 0:28:31 0:50:56 1:09:49
3 75 Joar Thele Bull Aktiv 12:00:02 0:28:31 0:50:57 1:09:57
4 44 Christoffer Rüger NTG LILLEHAMMER 12:00:02 0:29:35 0:52:31 1:11:20
5 70 Morten Eide Pedersen Lillehammer Skiklub / Team Eksjöhus 12:00:02 0:29:41 0:53:03 1:12:26
6 29 Andreas Torsvik 12:00:02 0:30:15 0:53:38 1:12:43
7 54 Geir Endre Rogn Fjellblom IL 12:00:02 0:30:02 0:53:37 1:12:44
8 36 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 12:00:02 0:29:42 0:53:05 1:13:09
9 43 Emil Reite Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb/NTG L 12:00:02 0:30:18 0:53:39 1:13:23
10 23 Sigurd Lund Røer HOKA 12:00:02 0:30:50 0:54:36 1:13:35
11 78 Eirik Sverdrup Augdal 12:00:02 0:29:41 0:53:10 1:14:10
12 61 Martin Galleberg Salomon 12:00:02 0:31:02 0:54:37 1:14:30
13 26 Alexander Stavik Lillehammer IF 12:00:02 0:31:01 0:54:53 1:14:44
14 13 August Hovde Gjøvik Skiklubb NTG-L 12:00:02 0:30:18 0:54:17 1:15:09
15 38 Ola Dåsnes NTG LILLEHAMMER 12:00:02 0:30:51 0:54:57 1:15:58
16 53 Joakim Mohn Sportsklubben Vidar 12:00:02 0:31:44 0:56:00 1:16:19
17 28 Sindre Torbergsen Medkila Skilag 12:00:02 0:31:42 0:56:00 1:16:30
18 21 Mathias Høgenes Oppegaard OSI friidrett 12:00:02 0:31:02 0:56:11 1:16:48
19 74 Karstein Johaug Jr. Team Ragde Charge / BullAktiv 12:00:02 0:31:27 0:56:12 1:17:05
20 56 Marius Viken Vesterås Varde IL/Gjøvik Friidrettsklubb 12:00:02 0:31:52 0:56:57 1:17:05
21 58 Eirik Bergene Aabrekk Sandefjord TIF 12:00:02 0:32:21 0:57:06 1:17:31
22 65 Magnus Vesterheim Team Kaffebryggeriet 12:00:02 0:31:58 0:57:19 1:17:40
23 7 Eirik Farstad Burfjord IL / Veidekke BIL 12:00:02 0:31:57 0:56:51 1:17:42
24 10 Sondre Grønvold Lyn Ski 12:00:02 0:31:43 0:57:08 1:17:44
25 17 Magnus Løndal GBK Lillehammer 12:00:02 0:32:55 0:57:53 1:17:52
26 51 Heikki Korpela Slavia Pojistovna Sport Team 12:00:02 0:32:27 0:57:29 1:18:16
27 19 Andreas Nygaard Burfjord IL 12:00:02 0:32:42 0:57:26 1:18:22
28 76 Mattis Sjøli Halmsås & Omegn Skilag 12:00:02 0:31:58 0:57:27 1:18:32
29 3 Torjus Børsheim Ulvik il 12:00:02 0:31:58 0:57:05 1:19:00
30 81 Erlend Berger Sk Vidar 12:00:02 0:33:09 0:58:28 1:19:04
31 68 Ulrik Auestad Tollefsen Team AF Håndverk/ Åsen IL 12:00:02 0:32:16 0:57:49 1:19:07
32 71 Øyvind Bøthun NTG LILLEHAMMER 12:00:02 0:32:42 0:57:26 1:19:17
33 39 Eirik Fosnæs Team Cereal Killers 12:00:02 0:33:03 0:58:31 1:19:19
34 52 Lasse Leth-Olsen Team BAPS 12:00:02 0:32:43 0:58:25 1:19:40
35 27 Per Ingvar Tollehaug Eiker Skiklubb / IF Eiker Kvikk 12:00:02 0:32:51 0:58:45 1:19:54
36 41 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 12:00:02 0:32:51 0:58:45 1:20:00
37 46 Viktor Synnestvedt Åsen IL 12:00:02 0:33:03 0:58:35 1:20:07
38 73 Kjetil Andre Bjerkrheim Bromma IL 12:00:02 0:32:26 0:58:14 1:20:16
39 5 Svein Halvor Dahl IL Skarphedin 12:00:02 0:31:51 0:57:07 1:20:20
40 32 Lars Øvrebø Jølster IL 12:00:02 0:32:36 0:57:29 1:20:36
41 30 Ørjan Walseth Team Oslo Sportslager 12:00:02 0:34:08 0:59:40 1:20:39
42 35 John Henry Strupstad Avdanka Runners FC 12:00:02 0:34:07 0:59:32 1:20:50
43 24 Olaf Sissener Trondheim og Omegn Sportsklubb 12:00:02 0:33:42 0:59:37 1:21:03
44 60 Alexander Owren 12:00:02 0:34:08 0:59:40 1:21:21
45 62 Kasper Lie IL FRAM 12:00:02 0:32:47 0:58:49 1:21:25
46 45 Geir Storetvedt Skaten IL Gular 12:00:02 0:33:44 0:59:46 1:21:26
47 80 Andreas Martinussen NORDR 12:00:02 0:33:53 0:59:47 1:21:26
48 4 Kjetil Stuge Bånerud Team Maxim 12:00:02 0:33:41 0:59:59 1:21:27
49 50 Ole Sollien Hulbak Fiskebeinern SK 12:00:02 0:33:40 0:59:51 1:21:29
50 72 Lars Peter Raknes 12:00:02 0:34:06 1:00:23 1:21:46
51 42 Vetle Juliussen Lyn Ski/Varteig IL 12:00:02 0:33:35 0:59:42 1:22:08
52 8 Ådne Greivstad 12:00:02 0:34:03 1:00:38 1:22:35
53 6 Stian Darell Stadsbygd il 12:00:02 0:35:18 1:01:23 1:22:35
54 66 Christian Hartz Melling Konnerud IL 12:00:02 0:31:26 0:57:23 1:22:36
55 20 Vetle Øye Opheim Norges Banks Idrettslag 12:00:02 0:34:43 1:00:35 1:22:48
56 67 Sverre Hoggen Ørsta IL / Tartanmandag 12:00:02 0:34:07 1:00:53 1:22:56
57 57 Håvard Ødegård Kongsberg golfklubb 12:00:02 0:34:36 1:01:37 1:24:04
58 55 Stian Snekkerhaugen Moelven IL 12:00:02 0:35:39 1:02:10 1:24:07
59 48 Sebastian Endrestad Bækkelagets SK 12:00:02 0:35:19 1:02:05 1:24:13
60 69 Stian Simenstad 12:00:02 0:35:16 1:03:10 1:24:59
61 63 Daniel Hermundstad Adamstuen løpeklubb 12:00:02 0:35:39 1:03:02 1:26:06
62 34 Christer Kårfald-Elvland Lillehammer skiklubb 12:00:02 0:35:48 1:03:51 1:26:53
63 37 Nicolai Brekke Team Cereal Killers 12:00:02 0:36:31 1:04:43 1:27:47
64 79 Fredrik Forbord Helland Team Venustheflatcoat 12:00:02 0:37:12 1:04:54 1:29:12
65 64 Noah Nylund Medkila Skilag/NTG Lillehammer 12:00:02 0:38:20 1:06:02 1:29:31
66 77 Marius Dietrichson Wilhelmsen IL 12:00:02 0:37:49 1:06:19 1:29:34
67 1 Espen Almlid Hamar skiklubb / Nye Veier 12:00:02 0:37:50 1:08:17 1:33:52
68 49 Erlend Heimark Team Maxim 12:00:02 0:38:28 1:11:52 1:39:07
69 59 Jens Yttri Hamre NORTURA 12:00:02 0:42:29 1:16:34 1:45:36

Kvinner Elite

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 309 Hanne Mjøen Maridal Strindheim IL 12:05:02 0:32:01 0:57:17 1:17:39
2 337 Marthe Kristoffersen 12:05:02 0:33:07 0:59:45 1:22:33
3 335 Maren Wangensteen høre ryfoss il 12:05:02 0:33:39 1:00:42 1:23:28
4 334 Asta Ellingvåg Sportsklubben Vidar 12:05:02 0:34:54 1:01:42 1:23:38
5 305 Vibeke Jensen Strindheim IL 12:05:02 0:34:56 1:02:02 1:24:34
6 319 Guri Lillehaug Norconsult BIL 12:05:02 0:35:43 1:03:44 1:26:48
7 332 Birgitte Økland TWR Lundmarks 12:05:02 0:37:29 1:06:17 1:30:26
8 320 Anne Murvold Sk Vidar 12:05:02 0:37:51 1:06:59 1:31:24
9 324 Sofie Cappelen Team Maxim 12:05:02 0:39:04 1:08:04 1:31:55
10 338 Ane Sandaker Kvittingen Geilo IL 12:05:02 0:37:35 1:07:32 1:32:35
11 327 Anna Jensen Kjelsås IL 12:05:02 0:38:37 1:08:32 1:33:36
12 331 Mathea Tofte Lillehammer Skiklub 12:05:02 0:38:29 1:08:30 1:34:42
13 333 Silvia Rasmusson 12:05:02 0:38:43 1:09:48 1:35:33
14 325 Hanne Eggereide TWR Lundmarks 12:05:02 0:40:49 1:11:22 1:36:09
15 328 Iren Nordal Midsund IL 12:05:02 0:40:49 1:11:46 1:37:40
16 330 Hilde Eide Øystre Slidre il 12:05:02 0:39:28 1:11:14 1:37:52
17 301 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag 12:05:02 0:41:20 1:12:37 1:38:38
18 316 Mari Arnøygard Wedum 12:05:02 0:41:21 1:13:49 1:39:14
19 329 Pernille Gullikstad Søre Ål IL 12:05:02 0:39:37 1:11:52 1:39:19
20 302 Sigrid Bye Team Bull Aktiv 12:05:02 0:41:50 1:13:47 1:39:43
21 318 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Norsk Tipping BIL 12:05:02 0:41:13 1:12:50 1:40:37
22 322 Elise Antonsen Hvam IL 12:05:02 0:41:44 1:13:50 1:40:46
23 304 Kristin Hjelstuen Lyn Ski 12:05:02 0:41:17 1:13:33 1:40:58
24 323 Amanda Borge Byrkjeland Fiskebeinern SK 12:05:02 0:41:55 1:14:27 1:41:01
25 336 Elena Hermundstad 12:05:02 0:42:36 1:15:43 1:42:32
26 313 Merle Richter Team Maxim 12:05:02 0:40:00 1:15:08 1:42:41
27 321 Tina Rusten Bækkelaget SK 12:05:02 0:42:06 1:16:13 1:44:14
28 307 Marta Kruke BDO AS 12:05:02 0:42:43 1:17:16 1:47:06
29 326 Pauline Forren Ytre Snillfjord IL 12:05:02 0:45:23 1:22:32 1:54:40
30 314 Turid Salbu Voss IL 12:05:02 0:47:53 1:25:16 1:56:48
31 317 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag 12:05:02 0:42:02 1:25:22 2:02:32

M16-17

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1231 Sondre Signeboen Tistedalen Fl 12:10:06 0:35:15 1:02:43 1:25:29
2 5136 Mathias Nakling Eidsvold Værks Skiklub 12:30:10 0:35:22 1:03:55 1:27:21
3 1001 Tor Even Askautrud Nesodden IF – NTG Geilo 12:10:06 0:35:58 1:05:23 1:30:10
4 1194 Markus Hertaas Nittedal Wolves 12:10:08 0:37:20 1:06:22 1:30:49
5 4135 Frederik Redigh Stickler Lyn ski/BUL 12:25:09 0:39:00 1:07:59 1:31:33
6 3158 Magnus Stormo Isaksen Strindheim Friidrett 12:20:05 0:38:38 1:08:34 1:34:43
7 3130 Anders Ludahl Lagethon Øyer-Tretten IF 12:20:05 0:38:19 1:11:14 1:38:09
8 1211 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 12:10:09 0:33:36 1:02:30 1:38:42
9 11275 Kassander Verhoeve 13:00:09 0:40:32 1:13:02 1:40:13
10 6282 Hermann Idsøe 12:35:12 0:41:34 1:13:30 1:40:48
11 3186 Anders Dokke Raufoss Il langrenn 12:20:07 0:40:52 1:13:53 1:42:49
12 6270 Sigmund Ølstad Fet skiklubb 12:35:15 0:44:31 1:17:18 1:43:38
13 4053 Jacek Kotkowski Torvikbukt IL 12:25:14 0:42:07 1:15:23 1:43:56
14 7298 Simen Kindlistuen Tretten skiskytterlag 12:40:04 0:42:11 1:15:38 1:44:26
15 3085 Magnus Smedsrud Nordre Eidsvoll IL 12:20:05 0:42:43 1:18:15 1:47:09
16 9239 Marius Årdal Eidsvold Værks Skiklub 12:50:08 0:45:28 1:22:56 1:52:00

M18-19

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1192 Syver Rusten Dalen Lillehammer IF 12:10:06 0:34:53 1:02:26 1:24:59
2 1256 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 12:10:06 0:35:14 1:03:45 1:27:02
3 1187 Kevin Rommetvedt Raumar orientering 12:10:06 0:36:30 1:05:15 1:28:20
4 1198 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 12:10:09 0:33:36 1:02:40 1:29:31
5 1181 Kristian Øye Aasum Granli IL 12:10:08 0:35:50 1:05:13 1:30:01
6 1202 Oscar Smogeli Opsann 12:10:09 0:35:19 1:04:23 1:30:37
7 1074 Magnus Olav Koller-Sato Røa IL 12:10:14 0:38:04 1:08:38 1:32:57
8 1241 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski 12:10:08 0:38:40 1:07:47 1:34:51
9 3054 Lukas Kalland Magnor UL 12:20:05 0:41:07 1:13:36 1:42:22
10 8178 Andreas Røkeberg Stranden MIF Ski 12:45:06 0:44:11 1:16:28 1:43:01
11 1154 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 12:10:12 0:41:19 1:14:44 1:48:52
12 10099 William Johannessen 12:55:26 0:49:38 1:27:48 1:58:18
13 6009 Sindre Bakken Monsøy 12:35:17 0:49:52 1:28:00 2:01:12
14 12254 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 13:05:19 0:57:07 1:41:19 2:18:07
15 3138 Marcus L. Andreassen Hålandsdalen il 12:20:07 0:54:37 1:41:33 2:21:34
16 5226 Andreas Skjennum Nevo Tak og Eiendom 12:30:17 1:17:31 1:59:50 2:35:19
17 10210 Oskar Stalheim-Nordli 12:55:12 1:05:18 1:58:07 2:43:38

M20-24

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1192 Syver Rusten Dalen Lillehammer IF 12:10:06 0:34:53 1:02:26 1:24:59
2 1256 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 12:10:06 0:35:14 1:03:45 1:27:02
3 1187 Kevin Rommetvedt Raumar orientering 12:10:06 0:36:30 1:05:15 1:28:20
4 1198 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 12:10:09 0:33:36 1:02:40 1:29:31
5 1181 Kristian Øye Aasum Granli IL 12:10:08 0:35:50 1:05:13 1:30:01
6 1202 Oscar Smogeli Opsann 12:10:09 0:35:19 1:04:23 1:30:37
7 1074 Magnus Olav Koller-Sato Røa IL 12:10:14 0:38:04 1:08:38 1:32:57
8 1241 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski 12:10:08 0:38:40 1:07:47 1:34:51
9 3054 Lukas Kalland Magnor UL 12:20:05 0:41:07 1:13:36 1:42:22
10 8178 Andreas Røkeberg Stranden MIF Ski 12:45:06 0:44:11 1:16:28 1:43:01
11 1154 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 12:10:12 0:41:19 1:14:44 1:48:52
12 10099 William Johannessen 12:55:26 0:49:38 1:27:48 1:58:18
13 6009 Sindre Bakken Monsøy 12:35:17 0:49:52 1:28:00 2:01:12
14 12254 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 13:05:19 0:57:07 1:41:19 2:18:07
15 3138 Marcus L. Andreassen Hålandsdalen il 12:20:07 0:54:37 1:41:33 2:21:34
16 5226 Andreas Skjennum Nevo Tak og Eiendom 12:30:17 1:17:31 1:59:50 2:35:19
17 10210 Oskar Stalheim-Nordli 12:55:12 1:05:18 1:58:07 2:43:38

M25-29

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1182 Martin Bjørndalen Mathisen Øverby Racing Team 12:10:11 0:31:55 0:56:42 1:17:18
2 1104 Anders Felde Olaussen Halden SK 12:10:06 0:32:47 0:57:47 1:18:39
3 1017 Håkon Fruseth Christiansen Nydalens SK 12:10:08 0:32:46 0:58:09 1:18:47
4 1119 Emil Tofte Røhne 12:10:08 0:32:45 0:58:09 1:19:37
5 1206 Fridtjof Wedum Gausdal Fik 12:10:05 0:33:10 0:59:09 1:21:03
6 1155 Håvard Finnland Trøite Selbustrand IL / Veidekke BIL 12:10:06 0:33:20 0:59:38 1:21:10
7 1259 Torger Haukåen Sør- vekkom lauparlag 12:10:06 0:33:10 0:59:05 1:21:16
8 1148 Anders Tingstad Røros mjølk og vakumpomparlag 12:10:06 0:31:58 0:58:31 1:21:58
9 1136 Øystein Røhnebæk Stikbakke 12:10:09 0:34:44 1:01:11 1:23:02
10 1122 Vemund Sande Team Blå Xtra Personell / Nordbyen Snakes 12:10:08 0:34:55 1:01:15 1:23:08
11 1052 Tom Erik Herskedal Hustadvika løpeklubb 12:10:06 0:33:32 1:00:37 1:23:19
12 1201 Mats Næss 12:10:06 0:34:54 1:01:33 1:23:41
13 1006 David Bleich Sportsklubben Vidar 12:10:05 0:33:33 0:59:56 1:24:16
14 1038 Erlend Godager Nordbyen Snakes 12:10:06 0:35:11 1:02:10 1:24:46
15 1239 Andrè Bjugstad Brøttum IL 12:10:14 0:35:54 1:03:09 1:25:07
16 1112 Erlend Ousdal Speededge United 12:10:12 0:35:43 1:02:50 1:25:25
17 1051 Halvor Herlyng Grue IL 12:10:11 0:36:42 1:04:08 1:26:10
18 2091 Erlend Løvstakken Sk Vidar 12:15:05 0:35:40 1:03:18 1:26:10
19 1258 Oskar Svendsen Gutteklubben 12:10:11 0:34:46 1:01:47 1:26:26
20 3192 Neil Merkiled 12:20:09 0:36:37 1:04:21 1:26:58
21 1200 Martin Solbakken Løvaas Asplan Viak BIL 12:10:08 0:34:18 1:02:10 1:27:00
22 1046 Iver Andreas Svarstad Hanslien Lillehammer 12:10:06 0:35:35 1:04:02 1:27:06
23 1262 Kristian Jakobsen 12:10:08 0:36:53 1:04:53 1:27:54
24 7263 Olaf Bentzen Rindal IL 12:35:13 0:38:21 1:05:30 1:28:08
25 3134 Erik Sølberg HELP 12:20:09 0:36:51 1:04:45 1:28:31
26 1195 Thomas Johansen 12:10:09 0:36:40 1:05:21 1:28:53
27 2026 Odin Celius VBIL 12:15:03 0:38:02 1:06:15 1:28:54
28 2151 Andreas Undheim Øgreid Sweco BIL 12:15:04 0:36:29 1:04:53 1:28:58
29 1255 Knut Einar Jakobsen Gjøvik skiklubb 12:10:08 0:36:49 1:05:30 1:29:41
30 2047 Einar Ingmar Frøhaug IL Holeværingen/ Norconsult BIL 12:15:10 0:38:40 1:07:01 1:30:17
31 1224 Vegard Børsheim Sport 1 Sjusjøen 12:10:11 0:35:43 1:05:35 1:30:24
32 3150 Martin Sebastian Olsen 12:20:05 0:38:19 1:07:29 1:30:36
33 1203 Christoffer Rudi 12:10:11 0:37:09 1:06:09 1:30:59
34 3060 Kristian Selbekk Liaklev Bratsberg 12:20:07 0:39:44 1:08:00 1:31:02
35 3155 Lasse Aulin Club – føre 12:20:08 0:38:10 1:07:00 1:31:27
36 7198 Sture Nyborg Forsvaret 12:40:07 0:38:23 1:07:26 1:31:49
37 3040 Eskil Hognestad Vormens Forpaktere 12:20:10 0:38:37 1:07:56 1:32:16
38 1254 Magnus Falck-Pedersen 12:10:11 0:37:39 1:07:16 1:32:25
39 2096 Sindre Mobraaten Iladalen sportsklubb 12:15:09 0:39:03 1:08:01 1:32:49
40 4117 Johann Bleivik Wist TAM 12:25:11 0:39:34 1:09:03 1:33:21
41 4155 Mikkel Killi Andersen Team Maxim 12:25:09 0:40:25 1:10:16 1:34:16
42 3119 Svein Stavdahl 12:20:10 0:39:00 1:08:45 1:34:22
43 3010 Bosajo Berger-Eid Langhus IL 12:20:11 0:40:17 1:09:51 1:34:32
44 7037 Magnus Dypvik 12:40:16 0:39:03 1:09:05 1:34:35
45 3094 Vetle Sælen Imås IL 12:20:11 0:41:44 1:11:29 1:35:39
46 3144 Kristian Hjorth Nordbyen Snakes 12:20:10 0:40:42 1:10:50 1:36:03
47 2166 Olav Marius Bakken 12:15:05 0:38:34 1:09:30 1:36:44
48 5286 Magnus Pettersen 12:30:27 0:40:47 1:11:40 1:37:08
49 9284 Jakob Tvedt Jensen 12:50:10 0:41:33 1:11:30 1:37:11
50 5046 Oscar Evensen Eurosko 12:30:20 0:40:38 1:11:21 1:37:14
51 3167 Eirik Strand Henning il 12:20:10 0:41:11 1:11:53 1:37:31
52 1034 Kasper Furnesvik 12:10:12 0:41:04 1:11:08 1:37:32
53 9164 Johan Offigstad 12:50:11 0:41:15 1:12:50 1:37:32
54 4186 Per Jaksland Oslo kommune BIL 12:25:11 0:40:32 1:11:36 1:37:40
55 5201 Simen Øverbø OSI friidrett 12:30:16 0:40:19 1:11:23 1:37:44
56 6075 Axel Harstad 12:35:33 0:42:10 1:13:07 1:37:55
57 5113 Selmer Lande Vaaler IF/ BDO BIL 12:30:20 0:39:51 1:11:40 1:39:06
58 8077 Hallgeir Haugen 12:45:13 0:43:36 1:15:08 1:39:32
59 7064 Joakim Hedlund Epilepsiforbundet Romerike 12:40:14 0:42:10 1:13:06 1:39:47
60 2039 Simen Eriksen 12:15:07 0:41:26 1:14:19 1:39:52
61 6141 Henrik Myrvang Olsen Runar IL 12:35:08 0:42:02 1:14:05 1:40:05
62 7121 Asbjørn Olsen 12:40:04 0:41:18 1:13:11 1:40:23
63 8063 Erlend Fagerhaug 12:45:03 0:41:28 1:14:09 1:41:08
64 7187 Adrian Arlien 12:40:09 0:45:24 1:17:06 1:41:11
65 5267 Krister Brænd Flobergseter Lillehammer Frisbee 12:30:34 0:43:09 1:15:32 1:41:29
66 6216 Lars Amund Wiersholm 12:35:10 0:41:09 1:14:39 1:41:49
67 5284 Sindre Lien Oftebro 12:30:11 0:40:58 1:13:19 1:42:00
68 6037 Thijs de Bruin 12:35:33 0:44:34 1:16:55 1:42:07
69 4192 Knut Gunnar Skare Opedal 12:25:13 0:43:30 1:15:19 1:42:14
70 6232 Erling Kjevik 12:35:33 0:44:36 1:16:55 1:42:52
71 6085 Sjur Herheim 12:35:07 0:42:00 1:15:04 1:43:04
72 7215 Håvard Kristiansen 12:40:17 0:43:47 1:16:00 1:43:08
73 7261 Aleksander Gjengedal 12:40:07 0:41:52 1:14:29 1:43:31
74 6014 Lasse Bertelsen Team Øya 12:35:08 0:43:11 1:16:17 1:43:42
75 5164 Vebjørn Seljord Eggedal IL 12:30:10 0:42:21 1:15:31 1:43:44
76 4178 Bjørnar Kjenaas Mælum EY Bil 12:25:08 0:41:41 1:15:32 1:43:46
77 5016 Andreas Birkeland Tune IL 12:30:18 0:44:14 1:17:58 1:44:01
78 9032 Aslak Båsen Vrenne 12:50:14 0:44:33 1:16:45 1:44:07
79 7244 Henrik Tveit Deloitte BIL 12:40:14 0:44:39 1:17:53 1:44:26
80 8029 Nils Tinius Brenden Trøen Team Bullen 12:45:08 0:43:32 1:16:25 1:44:34
81 10261 Alexander Johnson Molde omegn idrettsforening 12:55:15 0:42:40 1:16:30 1:44:44
82 7247 Tomasz Mackiewicz 12:40:09 0:42:10 1:17:00 1:44:49
83 3161 Håkon Nelson Svarstad il 12:20:11 0:43:31 1:17:10 1:45:07
84 8148 Gjermund Norderhaug Team Gomp 12:45:24 0:44:25 1:17:54 1:45:23
85 6017 Vegard Bjerkeli 12:35:10 0:44:57 1:17:49 1:45:25
86 8005 Erik Jørstad Dahl Fåberg Herreds Idrettsforening 12:45:25 0:43:36 1:16:57 1:45:36
87 2103 Øystein Nordlund Veltevegen GI 12:15:12 0:41:45 1:14:44 1:45:54
88 5030 Peder Skogsrud 12:30:18 0:43:46 1:17:38 1:46:28
89 9183 Alen Saric Løpe fra problema 12:50:15 0:44:33 1:18:05 1:46:32
90 5177 Martin Syversen Gresvik 12:30:35 0:44:12 1:17:51 1:46:48
91 6034 Helge Dahl 12:35:13 0:44:05 1:17:33 1:47:04
92 8020 Lars Bihaug-Frøyland 12:45:27 0:44:29 1:18:31 1:47:13
93 3170 Ole-Martin Brevik SPIL 12:20:07 0:42:27 1:15:55 1:47:18
94 1043 Jon-Grunde Hammerbukt 12:10:08 0:41:28 1:16:22 1:47:37
95 8075 Magnus Winther Hansen 12:45:09 0:45:04 1:19:54 1:47:53
96 9043 Leif Arne Hardang 12:50:14 0:45:39 1:20:20 1:47:59
97 11242 Eilert Henriksen 13:00:11 0:43:34 1:18:39 1:48:03
98 9077 Fredrik Knutsen Hegdal 12:50:25 0:46:23 1:21:00 1:48:06
99 5282 Arvid Nelson Lardal o-lag 12:30:33 0:44:06 1:18:30 1:48:12
100 8220 Ørjan Valstrand 12:45:03 0:43:51 1:17:41 1:48:13
101 7243 Edvard Tollefsrud 12:40:12 0:45:31 1:19:30 1:48:17
102 8277 Hans Bulling Johansen NMBUI Langrenn 12:45:03 0:44:11 1:18:36 1:48:20
103 10190 Marius Råd 12:55:09 0:44:50 1:19:01 1:48:24
104 9075 Hans Christian Harvei Hans&Kristian løper rundt 12:50:19 0:47:09 1:21:02 1:48:46
105 8128 Andreas Lilleby Karlsen 12:45:09 0:47:13 1:22:21 1:49:14
106 7213 Sondre Hofstad 12:40:19 0:46:00 1:19:42 1:49:22
107 10189 Cato Rønold 12:55:09 0:44:02 1:19:38 1:49:33
108 10199 Emil Skrede Brettnes 12:55:17 0:47:41 1:22:15 1:49:35
109 7086 Sondre Johre 12:40:07 0:44:03 1:18:55 1:49:36
110 6190 Paal Sørensen APEX IT 12:35:14 0:46:08 1:20:23 1:49:38
111 1220 Christian Dehlie Lokøy 12:10:14 0:45:32 1:20:31 1:49:43
112 7060 Bjørnar Harstad Equinor BIL 12:40:10 0:44:59 1:20:31 1:50:10
113 8230 Thomas Wiik 12:45:18 0:46:13 1:21:10 1:50:26
114 7173 Eirik Aase 12:40:04 0:46:30 1:20:53 1:50:31
115 9012 Joachim Bekkevold 12:50:15 0:47:51 1:21:18 1:50:43
116 8142 Endre Nes 12:45:03 0:46:19 1:21:24 1:51:19
117 7117 Rune Tallhaug Norup 12:40:12 0:42:20 1:16:33 1:51:23
118 9072 Patrick Hammeren Ahus BIL 12:50:24 0:43:04 1:20:35 1:51:47
119 3172 Erik Ørbekk Nordbyen Snakes 12:20:10 0:45:56 1:21:03 1:51:50
120 11017 Fredrik Vrenne Larsen Minh Rørleggerservice AS 13:00:26 0:47:59 1:24:12 1:52:05
121 5245 Andreas Connor Olofsson Speededge United 12:10:12 0:45:12 1:21:17 1:52:13
122 13273 Sondre Øie Aastorp 13:10:27 0:47:28 1:22:36 1:52:13
123 7042 Michael Evensen Team Øya 12:35:08 0:46:20 1:22:14 1:52:26
124 8036 Mikkel Bye 12:45:19 0:49:41 1:23:31 1:52:26
125 8046 Sondre Drangevåg 12:45:19 0:47:19 1:22:50 1:52:48
126 8288 Steinar Soleim APEX IT 12:45:13 0:46:05 1:21:41 1:52:51
127 5193 Kristian Wråli 12:30:10 0:44:48 1:22:11 1:52:51
128 6110 Stian Jørgensen 12:35:08 0:46:09 1:22:19 1:53:05
129 7153 Gustav Staalhane Ulevannsbanden 12:40:15 0:46:00 1:21:15 1:53:07
130 9138 Joon Kristian Lund Team Far&Sønn 12:50:11 0:46:05 1:22:06 1:53:07
131 7280 Guttorm Ous Go Guiding 12:40:21 0:47:45 1:22:53 1:53:07
132 5055 tomas førsund 12:30:27 0:47:16 1:23:17 1:53:08
133 5139 Ruben Nesthun 12:30:35 0:45:11 1:21:03 1:53:27
134 9208 Martin Tømterud 12:50:09 0:44:43 1:21:22 1:53:29
135 9051 Mohammad Fares 12:50:16 0:49:58 1:25:17 1:54:03
136 8241 Sveinung Sørum Moen 12:45:07 0:46:54 1:22:55 1:54:05
137 8269 Simon Husby Sorknes 12:45:07 0:46:56 1:22:56 1:54:05
138 6252 Erlend Barstad 12:35:20 0:46:44 1:22:21 1:54:08
139 9060 Jens Funderud 12:50:16 0:48:00 1:24:08 1:54:22
140 10270 Daniel Berntsberg Lundahl 12:55:08 0:47:21 1:24:03 1:54:54
141 13073 Håkon Ludvik Grønvold 13:10:08 0:47:42 1:24:39 1:55:21
142 9286 Kristoffer Askeland 12:50:13 0:46:25 1:23:19 1:55:23
143 9285 Emil Johannessen Team ITVerket 12:50:08 0:45:10 1:22:18 1:55:49
144 6146 Mats Henriksen 12:35:26 0:48:54 1:24:47 1:56:32
145 11163 Ingebrigt Sæther 13:00:17 0:50:35 1:26:18 1:56:46
146 9126 Ole Lakselv Team Maxim 12:50:22 0:48:00 1:25:04 1:56:59
147 8295 stian Wexhall 12:45:11 0:48:41 1:25:46 1:57:13
148 10275 Sondre Stakvik Free Solo 12:55:15 0:51:38 1:29:24 1:57:23
149 10272 Mattias Nordahl Free Solo 12:55:15 0:51:38 1:29:24 1:57:28
150 8097 Andreas Johannesen SBK Skiold 12:45:16 0:45:12 1:22:53 1:57:39
151 7034 Vetle Daleng 12:40:26 0:51:37 1:26:10 1:57:49
152 7299 Alexander Jonassen Åndalsnes Idrettsforening 12:40:15 0:47:23 1:25:13 1:58:01
153 10291 Jørgen Noreng Ültimate Running Club of Fluberg 12:55:10 0:48:22 1:26:10 1:58:11
154 9299 Henrik Bredli 13:00:21 0:54:33 1:30:22 1:58:28
155 7080 Sivert Jakobsen 12:40:16 0:48:04 1:23:49 1:58:32
156 9261 Audun Eltvik Team ITVerket 12:50:25 0:51:13 1:28:48 1:58:54
157 6041 Espen Englund Stumlien 12:35:14 0:47:11 1:25:24 1:58:54
158 11027 Vegard Jul-Larsen 13:00:09 0:48:08 1:26:07 1:59:03
159 8051 Emil Enberget Lillehammer Skiklub 12:45:06 0:48:07 1:26:19 1:59:03
160 7040 Kristoffer Enberget Endresen 12:40:32 0:48:46 1:25:29 1:59:09
161 5096 Eivind Ihle 12:30:34 0:49:02 1:26:59 1:59:14
162 4114 Thomas Tørudstad 12:25:13 0:49:11 1:26:54 2:00:12
163 6004 Magnus Aure Overå 12:35:09 0:49:49 1:28:15 2:00:31
164 9035 Remi Rundsveen Eriksen 12:50:19 0:50:41 1:28:46 2:00:31
165 9271 Simen Moheim 12:50:14 0:47:46 1:26:44 2:01:20
166 5191 Per Sigurd Westgaard Eidsiva BIL 12:30:18 0:43:56 1:16:48 2:02:02
167 9031 Kristian August Djupesland Bøhler 12:50:30 0:51:59 1:30:49 2:02:27
168 6251 Henrik Wierli 12:35:15 0:48:42 1:26:28 2:02:28
169 10297 Kai Erik Schieren 12:55:10 0:49:09 1:27:37 2:02:46
170 10283 Vegard Engeli Lillehammer Studentidrett 12:55:24 0:50:02 1:29:40 2:02:56
171 10135 Kim André Lyssand 12:55:27 0:52:07 1:30:42 2:03:18
172 13203 Henrik Timar Nilsen 13:10:19 0:50:58 1:31:04 2:03:30
173 10122 Peter Lange Brettnes 12:55:15 0:50:28 1:29:41 2:03:56
174 11225 Mathias Pihl 13:00:19 0:51:26 1:30:17 2:05:45
175 10279 Simon Krister Emanuel Winbrant Meny AS 12:55:19 0:54:07 1:32:40 2:05:59
176 11075 Mats Kristoffer Johannessen Joggesko for tog 13:00:17 0:48:25 1:26:59 2:06:02
177 11205 Brede Fritjof Klausen Team ITVerket 13:00:12 0:52:55 1:32:54 2:07:04
178 13238 Sondre Blindheim 13:10:09 0:53:39 1:33:24 2:07:06
179 10060 Martin Jenki Stavem Fredriksen Ankenes løpeklubb 12:55:24 0:52:59 1:33:51 2:07:40
180 12177 Kristian Ådnanes Semya Kapital 13:05:11 0:51:35 1:32:50 2:08:02
181 3171 Eirik Stavheim Nordbyen Snakes 12:20:11 0:49:51 1:30:23 2:08:45
182 10051 Kristian Fjelldal Brettnes 12:55:12 0:52:17 1:33:00 2:09:53
183 10024 Espen Brynemo 12:55:20 0:50:22 1:32:23 2:10:49
184 13248 Christopher Olafsrud 13:10:09 0:53:40 1:33:25 2:11:01
185 8275 Maximiliano Horta Skatt Helsfyr BIL 12:45:21 0:49:55 1:27:03 2:12:08
186 9173 Aslak Wold 12:50:17 0:57:27 1:39:33 2:12:56
187 11251 Brede Sørland 13:00:08 0:54:58 1:37:49 2:13:13
188 12230 Even Svesengen 13:05:08 0:58:51 1:42:53 2:13:13
189 7069 Martin Vangen Nils Klan 12:40:32 0:50:05 1:32:36 2:13:58
190 7077 Marius Melby Wold Nils Klan 12:40:31 0:50:05 1:32:38 2:13:58
191 12025 Ole Kristian Døsvik 13:05:19 0:53:34 1:35:57 2:15:08
192 11192 Kenth Nesset Lalm IL 13:00:30 0:54:03 1:37:36 2:16:21
193 10070 Fredrik Gudbrandsen Fallingen Ültimate Running Club of Fluberg 12:55:10 0:55:30 1:39:23 2:16:40
194 9210 Kevin Tennekoon 12:50:17 0:52:48 1:36:37 2:18:38
195 7109 Magnus Mikalsen 12:40:26 0:54:56 1:37:21 2:19:02
196 12245 Magnus Høvik 13:05:14 0:58:24 1:41:45 2:19:06
197 10168 Kristoffer Norbeck 12:55:31 0:56:20 1:40:20 2:20:27
198 8191 Jørn-Erik Sogn 12:45:12 0:48:33 1:32:22 2:20:34
199 12053 Herman Haukenes Differ Strategy Consulting 13:05:19 0:54:28 1:39:36 2:21:31
200 12002 Håvar Alexandersen 13:05:11 0:54:53 1:38:58 2:22:36
201 8186 Eirik Skau 12:45:07 0:57:16 1:42:46 2:23:25
202 12054 Fredrick Forså Henriksen Pain and gain 13:05:19 1:00:40 1:44:33 2:25:10
203 8092 Marius Igesund 12:45:19 0:52:18 1:40:26 2:26:50
204 11279 Lars Jørgen Nilsen 13:00:29 1:01:33 1:47:35 2:27:41
205 12093 Johan Jørgen Mowinckel Team-Bullen 13:05:11 1:01:48 1:48:29 2:29:43
206 7006 Øystein Bakke Biri IL 12:40:16 1:00:17 1:48:48 2:31:28
207 11278 Preben Karlsen Brettnes 13:00:24 0:59:46 1:48:23 2:31:30
208 10071 Jesper Gundersen Vingrom IL 12:55:27 0:52:34 1:45:04 2:33:31
209 13207 Jesper Tørrissen 13:10:23 1:03:47 1:52:13 2:33:57
210 13272 Sivert Bakken 13:10:09 0:58:03 1:47:16 2:34:25
211 11063 Agid Hewbl 13:00:14 1:00:56 1:50:07 2:34:54
212 12250 Mads Bildøy FIRE-stiftelsen ett skritt videre 13:05:32 1:03:51 1:52:57 2:35:32
213 13263 David Ansethmoen Eriksen 13:10:11 1:02:40 1:52:23 2:38:33
214 13066 Bjørn Inge Gjersdal 13:10:09 1:02:38 1:55:44 2:41:47
215 9292 Jonas Rogne Meny AS 12:50:14 1:04:50 1:55:29 2:44:00
216 12176 Isak Ådnanes 13:05:17 1:11:37 2:13:15 3:13:35
217 1002 Håvard Moholt Berge Athene Accounting 12:10:06 0:32:35 1:00:53
218 5236 Marius Brateng Gjøvik 12:30:18 0:45:45 1:18:46
219 10120 Ola Landa 12:55:06 0:45:58 1:23:39
220 5256 Tomas Urianstad Lillehammer Skiklub 12:30:20 0:42:33
221 7030 Erling Dahl 12:40:26 0:56:05
6186 Vegard Sundli 12:35:07

M30-34

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1183 Mads Buhaug Forsvaret 12:10:05 0:32:32 0:56:53 1:16:48
2 1059 Kristian Horne Nittedal IL 12:10:03 0:32:07 0:57:47 1:19:12
3 1240 Sigurd Østlie OSI friidrett 12:10:06 0:34:31 0:59:48 1:21:09
4 1134 Sander Stenseth 12:10:05 0:32:50 0:58:34 1:21:49
5 1032 Jørn Frode Fossehagen RPI/Team BAPS 12:10:06 0:34:31 1:00:37 1:21:59
6 1168 Ola Grindland Skanska Aktiv 12:10:10 0:35:24 1:00:51 1:22:03
7 1018 Even Dalen 12:10:06 0:34:28 1:00:53 1:22:38
8 1161 Erlend Vindenes Brøttum Idrettslag 12:10:06 0:34:12 1:00:53 1:24:28
9 1146 Robert Sørum-Stavdal 12:10:10 0:36:10 1:03:22 1:25:32
10 1007 Per Olav Bodahl Team Mosetertoppen Skiline 12:10:11 0:36:13 1:03:10 1:25:39
11 1260 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 12:10:06 0:34:53 1:01:42 1:25:56
12 1199 Johan Leistad Hafslund BIL 12:10:10 0:37:34 1:04:29 1:25:59
13 2195 Ole Marius Hammershaug 12:15:05 0:35:34 1:03:11 1:26:36
14 3016 Hans Bårdløkken Heidal IL 12:20:09 0:35:48 1:03:48 1:26:59
15 1070 Haakon André Kinneberg Tyrving IL 12:10:05 0:35:43 1:03:43 1:27:19
16 3093 Even Sverdrup 12:20:04 0:36:23 1:04:28 1:27:29
17 2024 Steinar Bækkedal Bækkedal Løp og Morro 12:15:10 0:37:22 1:04:59 1:27:32
18 2196 Magnus Herud Orange Cyberdefense 12:15:08 0:37:30 1:05:36 1:27:56
19 1012 Magnus Brøste Søre Ål IL 12:10:09 0:36:37 1:04:29 1:27:58
20 3117 Sigurd Helle Opedal Norconsult BIL/Sportsklubben Vidar 12:20:04 0:36:56 1:04:40 1:28:07
21 6056 Daniel Ask Soon Triathlonklubb 12:35:14 0:38:17 1:05:59 1:28:10
22 1082 Joakim Ruud Lia Grenseveien Runners 12:10:12 0:37:07 1:05:43 1:28:53
23 2216 Helge Larsen Bjerke Historielauget 12:15:07 0:37:57 1:05:58 1:28:56
24 1163 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 12:10:25 0:36:00 1:04:54 1:29:53
25 2190 Aleksander Sliper Lillehammer Skiklub 12:15:05 0:37:30 1:05:54 1:29:59
26 2043 Aksel Fossbakken Lørenskog Pils og Venner 12:15:12 0:38:27 1:07:04 1:30:04
27 2221 Eivind Solberg Tannlege Solberg 12:15:07 0:38:12 1:07:18 1:30:20
28 1213 Martin Kavli Lysgaard Veidekke BIL / Bærum Vest Racing Team 12:10:11 0:38:10 1:06:54 1:30:29
29 1098 Aleksander Myklebust 12:10:11 0:38:18 1:07:09 1:30:38
30 3145 Lars Stokkebryn Jensen Ninjago 12:20:04 0:38:29 1:07:19 1:31:04
31 2212 Ola Bråten 12:15:08 0:37:33 1:06:33 1:31:08
32 1180 Simen Westre 12:10:06 0:36:56 1:06:15 1:31:12
33 2057 Sindre Juul Hamberg CollabIT 12:15:12 0:39:39 1:08:14 1:31:29
34 6059 Joakim Frøvik 12:35:29 0:38:57 1:07:21 1:31:31
35 9171 Marius Paulsen 12:50:14 0:38:03 1:07:38 1:31:44
36 1049 Kristian Haugom Grefsenveien Rulleskiklubb 12:10:06 0:35:26 1:08:24 1:32:55
37 6258 Eirik Hartviksen Leirfjord il 12:35:10 0:39:18 1:08:56 1:33:13
38 1184 Espen Hjerpaasen 12:10:12 0:38:40 1:08:52 1:33:23
39 3143 Kristoffer Fure Viktor & Ludvig 12:20:13 0:42:13 1:10:34 1:33:33
40 2160 Erik Nicolay Blix Werner Olabola 12:15:09 0:39:12 1:09:18 1:33:46
41 1021 Anders Neverdahl Eide Team Maxim 12:20:04 0:36:57 1:06:37 1:34:02
42 3030 Kim-Daniel Gulliksveen 12:20:04 0:39:24 1:09:39 1:34:41
43 4179 Håkon Røsten 12:25:08 0:40:17 1:10:15 1:34:48
44 3078 Terje Runde 12:20:02 0:38:45 1:09:38 1:34:52
45 1004 Espen Bjerknes 12:10:14 0:39:53 1:10:09 1:34:53
46 3126 Ole Eggen Lom il 12:20:08 0:41:59 1:12:02 1:34:57
47 2000 Håkon Alstad 12:15:07 0:38:31 1:08:18 1:35:02
48 5043 Anders Espe GD/Lillehammer IBK 12:30:15 0:40:10 1:10:14 1:35:05
49 3120 Svein Fredrik Stene Kristiania ski, pils og akkarlaug 12:20:08 0:39:12 1:09:32 1:35:11
50 3017 Marcus Jacob Clausager Sk Vidar 12:20:04 0:39:48 1:09:39 1:35:19
51 1060 Marcus Höglund 12:10:12 0:38:11 1:09:12 1:35:33
52 4110 Arne Tenden 12:25:13 0:40:47 1:10:49 1:35:43
53 5187 Tore Virkesdal Daae 12:30:23 0:41:15 1:11:46 1:35:55
54 4188 Magnus Solevåg Adviso Advokatfirma AS 12:25:11 0:41:34 1:11:37 1:35:57
55 3014 Jonas Bøe 12:20:09 0:41:14 1:11:32 1:35:58
56 6053 Lars-Erik Figved Olabola 12:35:12 0:40:52 1:11:18 1:36:06
57 7197 Fredrik Neubert 12:50:11 0:39:41 1:10:37 1:36:08
58 4078 Gard Noren Special Tools 12:25:09 0:39:41 1:10:28 1:36:09
59 5192 Martin Gultvedt Winger Heart mentality 12:30:23 0:42:10 1:12:22 1:36:09
60 2233 Oskar Sunde 12:15:10 0:37:53 1:09:04 1:36:22
61 5281 Nils Henry Madsstuen Melis as 12:30:36 0:39:29 1:09:38 1:36:24
62 5134 Marius Berg Mortensen Høland Idrettslag 12:30:32 0:41:03 1:11:17 1:36:35
63 2101 Eirik Foss Myrvold Team Barcelo Sants 12:15:09 0:41:51 1:11:57 1:36:41
64 3159 Andreas Jerve-Skatvedt PWC Consulting BIL 12:20:11 0:39:58 1:10:17 1:36:44
65 8123 Christoffer Larsen Slaatsveen 12:45:06 0:41:24 1:12:03 1:36:58
66 5092 Adrian Håbet Team Pjask 12:30:22 0:39:45 1:11:29 1:37:01
67 5158 Wilhelm Røe 12:30:17 0:40:18 1:11:25 1:37:05
68 1252 Jon Marius Ophus Nybygda IL 12:15:04 0:38:16 1:10:01 1:37:11
69 1065 Eirik Stærkeby Jelstad Modum FIK 12:10:12 0:39:47 1:10:33 1:37:16
70 7276 Espen Engelberg 12:40:06 0:40:39 1:12:01 1:37:36
71 1243 Magnus Østberg Grefsenveien Rulleskiklubb 12:10:12 0:41:13 1:11:26 1:37:37
72 4115 Kim Vesterheim Berntzen 12:25:11 0:40:57 1:11:45 1:37:44
73 5249 Erlend Stenerud Innfjorden IL 12:30:13 0:41:47 1:13:03 1:38:12
74 6058 Ole Kristian Frydenlund Mjøsski/BDO BIL 12:35:29 0:42:14 1:13:32 1:38:18
75 2025 Anders Bøhler 12:15:07 0:40:55 1:12:32 1:38:36
76 6221 Sivert Øren 12:35:09 0:41:10 1:12:42 1:38:39
77 6271 Amund Øverjordet Hafslund Eco BIL 12:35:07 0:40:24 1:11:48 1:39:03
78 7287 Oscar Thån Conrad Team ITVerket 12:40:07 0:42:43 1:14:13 1:39:03
79 4051 Frederik Klaveness Bamford 1869 Nærsnes Løpeklubb 12:25:16 0:43:11 1:14:06 1:39:34
80 1253 Jan Axel Skonnord OPIL 12:10:12 0:41:26 1:12:55 1:39:36
81 4189 Markus Hellumsand Wang Toppidrett Munkelia 12:25:07 0:39:51 1:12:21 1:39:45
82 6016 Arne Bjelland Nyvoll 12:35:29 0:42:35 1:14:15 1:39:47
83 4190 Vegard Rongve 12:25:09 0:41:31 1:13:06 1:39:47
84 2023 Eivind Bækkedal Veritas BIL / Tysdagsklubben 12:15:09 0:41:52 1:13:06 1:40:11
85 3033 Henrik Hartmann Multiconsult BIL 12:20:11 0:40:47 1:12:34 1:40:20
86 2174 Sindre Torsnes Söderberg & Partners 12:15:08 0:40:52 1:12:31 1:40:24
87 3156 Atle Grov Jostedal spel og dansarlag 12:20:07 0:41:33 1:13:22 1:40:34
88 4003 Marius Aure 12:25:15 0:42:37 1:14:18 1:40:41
89 5154 Tom Erik Paulsen Løpsklubben T&F 12:30:15 0:42:18 1:13:55 1:41:23
90 11249 Vegard Søhus 13:00:16 0:42:24 1:14:45 1:41:41
91 6083 Lars Hellevik Team Hellevik 12:35:17 0:44:17 1:15:35 1:41:41
92 5130 Austin McGee Let s Run Paris 12:30:11 0:43:11 1:15:42 1:41:45
93 7256 Håkon Haugen Team Invitationals 12:40:07 0:42:43 1:14:50 1:41:46
94 7186 Niklas Amdal ORC 12:40:19 0:42:42 1:15:14 1:41:47
95 6048 Wegar Pedersen 12:35:16 0:43:11 1:15:22 1:42:12
96 2017 Erlend Eriksen Brødreskift Stadsbygd il 12:15:09 0:44:24 1:16:36 1:42:14
97 6046 Olav Heiberg Hoff Advokatfirmaet Vialto Partners AS 12:35:19 0:43:26 1:15:33 1:42:16
98 7292 Johnny Offerdal Skatt Helsfyr BIL 12:40:19 0:42:50 1:14:34 1:42:28
99 8060 Daniel Ersvik 12:45:13 0:43:35 1:15:15 1:42:53
100 5044 Jørgen Espen Kongsveien CK 12:30:13 0:42:07 1:15:38 1:42:57
101 8153 Torgeir Nytrøen Skjeneplateklubben Oppkast 12:45:16 0:42:23 1:14:53 1:43:08
102 5091 Per Henrik Hvalbye Biri IL 12:30:27 0:44:02 1:17:01 1:43:40
103 5029 Ola Bråten Lund Askim 12:30:13 0:44:01 1:16:54 1:43:42
104 1089 Espen Løken 12:10:09 0:40:31 1:14:21 1:43:58
105 6180 Lars Petter Strand 12:35:26 0:44:06 1:16:33 1:44:06
106 11294 Benjamin Schneider 13:00:09 0:43:26 1:16:58 1:44:09
107 5276 Peter Holiman Kermit Heidelberg Materials 12:30:11 0:42:13 1:15:26 1:44:15
108 2045 Gunnar Stavem Fredriksen Ankenes 12:15:08 0:43:11 1:16:41 1:44:30
109 6028 Jonas Buckholm 12:35:10 0:45:04 1:17:58 1:44:38
110 5095 Erik Hernholm Haatveit 12:30:11 0:43:36 1:16:50 1:45:06
111 9238 Mustafa Øzdemir Berg Sporting 12:50:24 0:41:41 1:15:16 1:45:44
112 9114 Fredrik Kittelsen 12:50:16 0:45:15 1:18:42 1:45:48
113 5277 Fredrik Oseth Holtmoen Kickstart 12:30:17 0:44:10 1:17:58 1:45:53
114 2168 Ruben Furseth 12:15:09 0:40:45 1:15:17 1:45:56
115 6246 Eirik Folkestad TrailBoyz 12:35:07 0:44:38 1:17:53 1:45:56
116 6161 Petter Skadsheim Tannlege Solberg 12:35:19 0:44:31 1:17:34 1:46:05
117 6120 Andreas Kvistad Lørenskog Pils & Venner 12:35:26 0:46:42 1:19:27 1:46:09
118 4062 Petter Bøhren Team Anthon 12:25:11 0:43:34 1:17:36 1:46:17
119 8102 Erik Jølle 12:45:16 0:44:27 1:16:55 1:46:22
120 2034 Ole Kristian Einarsen Bjørgvin løpeklubb 12:15:11 0:41:04 1:17:09 1:46:32
121 4177 Mads Bjørkan Budal IL 12:25:07 0:39:32 1:13:14 1:46:42
122 2063 Joakim Haugen Kongsvinger Friidrett 12:20:07 0:41:25 1:15:12 1:46:46
123 8150 Andreas Nygaard Angelltrøa FK 12:45:26 0:45:04 1:18:48 1:46:51
124 4156 Simen Austdal 12:25:06 0:41:33 1:13:51 1:46:54
125 6177 Kristian Stokke 12:35:29 0:43:10 1:17:59 1:47:20
126 8156 Espen Olsvik 12:45:19 0:45:31 1:20:02 1:47:55
127 9280 Steinar Anderssen 12:55:06 0:45:13 1:19:05 1:48:03
128 6263 Minh Tri Le Lambertseter Lavterskel Løbeclub 12:35:19 0:46:05 1:19:56 1:48:05
129 4082 Bendik Hjelde Pay Løpefamilien Pay 12:25:08 0:42:25 1:17:17 1:48:37
130 4122 Fridtjof Hegna Letting Special Tools 12:25:09 0:44:43 1:20:07 1:48:40
131 6208 Stian Våtmyr 12:35:11 0:46:35 1:20:29 1:48:45
132 6102 Lars Omland Jakobsen Lørenskog Pils & Venner 12:35:28 0:46:44 1:21:13 1:48:57
133 1250 Thomas Strøm 12:10:12 0:45:04 1:19:56 1:49:02
134 6139 Stian Olafsen Ingen 12:35:07 0:45:11 1:19:28 1:49:14
135 9246 Mickel Segalstad-Slaatto Team Maxim 12:50:22 0:46:42 1:21:40 1:49:16
136 7159 Sigve Søderholm 12:40:34 0:48:18 1:22:10 1:49:16
137 6118 Ole-Magnus Kristiansen 12:35:22 0:44:43 1:19:33 1:49:21
138 7101 Harald Lund 12:40:07 0:45:31 1:21:05 1:49:38
139 4197 Fredrik Dammen 12:40:34 0:46:46 1:20:51 1:50:08
140 12133 Ådne Skretting 13:05:16 0:44:56 1:20:20 1:50:21
141 1084 Geir Lium 12:10:15 0:45:40 1:20:42 1:50:24
142 4184 Hans Henrik Behrens 12:25:14 0:43:48 1:16:26 1:50:42
143 6137 Morten Nygård Bud il 12:35:14 0:44:46 1:19:30 1:50:49
144 12195 Frank Karlsen Veien Tilbake 13:05:14 0:47:23 1:22:12 1:50:56
145 9166 Kristoffer Wiulsrød 12:50:13 0:46:45 1:21:56 1:50:58
146 9191 Fredrik Toth 12:50:13 0:46:45 1:21:56 1:51:07
147 8205 Aleksander Søgnen NP Bygg AS 12:45:07 0:46:03 1:21:10 1:51:11
148 12263 Sondre Lorvik 13:05:10 0:45:23 1:21:03 1:51:22
149 10246 Espen Westergren-Andresen 12:55:09 0:47:02 1:21:56 1:51:31
150 5265 Simen Elvestrand Bodø BAUTA 12:30:11 0:42:23 1:18:42 1:51:32
151 6224 Marius Sigurdsson Østrøm Olabola 12:35:12 0:46:31 1:21:09 1:51:43
152 6163 Vegard Sletner Sletner IF 12:35:17 0:46:35 1:22:35 1:51:45
153 5015 Vetle Berthelsen 12:30:18 0:46:42 1:20:58 1:51:48
154 9221 Bjørnar Tennfjord 12:50:11 0:44:34 1:21:22 1:51:49
155 5097 Mattias Thuve Gjensidige Sport 12:30:20 0:45:32 1:20:45 1:52:02
156 3026 Arne Frøise 12:20:09 0:43:25 1:18:22 1:52:04
157 12109 Henrik Prestegård Oppsal 13:05:25 0:47:39 1:22:48 1:52:15
158 10157 Arne Morstad 12:55:12 0:46:59 1:23:58 1:52:19
159 12226 Terje Pedersen 13:05:21 0:46:39 1:23:03 1:52:22
160 5048 Jackson Ferrera 13:00:21 0:47:40 1:22:35 1:52:33
161 4120 Morten Johan Bruenech Special Tools 12:25:09 0:44:50 1:20:54 1:52:38
162 6154 Torgeir Rørdal 12:35:17 0:47:25 1:22:21 1:52:43
163 7240 Pontus Sköld 12:40:12 0:47:11 1:23:34 1:53:09
164 9105 Martin Jonassen 12:50:18 0:48:44 1:24:21 1:55:14
165 6245 Stian Fossmo Brustuen 12:35:17 0:48:00 1:24:16 1:55:35
166 6010 Colin Barnard 12:35:24 0:47:14 1:23:56 1:55:38
167 8285 Emil Brunvoll Petersen 12:45:06 0:48:08 1:25:01 1:55:41
168 5099 Johan Jahr 12:30:28 0:48:04 1:24:14 1:55:55
169 7130 Henrik Stenersen Rebbestad Mork springarlag 12:40:26 0:48:27 1:24:44 1:56:11
170 8118 Steffen Reinkind Mellemseter Oppdal 12:45:12 0:46:52 1:23:24 1:56:15
171 9055 Niklas Bråthe uten klubb 12:50:22 0:44:31 1:18:36 1:56:16
172 11281 Marius Voll 13:00:12 0:46:37 1:23:14 1:56:19
173 9111 Espen Sæbøe Karlsøen 12:50:09 0:46:35 1:23:04 1:56:23
174 7024 Pål Brogeland 12:40:22 0:47:49 1:24:40 1:56:41
175 10230 Stian Tokheim Stavern Old Boys 12:55:12 0:47:55 1:25:16 1:56:41
176 8201 Magnus Sund Heggedal IL 12:45:09 0:49:37 1:26:22 1:56:49
177 4161 Gudmund Høglund Fiskebeinern SK 12:25:06 0:43:29 1:17:27 1:56:53
178 6036 Christian Reiten Dalen Torvikbukt IL 12:35:10 0:49:58 1:26:14 1:56:57
179 6167 Per Arne Smittil Lindberg 12:35:31 0:48:42 1:25:56 1:57:21
180 9209 tomas tangen 12:50:13 0:50:01 1:27:17 1:57:28
181 9230 Pål Westereng 12:50:24 0:48:46 1:27:00 1:57:32
182 5017 Magnus Bjerkan 12:30:29 0:47:42 1:25:58 1:57:48
183 6207 Christian Vig 12:35:07 0:47:49 1:26:23 1:57:58
184 10073 Martin Hagen 12:55:12 0:47:24 1:25:28 1:58:17
185 8281 Anders Marstein Kruke 12:45:12 0:50:22 1:27:58 1:58:20
186 7217 Ola Otterstad 12:40:10 0:47:34 1:26:49 1:58:23
187 10136 Thomas Lystad 12:55:30 0:50:14 1:27:21 1:58:24
188 9268 Mats Marstein Olsen 12:50:10 0:48:25 1:26:41 1:58:48
189 10281 Knut-Aleksander S Brath 12:55:20 0:50:19 1:27:47 1:58:53
190 9001 Markus W. Alexandersen 12:50:14 0:47:40 1:25:10 1:59:19
191 6043 Vegard Edvardsen 12:35:09 0:42:03 1:15:48 1:59:40
192 9272 Ole Magnus Nilsen Vormensforpaktere 12:50:17 0:51:49 1:30:38 2:00:08
193 7282 Inge Fjeldstad Ravnås 12:40:29 0:48:33 1:26:57 2:01:12
194 8054 Gaute H. Johansson 12:45:05 0:49:11 1:27:16 2:01:36
195 4010 Martin Bratland 12:25:11 0:48:48 1:27:48 2:01:47
196 6168 Anders Solberg Tannlege Solberg 12:35:19 0:46:06 1:27:32 2:01:56
197 12194 Henry Eide Haug RETV 13:05:09 0:50:19 1:29:06 2:02:03
198 10290 Robin Nilsen 12:55:12 0:47:27 1:26:33 2:02:14
199 13265 Jacob Bostad 13:10:22 0:51:09 1:30:04 2:02:21
200 8166 Hans Reppen 12:45:04 0:49:15 1:28:24 2:02:23
201 12252 Ruben Aas FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 13:05:32 0:50:53 1:30:00 2:02:50
202 10010 Christopher Baumann 12:55:14 0:53:38 1:31:05 2:02:50
203 10033 Steinar Christensen 12:55:14 0:51:57 1:32:02 2:02:56
204 11056 Martin Larsen Ingen Hals IL 13:00:10 0:52:22 1:30:27 2:02:56
205 8136 Eirik Mjelde Solevåg Rundskue Brygg og Brus 12:45:27 0:48:02 1:23:50 2:03:08
206 9201 Lars Stubberud 12:50:21 0:52:35 1:31:26 2:03:36
207 6113 Joachim karlsen 12:35:13 0:45:40 1:24:58 2:03:55
208 12105 Sondre Padøy Skatt Helsfyr BIL 13:05:11 0:52:22 1:31:10 2:04:36
209 12121 Sebastian Sandtorv Team Gjøkeredet 13:05:28 0:54:10 1:31:41 2:04:56
210 10042 Oddbjørn Engen Sørumsand IF 12:55:31 0:51:49 1:30:48 2:05:23
211 4031 Martin Gundersen Special Tools 12:25:10 0:49:13 1:29:16 2:05:26
212 11237 Marius Brenden 13:00:07 0:51:36 1:32:10 2:05:42
213 7233 Jørgen Lian Team VeloNOR 12:40:19 0:50:41 1:29:22 2:05:53
214 11268 Erik Svinndal 13:00:12 0:51:19 1:32:35 2:06:24
215 7151 Magne Solsrud Talentenes Bakgård 12:40:06 0:49:34 1:28:45 2:06:53
216 9256 Martin Holter Arntsen 12:50:17 0:51:51 1:31:27 2:07:02
217 10226 Daniel Thoresen 12:55:19 0:52:12 1:31:40 2:07:04
218 9039 Thuan Duy Do 12:40:34 0:49:19 1:30:36 2:07:13
219 9076 Sindre Log 12:50:19 0:53:17 1:32:36 2:07:20
220 12023 Andreas Eide Dahl 13:05:14 0:51:04 1:30:08 2:07:31
221 8286 Sigurd Sagafos 12:45:25 0:52:24 1:32:12 2:08:02
222 9240 Magnus Aarheim 12:50:30 0:53:52 1:34:34 2:08:09
223 10223 Sebastian Tangen 12:55:15 0:51:59 1:33:55 2:08:28
224 8164 Fredrik Sjetne 12:45:18 0:53:31 1:33:37 2:08:56
225 12184 Geir Eikeland 13:05:10 0:53:17 1:34:00 2:09:26
226 12247 Anders Warmøy Grimsmo 13:05:32 0:55:58 1:35:33 2:09:45
227 12201 Daniel Otterstad RETV 13:05:08 0:51:08 1:31:57 2:09:48
228 12228 Sindre Stenland Team ITVerket 13:05:18 0:55:09 1:35:28 2:10:54
229 7133 Bjørn-Håkon Rennehvammen 12:40:06 0:52:26 1:33:46 2:11:02
230 13142 Lars Niebuhr L&L runners 13:10:17 0:56:47 1:37:59 2:11:11
231 7230 Christopher Engh 12:40:19 0:56:47 1:38:05 2:11:11
232 11204 Joakim Johnsen 13:00:10 0:58:24 1:37:53 2:11:43
233 10097 Henrik Jenssen 12:55:18 0:51:23 1:32:54 2:12:36
234 12164 Karl Martin Willadsen 13:05:11 0:54:34 1:37:00 2:12:53
235 13155 Joacim Pedersen Team Kjøh 13:10:09 0:54:53 1:37:44 2:12:54
236 12213 Sindre Schei Team ITVerket 13:05:18 0:55:10 1:35:39 2:13:45
237 12227 Joakim Siljubergsåsen 13:05:11 0:55:10 1:36:50 2:13:48
238 8204 Sigurd Sætre Storjord Smutten løpeklubb 12:45:10 0:53:44 1:36:08 2:13:53
239 10106 Per Kristian Roko Kallager 12:55:12 0:54:18 1:37:23 2:13:54
240 12088 Martin Marcher Tøyentoppen 13:05:28 0:56:22 1:38:45 2:14:02
241 10116 Marius Kristiansen GBK Lillehammer 12:55:20 0:53:47 1:36:12 2:15:13
242 11124 Christopher Paddon 13:00:19 0:53:19 1:35:00 2:15:17
243 9011 Ola Bay 12:50:18 0:55:58 1:38:08 2:15:31
244 8084 Stian Kogler Kickstart 12:45:18 0:57:46 1:40:26 2:16:07
245 10172 Preben Nygård 12:55:14 0:53:38 1:38:12 2:17:38
246 12241 Torkel Dalan MOT 13:04:59 0:59:49 1:42:23 2:18:08
247 12180 Sigve Årnes 13:05:11 1:01:45 1:47:37 2:19:43
248 8158 Daniel Olbecker 13:00:23 0:56:49 1:41:57 2:22:27
249 11243 Andreas Johansen Bovigo 13:00:11 0:53:49 1:40:30 2:23:06
250 11238 Eduard Gasperan 13:00:23 0:56:47 1:41:58 2:23:49
251 13017 Paal Marius Bjerke 13:10:17 0:58:34 1:45:48 2:26:01
252 11030 Lasse Båtstad Nabolaget 13:00:33 0:58:20 1:44:40 2:26:23
253 5062 Einar Grøtlien 12:30:18 0:57:08 1:44:49 2:27:19
254 12134 Tom Andre Skånøy Mowi 13:05:16 0:57:28 1:45:25 2:29:32
255 11104 Roar Lunde 13:00:14 0:58:50 1:46:21 2:29:59
256 5258 Thord Antonsen Meny AS 12:30:30 1:02:33 1:52:06 2:35:51
257 1087 Lars Erik Opaker Lundby 12:10:15 1:01:56 1:52:41 2:37:27
258 8067 Kim Andre Frøynes 12:45:21 0:57:05 1:48:22 2:39:19
259 12266 Fredrik Høiby 13:05:08 1:03:44 1:55:08 2:41:19
260 13286 Ivar Bakk Brødrene Bakk Avd. Kondisjon 13:10:25 1:04:28 1:56:33 2:41:31
261 12014 thomas birkevaag 13:05:24 1:05:42 1:57:38 2:48:41
262 12217 Emil Melby Breum 13:05:11 1:04:13 1:59:44 2:51:20
263 12036 Espen Furset 13:05:19 1:09:18 2:07:48 2:59:36
264 11040 Magnus Engh 12:45:12 1:10:59 2:13:11 3:07:30
265 6171 Edvard Soløy 12:35:19 0:45:42 1:21:56
266 5077 Tore Moe Hansen 12:30:27 0:40:46
267 6091 Henrik Skaslien 717-squad 12:35:19 0:50:24
1058 Mats Rakvåg Holvik 12:10:08

M35-39

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1129 Morten Solbakken Lillehammer IF 12:10:06 0:33:18 0:59:12 1:20:39
2 1042 Christoffer Hagen Sk Vidar 12:10:05 0:32:59 0:58:48 1:21:09
3 2064 Petter Joakim Heistad Sparbu IL / NTE BIL 12:15:03 0:33:46 0:59:42 1:21:30
4 2223 Vegard Fredheim Eidsiva bredbånd 12:15:03 0:34:19 1:00:31 1:22:14
5 1218 Kristian Aarem Ravn IL 12:10:06 0:34:55 1:01:32 1:23:32
6 1121 Mats Emil Sand Galterud IF 12:10:09 0:35:01 1:01:17 1:23:38
7 1078 Mathias Alexandersen Køhn 12:10:05 0:32:54 1:00:46 1:24:12
8 1185 Erlend Låstad Smutten løpeklubb 12:10:11 0:36:27 1:03:39 1:25:18
9 1246 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 12:10:06 0:35:28 1:02:32 1:25:26
10 2133 Jens Skogmo 12:15:05 0:35:14 1:02:47 1:25:29
11 2058 Jonas Hammerstad 12:15:04 0:35:41 1:03:04 1:25:36
12 1050 Kay Stefan Hemstad Team Prærieringen 12:10:10 0:36:08 1:03:50 1:26:41
13 1127 Jørgen Løken Slettvold Kjelsås IL 12:10:09 0:36:09 1:03:50 1:27:05
14 1242 Geir Aleksander Reigstad Tradesolution BIL 12:10:09 0:36:20 1:04:08 1:27:39
15 1232 Raymond Lishaugen Nord-Odal IL 12:10:09 0:36:19 1:04:37 1:28:22
16 2169 Vegar Hattestad Jensen Ørje IL 12:15:08 0:37:20 1:05:10 1:28:34
17 1230 Håkon Tønnessen 12:10:18 0:37:44 1:05:54 1:28:42
18 2215 Per Refseth Leiret Håndballklubb 12:15:23 0:38:23 1:06:35 1:29:09
19 3087 Sigurd Rognmo Solvoll Skys the limit 12:20:09 0:37:58 1:06:35 1:29:55
20 1233 Kjetil Øygard 12:10:06 0:34:27 1:03:26 1:30:26
21 1261 Kristoffer Brabrand 12:10:06 0:37:23 1:06:30 1:30:36
22 2003 Øystein Bakken Smågnagerne 12:15:10 0:37:49 1:06:58 1:30:46
23 3195 Lars Hovde Bakke Rudsbygd IL 12:20:02 0:37:11 1:06:05 1:30:57
24 2209 Asgeir Risheim Kvam Søre ÅL IL / Sweco BIL / SÅOB 12:15:10 0:39:04 1:07:15 1:31:03
25 3162 Bernt-Eirik Næsse SpareBank1 Østlandet BIL 12:20:07 0:38:08 1:07:00 1:31:16
26 3157 Tore Hammerø Varder 12:20:10 0:38:00 1:07:04 1:31:18
27 1157 Andreas Sung Unstad Three Turtles 12:10:12 0:38:14 1:07:15 1:31:20
28 3003 Robert Amundsen Scandic Hotels 12:20:02 0:37:11 1:06:13 1:31:31
29 2048 Ronald Gangstøe Stadsbygd il 12:15:08 0:38:31 1:07:28 1:31:42
30 2113 Jo S Refseth Rustputtvegen IL 12:15:23 0:39:01 1:08:19 1:32:27
31 2199 Tom Morten Løkken Handelsbanken BIL / Lalm IL 12:15:09 0:37:54 1:06:46 1:32:59
32 5157 Rickard Rosgren 12:30:15 0:38:50 1:08:02 1:33:00
33 2128 Lars Bredo Simensen Larsen Ajak 12:15:14 0:40:29 1:10:05 1:33:33
34 4066 Daniel Mathisen GTI Friidrett 12:25:08 0:39:30 1:09:07 1:33:56
35 3064 Casper Madsen Nes ski/Gubbetrim.no 12:20:07 0:39:30 1:09:38 1:34:17
36 3044 Magnus Lund Håheim 12:20:07 0:39:36 1:09:54 1:34:39
37 2185 Ola Ingvaldsen Naalsund Olabola 12:15:09 0:39:41 1:09:45 1:34:54
38 1057 Vegard Holmberget Romerike Runners Team 12:20:05 0:38:57 1:09:56 1:35:24
39 2029 Frantz Ludvik Rude Dahlen TeamAktivBygg 12:15:09 0:38:42 1:09:22 1:35:28
40 5132 Bjørnar Mickelson SpareBank 1 Østlandet 12:30:24 0:40:52 1:11:08 1:35:34
41 2220 Ivar Sagheim Gausdal 12:15:05 0:39:58 1:09:52 1:35:50
42 4093 Lars Skogheim Odal SK 12:25:06 0:40:29 1:11:00 1:36:09
43 4046 Jonas Johansen-Røysheim MBK Domkirkeodden 12:25:14 0:40:24 1:10:49 1:36:09
44 3012 Chistian Eide 12:20:10 0:37:45 1:08:07 1:36:32
45 1273 Edvard Hatle 12:10:12 0:39:29 1:09:39 1:36:33
46 7035 Jose Luis De Rubertis Bamford1869 12:40:14 0:40:18 1:10:38 1:36:40
47 3000 Joachim Abelseth Team Nordic Issuer 12:20:07 0:40:52 1:11:36 1:36:42
48 7067 Per Magne Helseth NEVR2L8 12:40:04 0:40:35 1:11:23 1:36:44
49 1274 Joachim Berge Kongsberg Runners High 12:10:12 0:38:47 1:10:01 1:36:52
50 7193 Anders Hellevik Stranda IL 12:40:07 0:39:48 1:10:47 1:36:52
51 3146 Magne Kolstad Hafslund Eco BIL 12:20:10 0:41:34 1:12:04 1:36:58
52 2141 Knut Storvik 12:15:05 0:39:49 1:10:56 1:36:59
53 1272 Magnus Aicher Usbl BIL 12:10:12 0:41:11 1:11:30 1:37:05
54 3011 Nils-jørgen Berthelsen 12:20:11 0:41:20 1:12:05 1:37:55
55 6194 Marius Thomassen 12:35:14 0:40:48 1:11:32 1:38:05
56 4100 Morten Stenberg 12:25:10 0:41:51 1:13:08 1:38:12
57 5244 Eivind Lilleås Løkken IF 12:30:10 0:42:49 1:12:44 1:38:17
58 2217 Petter Juell Nåvik Sweco BIL 12:15:08 0:39:12 1:10:57 1:38:28
59 2182 Ole Kenneth Olsen Kongsvinger Friidrett 12:20:05 0:41:06 1:12:04 1:38:51
60 6280 Kent-Erik Heen 12:35:11 0:41:07 1:12:48 1:38:58
61 6030 Christer Rake 12:35:10 0:41:38 1:13:08 1:39:03
62 5058 Ola Nome Gjelstad 12:30:36 0:42:04 1:13:27 1:39:04
63 4138 Bernt Vogel Bamford1869 – Nærsnes løpeklubb 12:25:08 0:40:40 1:12:38 1:39:17
64 5144 Cato Nordlie Fenstad FK 12:30:18 0:42:07 1:13:01 1:39:30
65 3121 Thomas Strømme 12:20:05 0:38:44 1:10:52 1:39:31
66 8244 Sebastian Sundberg 12:45:19 0:42:47 1:14:38 1:40:08
67 2028 Erik Dahl 12:15:14 0:42:59 1:14:14 1:40:11
68 5126 Erik Martinsen 12:30:20 0:41:24 1:13:24 1:40:13
69 5183 Ole André Trøftmoen Granli IL 12:30:17 0:40:09 1:11:40 1:40:17
70 5217 Håvard Hansen Berg Skogli Helse og Rehabilitering 12:30:20 0:42:39 1:14:24 1:40:22
71 6275 Kristoffer Danielsen NORDR 12:35:15 0:43:51 1:15:23 1:40:49
72 6122 Martin Syver Larsen Gimle IF 12:35:14 0:42:58 1:14:46 1:40:54
73 4128 Kristoffer Husevåg 12:25:08 0:41:51 1:14:38 1:41:23
74 2202 Håkon Solberg KjøLe varnt 12:15:09 0:39:25 1:13:02 1:41:26
75 4151 Tom-Erik Stein Granli IL 12:25:11 0:41:58 1:14:38 1:41:34
76 5059 Hans Emil Glestad 12:30:29 0:43:24 1:15:06 1:41:44
77 8261 Tore Lindal Nitteberg runners 12:45:08 0:42:38 1:15:05 1:41:53
78 6266 Bård Are Ringstad 12:35:14 0:44:05 1:15:44 1:41:54
79 5204 Marius Aardal KVARTS 12:30:15 0:43:15 1:15:32 1:42:07
80 5195 Sjur Øfsteng Kroktjønnet Roklubb 12:30:19 0:42:37 1:15:15 1:42:45
81 8294 Kjetil Wasteson 12:45:06 0:43:36 1:15:53 1:42:59
82 7062 Kjetil Thorden Haug Oslofjord Triatlon 12:40:12 0:43:53 1:16:27 1:43:22
83 3103 Ivar Ustad Orkanger IF 12:20:05 0:40:50 1:14:05 1:43:28
84 3034 Daniel A Olsen Harvei Bærumsklinikken 12:20:05 0:41:22 1:13:44 1:43:37
85 12261 Tor Vegar Moldestad 13:05:11 0:43:31 1:16:43 1:43:44
86 9226 Stig Rune W. Venåsen 12:50:31 0:44:49 1:17:14 1:43:44
87 7009 Joachim Berg 12:40:07 0:43:07 1:16:03 1:43:48
88 6064 Tommy Gjerstad Oppegård 12:35:26 0:45:26 1:16:04 1:44:02
89 6259 Morten Ihlen 12:35:17 0:44:00 1:16:05 1:44:02
90 6274 Per Fredrik Borge Hansen PBN 12:35:29 0:44:16 1:17:05 1:44:03
91 4137 Petter Søreng Team Blåvegen Langløp 12:25:04 0:45:34 1:17:53 1:44:14
92 2130 Halvard Simonsen 12:15:05 0:43:05 1:16:22 1:44:19
93 6096 Morten Håbrekke Rolstad 12:35:20 0:44:30 1:18:19 1:44:19
94 4194 Lars Østbye Nordre Eidsvoll IL 12:25:08 0:39:45 1:12:33 1:44:31
95 6184 Hans-Kristian Sundli 12:35:07 0:41:06 1:14:00 1:44:39
96 7091 Kristian Kjærås 12:40:12 0:44:06 1:17:25 1:44:45
97 8272 Øyvind Fossli 12:45:07 0:42:37 1:16:08 1:44:55
98 6012 Kjell Torkil Bekkelund-Skogen 12:35:28 0:44:49 1:18:08 1:45:13
99 3213 Vegard Lien Kvelstad 12:20:11 0:42:14 1:15:51 1:45:29
100 5098 Bjørn Ingvaldsen 12:30:29 0:43:47 1:16:34 1:45:58
101 6021 Lars Vestad Scandic Hotels 12:35:31 0:45:11 1:18:35 1:46:05
102 6076 David Mertz 12:35:22 0:46:00 1:19:14 1:46:31
103 2138 Glenn Steen-Haugen Løperne av Guttas runde bord 12:15:11 0:44:37 1:18:14 1:46:34
104 8268 Mats William Snåre 12:45:05 0:45:42 1:18:23 1:46:47
105 7155 Sveinung Svendby Mårhundens Venner 2 12:40:16 0:45:19 1:19:05 1:46:50
106 8194 Hans Stenerud Kolbu/kk 12:45:04 0:44:12 1:18:13 1:47:03
107 6066 Morten Stjernstedt 12:35:17 0:44:54 1:19:09 1:47:06
108 7171 Christian Dalheim Øien SINTEF BIL 12:40:12 0:44:57 1:18:22 1:47:09
109 7191 Kjetil Bahus Enerud 12:40:06 0:44:45 1:18:56 1:47:21
110 7268 Jan-Anders Bråthen 12:40:19 0:45:28 1:19:19 1:47:34
111 6018 Thomas Bjørhusdal COWI AS 12:35:07 0:43:38 1:18:26 1:47:38
112 5170 Sondre Spets Trøndelag Fylkeskommune 12:30:11 0:44:05 1:17:59 1:47:39
113 9193 Stian Sorken Brøttum IL 12:50:13 0:44:32 1:18:47 1:47:48
114 10078 Lars Haraldsen Stavern Old Boys 12:55:14 0:46:05 1:20:35 1:47:58
115 5023 Henrik Bratland Nes Ski 12:30:32 0:43:41 1:17:41 1:48:10
116 7111 Christopher Moen SPBIL 12:40:11 0:43:48 1:19:00 1:48:29
117 11284 Andreas Grønbeck 13:00:05 0:45:19 1:20:20 1:48:45
118 5173 Kjell Anders Storsand Orkdal il 12:30:13 0:43:13 1:16:42 1:49:06
119 10123 Magnus Langeland 12:55:08 0:44:10 1:19:28 1:49:14
120 8139 Robin Mikalsen 12:45:25 0:45:19 1:19:53 1:49:18
121 8276 Åsmund Håndstad 12:45:11 0:47:29 1:22:23 1:49:37
122 8107 Tim Kjeldsberg Nittedal 12:45:08 0:46:22 1:21:51 1:52:00
123 5223 Rune Alseth Olsen GD 12:30:13 0:45:47 1:21:16 1:52:11
124 10009 Lars Persson 12:55:27 0:48:04 1:23:32 1:52:26
125 10075 Christian Halvorsen 12:55:27 0:48:02 1:23:31 1:52:26
126 10102 Adrian Nydahl Johnsen 12:55:06 0:46:01 1:21:29 1:52:33
127 11186 Carl-Erik Gulliksen 13:00:08 0:47:25 1:22:50 1:52:43
128 6291 Lars Ole Omland Team adCARE- Ultrasound 12:35:16 0:48:49 1:23:45 1:53:11
129 5065 Morten Hage SEN BIL 12:30:16 0:44:27 1:20:09 1:53:12
130 10163 Kenneth Rosenlund Roterud IL 12:55:12 0:48:49 1:24:00 1:53:24
131 8038 Thomas Hedegaard Elvia 12:45:08 0:46:33 1:22:33 1:53:35
132 7225 Eskild Wedvik 12:40:16 0:47:49 1:23:12 1:53:50
133 5086 Jonas Jensen 12:30:13 0:46:14 1:20:12 1:53:54
134 6130 Aasmund Talleraas Vang Skiløperforening/Gjøvik kommune BIL 12:35:09 0:48:06 1:23:42 1:53:59
135 9245 Anders Børresen 12:50:11 0:48:14 1:23:50 1:54:12
136 9270 Olve Moen SINTEF Energi 12:50:19 0:47:44 1:24:11 1:54:13
137 6128 Kasper Hansen 12:35:19 0:48:40 1:24:59 1:54:23
138 5169 Egil Solsrud Talentenes Bakgård 12:30:20 0:46:25 1:21:01 1:54:25
139 6125 Per Christian Schjølseth 12:35:19 0:47:43 1:24:03 1:54:30
140 11110 Kristoffer Mesna 13:00:05 0:48:49 1:25:24 1:55:18
141 8109 Øyvind Kolstad 12:45:15 0:46:27 1:21:35 1:55:38
142 9175 Joachim Ringerike 12:50:16 0:49:46 1:25:38 1:55:41
143 7293 Egil Sande 12:40:10 0:49:00 1:26:17 1:55:43
144 12251 Pedro Antonio Aleman FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 13:05:32 0:49:09 1:24:40 1:55:58
145 11269 Simen Heggedal EHH 13:00:15 0:49:26 1:26:23 1:56:25
146 6262 Jon Anders Krokann Tensio BIL 12:35:11 0:44:25 1:22:32 1:56:32
147 13091 Johnny Horvi 13:10:09 0:48:06 1:24:59 1:57:05
148 11035 Magnus Egan 13:00:10 0:48:39 1:26:21 1:57:18
149 12212 Marius Noven 13:05:08 0:52:16 1:28:23 1:57:32
150 5042 Sondre Rønningen 12:30:35 0:47:40 1:25:20 1:57:43
151 10188 Marius Rønningen Brødrene Dahl AS BIL 12:55:06 0:46:56 1:24:17 1:57:53
152 7236 Eirik Lyngvær Lyngvær Velforening 12:40:29 0:51:45 1:30:00 1:57:58
153 8221 Marius Mangen Vambeseth Fet skiklubb 12:45:10 0:48:21 1:25:05 1:58:21
154 10161 Stian Fjeld Myrvold 12:55:08 0:49:36 1:27:04 1:58:34
155 8179 Vineet Sharma 12:45:21 0:49:27 1:26:44 1:58:38
156 10162 Arne Mæhlum Smågnagerne 12:45:28 0:49:49 1:27:42 1:58:42
157 8031 Lars Petter Brumoen 12:45:09 0:47:59 1:26:06 1:59:17
158 6080 Alexander Haursett 12:35:15 0:48:36 1:26:54 1:59:18
159 8120 Lasse Kvamme 12:45:28 0:54:46 1:30:10 1:59:28
160 5031 Jørgen Burdal Richard Feynman Oslo 12:30:11 0:45:17 1:24:40 1:59:32
161 9158 Andreas Lund Nielsen Novo Nordisk Løbeklub 12:50:18 0:50:37 1:28:19 1:59:32
162 11244 Andreas Lahelle Aktivklinikken Lillehammer AS 13:00:27 0:48:29 1:26:30 2:00:03
163 8159 Erlend Olsen Søre Osen IL 12:45:28 0:47:05 1:25:53 2:00:51
164 1140 Magne Strømsnes 12:10:08 0:49:15 1:28:37 2:01:38
165 11258 Martin Strand Bernhus 13:00:09 0:51:32 1:29:42 2:01:52
166 8144 Bjørn Erik Neverdal 12:45:28 0:51:11 1:29:03 2:02:14
167 12244 Magne Havnen 13:05:33 0:50:40 1:29:37 2:02:47
168 8266 Mikkel Brudvik Sanderud 12:45:16 0:41:32 1:14:34 2:03:18
169 5155 Kristoffer Vangsnes Pedersen 12:30:20 0:46:49 1:27:42 2:03:36
170 7179 Bjørnar Hallberg Løkken 12:40:21 0:50:17 1:28:36 2:03:37
171 11065 Joakim Sjøbakk Norconsult 13:00:18 0:51:08 1:29:38 2:03:53
172 6175 Hans Christian Sterri Team Nordic Issuer 12:35:12 0:48:29 1:27:57 2:03:59
173 10236 Henrik Martinsen Tømte Team 1482 12:55:17 0:50:54 1:30:19 2:04:27
174 10214 Sveinung Ljones Fremad Famagusta 12:55:27 0:50:03 1:29:06 2:04:59
175 8042 Henrik Dalan 12:45:13 0:50:17 1:29:18 2:05:08
176 11222 Patric Lindberg GD 13:00:21 0:50:56 1:31:27 2:05:28
177 2191 Julian Solvang Gausa Dart 12:15:14 0:54:22 1:35:28 2:08:20
178 8227 magnus pawel wasilewski 12:45:13 0:53:01 1:32:12 2:09:35
179 10046 Njål Falch Stavern Old Boys 12:55:12 0:53:24 1:34:50 2:09:54
180 11189 Thomas Holst 13:00:12 0:51:24 1:33:11 2:10:08
181 8106 Andreas Kiste 12:45:23 0:54:35 1:36:20 2:11:01
182 9203 Fredrik Sundeng Austad 12:50:16 0:53:26 1:34:06 2:11:17
183 13206 Fredrik Tysk 13:10:29 0:55:42 1:37:38 2:12:23
184 12189 Jahn Olav Steinshylla Redalen il 13:05:16 0:55:09 1:38:27 2:13:00
185 8023 Odd Erik Blegeberg 12:45:09 0:55:01 1:37:46 2:13:01
186 11057 Dag Vanberg 13:00:16 0:55:25 1:36:42 2:13:08
187 11200 Stig Landa Gjerde Team Atlungstad Brenneri a/s 13:00:05 0:54:49 1:36:32 2:13:15
188 10028 Christian Børde Bærland 12:55:19 0:53:40 1:36:14 2:13:36
189 12259 Harald Magnus Madsen 13:05:33 0:49:38 1:39:34 2:13:36
190 11032 Eivind Sander Dahl Nabolaget 13:00:33 0:57:50 1:39:49 2:14:53
191 12265 Luis Anmarkrud ELLA Session 13:05:07 0:55:54 1:38:22 2:15:38
192 9089 Magnus Karlsen Vang skiløperforening 12:50:11 0:54:41 1:38:08 2:15:39
193 12224 Thor Håkon Karterud 13:05:24 0:53:19 1:34:34 2:17:49
194 11122 Per Arne Oftedal 12:50:25 0:54:56 1:35:41 2:17:51
195 5090 Andreas José Heide 12:30:36 0:51:40 1:37:20 2:18:19
196 12197 Fredrik Linna 13:05:17 0:58:41 1:42:07 2:19:31
197 8021 Jan Birger Bjerkli Nittedal IL 12:45:09 0:54:39 1:38:09 2:20:18
198 12030 Anders Evensen 13:05:11 0:53:01 1:38:03 2:21:16
199 10293 Erik Okkenhaug 12:55:09 0:54:35 1:40:02 2:21:40
200 8085 John-Erik Hofseth 12:45:13 0:53:37 1:39:17 2:21:50
201 11230 Magnus Thoresen 13:00:18 0:56:43 1:42:15 2:22:55
202 11137 Øyvind Sandberg Nordic Semiconductor 13:00:05 0:57:32 1:45:28 2:23:30
203 9257 Espen Saksvik Carlsen Team Nordic Issuer 12:50:15 0:56:32 1:42:31 2:24:43
204 12125 Ole Martin Sjetne GD 13:05:21 1:01:59 1:46:53 2:26:02
205 11190 Joachim Jahr Crossfit Lillestrøm 13:00:26 0:55:54 1:39:21 2:27:12
206 13123 Morten Leonhardsen Team Leonhardsen 13:10:13 1:01:03 1:49:19 2:27:34
207 7248 Thomas Hellgaard Telia Company 12:40:14 0:57:12 1:48:59 2:29:53
208 12235 Mats-Andre Kjendahl 13:05:16 1:02:48 1:49:29 2:32:12
209 13000 Benjamin Anible 13:10:19 1:03:36 1:54:29 2:36:46
210 13038 Simon Dyhr 13:10:11 0:59:59 1:49:38 2:37:46
211 13231 Lars Rønningen Frambu BIL 13:10:27 1:31:21 2:42:56 3:42:33
212 13235 Anders Wold Frambu BIL 13:10:27 1:31:26 2:42:59 3:42:41
213 5166 Torkil Skille Trondheim Triatlonklubb 12:30:11 0:43:11 1:15:26
214 11089 Kristoffer Vangen Knutzen Veien Tilbake 13:00:05 0:47:46 1:27:36
215 2210 Eirik Gjerdalen Gjerdalen Data 12:15:14 0:45:32 1:28:23
11287 Henrik Mangerud 13:00:05

M40-44

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1229 Ronny Losoa Sigdal friidrettsklubb 12:10:05 0:31:38 0:55:58 1:16:06
2 1071 Thomas Kjetland Trondheim & Omegn Sportsklubb 12:10:05 0:32:02 0:56:47 1:17:07
3 1237 Thomas Øyberg Gjensidige Sport 12:10:06 0:32:51 0:58:01 1:19:02
4 1047 Øyvind Hasli Lillehammer IF 12:10:06 0:33:50 0:59:46 1:21:32
5 1248 Hallvard Yksnøy Bergmann Ørsta il 12:10:06 0:34:16 1:00:22 1:21:53
6 1067 Vegard Jevnesveen Vingrom IL / Mosetertoppen Skiline 12:10:10 0:34:25 1:00:49 1:22:29
7 1075 Kristian Kolstad Søre ÅL OB 12:10:08 0:34:42 1:00:58 1:22:34
8 1142 Thomas Sunde Søre Ål Old Boys 12:10:06 0:34:42 1:00:58 1:22:37
9 1100 Rune Nordgård Hurdal IL 12:10:11 0:34:52 1:01:29 1:23:48
10 1008 Sondre Bolstad Lillehammer IF 12:10:05 0:35:27 1:02:45 1:25:17
11 1019 Anders Delbekk EKVATEK 12:10:06 0:35:22 1:02:37 1:25:55
12 1025 Vegar Enlid 12:10:10 0:35:55 1:03:32 1:26:34
13 4134 Mads Opstad Reistadbakk 12:25:06 0:36:30 1:04:34 1:27:52
14 1080 André Larsen 12:10:09 0:37:00 1:04:52 1:28:17
15 2022 Øivind Bystrøm Kolbotn Sykkelklubb/Team Driv 12:15:04 0:37:16 1:05:19 1:28:23
16 1128 Vegard Smedsund SÅOB 12:10:08 0:36:55 1:04:56 1:28:45
17 3179 Even Krogsveen 12:20:10 0:36:16 1:04:49 1:28:48
18 1217 Audun Wangensteen Bekkelaget SK 12:10:12 0:36:52 1:05:10 1:29:27
19 3113 Cato Mikalsen Leeds United 12:20:02 0:36:28 1:05:02 1:29:45
20 2020 Pål Budalen Østbygda IL 12:15:08 0:38:06 1:06:18 1:29:55
21 2156 Sven Erik Våler Stor-Elvdal sk 12:15:07 0:37:41 1:06:16 1:29:56
22 1079 Yngve Laingen 12:10:05 0:37:36 1:06:43 1:30:32
23 2085 Henning Kårstad Nes ski/Gubbetrim.no 12:15:03 0:37:49 1:06:40 1:31:03
24 1081 Petter Leistad Aktivklinikken Lillehammer AS 12:10:10 0:37:40 1:06:20 1:31:46
25 4017 Remy Edseth 12:25:13 0:39:38 1:08:47 1:32:22
26 4029 Gudjon Omar Gudjonsson OPIL 12:25:06 0:38:19 1:07:06 1:32:43
27 3147 Simen Landmark 12:20:05 0:39:41 1:09:22 1:33:00
28 2149 Anders Tyrom Søre Ål Old Boys 12:15:07 0:38:04 1:07:53 1:33:08
29 3182 Veiko Saarestik Mosvik IL 12:20:05 0:37:48 1:08:07 1:33:53
30 3152 Amund Sigstad Hernes IL 12:20:08 0:40:00 1:09:11 1:34:02
31 1105 Lars Philip Olaussen Lillehammer IF 12:15:08 0:40:16 1:10:02 1:34:16
32 2218 Roger Tangen Søre Ål Old Boys 12:15:07 0:38:07 1:07:53 1:34:17
33 3013 Anders Brynestad 12:20:08 0:39:56 1:09:34 1:34:19
34 1225 Oddleif Halvorsen 12:10:12 0:39:10 1:09:18 1:34:24
35 3208 Dag Roar Lie 12:25:06 0:39:59 1:10:29 1:34:33
36 2146 Pål Marius Tingve NRK 12:15:05 0:39:48 1:09:49 1:34:38
37 4045 Truls Johansen Slitusprinterne 12:25:06 0:38:12 1:08:00 1:34:54
38 3042 Jon Magne Hoseth braatt2 12:20:09 0:39:34 1:09:22 1:34:54
39 2134 Hans Kristian Snare Granli IL 12:15:11 0:39:47 1:10:02 1:35:04
40 2167 Sigurd Solbrække Dybing Holmestrand sykkelklubb 12:15:05 0:39:26 1:09:29 1:35:09
41 2010 Tore Bjørk Norsk Konstruksjonsrådgivning BIL 12:15:12 0:39:41 1:09:39 1:35:24
42 3140 Magnus Engehaugen 12:20:09 0:39:29 1:09:29 1:35:32
43 3123 Petter Tiltnes 12:20:11 0:41:14 1:11:32 1:35:39
44 2211 Askild Bø Strandbygda Ski 12:15:04 0:38:40 1:09:38 1:35:54
45 5129 Daniel Andre Mathisen 12:30:11 0:40:44 1:11:00 1:36:03
46 4181 Thomas Ellingsen IBY 12:25:13 0:40:14 1:10:52 1:36:22
47 3173 Håvard Strømstad Vågå 12:20:11 0:39:45 1:10:23 1:36:24
48 2051 Stian Granli 12:15:07 0:38:37 1:09:37 1:36:40
49 4121 Gøran Bråten 12:25:04 0:39:28 1:10:24 1:36:44
50 5141 Trond Nikolaisen Melhus Il Ski 12:30:15 0:40:36 1:11:26 1:37:22
51 4185 Mauritz Mjøen 12:25:11 0:40:45 1:11:23 1:37:25
52 4054 Pawel Kotkowski Torvikbukt IL 12:25:14 0:39:40 1:10:50 1:37:28
53 2206 Jan Vidar Martinsen Nordre Land/Landløperne 12:15:07 0:40:04 1:10:54 1:37:30
54 3084 Kenneth Skansberg 12:20:08 0:40:59 1:11:36 1:37:32
55 5119 Robert Røsten Folldal IF 12:30:11 0:41:04 1:11:48 1:37:36
56 4173 Nils Arne Kværnhaug 12:25:13 0:42:10 1:12:51 1:37:52
57 5056 Robin Gabrielsen 12:30:15 0:40:42 1:11:37 1:38:00
58 1179 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer IF 12:10:09 0:39:49 1:11:44 1:38:00
59 1207 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 12:10:12 0:39:59 1:11:41 1:38:08
60 3165 Jørn Petter Kolås Ryen 12:20:02 0:39:15 1:11:15 1:38:09
61 5225 Tor Erik Reinås Strandbygda il 12:30:13 0:40:52 1:12:14 1:38:09
62 5237 Stian Brække Follo SK 12:30:19 0:42:18 1:12:56 1:38:22
63 4095 Ådne Skurdal 12:25:08 0:41:37 1:13:25 1:38:23
64 3114 Talis Nurk 12:20:10 0:41:01 1:12:26 1:39:08
65 6248 Ola Jørgen Klock 12:35:11 0:41:47 1:13:09 1:39:08
66 3068 Andreas Kristian Moen Søndre Ål Sportsklubb 12:20:05 0:39:56 1:12:07 1:39:32
67 5094 Kenth Hårsaker Onkel Carbon Ræcing 12:30:13 0:40:00 1:12:14 1:39:32
68 5116 Andreas Smogeli Leite 12:30:17 0:41:18 1:12:59 1:39:34
69 5263 CAMILLE DUVAL 12:30:36 0:42:15 1:13:25 1:39:36
70 3194 Martin Strandvik 12:20:04 0:41:18 1:13:01 1:39:47
71 5239 Gustav Gjestvang 12:30:27 0:42:10 1:13:10 1:40:02
72 5274 Frode Grenaker 12:30:16 0:42:56 1:14:29 1:40:09
73 6169 Kjetil Røstad Søre Ål IL 12:35:12 0:41:34 1:13:47 1:40:28
74 6157 Alexander Sherman Torgersen Veien Tilbake 12:35:26 0:42:41 1:14:18 1:40:28
75 6222 Christian Østbø Three Turtles 12:35:20 0:42:15 1:14:21 1:41:06
76 4092 Jan-arne Skjold Ilseng 12:25:07 0:40:45 1:12:54 1:41:08
77 2194 Anders Fossum Team fønix 12:15:05 0:41:15 1:14:18 1:42:00
78 4196 Arve Kristian Olsen Tømte FVRO BIL 12:25:13 0:42:48 1:14:46 1:42:12
79 6237 Bjørnar Foss Olsen 12:35:19 0:43:07 1:15:32 1:42:18
80 6240 Eirik Sørsdal Follo Øl&Gentlemannsklubb 12:35:22 0:43:48 1:15:58 1:42:50
81 6069 Frank-Are Skåren 12:35:08 0:43:18 1:15:16 1:43:21
82 2114 Hallvard Riiser Evje 12:15:07 0:44:20 1:16:55 1:43:47
83 5147 Jo Inge Nygaard Askim 12:30:20 0:42:16 1:14:45 1:44:03
84 7118 Johannes Nygaard VESTRINGEN IL 12:40:06 0:43:43 1:16:20 1:44:22
85 6006 Martin Baisgård Exit 12:35:26 0:45:25 1:17:41 1:44:34
86 8210 Magnus Tollofsen Bamford1869.Nærsnesløpeklubb 12:45:21 0:44:46 1:17:57 1:45:23
87 5189 Stian Voll Nord-Odal IL 12:30:13 0:43:47 1:17:14 1:45:39
88 5020 Christian Bohan Falken Sportsklubb 12:30:13 0:45:45 1:18:52 1:45:41
89 4108 Hogne Søholt Mork springarlag 12:25:11 0:40:59 1:15:41 1:46:52
90 2208 Kristian Træland Tine 12:15:05 0:44:25 1:17:58 1:46:52
91 9274 Hans-Petter Ruud Team Fjelloppsyn 12:50:21 0:43:56 1:17:51 1:46:56
92 6253 Marcus Engelberg Romeriksmafian 12:35:17 0:45:54 1:19:17 1:47:01
93 6055 Ørjan Andby Haslum Løpeklubb 12:35:11 0:41:48 1:15:54 1:47:27
94 6294 Stig-Atle Simenstad Vingrom Blue Devils 12:35:17 0:46:50 1:20:58 1:49:18
95 7044 Lasse Andre Fagersand 12:40:06 0:46:33 1:20:53 1:49:36
96 5231 Tor Kåre Andersen Sløyfa 12:30:17 0:45:26 1:19:23 1:49:48
97 7289 Stein Olav Buer Østbygda IL 12:40:07 0:43:18 1:18:18 1:50:04
98 9198 Henrik Stokkebekk Søre Ål IL 12:50:10 0:45:38 1:20:06 1:50:12
99 5248 Jakob Schultz 12:30:13 0:45:03 1:20:01 1:50:28
100 10282 Amund Brudal Vingrom IL 12:55:17 0:46:32 1:21:18 1:50:51
101 12270 Hans Petter Talstad FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 13:05:07 0:44:08 1:19:42 1:51:24
102 6129 Ole-Sverre Aaserud Midling-Hansen 12:35:20 0:45:05 1:20:09 1:51:43
103 6254 Eivind Farstad 12:35:28 0:47:27 1:23:00 1:52:06
104 7138 Dag Sangnes Fana IL 12:40:38 0:47:14 1:23:00 1:53:04
105 10091 Jens Høglund Godlia Vel & Velvære 12:55:20 0:47:43 1:22:05 1:53:27
106 5047 Erling Andreas Fagerlie Braatt 2 12:30:20 0:45:05 1:20:09 1:53:30
107 6073 Trond Are Halldèn Åsen IL 12:35:07 0:46:03 1:22:41 1:53:40
108 8035 Jon Magne Hagen 12:45:09 0:47:45 1:23:30 1:54:05
109 5194 Vegard Brude Wærås 12:30:20 0:47:25 1:23:16 1:54:42
110 7296 Karl Henrik Jaeger 12:40:07 0:45:43 1:22:59 1:54:51
111 7284 Gustav Lindeberg Gauldal sykleklubb 12:40:25 0:45:10 1:20:39 1:54:55
112 9054 Are Flyen 12:50:17 0:48:12 1:25:22 1:54:55
113 5070 magnus hansen Nordstrand If 12:30:38 0:47:31 1:23:56 1:56:23
114 11117 Johan Møinichen 13:00:11 0:49:31 1:26:29 1:56:30
115 6151 Dan Ruud 12:35:07 0:46:56 1:22:48 1:56:49
116 8004 Håkon Aulstad 12:45:12 0:44:55 1:21:36 1:57:15
117 5073 Anders Haukeli Skade, IL 12:30:25 0:49:34 1:26:14 1:57:18
118 5038 Øyvind Jon Solheim Eikefjord IL 12:30:15 0:44:21 1:20:58 1:57:26
119 9217 Anders Viken Tøftemo Team Nordic Issuer 12:50:14 0:49:45 1:26:43 1:58:00
120 8157 Jostein Ovrum Veien Tilbake 12:45:11 0:49:32 1:26:56 1:58:08
121 5156 Øistein Refseth Rustputtvegen IL 12:50:31 0:50:58 1:26:33 1:58:27
122 8003 Pål Andresen Grøfta IL 12:45:16 0:49:08 1:28:29 1:59:43
123 7110 Erik Mikkelsen 12:40:18 0:49:08 1:27:37 1:59:55
124 6189 Martin Bruseth Torvikbukt IL 12:35:24 0:51:02 1:29:02 1:59:57
125 8259 Anders Dalsaune Jansen 12:45:26 0:50:00 1:28:46 2:00:03
126 7165 Petter Toft 12:40:11 0:48:39 1:27:42 2:00:31
127 11016 Magnus Von Schantz Lillehammer 13:00:16 0:50:55 1:29:10 2:01:21
128 12186 Thomas Grenaker 13:05:14 0:52:44 1:31:52 2:03:04
129 8248 Oguzhan Yigit Scandic Hotels 12:45:19 0:50:47 1:29:03 2:03:22
130 13274 Kristian Helseth Ringsaker IF 13:10:16 0:51:40 1:30:29 2:03:43
131 8100 Rune Johansen 12:45:15 0:52:09 1:31:42 2:03:48
132 8008 Juan Benito @helttexas83 15:40:09 0:49:13 1:26:38 2:04:43
133 8162 Geir Ottesen 12:45:12 0:51:20 1:31:04 2:06:02
134 9250 Øyvind Morud 12:50:15 0:52:09 1:32:13 2:06:19
135 8172 Vegar Røyset Løpeboyz 12:45:31 0:49:07 1:29:30 2:06:20
136 11129 Pål Glimsdal Reini 13:00:11 0:52:47 1:32:06 2:06:32
137 7045 Halvard Flått Snåsa IL 12:40:18 0:50:04 1:30:07 2:07:33
138 6196 Andreas Thorsrud Telenor BIL 12:35:15 0:50:37 1:31:25 2:08:28
139 8184 Øystein Skagestad 12:45:10 0:51:52 1:33:00 2:09:00
140 9047 Hans Kristian Enge 12:50:08 0:54:35 1:35:09 2:09:24
141 10137 Joachim Løe 12:55:26 0:54:55 1:35:26 2:10:03
142 9038 John Reinert Davidsen 12:50:16 0:50:48 1:29:34 2:10:41
143 12256 Per Ole Flaten Gunstad Lehman Brothers BIL 13:05:19 0:58:30 1:39:13 2:11:10
144 12081 Daniel Lindberg 13:05:09 0:53:36 1:35:02 2:11:53
145 7090 Jan Killip 12:40:33 0:55:54 1:35:59 2:11:58
146 11179 Fredrik Wister Ørmen 13:00:11 0:52:58 1:33:52 2:12:08
147 7107 Erling Melvær IL Jardar 12:40:12 0:49:07 1:34:07 2:12:08
148 11009 Jon Bach 13:00:23 0:55:39 1:36:47 2:12:30
149 12202 Terje B Ranheim JMK 13:05:10 0:54:31 1:36:35 2:12:34
150 10130 Daniel Lindberg 12:55:32 0:55:58 1:39:17 2:15:02
151 13212 Trond Vassdokken 13:10:11 0:57:16 1:39:38 2:16:19
152 10048 Espen Grüner 12:55:12 0:52:01 1:36:17 2:16:43
153 12246 Thomas Baden Veien Tilbake 13:05:14 0:58:03 1:41:09 2:17:03
154 13271 Erlend Gjelsvik 13:10:10 0:56:09 1:41:09 2:17:21
155 10052 Håvard Fjellstad VældreSykkelForening 12:55:08 0:57:11 1:40:43 2:17:57
156 12123 Pål Henrik Simensen 13:05:21 0:58:45 1:42:01 2:18:44
157 13013 Erik Magnus Berntsen Onkel Carbon Ræcing 13:10:11 0:56:52 1:42:29 2:20:20
158 6153 Hallvar Rørdal 12:35:17 1:01:04 1:45:45 2:24:59
159 8152 Bjørnar Olsen Veien Tilbake 12:45:11 0:57:59 1:44:15 2:26:46
160 5019 Torkil Lersveen 12:30:39 1:05:16 1:56:48 2:33:19
161 9278 Henning Aanstad 12:50:09 0:43:49 1:31:37 2:33:42
162 10021 Thomas Østhagen 12:55:15 0:58:59 1:45:39 2:34:38
163 11183 Kim André Dalsaune Crossfit Lillestrøm 13:00:26 1:03:04 1:52:18 2:35:02
164 13082 Thomas Hauglund Eidsvoll Sykkelklubb 13:10:18 1:01:19 1:51:05 2:35:10
165 5259 Thomas Atlar Meny AS 12:30:30 1:02:33 1:52:09 2:35:53
166 13122 Espen Leonhardsen 13:10:13 1:06:19 1:58:20 2:36:56
167 12264 Nikolai Thoresen Fjeld 13:05:18 1:03:09 1:52:19 2:37:37
168 10029 Ørnulf Nyberg Bøhle ONB 12:55:11 1:04:22 1:54:57 2:37:49
169 10132 Kai Andrè Lorentzen 12:55:12 0:59:38 1:51:18 2:38:00
170 5024 Steinar Skansbo 12:30:39 1:05:21 1:56:53 2:41:08
171 13148 Jan Henning Nyhus 13:10:18 1:07:44 2:00:00 2:44:58
172 7054 Bjørn Terje Guttersrud Talentenes Bakgård 12:40:18 1:08:38 2:01:30 2:49:21
173 13143 Fredrik Nilsen UiT BIL 13:10:22 1:13:55 2:06:02 2:54:49
174 5185 Kjell Arne Vang 12:30:15 1:11:45 2:09:14 2:59:50
175 5143 Pål Norderhaug Laje AS Ringerikskraft BIL 12:30:10 0:39:49
176 2009 Svein Bjørk Grong IL Orientering 12:15:14 0:40:11

M45-49

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1035 Ole-Jacob Følling 12:10:06 0:32:57 0:58:35 1:19:02
2 1263 Ole André Hagen FIRST Impact 12:10:06 0:34:40 1:00:19 1:21:42
3 1147 Roger Thompson Driv IL 12:10:06 0:34:33 1:00:49 1:22:48
4 1175 Gert Moen 12:10:06 0:34:57 1:01:15 1:23:18
5 1171 Jonny Kibsgaard Føyk IL 12:10:09 0:35:27 1:02:17 1:24:31
6 1210 Magnus Esberg Lillehammer IF 12:10:09 0:36:05 1:02:35 1:24:38
7 1149 Ottar Tollan Røros il 12:10:08 0:35:17 1:02:18 1:24:39
8 1064 Tore Jakobsen Follo Brannvesen IKS 12:10:06 0:35:05 1:02:36 1:25:07
9 1028 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL 12:10:11 0:34:33 1:01:37 1:25:13
10 2076 Stian Jacobsen SÅOB 12:15:05 0:36:25 1:03:26 1:25:56
11 1173 Daniel Larsen Njård 12:10:06 0:36:14 1:04:12 1:27:20
12 1062 Vidar Igeltjørn Korlevoll il 12:10:09 0:36:34 1:04:20 1:27:22
13 1159 Jostein Valan Røros il 12:10:08 0:35:25 1:03:27 1:27:27
14 2073 Bjørn Thomas Hultberg Team Ingrid Kristiansen 12:15:05 0:36:50 1:04:49 1:28:08
15 2004 Tor Erik Berg Vind IL 12:15:05 0:37:14 1:05:12 1:28:16
16 2119 Sverre Rotevatn SÅOB 12:15:07 0:37:32 1:05:36 1:28:17
17 1026 Inge Erlimo 12:10:06 0:36:01 1:04:37 1:28:53
18 1041 Olav Grønli Team Hardhaus 12:10:06 0:36:07 1:04:42 1:29:20
19 2082 Petter Kittelsen SÅOB / Norconsult 12:15:05 0:37:31 1:05:54 1:29:47
20 1066 Leif Oddvin Jensen Holmenkollen CK 12:10:06 0:37:31 1:06:01 1:29:57
21 1120 Hans Røragen Bærum Vest Racing Team 12:10:12 0:37:23 1:06:05 1:30:19
22 2016 Odd Egil Brobakk Sokna IL 12:15:04 0:36:17 1:05:16 1:30:38
23 2050 Alexander Granheim Bratsberg 12:15:07 0:37:38 1:07:02 1:31:19
24 2059 Arne Inge Hangerhagen Bratsberg IL 12:15:10 0:36:53 1:06:35 1:32:01
25 1133 Pål Stenseth Vind IL / Kafteins Corner 12:10:10 0:37:36 1:06:10 1:32:14
26 2198 Ole Kullungstad Knai Eidsvold Værks Skiklub 12:15:07 0:38:19 1:07:34 1:32:24
27 2094 Kristian Marki Sturla IF – Ski 13:54:55 0:39:26 1:08:43 1:32:27
28 1103 Henrik Oftedal Rælingen Skiklubb/Foss Sport 12:10:11 0:37:23 1:06:44 1:32:38
29 2165 Sandor Angi 12:15:03 0:38:39 1:08:00 1:33:10
30 2108 Thomas Pedersen BrattGlede 12:15:05 0:39:04 1:07:57 1:33:11
31 2137 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 12:15:08 0:38:06 1:07:26 1:33:17
32 3063 Vidar Lynghammar Hakadal IL 12:20:09 0:38:34 1:08:21 1:33:24
33 1097 Stefan Myhrer Team Prærieringen 12:10:10 0:38:08 1:07:02 1:33:29
34 4154 Erling Thunæs FVRO BIL 12:25:09 0:38:39 1:08:41 1:33:41
35 2173 Anders Opås Talentenes Bakgård 12:15:07 0:38:06 1:07:57 1:33:57
36 2012 Håvard Boldvik Hamar IL 12:15:05 0:39:56 1:09:44 1:34:58
37 2201 Kjell Ingebret Nilsen Brødrene Dahl 12:15:07 0:40:11 1:10:04 1:35:11
38 2213 Håvard Furunes Gjøvik Friidrettsklubb 12:15:05 0:40:26 1:11:20 1:36:13
39 2081 Shaher Yar Khan Team Maxim 12:15:08 0:40:52 1:11:08 1:36:27
40 5240 Rune Gjølgasæther Bjugn IL 12:30:11 0:40:08 1:10:45 1:36:30
41 2015 Svein E. Bratberg MjøsSki 12:15:20 0:40:48 1:11:41 1:36:51
42 6057 Eivind Fossum Hurdal IL 12:35:08 0:40:02 1:11:23 1:37:02
43 3190 Trond Hansen Team Kondis 12:20:08 0:41:16 1:11:42 1:37:03
44 2144 Roy Arne Syversrud Romerike Ultraløperklubb 12:15:05 0:40:19 1:11:23 1:37:38
45 2104 Thom – Arne Norheim Team Norse Atlantic 12:15:11 0:40:37 1:11:38 1:37:53
46 1027 Arild Nebb Ervik 12:10:08 0:40:04 1:10:33 1:38:12
47 3191 Eddy Monsøy Hydro BIL 12:20:10 0:40:19 1:11:18 1:38:31
48 3154 Øyvind Aaen 12:20:05 0:41:22 1:12:51 1:38:53
49 8130 Martin Kvåle Loftesnes 12:45:03 0:41:28 1:13:14 1:38:55
50 4036 Rune Holmen Halmsås & Omegn Skilag 12:25:06 0:40:10 1:11:53 1:39:01
51 3175 Martins Jankovskis Steinkjer FIK 12:20:05 0:39:45 1:11:22 1:39:25
52 3097 Amund Thorud 12:20:09 0:41:24 1:13:31 1:39:25
53 6241 Svend arild Østli 12:35:12 0:41:56 1:13:08 1:39:36
54 5253 Fredrik Thorbjørnsen 12:30:36 0:42:42 1:13:27 1:39:39
55 3053 Allan Hjorth Jørgensen Gol Il / Asplan Viak 12:20:10 0:41:11 1:12:50 1:39:52
56 8018 Richard Grønlie Veien Tilbake 12:45:05 0:42:32 1:14:14 1:40:17
57 3151 Kristian Tollan Seiersten Ås IL 12:20:08 0:40:43 1:13:00 1:40:26
58 3122 Aslak Støen 12:20:04 0:39:43 1:11:29 1:40:32
59 2090 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 12:15:08 0:42:28 1:14:29 1:40:33
60 4140 Johan Martin Gaupseth Torvikbukt IL 12:25:10 0:42:03 1:14:02 1:41:03
61 4113 Helge Torsgard Øvre Hallingdalske Skiløperkompani 12:25:06 0:41:54 1:13:52 1:41:04
62 4040 Amund Hønningstad Hamar 12:25:16 0:43:53 1:14:53 1:41:36
63 5087 Arjan Hulsker Faret Sport 31 12:30:11 0:43:14 1:14:30 1:41:39
64 5167 Bjørge Skjeldestad Fana IL 12:30:16 0:40:37 1:13:27 1:41:46
65 4105 Rikard Sunde Asko 12:25:08 0:42:28 1:15:19 1:42:26
66 4081 Øystein Orset Torvikbukt IL 12:25:10 0:43:28 1:15:37 1:42:28
67 4175 Øyvind Håheim 12:25:06 0:40:26 1:13:47 1:42:29
68 5107 Stig Jørgensen Team Welhaven 12:30:27 0:43:11 1:15:38 1:42:40
69 6001 Ole Helge Andreassen 12:35:12 0:41:34 1:14:46 1:42:55
70 8093 Erik Gravermoen Jensen Veien Tilbake 12:45:06 0:41:49 1:14:25 1:43:05
71 5032 Tord Busterud Stor-Elvdal sk 12:30:16 0:42:07 1:15:02 1:43:22
72 4037 Tor Holmgren Raumnes & Årnes / Avinor BIL 12:25:07 0:42:16 1:15:30 1:43:23
73 5068 Henning Halvorsen 12:30:20 0:43:08 1:15:23 1:43:23
74 6293 Espen Ringom Mesnasaga 12:35:09 0:43:04 1:15:39 1:43:42
75 7164 Øivind Telstad 12:40:21 0:44:52 1:17:27 1:44:20
76 6024 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 12:35:17 0:42:32 1:16:06 1:44:28
77 5252 Svenn-Ivar Svendsen Trondheim Triatlonklubb 12:30:36 0:43:57 1:16:42 1:44:45
78 3080 Bendik Andreas Sagsveen 12:20:05 0:42:29 1:17:00 1:45:45
79 5152 Andrè Oldebråten Krampa IL 12:30:36 0:45:23 1:18:41 1:45:52
80 7085 Lars Ludvigsen Kompani Karlsen 12:40:06 0:43:20 1:17:05 1:46:00
81 5184 Anders Underthun Nittedal IL 12:30:15 0:42:58 1:16:07 1:46:13
82 6286 Knut Matre KCA Løpeklubb 12:35:09 0:45:28 1:19:28 1:46:13
83 7132 Lars Reinsborg Sollia Kickers 12:40:23 0:44:46 1:18:12 1:46:15
84 5227 Stephan Skjennum Nevo Tak og Eiendom 12:30:17 0:43:25 1:17:40 1:46:24
85 6148 Erik Qvam 12:35:11 0:43:57 1:17:48 1:46:51
86 6134 Sigbjørn Nordengen Totenkranken 12:35:08 0:45:15 1:18:59 1:46:54
87 5261 Vegard Brekke Kickstart 12:30:20 0:44:51 1:18:32 1:47:59
88 6264 Nils Jørgen Mittet MILES AS 12:35:09 0:42:44 1:17:09 1:48:07
89 11166 Thomas Søderholm Søders 13:00:05 0:43:55 1:18:36 1:48:15
90 2204 Job Ter Horst 12:15:05 0:43:30 1:17:03 1:48:46
91 5196 Kristian Øksdahl Odal SK 12:30:13 0:43:15 1:16:54 1:48:47
92 6225 Åge Øverjordet 12:35:15 0:45:01 1:19:23 1:49:05
93 10166 Jonas Nilsen Moelven B.I.L. 12:55:12 0:45:04 1:19:33 1:49:08
94 8190 Ole Herman Skøien SKØIENs SERVICE 12:45:10 0:47:27 1:21:17 1:49:12
95 8119 Torgils Kvam 12:45:13 0:46:39 1:20:49 1:49:24
96 6212 Jørgen Kristiansen Weierholt 12:35:29 0:48:01 1:21:18 1:49:36
97 4182 Tom Christian Aasen Mjøndalen IF – Team Aasen 12:25:10 0:45:16 1:19:56 1:49:38
98 5138 Pål Espen Nes Engesetdal IL 12:30:30 0:46:37 1:20:53 1:50:15
99 7166 Børge Torvik 12:40:11 0:46:17 1:21:15 1:51:12
100 10083 Øivind Helgheim 12:55:12 0:47:42 1:21:54 1:51:20
101 6032 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL 12:35:31 0:44:11 1:20:11 1:51:22
102 3037 Anders Hjertum 12:20:11 0:44:55 1:21:29 1:51:34
103 8113 Olav Kristiansen 12:45:13 0:45:27 1:21:53 1:51:35
104 10269 Frode Krogstad Siemens Healthineers 12:55:10 0:47:35 1:22:48 1:51:35
105 7219 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 12:40:19 0:45:13 1:20:47 1:51:38
106 6272 Kenneth Antonsen SK RYE / Pharmaxim AB 12:35:09 0:45:27 1:21:53 1:51:49
107 6287 Einar Jan Melbø Old Town Running 12:35:07 0:45:15 1:19:43 1:52:11
108 5243 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 12:30:20 0:46:44 1:22:09 1:52:24
109 7226 Patrick Bakke 12:40:11 0:46:32 1:23:14 1:52:26
110 8215 Magnus Sigurjonsson 12:45:19 0:46:26 1:22:31 1:52:32
111 8247 Simen Vestli Fet skiklubb 12:45:07 0:46:42 1:22:44 1:52:41
112 8242 Nils Terje Røkeberg Bamford1869 12:45:09 0:48:15 1:24:16 1:52:43
113 6033 Henning Colbjørnsen 12:35:19 0:45:41 1:21:36 1:52:52
114 1245 Arild Dahl Team fønix 12:10:15 0:47:51 1:22:23 1:52:54
115 9266 David Ofte 12:50:27 0:47:18 1:22:44 1:52:56
116 10069 Stefan Hansen Stadsbygd 12:55:08 0:47:40 1:23:19 1:53:04
117 7239 Daniel Schofield Sollia Kickers 12:40:23 0:48:33 1:24:17 1:53:06
118 5203 Tom Aamodt AHF 12:30:17 0:45:30 1:21:19 1:53:07
119 7255 Thomas Smestad 12:40:17 0:47:45 1:23:43 1:53:14
120 7227 Arjan Besemer 12:40:07 0:47:19 1:23:03 1:54:08
121 11020 Allan Bohsen Veien Tilbake 13:00:04 0:45:42 1:22:12 1:54:10
122 10260 Ove Sjåstad 12:55:25 0:49:49 1:26:07 1:54:22
123 7122 Audun Olsen Frogner IL 12:40:07 0:47:38 1:24:01 1:54:23
124 10187 Ole Andreas Bergli 12:55:20 0:49:41 1:25:09 1:54:25
125 8256 Jan Morten Henriksen Sjetne IL 12:45:24 0:48:55 1:24:39 1:54:32
126 4172 Amund Holmsen Team Sjattå/Gjelleråsen IF 12:25:13 0:43:53 1:20:32 1:54:57
127 7116 Jens Nordland 12:40:14 0:48:24 1:24:29 1:55:13
128 8267 Haakon Olav Sato Røa IL 12:45:08 0:48:18 1:24:14 1:55:40
129 9130 Håkon Lerberg 12:50:22 0:49:09 1:25:35 1:55:53
130 6101 Christian Jacobsen crampinleg 12:35:17 0:48:02 1:25:36 1:56:11
131 8203 Øyvind Aas Hexagon BIL 12:45:16 0:49:08 1:24:56 1:56:21
132 9139 Lars Petter Lund Sateba Norway AS 12:50:11 0:49:06 1:26:28 1:56:38
133 7264 Jon Kristian Flesvik 12:40:32 0:46:44 1:24:25 1:56:39
134 9211 Ole Kristian Thoresen 12:50:19 0:47:54 1:24:47 1:56:39
135 6155 Morten Røst Bartliebers 12:35:09 0:49:26 1:26:07 1:56:39
136 6260 Nils Kjøsnes Villatilsamman 12:35:08 0:45:27 1:23:45 1:56:49
137 8017 Frank Grande 12:45:16 0:48:46 1:25:39 1:57:16
138 10000 Fredrik Amundsen Bamford1869, Nærsnes Løpeklubb 12:55:15 0:48:31 1:26:15 1:57:30
139 12005 jørn andreassen 13:05:13 0:52:36 1:28:21 1:57:43
140 6082 Øyvind Helland 12:35:16 0:49:34 1:25:41 1:57:56
141 10277 Petter Søberg Siemens Healthineers 12:55:10 0:50:15 1:27:54 1:57:56
142 10175 Vorobei Oleksii 12:55:30 0:50:01 1:27:39 1:58:51
143 10025 Jørn Brørs Trondhjems Skiklubb 12:55:12 0:48:48 1:26:57 1:59:02
144 6099 Lars Iversen 12:35:19 0:48:04 1:25:36 1:59:06
145 7278 Ole Jonny Høyer 12:40:12 0:47:19 1:25:15 1:59:28
146 8049 Bjarne Dyrøy GOKL 12:45:21 0:51:15 1:28:48 2:00:06
147 8115 Frode Krokengen 12:45:13 0:50:49 1:28:17 2:00:20
148 6132 Tom Marius M Mollum BluA 12:35:19 0:49:47 1:28:18 2:00:21
149 12218 Kristian Voie Danielsen Varder 13:05:05 0:51:11 1:29:35 2:01:15
150 9095 Henrik Hägglund 12:50:25 0:49:38 1:28:22 2:01:56
151 10112 Øyvind Kluge Løp&Kjøp ØL 12:55:23 0:51:39 1:30:17 2:02:52
152 11184 Erlend Emilsen 13:00:26 0:53:36 1:31:52 2:03:13
153 7102 Mass Soldal Lund Rinna il 12:40:12 0:48:29 1:27:04 2:03:23
154 9018 Morten Bergkåsa Søre Ål IL 12:50:13 0:51:03 1:30:15 2:03:37
155 8116 Dan Kronborg 12:45:09 0:49:36 1:28:25 2:03:39
156 6152 Frode André Rørdal 12:35:17 0:51:30 1:30:29 2:04:16
157 11086 Jonas Karlsen Kompani Karlsen 13:00:24 0:48:50 1:28:18 2:05:35
158 11240 Harald Harstad MOI 13:00:17 0:51:22 1:31:22 2:06:14
159 11297 Carl Henrik Liljegren Koseklubben 13:00:07 0:52:09 1:32:25 2:06:17
160 10256 Christian Berntsen Onkel Carbon Ræcing 12:55:24 0:51:59 1:32:08 2:07:26
161 12200 Eivind Molstad Eika Bedriftsidrettslag 13:05:13 0:56:28 1:35:09 2:07:26
162 9113 Flemming Pettersen 12:50:19 0:54:09 1:33:38 2:07:31
163 11042 Tom Espeland Team OverSjøOgLand 13:00:05 0:52:22 1:32:27 2:07:36
164 9172 Tom Andreas Paulsen Romerike Ultraløperklubb 12:50:14 0:54:39 1:33:47 2:07:38
165 5140 Stian Nikolaisen 12:30:29 0:54:43 1:35:41 2:09:34
166 8297 Espen Bakken Lyn Ski 12:45:05 0:52:11 1:33:33 2:10:30
167 13209 Jostein Undrum 13:10:18 0:55:06 1:35:04 2:10:45
168 10081 Erik Harstad Torvikbukt IL 12:55:30 0:56:05 1:35:16 2:10:53
169 10006 Yngve Askeland 12:55:14 0:51:30 1:33:04 2:11:19
170 12222 Tom Martin Hartviksen GD/Trysil SK 13:05:21 0:56:41 1:38:08 2:11:26
171 10117 Roar Jevnesveen 12:55:12 0:51:09 1:34:37 2:11:56
172 11289 Thor Kvande 13:00:29 0:54:09 1:35:58 2:12:05
173 11213 Thomas Bjerke 13:00:29 0:53:58 1:35:54 2:12:06
174 11235 Truls Lindstad Bjelke Søre Ål Old Boys / S1G BIL 13:00:08 0:54:34 1:35:06 2:12:10
175 7053 Svein Erik Gulbrandsen Gasellen 12:40:11 0:51:10 1:32:01 2:12:42
176 11091 Andreas Kongshaug 13:00:11 0:54:10 1:36:03 2:13:24
177 12051 Truls Hansen Gjensidige Sport Øst 13:05:29 0:56:33 1:38:05 2:14:26
178 13033 Edvin Dale Hella Maskin 13:10:20 0:53:15 1:37:20 2:15:47
179 10201 Andreas Slette Spydeberg IL 12:55:06 0:57:00 1:40:45 2:16:14
180 10197 Simen Simensen 12:55:23 0:56:42 1:39:58 2:18:05
181 12019 Ivar Asbjørn Bredesen Oslo Handicapidrettsklubb 13:05:16 0:54:51 1:38:31 2:19:08
182 11142 Geir Magne Skjeldnes 13:00:15 0:55:06 1:39:01 2:19:47
183 12255 Rune Amundsen 13:05:21 0:55:59 1:40:52 2:20:39
184 12095 Christer Myhren SCC 13:05:10 0:56:46 1:41:51 2:22:01
185 9056 Gunnar Foseid Romerike politiidrettslag 12:50:28 1:00:32 1:45:31 2:23:41
186 12173 Jørgen Østervold 13:05:10 0:57:11 1:43:34 2:24:58
187 13266 Tom Richard Vikan 13:10:19 1:01:11 1:47:51 2:26:41
188 12079 Øyvind Lieng 13:05:14 1:01:26 1:49:38 2:32:04
189 5159 Daniel Andrè Nystuen Sulland BIL 12:30:39 1:01:07 1:52:11 2:33:13
190 13243 Kenneth Hobbesland Åseral IL 13:10:16 1:00:42 1:51:11 2:36:51
191 6116 Atle Ludvigsen 12:35:22 1:05:29 1:55:24 2:37:56
192 10066 Bjørn Willy Hansen Løp&Kjøp ØL 12:55:23 1:03:43 1:56:53 2:41:13
193 7251 Frode Sæbønes Veien Tilbake 12:40:29 1:19:11 2:23:55 3:13:10
194 4158 Thomas Bjerkeset Torvikbukt IL 12:25:10 0:41:49 1:13:56

M50-54

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1035 Ole-Jacob Følling 12:10:06 0:32:57 0:58:35 1:19:02
2 1263 Ole André Hagen FIRST Impact 12:10:06 0:34:40 1:00:19 1:21:42
3 1147 Roger Thompson Driv IL 12:10:06 0:34:33 1:00:49 1:22:48
4 1175 Gert Moen 12:10:06 0:34:57 1:01:15 1:23:18
5 1171 Jonny Kibsgaard Føyk IL 12:10:09 0:35:27 1:02:17 1:24:31
6 1210 Magnus Esberg Lillehammer IF 12:10:09 0:36:05 1:02:35 1:24:38
7 1149 Ottar Tollan Røros il 12:10:08 0:35:17 1:02:18 1:24:39
8 1064 Tore Jakobsen Follo Brannvesen IKS 12:10:06 0:35:05 1:02:36 1:25:07
9 1028 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL 12:10:11 0:34:33 1:01:37 1:25:13
10 2076 Stian Jacobsen SÅOB 12:15:05 0:36:25 1:03:26 1:25:56
11 1173 Daniel Larsen Njård 12:10:06 0:36:14 1:04:12 1:27:20
12 1062 Vidar Igeltjørn Korlevoll il 12:10:09 0:36:34 1:04:20 1:27:22
13 1159 Jostein Valan Røros il 12:10:08 0:35:25 1:03:27 1:27:27
14 2073 Bjørn Thomas Hultberg Team Ingrid Kristiansen 12:15:05 0:36:50 1:04:49 1:28:08
15 2004 Tor Erik Berg Vind IL 12:15:05 0:37:14 1:05:12 1:28:16
16 2119 Sverre Rotevatn SÅOB 12:15:07 0:37:32 1:05:36 1:28:17
17 1026 Inge Erlimo 12:10:06 0:36:01 1:04:37 1:28:53
18 1041 Olav Grønli Team Hardhaus 12:10:06 0:36:07 1:04:42 1:29:20
19 2082 Petter Kittelsen SÅOB / Norconsult 12:15:05 0:37:31 1:05:54 1:29:47
20 1066 Leif Oddvin Jensen Holmenkollen CK 12:10:06 0:37:31 1:06:01 1:29:57
21 1120 Hans Røragen Bærum Vest Racing Team 12:10:12 0:37:23 1:06:05 1:30:19
22 2016 Odd Egil Brobakk Sokna IL 12:15:04 0:36:17 1:05:16 1:30:38
23 2050 Alexander Granheim Bratsberg 12:15:07 0:37:38 1:07:02 1:31:19
24 2059 Arne Inge Hangerhagen Bratsberg IL 12:15:10 0:36:53 1:06:35 1:32:01
25 1133 Pål Stenseth Vind IL / Kafteins Corner 12:10:10 0:37:36 1:06:10 1:32:14
26 2198 Ole Kullungstad Knai Eidsvold Værks Skiklub 12:15:07 0:38:19 1:07:34 1:32:24
27 2094 Kristian Marki Sturla IF – Ski 13:54:55 0:39:26 1:08:43 1:32:27
28 1103 Henrik Oftedal Rælingen Skiklubb/Foss Sport 12:10:11 0:37:23 1:06:44 1:32:38
29 2165 Sandor Angi 12:15:03 0:38:39 1:08:00 1:33:10
30 2108 Thomas Pedersen BrattGlede 12:15:05 0:39:04 1:07:57 1:33:11
31 2137 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 12:15:08 0:38:06 1:07:26 1:33:17
32 3063 Vidar Lynghammar Hakadal IL 12:20:09 0:38:34 1:08:21 1:33:24
33 1097 Stefan Myhrer Team Prærieringen 12:10:10 0:38:08 1:07:02 1:33:29
34 4154 Erling Thunæs FVRO BIL 12:25:09 0:38:39 1:08:41 1:33:41
35 2173 Anders Opås Talentenes Bakgård 12:15:07 0:38:06 1:07:57 1:33:57
36 2012 Håvard Boldvik Hamar IL 12:15:05 0:39:56 1:09:44 1:34:58
37 2201 Kjell Ingebret Nilsen Brødrene Dahl 12:15:07 0:40:11 1:10:04 1:35:11
38 2213 Håvard Furunes Gjøvik Friidrettsklubb 12:15:05 0:40:26 1:11:20 1:36:13
39 2081 Shaher Yar Khan Team Maxim 12:15:08 0:40:52 1:11:08 1:36:27
40 5240 Rune Gjølgasæther Bjugn IL 12:30:11 0:40:08 1:10:45 1:36:30
41 2015 Svein E. Bratberg MjøsSki 12:15:20 0:40:48 1:11:41 1:36:51
42 6057 Eivind Fossum Hurdal IL 12:35:08 0:40:02 1:11:23 1:37:02
43 3190 Trond Hansen Team Kondis 12:20:08 0:41:16 1:11:42 1:37:03
44 2144 Roy Arne Syversrud Romerike Ultraløperklubb 12:15:05 0:40:19 1:11:23 1:37:38
45 2104 Thom – Arne Norheim Team Norse Atlantic 12:15:11 0:40:37 1:11:38 1:37:53
46 1027 Arild Nebb Ervik 12:10:08 0:40:04 1:10:33 1:38:12
47 3191 Eddy Monsøy Hydro BIL 12:20:10 0:40:19 1:11:18 1:38:31
48 3154 Øyvind Aaen 12:20:05 0:41:22 1:12:51 1:38:53
49 8130 Martin Kvåle Loftesnes 12:45:03 0:41:28 1:13:14 1:38:55
50 4036 Rune Holmen Halmsås & Omegn Skilag 12:25:06 0:40:10 1:11:53 1:39:01
51 3175 Martins Jankovskis Steinkjer FIK 12:20:05 0:39:45 1:11:22 1:39:25
52 3097 Amund Thorud 12:20:09 0:41:24 1:13:31 1:39:25
53 6241 Svend arild Østli 12:35:12 0:41:56 1:13:08 1:39:36
54 5253 Fredrik Thorbjørnsen 12:30:36 0:42:42 1:13:27 1:39:39
55 3053 Allan Hjorth Jørgensen Gol Il / Asplan Viak 12:20:10 0:41:11 1:12:50 1:39:52
56 8018 Richard Grønlie Veien Tilbake 12:45:05 0:42:32 1:14:14 1:40:17
57 3151 Kristian Tollan Seiersten Ås IL 12:20:08 0:40:43 1:13:00 1:40:26
58 3122 Aslak Støen 12:20:04 0:39:43 1:11:29 1:40:32
59 2090 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 12:15:08 0:42:28 1:14:29 1:40:33
60 4140 Johan Martin Gaupseth Torvikbukt IL 12:25:10 0:42:03 1:14:02 1:41:03
61 4113 Helge Torsgard Øvre Hallingdalske Skiløperkompani 12:25:06 0:41:54 1:13:52 1:41:04
62 4040 Amund Hønningstad Hamar 12:25:16 0:43:53 1:14:53 1:41:36
63 5087 Arjan Hulsker Faret Sport 31 12:30:11 0:43:14 1:14:30 1:41:39
64 5167 Bjørge Skjeldestad Fana IL 12:30:16 0:40:37 1:13:27 1:41:46
65 4105 Rikard Sunde Asko 12:25:08 0:42:28 1:15:19 1:42:26
66 4081 Øystein Orset Torvikbukt IL 12:25:10 0:43:28 1:15:37 1:42:28
67 4175 Øyvind Håheim 12:25:06 0:40:26 1:13:47 1:42:29
68 5107 Stig Jørgensen Team Welhaven 12:30:27 0:43:11 1:15:38 1:42:40
69 6001 Ole Helge Andreassen 12:35:12 0:41:34 1:14:46 1:42:55
70 8093 Erik Gravermoen Jensen Veien Tilbake 12:45:06 0:41:49 1:14:25 1:43:05
71 5032 Tord Busterud Stor-Elvdal sk 12:30:16 0:42:07 1:15:02 1:43:22
72 4037 Tor Holmgren Raumnes & Årnes / Avinor BIL 12:25:07 0:42:16 1:15:30 1:43:23
73 5068 Henning Halvorsen 12:30:20 0:43:08 1:15:23 1:43:23
74 6293 Espen Ringom Mesnasaga 12:35:09 0:43:04 1:15:39 1:43:42
75 7164 Øivind Telstad 12:40:21 0:44:52 1:17:27 1:44:20
76 6024 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 12:35:17 0:42:32 1:16:06 1:44:28
77 5252 Svenn-Ivar Svendsen Trondheim Triatlonklubb 12:30:36 0:43:57 1:16:42 1:44:45
78 3080 Bendik Andreas Sagsveen 12:20:05 0:42:29 1:17:00 1:45:45
79 5152 Andrè Oldebråten Krampa IL 12:30:36 0:45:23 1:18:41 1:45:52
80 7085 Lars Ludvigsen Kompani Karlsen 12:40:06 0:43:20 1:17:05 1:46:00
81 5184 Anders Underthun Nittedal IL 12:30:15 0:42:58 1:16:07 1:46:13
82 6286 Knut Matre KCA Løpeklubb 12:35:09 0:45:28 1:19:28 1:46:13
83 7132 Lars Reinsborg Sollia Kickers 12:40:23 0:44:46 1:18:12 1:46:15
84 5227 Stephan Skjennum Nevo Tak og Eiendom 12:30:17 0:43:25 1:17:40 1:46:24
85 6148 Erik Qvam 12:35:11 0:43:57 1:17:48 1:46:51
86 6134 Sigbjørn Nordengen Totenkranken 12:35:08 0:45:15 1:18:59 1:46:54
87 5261 Vegard Brekke Kickstart 12:30:20 0:44:51 1:18:32 1:47:59
88 6264 Nils Jørgen Mittet MILES AS 12:35:09 0:42:44 1:17:09 1:48:07
89 11166 Thomas Søderholm Søders 13:00:05 0:43:55 1:18:36 1:48:15
90 2204 Job Ter Horst 12:15:05 0:43:30 1:17:03 1:48:46
91 5196 Kristian Øksdahl Odal SK 12:30:13 0:43:15 1:16:54 1:48:47
92 6225 Åge Øverjordet 12:35:15 0:45:01 1:19:23 1:49:05
93 10166 Jonas Nilsen Moelven B.I.L. 12:55:12 0:45:04 1:19:33 1:49:08
94 8190 Ole Herman Skøien SKØIENs SERVICE 12:45:10 0:47:27 1:21:17 1:49:12
95 8119 Torgils Kvam 12:45:13 0:46:39 1:20:49 1:49:24
96 6212 Jørgen Kristiansen Weierholt 12:35:29 0:48:01 1:21:18 1:49:36
97 4182 Tom Christian Aasen Mjøndalen IF – Team Aasen 12:25:10 0:45:16 1:19:56 1:49:38
98 5138 Pål Espen Nes Engesetdal IL 12:30:30 0:46:37 1:20:53 1:50:15
99 7166 Børge Torvik 12:40:11 0:46:17 1:21:15 1:51:12
100 10083 Øivind Helgheim 12:55:12 0:47:42 1:21:54 1:51:20
101 6032 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL 12:35:31 0:44:11 1:20:11 1:51:22
102 3037 Anders Hjertum 12:20:11 0:44:55 1:21:29 1:51:34
103 8113 Olav Kristiansen 12:45:13 0:45:27 1:21:53 1:51:35
104 10269 Frode Krogstad Siemens Healthineers 12:55:10 0:47:35 1:22:48 1:51:35
105 7219 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 12:40:19 0:45:13 1:20:47 1:51:38
106 6272 Kenneth Antonsen SK RYE / Pharmaxim AB 12:35:09 0:45:27 1:21:53 1:51:49
107 6287 Einar Jan Melbø Old Town Running 12:35:07 0:45:15 1:19:43 1:52:11
108 5243 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 12:30:20 0:46:44 1:22:09 1:52:24
109 7226 Patrick Bakke 12:40:11 0:46:32 1:23:14 1:52:26
110 8215 Magnus Sigurjonsson 12:45:19 0:46:26 1:22:31 1:52:32
111 8247 Simen Vestli Fet skiklubb 12:45:07 0:46:42 1:22:44 1:52:41
112 8242 Nils Terje Røkeberg Bamford1869 12:45:09 0:48:15 1:24:16 1:52:43
113 6033 Henning Colbjørnsen 12:35:19 0:45:41 1:21:36 1:52:52
114 1245 Arild Dahl Team fønix 12:10:15 0:47:51 1:22:23 1:52:54
115 9266 David Ofte 12:50:27 0:47:18 1:22:44 1:52:56
116 10069 Stefan Hansen Stadsbygd 12:55:08 0:47:40 1:23:19 1:53:04
117 7239 Daniel Schofield Sollia Kickers 12:40:23 0:48:33 1:24:17 1:53:06
118 5203 Tom Aamodt AHF 12:30:17 0:45:30 1:21:19 1:53:07
119 7255 Thomas Smestad 12:40:17 0:47:45 1:23:43 1:53:14
120 7227 Arjan Besemer 12:40:07 0:47:19 1:23:03 1:54:08
121 11020 Allan Bohsen Veien Tilbake 13:00:04 0:45:42 1:22:12 1:54:10
122 10260 Ove Sjåstad 12:55:25 0:49:49 1:26:07 1:54:22
123 7122 Audun Olsen Frogner IL 12:40:07 0:47:38 1:24:01 1:54:23
124 10187 Ole Andreas Bergli 12:55:20 0:49:41 1:25:09 1:54:25
125 8256 Jan Morten Henriksen Sjetne IL 12:45:24 0:48:55 1:24:39 1:54:32
126 4172 Amund Holmsen Team Sjattå/Gjelleråsen IF 12:25:13 0:43:53 1:20:32 1:54:57
127 7116 Jens Nordland 12:40:14 0:48:24 1:24:29 1:55:13
128 8267 Haakon Olav Sato Røa IL 12:45:08 0:48:18 1:24:14 1:55:40
129 9130 Håkon Lerberg 12:50:22 0:49:09 1:25:35 1:55:53
130 6101 Christian Jacobsen crampinleg 12:35:17 0:48:02 1:25:36 1:56:11
131 8203 Øyvind Aas Hexagon BIL 12:45:16 0:49:08 1:24:56 1:56:21
132 9139 Lars Petter Lund Sateba Norway AS 12:50:11 0:49:06 1:26:28 1:56:38
133 7264 Jon Kristian Flesvik 12:40:32 0:46:44 1:24:25 1:56:39
134 9211 Ole Kristian Thoresen 12:50:19 0:47:54 1:24:47 1:56:39
135 6155 Morten Røst Bartliebers 12:35:09 0:49:26 1:26:07 1:56:39
136 6260 Nils Kjøsnes Villatilsamman 12:35:08 0:45:27 1:23:45 1:56:49
137 8017 Frank Grande 12:45:16 0:48:46 1:25:39 1:57:16
138 10000 Fredrik Amundsen Bamford1869, Nærsnes Løpeklubb 12:55:15 0:48:31 1:26:15 1:57:30
139 12005 jørn andreassen 13:05:13 0:52:36 1:28:21 1:57:43
140 6082 Øyvind Helland 12:35:16 0:49:34 1:25:41 1:57:56
141 10277 Petter Søberg Siemens Healthineers 12:55:10 0:50:15 1:27:54 1:57:56
142 10175 Vorobei Oleksii 12:55:30 0:50:01 1:27:39 1:58:51
143 10025 Jørn Brørs Trondhjems Skiklubb 12:55:12 0:48:48 1:26:57 1:59:02
144 6099 Lars Iversen 12:35:19 0:48:04 1:25:36 1:59:06
145 7278 Ole Jonny Høyer 12:40:12 0:47:19 1:25:15 1:59:28
146 8049 Bjarne Dyrøy GOKL 12:45:21 0:51:15 1:28:48 2:00:06
147 8115 Frode Krokengen 12:45:13 0:50:49 1:28:17 2:00:20
148 6132 Tom Marius M Mollum BluA 12:35:19 0:49:47 1:28:18 2:00:21
149 12218 Kristian Voie Danielsen Varder 13:05:05 0:51:11 1:29:35 2:01:15
150 9095 Henrik Hägglund 12:50:25 0:49:38 1:28:22 2:01:56
151 10112 Øyvind Kluge Løp&Kjøp ØL 12:55:23 0:51:39 1:30:17 2:02:52
152 11184 Erlend Emilsen 13:00:26 0:53:36 1:31:52 2:03:13
153 7102 Mass Soldal Lund Rinna il 12:40:12 0:48:29 1:27:04 2:03:23
154 9018 Morten Bergkåsa Søre Ål IL 12:50:13 0:51:03 1:30:15 2:03:37
155 8116 Dan Kronborg 12:45:09 0:49:36 1:28:25 2:03:39
156 6152 Frode André Rørdal 12:35:17 0:51:30 1:30:29 2:04:16
157 11086 Jonas Karlsen Kompani Karlsen 13:00:24 0:48:50 1:28:18 2:05:35
158 11240 Harald Harstad MOI 13:00:17 0:51:22 1:31:22 2:06:14
159 11297 Carl Henrik Liljegren Koseklubben 13:00:07 0:52:09 1:32:25 2:06:17
160 10256 Christian Berntsen Onkel Carbon Ræcing 12:55:24 0:51:59 1:32:08 2:07:26
161 12200 Eivind Molstad Eika Bedriftsidrettslag 13:05:13 0:56:28 1:35:09 2:07:26
162 9113 Flemming Pettersen 12:50:19 0:54:09 1:33:38 2:07:31
163 11042 Tom Espeland Team OverSjøOgLand 13:00:05 0:52:22 1:32:27 2:07:36
164 9172 Tom Andreas Paulsen Romerike Ultraløperklubb 12:50:14 0:54:39 1:33:47 2:07:38
165 5140 Stian Nikolaisen 12:30:29 0:54:43 1:35:41 2:09:34
166 8297 Espen Bakken Lyn Ski 12:45:05 0:52:11 1:33:33 2:10:30
167 13209 Jostein Undrum 13:10:18 0:55:06 1:35:04 2:10:45
168 10081 Erik Harstad Torvikbukt IL 12:55:30 0:56:05 1:35:16 2:10:53
169 10006 Yngve Askeland 12:55:14 0:51:30 1:33:04 2:11:19
170 12222 Tom Martin Hartviksen GD/Trysil SK 13:05:21 0:56:41 1:38:08 2:11:26
171 10117 Roar Jevnesveen 12:55:12 0:51:09 1:34:37 2:11:56
172 11289 Thor Kvande 13:00:29 0:54:09 1:35:58 2:12:05
173 11213 Thomas Bjerke 13:00:29 0:53:58 1:35:54 2:12:06
174 11235 Truls Lindstad Bjelke Søre Ål Old Boys / S1G BIL 13:00:08 0:54:34 1:35:06 2:12:10
175 7053 Svein Erik Gulbrandsen Gasellen 12:40:11 0:51:10 1:32:01 2:12:42
176 11091 Andreas Kongshaug 13:00:11 0:54:10 1:36:03 2:13:24
177 12051 Truls Hansen Gjensidige Sport Øst 13:05:29 0:56:33 1:38:05 2:14:26
178 13033 Edvin Dale Hella Maskin 13:10:20 0:53:15 1:37:20 2:15:47
179 10201 Andreas Slette Spydeberg IL 12:55:06 0:57:00 1:40:45 2:16:14
180 10197 Simen Simensen 12:55:23 0:56:42 1:39:58 2:18:05
181 12019 Ivar Asbjørn Bredesen Oslo Handicapidrettsklubb 13:05:16 0:54:51 1:38:31 2:19:08
182 11142 Geir Magne Skjeldnes 13:00:15 0:55:06 1:39:01 2:19:47
183 12255 Rune Amundsen 13:05:21 0:55:59 1:40:52 2:20:39
184 12095 Christer Myhren SCC 13:05:10 0:56:46 1:41:51 2:22:01
185 9056 Gunnar Foseid Romerike politiidrettslag 12:50:28 1:00:32 1:45:31 2:23:41
186 12173 Jørgen Østervold 13:05:10 0:57:11 1:43:34 2:24:58
187 13266 Tom Richard Vikan 13:10:19 1:01:11 1:47:51 2:26:41
188 12079 Øyvind Lieng 13:05:14 1:01:26 1:49:38 2:32:04
189 5159 Daniel Andrè Nystuen Sulland BIL 12:30:39 1:01:07 1:52:11 2:33:13
190 13243 Kenneth Hobbesland Åseral IL 13:10:16 1:00:42 1:51:11 2:36:51
191 6116 Atle Ludvigsen 12:35:22 1:05:29 1:55:24 2:37:56
192 10066 Bjørn Willy Hansen Løp&Kjøp ØL 12:55:23 1:03:43 1:56:53 2:41:13
193 7251 Frode Sæbønes Veien Tilbake 12:40:29 1:19:11 2:23:55 3:13:10
194 4158 Thomas Bjerkeset Torvikbukt IL 12:25:10 0:41:49 1:13:56

M55-59

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1165 Geir Øvergård Trysil SK 12:10:06 0:35:26 1:02:38 1:25:04
2 1160 Bjørn Ole Vassbotn Volda Turn og IL 12:10:06 0:34:54 1:02:24 1:25:25
3 1114 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 12:10:09 0:36:54 1:04:35 1:28:02
4 3174 Bjørn Harald Bongom Varegg/Fjellgeitene 12:20:02 0:36:35 1:05:36 1:29:33
5 2197 Helge Holthe Varde 12:15:05 0:37:07 1:06:05 1:30:04
6 3112 Per Martin Johansen SI aktiv Lillehammer 12:20:08 0:39:12 1:08:08 1:31:57
7 2136 Lars Peder Solli Surnadal il 12:15:05 0:38:54 1:08:00 1:32:38
8 2054 Bjørn Tore Gullord Lørenskog FIL / Telia BIL 12:15:05 0:38:32 1:07:33 1:32:43
9 2207 Øystein Brun Varegg 12:15:04 0:38:42 1:08:01 1:32:46
10 4167 Arnstein Sørbøen ÅL IL 12:25:06 0:38:12 1:08:43 1:34:10
11 2072 Jan Hovde Norgesgruppen 12:15:05 0:39:16 1:09:06 1:34:13
12 2135 Erik Solberg Drøbak-Frogn IL 12:15:10 0:39:49 1:09:35 1:34:24
13 3027 Espen Frøyland PODBIL 12:20:04 0:39:02 1:08:50 1:34:51
14 2131 Sigmund Skar Naprapatlandslaget Skien 12:15:10 0:39:30 1:09:44 1:35:02
15 2102 Leif Nordland Haukeland Sykehus 12:15:05 0:39:30 1:10:02 1:35:28
16 4094 Håkon Skrindo Gol Il 12:25:06 0:38:42 1:09:33 1:36:02
17 2172 Rune Olsen Brandbu IF 12:15:09 0:40:40 1:10:38 1:36:07
18 3129 Svein Hagen Team Sportsmanden 12:20:04 0:39:30 1:10:04 1:36:20
19 2184 Terje Bjerkrheim Høland IUL Team Bjerkrheim 12:15:04 0:38:47 1:09:14 1:36:33
20 2055 Erlend Gundersen Ullensaker skiklubb 12:15:05 0:39:34 1:10:45 1:36:44
21 2175 Lars Ole Allum Høvik Jogg 12:15:04 0:40:43 1:10:43 1:36:55
22 2162 Roar Aamodt Bagn IL 12:15:12 0:40:09 1:11:08 1:37:33
23 2122 Truls Raastad Lyn Ski 12:15:09 0:40:36 1:11:06 1:37:44
24 6227 Dagfinn Aas Fet Skiklubb 12:35:06 0:40:02 1:11:23 1:37:46
25 3125 Bjørn Westre 12:20:08 0:41:13 1:11:57 1:38:01
26 2155 Roger Vangsnes Equinor BIL 12:15:10 0:40:10 1:11:14 1:38:17
27 5180 Terje Thorstensen Konnerud IL 12:30:11 0:39:40 1:11:35 1:38:23
28 6029 Carl Gunnar Orset Torvikbukt idrettslag 12:35:19 0:41:39 1:12:31 1:38:38
29 5295 Magne Aas Asker Skiklubb 12:30:11 0:40:52 1:12:16 1:38:42
30 4163 Rolf Arild Myran Rødberg 12:25:07 0:41:17 1:13:11 1:38:46
31 3166 Jørn Schrøder Sk Vidar 12:20:07 0:40:38 1:11:53 1:39:08
32 4032 Kjetil Hansen Hamar PiL 12:25:13 0:40:52 1:12:09 1:39:19
33 3072 Espen Overskott Hamar Skiklubb 12:20:05 0:41:02 1:12:18 1:39:43
34 4191 Magne Loftesnes Fet skiklubb 12:25:23 0:41:45 1:13:09 1:39:44
35 4012 Trond Brevik Fossum IF 12:25:11 0:41:13 1:13:04 1:39:57
36 5118 Jan-Ivar Lillebråten Sjårdalen IL 12:30:20 0:42:20 1:14:14 1:40:23
37 5296 Thor Anders Vesterås Varde IL 12:30:13 0:42:17 1:14:14 1:40:51
38 4088 Tom Røise 12:25:13 0:42:09 1:14:00 1:40:58
39 3022 Trond Martin Flatemo Strandbygda il 12:20:09 0:42:44 1:14:44 1:41:06
40 4146 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 12:25:06 0:40:19 1:13:20 1:41:39
41 5190 Frode Espen Wannebo Oslo kommune BIL 12:30:11 0:41:09 1:13:55 1:41:39
42 3139 Dag Byrøygard OBOS BIL 12:20:05 0:41:00 1:14:04 1:42:03
43 5071 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 12:30:20 0:42:25 1:15:30 1:43:49
44 5079 Stig Hernholm Skagerrak Sportsklubb 12:30:11 0:43:39 1:16:41 1:44:09
45 5205 Morten Bolsø 12:30:13 0:43:38 1:16:52 1:44:10
46 5108 Stein Jørstad 12:30:19 0:41:54 1:15:17 1:44:23
47 3160 Trond-Egel Johansen Gjerdrum IL 12:20:08 0:43:34 1:16:00 1:45:04
48 3074 Fred Gisle Pettersen 12:20:13 0:42:47 1:16:14 1:45:20
49 5131 Geir Christian Melen Heming 12:30:16 0:44:19 1:17:19 1:45:37
50 4039 Gjermund Husøy Innfjorden IL 12:25:15 0:42:56 1:17:14 1:45:39
51 4041 Åge Walter Inderdal 12:25:14 0:44:37 1:17:55 1:45:56
52 5260 Morten Breili 12:30:27 0:44:10 1:17:34 1:46:04
53 5105 Christian Jomaas Fossum IF 12:30:15 0:43:51 1:17:41 1:46:39
54 4021 Svein Fjeldheim Brd Dahl 12:25:10 0:42:35 1:16:06 1:46:39
55 5117 Odd Arve Lien 12:30:11 0:43:26 1:17:19 1:46:47
56 6112 Einar Karlsen Romerike Runners Team 12:35:20 0:44:48 1:18:22 1:46:51
57 5215 Sveinung Thorstad 12:30:13 0:43:50 1:17:47 1:47:31
58 6121 Ola Langedal Raufoss IL Svett&Mett 12:35:07 0:44:54 1:18:46 1:47:39
59 7033 Geir Daleng Askim 12:40:11 0:45:11 1:19:36 1:47:50
60 8104 Håvard Kalvåg Team VFL 12:45:07 0:45:11 1:20:08 1:48:37
61 7129 Rune Pettersen AkerSolutions 12:40:12 0:45:08 1:19:27 1:48:40
62 6062 Espen Gehrken DnB 12:35:11 0:44:55 1:20:06 1:48:48
63 4018 Knut Edvardsen 12:25:10 0:43:56 1:17:40 1:48:57
64 3178 Inge Øyen Strandbygda il 12:20:10 0:45:43 1:20:05 1:49:15
65 7098 John Lasskogen 12:40:17 0:45:41 1:19:58 1:49:54
66 7174 Steinar Aasnæss 12:40:07 0:45:23 1:20:20 1:50:04
67 6044 Vidar Eide Fjellhug/Vereide IL 12:35:11 0:46:07 1:20:59 1:50:05
68 5137 Kåre Nerem Emblem IL 12:30:19 0:45:31 1:20:32 1:50:06
69 8001 Håvard Amundgård 12:45:27 0:48:25 1:22:38 1:50:47
70 9178 Terje Ryggvik Team Frank Antonsen 12:50:14 0:44:35 1:19:23 1:50:49
71 4016 Jon Ove Ebeltoft Skjeberg Cykelklubb 12:25:09 0:46:26 1:21:29 1:51:15
72 10113 Ove Knudsen Team Kondis Trondheim 12:55:11 0:45:40 1:21:13 1:51:18
73 7167 John Walderhaug Ferda Norge 12:40:17 0:46:07 1:21:26 1:51:20
74 6108 Øyvind Johansen 12:35:12 0:46:03 1:22:03 1:51:35
75 4147 Jan Otto Nordeng Nli-Land ck 12:25:06 0:44:31 1:19:42 1:52:08
76 8040 Miguel Da Luz 12:45:31 0:48:24 1:23:02 1:52:15
77 7208 Frode Engstrøm 12:40:26 0:47:30 1:22:07 1:52:51
78 8134 Nicholas Martin 12:45:15 0:47:19 1:23:19 1:53:26
79 7201 Tore Øygard Hakadal il/NBR 12:40:10 0:47:11 1:22:59 1:53:41
80 7216 Magne Lund Kontorleverandøren Hamar 12:40:15 0:47:04 1:23:18 1:54:21
81 8299 Kåre Th. Claussen Nordr BIL 12:45:10 0:48:07 1:23:39 1:54:25
82 9013 Kjell Berg 12:50:17 0:47:14 1:23:45 1:55:24
83 7038 Emsud Dzelatic Flora Ck 12:40:12 0:47:32 1:24:20 1:55:55
84 8226 Øyvind Vaadal Roterud IL 12:45:26 0:48:25 1:25:01 1:56:04
85 5012 Tim Victor Bennett SK Vidar /Team KONDIS 12:30:19 0:48:12 1:24:29 1:56:10
86 5088 Jan-Egil Husby HUSBY BRUK 12:30:22 0:47:33 1:25:03 1:56:44
87 8024 Jostein Blikås Grefsen 12:45:13 0:48:12 1:25:08 1:56:56
88 5214 Arne Tormod Søraas Skauga 12:30:41 0:49:03 1:25:52 1:56:58
89 8189 Tonny N. Skogsholm 12:45:05 0:51:22 1:27:26 1:57:24
90 11029 Per Einar Bugten Drøbak Frogn IL 13:00:10 0:49:44 1:27:16 1:58:08
91 4089 Reidar Seim Hamar Skiklubb 12:25:09 0:45:23 1:22:45 1:58:23
92 9025 Leif-Ståle Engdahl Torvikbukt IL 12:50:11 0:48:56 1:26:22 1:58:27
93 9151 Rolf Endre Moen Sport1 Strandtorget A/S 12:50:30 0:49:58 1:27:38 1:58:41
94 9004 Torgeir E. Andersen Eiker O-lag 12:50:32 0:51:15 1:28:50 1:58:49
95 7266 Jarle Rønning 12:40:15 0:49:51 1:27:23 1:59:40
96 10186 Arnt Steinar Olasveen 12:55:15 0:50:08 1:28:08 2:00:03
97 8161 Eyvind Røst Team VFL 12:45:08 0:48:56 1:26:49 2:00:07
98 8160 Øystein Ommedal 12:45:07 0:48:29 1:26:41 2:00:38
99 7252 John Arvid Skistad 12:40:32 0:47:35 1:26:58 2:00:39
100 4065 Jørn Gisle Magnussen Skjeberg CK 12:25:11 0:51:35 1:29:40 2:01:44
101 7253 Kjell Åge Vold 12:40:23 0:51:55 1:30:57 2:03:39
102 6226 John Ingvald Aarsbog 12:35:15 0:48:25 1:28:00 2:04:30
103 10152 Morten Moe Grong 12:55:12 0:51:30 1:30:50 2:05:38
104 10207 Bjørn Spenning Friske Fraspark 12:55:06 0:52:37 1:33:27 2:07:07
105 9165 Sigmund Olsen Andebu IL 12:50:13 0:52:10 1:32:24 2:07:26
106 9107 Roar Kalrud Veien Tilbake 12:50:11 0:53:06 1:32:29 2:07:32
107 9218 Arne Oddvar Tømmervold 12:50:08 0:51:17 1:33:00 2:07:34
108 9063 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 12:50:08 0:53:44 1:33:32 2:07:47
109 10165 Andrè Stensrud Veien Tilbake 12:55:15 0:53:49 1:34:00 2:08:26
110 11195 Arild Ulvestad Bunker Oil 13:00:10 0:51:45 1:31:54 2:08:35
111 10064 Magnus Granehed IK Wilske 12:55:25 0:52:12 1:32:34 2:08:43
112 11267 Stig Dahle InterModa 13:00:14 0:51:57 1:32:55 2:08:43
113 5207 Lars Ingar Enebakk Skauga 12:30:27 0:51:21 1:32:47 2:09:46
114 7231 Øystein Flagstad BIL Natura 12:40:19 0:51:29 1:33:24 2:09:48
115 9195 Skjalg Sylte Stavheim 12:50:10 0:52:10 1:33:14 2:10:19
116 12234 Paul Caspari 13:05:07 0:53:30 1:35:36 2:11:51
117 8193 Atle Stavdal Team Stavdal 12:45:23 0:53:41 1:35:41 2:12:08
118 11245 Stein De Lange Team VFL 13:00:15 0:53:02 1:35:16 2:12:27
119 11219 Are Jansrud SpareBank 1 Østlandet BIL 13:00:05 0:54:31 1:36:24 2:12:43
120 12138 Tormod Snekkermoen 13:05:16 0:57:37 1:38:25 2:13:45
121 10248 Arne Ødegård Festina Lente 12:55:14 0:55:43 1:37:25 2:15:07
122 13178 Mohammad Nouri Sharikabad 13:10:16 0:56:28 1:39:26 2:15:30
123 8149 Terje Nordhagen Joggegjengen 12:45:13 0:54:38 1:38:36 2:17:36
124 11264 Jarle Nordengen Ingeborg&Stine 13:00:12 0:56:14 1:38:58 2:17:47
125 11136 Mansour Saberi 13:00:21 0:57:52 1:41:35 2:19:00
126 12242 Inge Erlend Grøndalen 13:05:13 0:56:25 1:41:26 2:20:14
127 7071 Rune Horgen Flora Ck 12:40:12 0:56:41 1:40:26 2:20:26
128 11178 Stian Westad 13:00:07 0:55:36 1:41:39 2:21:48
129 12000 Per Martin Adolfsen Forsvaret 13:05:14 1:00:03 1:45:10 2:23:09
130 12046 Trond Magne Gaaserud 13:05:21 0:56:50 1:42:26 2:23:33
131 12162 Ian Walker 13:05:19 0:59:16 1:46:15 2:25:52
132 12098 Svein Oddan Støren CK/Equinor BIL 13:05:08 0:57:54 1:45:23 2:26:59
133 13056 Per Kåre Flem Nordøy I.L. 13:10:17 1:01:28 1:48:15 2:28:57
134 10206 Knut Sortebekk 12:55:22 0:59:54 1:47:35 2:30:23
135 8065 Jon Erland Fløgstad Rygge Idrettslag / MOPIL 12:45:15 0:57:08 1:46:48 2:30:37
136 2011 Roy-Erik Blakarstugun NEIL 13:10:29 0:52:35 1:41:34 2:31:13
137 12037 Morten Furuseth 13:05:09 1:02:37 1:49:42 2:31:33
138 13188 Thomas Stangebye 13:10:14 1:03:19 1:51:01 2:32:26
139 11061 Lars-Ketil Liane Fredrikstad Skiklubb 13:00:05 0:59:08 1:49:35 2:33:18
140 13058 Morgan Fosstveit 13:10:11 1:00:09 1:47:55 2:33:51
141 12089 Jüri Marcinkevicz Sporttravel 13:05:31 1:04:40 1:54:44 2:36:53
142 8022 Anders Næstad Bjølseth Heimevernet 12:45:11 1:01:46 1:54:44 2:43:10
143 12026 Lars Eliassen Eidsvold Værks Skiklub 13:05:29 1:07:07 1:58:33 2:45:53
144 12058 Frank Hoffmann SV Ofenerdiek 13:05:18 1:02:26 1:53:01 2:48:04
145 12137 Rune Smittil 13:05:13 1:06:21 2:04:22 2:57:08
146 9241 Asbjørn Årøen 12:50:30 1:22:44 2:27:19 3:21:33
147 10288 Geir Olav Lisle Team VFL 12:55:20 0:57:56

M60-64

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1024 Andreas Engebretsen Overtoppen 12:10:06 0:34:09 1:00:46 1:23:23
2 1117 Magnor Rypdal 12:10:06 0:37:36 1:07:06 1:30:43
3 2008 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL 12:15:02 0:37:07 1:06:25 1:30:44
4 1106 Kjell Arne Olsen Lørenskog Fil 12:10:09 0:38:12 1:07:04 1:31:10
5 1083 Bjarne Lien Strindheim Friidrett 12:10:10 0:38:11 1:07:46 1:31:55
6 3090 Terje Stepaschko Oslo øst 12:20:05 0:38:16 1:07:02 1:32:22
7 1009 Morten Brendlien Vang skiløperforening 12:10:06 0:38:46 1:08:34 1:32:51
8 2115 Harald Ringen Rustad IL 12:15:04 0:38:30 1:09:12 1:34:13
9 2224 Roger Bjørneseth Kjellmyra IL 12:15:08 0:39:36 1:09:44 1:34:57
10 2062 Geir Haugen 12:15:03 0:40:18 1:10:53 1:36:02
11 2127 Dag Silkoset Golar LNG 12:15:10 0:41:09 1:12:23 1:39:17
12 3091 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 12:20:07 0:40:48 1:12:46 1:40:02
13 4164 Henning Normann Kjelsås IL 12:25:07 0:41:15 1:13:21 1:40:05
14 3127 Kåre Reidar Ellingsgård Molde CK/Equinor HABIL 12:20:05 0:41:06 1:13:09 1:40:35
15 5034 Vidar Dale 12:30:11 0:42:06 1:13:49 1:40:48
16 3032 Ivar Halset Njård 12:20:10 0:42:15 1:14:25 1:41:22
17 5005 Terje Auestad Nittedal Banquet Racers 12:30:16 0:42:11 1:14:18 1:41:23
18 5004 Gunnar Atterås Hafslund / Kjelsås IL 12:30:11 0:41:10 1:13:55 1:41:26
19 6138 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklub 12:35:16 0:41:32 1:13:32 1:41:36
20 4025 Knut Magne Furuheim Fredrikstad IF 12:25:11 0:42:26 1:14:49 1:42:08
21 6071 Bjørn Hafnor Kålja / Konnerud IL 12:35:10 0:42:14 1:15:01 1:42:48
22 4169 Ole Jens Brekke 12:25:11 0:43:18 1:15:32 1:43:12
23 6103 Lars Ove Jakobsen Gråkallen bygg og Utleie 12:35:14 0:42:48 1:15:46 1:43:28
24 3135 Leif Sørensen Rustad IL 12:20:04 0:41:22 1:14:00 1:43:31
25 5255 Robert Tørudstad Nybygda 12:30:15 0:42:59 1:16:07 1:43:50
26 3008 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 12:20:05 0:42:17 1:15:20 1:43:51
27 5209 Gisle Kogstad Romerike Runners Team 12:30:17 0:42:15 1:15:30 1:43:58
28 5219 Mads E Danielsen 12:30:11 0:43:08 1:16:48 1:44:39
29 6002 Tore Angelsen Frukt.no 12:35:08 0:44:03 1:16:17 1:44:40
30 3168 Ole Johan Sæther Isfjorden IL 12:20:07 0:43:05 1:16:46 1:44:53
31 6092 Knut Johan Holter Eidsvold Værk Skiklub 12:35:10 0:44:24 1:17:33 1:45:02
32 6181 Torgeir Swensson Strøm Team Swensson/Strøm 12:35:31 0:45:15 1:17:46 1:45:04
33 5052 Jens Otto Fredriksen Ringkollen Skiklubb 12:30:15 0:42:00 1:15:28 1:45:17
34 5287 Stein Rønning Gjensidige Sport 12:30:16 0:43:32 1:16:45 1:45:19
35 6114 Øyvind Karsrud 12:35:07 0:42:37 1:15:54 1:45:50
36 5251 Jon Storsveen 12:30:15 0:43:00 1:17:33 1:46:32
37 5211 Roar Mikkelsen Lillehammer Skiklub 12:30:19 0:42:35 1:17:04 1:46:42
38 4048 Ulf Johansson 12:25:04 0:44:14 1:18:19 1:46:51
39 6008 Steinar Bakken Smågnagerne 12:35:10 0:43:28 1:18:02 1:47:05
40 5220 Jan Erik Gjerdalen Tynset 12:30:11 0:43:49 1:17:53 1:47:09
41 5009 Rolf Bakken Fik Orion 12:30:11 0:45:24 1:19:14 1:47:56
42 6192 Lars Tallhaug Mangenfjellet Turlag 12:35:16 0:44:59 1:19:22 1:48:03
43 5085 John Arild Holter Sørbråten IL 12:30:20 0:45:47 1:19:27 1:48:16
44 7023 Robert Brink Oslo Hash House Harriers 12:40:12 0:45:15 1:18:37 1:48:21
45 4069 Kjell Messenlien 12:25:09 0:44:37 1:18:29 1:48:29
46 5257 Ross Wakelin 12:30:20 0:46:12 1:20:39 1:49:35
47 5238 Rune Evensen Lillehammer skiklubb 12:30:34 0:45:53 1:20:59 1:50:08
48 7249 Magne Johnsen Telenor 12:40:07 0:46:35 1:21:15 1:51:00
49 8257 Sjur Sætre NRK bil 12:45:09 0:47:17 1:22:19 1:51:38
50 7096 Arild Lande Vaaler IF 12:40:15 0:47:28 1:23:07 1:52:53
51 9015 Tore Berg Lillehammer Runners 12:50:09 0:46:56 1:22:17 1:53:08
52 9288 Kai Lund Team Far&Sønn 12:50:11 0:46:02 1:22:06 1:53:22
53 9212 Gudbrand Tingelstad Brandbu IF 12:50:21 0:47:20 1:23:12 1:54:20
54 8253 Jan-Petter Engelund Kondis Elverum 12:45:21 0:48:55 1:24:36 1:54:23
55 9021 Sverre Kristian Bjølgerud Modum FIK 12:50:09 0:47:35 1:24:12 1:54:34
56 6070 Jan-Erik Gåsvær Kondistreninga Gran 12:35:13 0:47:51 1:23:34 1:54:35
57 9267 Rune Lundh Nanset IF 12:50:22 0:48:26 1:24:50 1:55:10
58 11141 Kjell Skarpnord 13:00:05 0:46:34 1:23:06 1:55:14
59 7049 Bård Atle Fuglum 12:40:23 0:47:26 1:24:01 1:55:34
60 9220 Per Ove Nerland Nerland Autosalg as 12:50:08 0:47:17 1:24:18 1:56:05
61 8243 Jonny Storbråten 12:45:05 0:46:35 1:23:14 1:56:15
62 8099 Odd-Sverre Johansen Syril il 12:45:03 0:47:57 1:25:16 1:57:05
63 8095 Glenn Jeppesen 12:45:08 0:49:11 1:26:22 1:57:17
64 7082 Roy Arild Johannessen RISØR IL 12:40:07 0:47:34 1:24:33 1:57:18
65 6142 Pål Gerhard Olsen Asker Skiklubb 12:35:10 0:47:43 1:23:15 1:58:09
66 6077 Bjørn-Arne Haug Rustad IL 12:35:17 0:44:55 1:20:46 1:59:25
67 7055 Thomas Reidick PSV Grün-Weiß Kassel 12:40:07 0:50:20 1:29:00 2:00:05
68 8055 Bjørn Engh Rælingen 12:45:11 0:50:49 1:28:15 2:00:34
69 10257 Dag Johnny Lian Andebu IL 12:55:09 0:49:33 1:28:34 2:00:46
70 8231 Jan Wilberg Flimmer og trimmer 12:45:16 0:49:00 1:26:48 2:01:01
71 8112 Carsten Mark Aarhus 1900 12:45:13 0:48:55 1:26:18 2:01:05
72 9181 Ståle Samuelsen 12:50:25 0:50:10 1:29:12 2:02:41
73 11201 Trond Hammeren Hurdal IL 13:00:05 0:49:09 1:27:46 2:03:18
74 10273 Bjørn Slåtterø Gimle IF 12:55:09 0:50:34 1:29:08 2:03:46
75 10268 Atle Kornberg 12:55:11 0:51:22 1:30:06 2:05:05
76 5002 Jan Kjetil Andersen Nordea 12:30:32 0:51:08 1:30:46 2:07:10
77 9083 Anders Holmberg Team 4 Intersport Moelv 12:50:19 0:52:51 1:32:10 2:07:54
78 9162 Tor Helge Nordvang Team Blåvegen 12:50:22 0:52:32 1:31:57 2:08:02
79 10080 Sigurd Heier Spkl Ceres 12:55:22 0:53:00 1:33:33 2:09:02
80 4070 Anders Moen Ditt Tempo 12:25:13 0:52:34 1:32:38 2:09:33
81 11024 Kai Stokkeland Kristiansand Løpeklubb 13:00:24 0:55:04 1:35:24 2:11:13
82 10147 Ivar Manger 12:55:10 0:53:55 1:35:09 2:11:27
83 7103 Per Kristian Lund Vind IL 12:40:14 0:52:30 1:32:38 2:12:15
84 11006 Tore Molstad Andresen VFL 13:00:15 0:53:02 1:35:16 2:12:26
85 6060 Rolf Inge Furuly 12:35:15 0:48:15 1:29:35 2:12:59
86 8087 Torbjørn Hundere Holmen IF Langrenn 12:45:03 0:48:16 1:24:07 2:13:04
87 9258 Erik Christoffersen 12:50:10 0:52:35 1:34:11 2:13:11
88 11059 Esben Haugli 13:00:10 0:55:25 1:36:54 2:14:05
89 12191 Alf Henrik Christensen Veien Tilbake 13:05:11 0:52:03 1:33:35 2:15:19
90 9251 Ronny Solli 12:50:15 0:55:40 1:38:57 2:15:58
91 6031 Henning Holter Christensen Hamar Skiklubb/HA 12:35:19 0:54:46 1:38:18 2:17:01
92 12102 Jan Roger Olsen Tokenes Badeklubb 13:05:18 0:58:35 1:42:12 2:18:56
93 12074 Erik Krogseth 13:05:19 0:59:24 1:44:43 2:25:59
94 10218 Werner Sveum Torpa Ski / Masters Langrenn Norge 12:55:11 0:58:45 1:46:39 2:31:02
95 10196 Tore Severinsen Shiul 12:55:15 1:04:28 1:55:06 2:38:42
96 13063 Alf Gangstad 13:10:23 1:07:57 2:02:55 2:49:47
97 12260 Asgeir Flatjord 13:05:34 1:06:39 1:59:01 2:49:57
6279 Laszlo Gyene SpareBank 1 Østlandet 12:35:24

M65-69

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 2036 Vidar Ellefsen Team Sportsmanden 12:15:08 0:41:14 1:11:27 1:36:32
2 2069 Torstein Hole EIL 12:15:05 0:39:43 1:10:25 1:37:28
3 4166 Arild Stokke Ørsta il,Tartanmandag 12:25:11 0:41:18 1:12:53 1:39:28
4 6172 Bjørn Stavnes Strindheim 12:35:11 0:41:36 1:13:46 1:41:08
5 2107 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 12:15:10 0:41:20 1:13:19 1:41:56
6 5163 Jan Øyvind Schneider BundeBygg AS 12:30:18 0:41:38 1:13:07 1:42:09
7 6170 Karsten Solheim Skiforeningen 12:35:13 0:44:18 1:17:30 1:46:09
8 5115 Johannes Leirdal Kolbu-KK 12:30:13 0:44:10 1:17:39 1:46:41
9 6261 Bjørn Knudsen Fana IL 12:35:08 0:45:12 1:19:18 1:47:45
10 5241 Hans Ivar Hattestad Vingrom IL 12:30:22 0:44:30 1:19:41 1:47:50
11 6084 Asle Helsing TietoEVRY 12:35:19 0:44:42 1:18:45 1:48:38
12 6079 Jon Haukeland Skiforeningen 12:35:09 0:45:32 1:20:04 1:48:59
13 6090 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 12:35:11 0:45:17 1:20:01 1:50:10
14 6143 Trond Olsen Trysil IL 12:35:17 0:45:57 1:21:17 1:51:54
15 7184 Reidar Søbstad SK Rye 12:40:11 0:47:05 1:21:53 1:52:00
16 6162 Anders Skjerve Markabygda IL 12:35:24 0:48:35 1:24:13 1:53:43
17 8122 Rasmus Lang-Ree Ottestad IL 12:45:06 0:48:04 1:24:16 1:55:06
18 9290 Geir Owren NTNU 12:50:09 0:46:49 1:23:37 1:55:19
19 7065 Tom S Helgesen 12:40:12 0:47:34 1:24:00 1:55:30
20 8214 Leif Thingsrud Østmarka OK 12:45:07 0:47:11 1:24:36 1:55:38
21 8258 Kai Robert Jakobsen 12:45:13 0:47:01 1:24:25 1:56:11
22 9228 Erland Volden 12:50:11 0:49:08 1:26:27 1:57:09
23 11188 Oddvar Hellan 13:00:11 0:48:39 1:26:36 1:57:35
24 9062 Erik Helli 12:50:18 0:50:17 1:27:32 1:58:17
25 8047 Cato Dybdahl Svett&Mett Raufoss 12:45:05 0:48:39 1:26:20 1:58:23
26 8027 Nils Bratberg SI aktiv Lillehammer 12:45:07 0:49:21 1:26:54 1:59:25
27 6109 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 12:35:17 0:50:29 1:28:25 1:59:42
28 5218 Aasmund Bjørnstad Feiring IL 12:30:13 0:47:17 1:26:10 2:00:08
29 8094 Arne Kolstad Søre Ål 12:45:15 0:49:04 1:27:26 2:00:17
30 11105 Leif Damsgård 13:00:20 0:51:09 1:28:36 2:01:34
31 9234 Leif Øverland Rustad IL 12:50:19 0:50:59 1:29:45 2:02:17
32 9277 Arne Kristian Viggen 12:50:16 0:51:30 1:30:04 2:02:33
33 9091 Ole Hovemoen Litra Veteranforening 12:50:15 0:50:35 1:30:10 2:03:21
34 8015 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 12:45:15 0:51:26 1:30:24 2:03:33
35 8059 Tor Arne Engh 12:45:24 0:52:39 1:32:37 2:03:39
36 6188 Stein Westad Veldre Friidrett 12:35:22 0:51:33 1:30:54 2:04:53
37 11114 Gjert Monsen Team Blåvegen 13:00:12 0:53:21 1:32:49 2:05:49
38 11053 Dagfinn Gundersen 13:00:08 0:52:12 1:32:38 2:07:21
39 11197 Anders Boge Vaksdal IL 13:00:33 0:53:25 1:33:57 2:10:24
40 11151 Eyvind Sommerfelt Kondis 13:00:27 0:55:03 1:35:24 2:10:49
41 11282 Otto Nygård Sportsklubben Træff 13:00:10 0:54:58 1:36:46 2:12:45
42 11010 Anton Bagstad 13:00:09 0:53:21 1:35:11 2:13:02
43 8086 Jon Hovden Toten treningssenter 12:45:06 0:57:12 1:39:32 2:15:39
44 11255 Trond Aaslid Fredrikstad Skiklubb 13:00:07 0:55:02 1:39:17 2:17:01
45 8208 Arnfinn Sørlie Sarpsborg Sykkelklubb 12:45:11 0:55:06 1:38:03 2:17:14
46 13278 Ola Mobraaten 13:10:10 0:57:54 1:42:01 2:18:30
47 11168 Geir Thoresen 13:00:19 0:59:44 1:45:34 2:25:07
48 13177 Torgal Senderud Lillehammer skiklubb 13:10:09 0:58:50 1:43:46 2:27:48
49 13242 Bjarne Haugstad Åseral IL 13:10:16 1:00:45 1:49:29 2:28:00
50 10003 Ketil Stølen 12:55:11 1:02:15 1:51:13 2:34:13
51 13156 Magnar Pedersen Larvik politiidrettslag 13:10:16 1:05:36 1:54:30 2:38:25
52 13045 Frank Roger Eriksen Friskus 13:10:11 1:02:40 1:52:23 2:38:34
53 12155 Lars Toftegaard Forsvaret 13:05:28 0:59:14 1:48:15 2:43:20
54 13232 Sture Sundberg Skellefteå XC 13:10:16 1:05:40 1:58:59 2:46:52
55 13108 Odd Ragnar Knurvik 13:10:11 1:10:47 2:05:12 2:51:12
56 8284 Henning Olsen Løten o-lag 12:45:28 1:10:03 2:07:59 2:59:49
57 11150 Hugo Sollie 13:00:10 0:56:54 1:39:38
58 11002 Paul Håkon Almås Hell Ultraløpeklubb 13:00:10 1:01:06

M70-74

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 3077 Torstein Rudihagen Lillehammer skiklubb 12:20:10 0:41:32 1:12:46 1:39:38
2 3096 Svein Anders Sørsdal Masters Langrenn Norge 12:20:09 0:44:21 1:16:37 1:44:25
3 5213 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlonklubb 12:30:20 0:44:18 1:17:25 1:44:43
4 3059 Stein Kaasa Byåsen I L 12:20:07 0:43:16 1:16:50 1:47:05
5 8033 Torkild Bruun Botnan IL 12:45:13 0:45:58 1:20:28 1:49:59
6 9223 Per Gunnar Vasset 12:50:11 0:46:20 1:21:13 1:50:31
7 3038 Haldor Hofset 12:20:08 0:47:11 1:22:50 1:53:00
8 9041 James Godbolt Oseberg Skilag 12:50:11 0:48:18 1:23:47 1:54:05
9 6209 Andris Wangensteen Bækkelagets SK 12:35:13 0:49:55 1:26:17 1:56:03
10 6140 Vidar Olderkjær Gjøvik Friidrettsklubb 12:35:17 0:49:07 1:24:55 1:56:07
11 10146 Petter Marum Lillehammer Skiklub 12:55:14 0:49:57 1:26:17 1:56:36
12 8076 Olaf Knai Hurdal IL 12:45:07 0:50:10 1:27:30 1:59:08
13 8251 Terje Pettersen Røa IL 12:45:05 0:50:47 1:28:27 2:00:46
14 8064 Frode Finne Lillehammer Skiklub 12:45:13 0:50:14 1:28:32 2:01:47
15 9007 Frank Antonsen Ringnes BIl 12:50:14 0:51:34 1:30:19 2:03:15
16 8127 Einar Lien Løten o-lag 12:45:16 0:51:15 1:30:14 2:04:59
17 7211 Arne Heimdal Tine 12:40:07 0:53:47 1:33:47 2:07:26
18 11031 Tom Willy Christiansen Ørskog IL 13:00:08 0:54:03 1:36:03 2:10:30
19 13078 Trygve Haug Romerike Runners Team 13:10:27 0:57:13 1:39:23 2:12:56
20 13111 Knut Kronstad Romerike Ultraløperklubb 13:10:15 0:57:09 1:38:53 2:16:30
21 6074 Morten Hals Team Baker Hansen 12:35:29 0:57:15 1:42:55 2:23:09
22 11119 Trygve Njaastad Vaksdal IL 13:00:33 0:58:48 1:44:53 2:24:23
23 9275 Geir Sjaastad 12:50:11 0:55:43 1:40:00 2:24:41
24 13269 Rolf Kleiven 13:10:30 1:00:42 1:46:15 2:26:05
25 9294 Thor Svegården 12:50:16 0:59:23 1:47:20 2:26:38
26 12048 Tore Hagen Team far og datter 13:05:14 1:03:04 1:51:24 2:33:47
27 12192 Sverre Inge Fossen Lillehammer Skiklub 13:05:08 1:02:59 1:51:36 2:36:49
28 10011 Einar Behrns Veldre Friidrett 12:55:15 1:04:49 1:58:38 2:45:01

M75-79

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 9030 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 12:50:10 0:49:41 1:29:36 2:03:33
2 8014 Ole Peter Bergaust Veldre Friidrett 12:45:25 0:52:18 1:31:15 2:03:56
3 10180 Alfred Unosen 12:55:14 0:56:20 1:40:01 2:17:25
4 8082 Widar Hellerud 12:45:11 0:58:07 1:41:11 2:17:47
5 8212 Rolf Ingar Tennebø Team Tennebø 12:45:28 0:57:02 1:41:17 2:19:41
6 12193 Kjell Arne Gruben Team Blåvegen 13:05:09 1:00:24 1:45:26 2:24:36
7 2203 Arne Rønning 12:15:12 1:08:24 2:01:53 2:47:08
7020 Herbjørn Brennhovd Gol Il 12:40:06

M80-84

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 13023 Steinar Brekke 13:10:10 0:58:51 1:42:58 2:19:23
2 13190 Torleif Stephansen Nidarøst OK 13:10:18 1:01:42 1:47:51 2:27:53
3 13059 Roy Frydenberg 13:10:29 1:09:09 2:06:39 2:52:47
4 13127 Åge Ludvigsen 13:10:11 1:10:15 2:07:26 2:53:37
5 13133 Bjørn Malme Ekko/Aureosen IL 13:10:11 1:09:55 2:04:48 2:54:33

M85-

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 12158 Bjørn Tvedt Veldre Friidrett 13:05:17 1:03:00 1:52:15 2:35:00
2 13191 Erik Stoltenberg-Hansson Eidanger 13:10:26 1:16:41 2:16:04 3:04:40

K16-17

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 3136 Maria Wergeland Fossum IF 12:20:09 0:38:33 1:08:31 1:33:03
2 3118 Ingeborg Rosager Granli IL 12:20:07 0:39:56 1:10:39 1:35:34
3 5035 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 12:30:11 0:44:33 1:17:03 1:42:49
4 7283 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 12:40:11 0:42:46 1:16:05 1:44:36
5 6174 Hedda Stenumgard Sør-Vekkom Lauparlag 12:35:14 0:45:02 1:19:21 1:46:42
6 5233 Astrid Grønnevet Benserud Il Heming 12:30:11 0:44:33 1:18:32 1:47:00
7 5273 Sophia Gjøen Torvikbukt idrettslag 12:30:17 0:44:25 1:18:35 1:47:22
8 6255 Linn Farstad Farstad Traktor og ski 12:35:29 0:47:26 1:22:59 1:51:58
9 6191 Bruseth Martine Torvikbukt IL 12:35:24 0:51:02 1:29:05 1:59:55
10 10101 Serine Holmvik Johansen 12:55:12 0:49:08 1:28:13 2:02:03
11 10174 Sne Bergh Blyverket 12:55:06 0:52:34 1:33:41 2:07:24
12 6233 Maria Knutsen Mjøsatriatlon 12:35:12 0:54:16 1:35:41 2:09:08
13 10167 Marte Haug 12:55:22 0:52:26 1:34:48 2:10:17
14 13168 Anna Aanensen Ruud 13:10:11 0:57:24 1:40:16 2:15:36

K18-19

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 5104 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 12:30:15 0:38:08 1:06:04 1:28:37
2 2129 Elise Fredheim Simonsen 12:15:11 0:40:25 1:11:53 1:40:08
3 7295 Ingeborg Amundsen 12:40:23 0:46:22 1:19:23 1:45:38
4 8108 Ingvild Frøyland Kjus 12:45:15 0:48:04 1:23:23 1:51:02
5 8271 Rikke Eriksen Lillehammer skiklubb 12:45:13 0:50:00 1:27:19 1:59:58
6 6242 Martha Håkonsdatter Aanerud Odal Skiklubb 12:35:14 0:49:15 1:29:48 2:04:05
7 9005 Natalie L. Andreassen 12:50:24 0:58:08 1:44:23 2:20:11
8 6206 Linda Tørudstad Brumunddal 12:35:14 1:12:11 2:09:34 2:59:34

K20-24

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 5247 Tuva Hagen Rønning Modum FIK 12:30:13 0:39:14 1:09:35 1:33:49
2 1227 Karen Marie Håkonsen Lillehammer IF 12:10:12 0:38:52 1:09:56 1:35:38
3 5151 Idun Kristine Felde Olaussen Nydalen SK 12:30:19 0:39:58 1:10:38 1:36:55
4 6027 Helle Brødholt 12:35:09 0:40:37 1:12:00 1:37:06
5 6236 Ida F Mathiesen Asker Trekkhundklubb 12:35:11 0:42:49 1:13:39 1:39:02
6 3132 Carina Sveen Strandbygda il 12:20:05 0:42:32 1:14:14 1:39:42
7 3100 Tone-Mette Tømte Eidsvoll SK 12:20:04 0:41:26 1:13:01 1:40:14
8 5297 Mette Eng 12:30:13 0:43:08 1:15:54 1:43:03
9 7259 Lina Lundberg Hommelvik 12:40:09 0:43:49 1:16:44 1:43:47
10 6182 Ida Helgestad Stuan Nordbygda/løten Ski 12:35:13 0:44:46 1:17:20 1:43:47
11 3164 Camila Reppesgård 12:20:05 0:41:34 1:14:53 1:44:21
12 2041 Janicke Faye 12:15:11 0:41:39 1:15:31 1:44:34
13 8041 Åshild Dahl 12:45:26 0:43:34 1:17:03 1:44:56
14 3180 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 12:20:05 0:43:36 1:16:25 1:47:17
15 7022 Kristina Breyer 12:40:14 0:45:28 1:19:48 1:47:44
16 6003 Maren Filseth Augdal Ringerike friidrettsklubb 12:35:11 0:43:05 1:18:30 1:49:15
17 6284 Karoline Olerud Jensen 12:35:29 0:46:12 1:21:25 1:50:35
18 7262 Tuva Smedsrudhagen 12:40:09 0:45:43 1:20:59 1:51:00
19 11273 Vilde Helene Hansen 13:00:04 0:48:12 1:23:43 1:51:41
20 11118 Amalie Nesse 13:00:05 0:46:03 1:21:48 1:52:26
21 7087 Anne Sofie Kalager IL Ivrig 12:40:14 0:46:00 1:23:03 1:53:18
22 11037 Ella Eidstumo Stokken Byåsen IL 13:00:05 0:46:08 1:22:30 1:53:38
23 10007 Anna Assev 12:55:31 0:51:11 1:26:26 1:54:10
24 8209 Mina Holmen Nilssen 12:45:05 0:47:12 1:24:31 1:56:08
25 8155 Celine Beckstrøm 12:45:28 0:49:45 1:26:51 1:57:27
26 13163 Kaia Rognaldsen Trimurti FC 13:10:08 0:47:53 1:26:28 1:58:13
27 3086 Martine Smedsrud Nordre Eidsvoll idrettslag 12:20:05 0:47:36 1:26:15 1:58:20
28 5127 Helene Martinsen Fana IL 12:30:20 0:47:33 1:26:35 1:59:21
29 11217 Camilla Gundersen 13:00:12 0:53:04 1:29:43 1:59:36
30 13057 Maria Folgerø Trimurti FC 13:10:08 0:47:53 1:26:30 1:59:39
31 6039 Marie Haagensen Team Skynet 12:35:14 0:48:46 1:27:24 2:00:07
32 11025 Tina Hauger Brufladt 13:00:21 0:51:06 1:30:23 2:02:28
33 10032 Shirin Mastoury Christensen Oslomarka Trekkhundklubb 12:55:15 0:51:45 1:30:39 2:02:40
34 11262 Lea Sørensen 13:00:12 0:51:11 1:30:49 2:03:41
35 11221 mari krogsæter 13:00:07 0:50:43 1:30:24 2:04:33
36 10250 Amalie Østlund Brettnes 12:55:17 0:51:41 1:32:29 2:05:31
37 10141 Johanne Løwe Larvik turn 12:55:18 0:51:21 1:31:21 2:06:10
38 13110 Margot Korvald 13:10:20 0:55:16 1:35:11 2:06:55
39 11109 Emilie Lundberg Martinsen 13:00:10 0:50:20 1:30:02 2:07:17
40 11265 Julia Storlien 13:00:20 0:52:37 1:33:00 2:07:41
41 11218 Malene Harnes 13:00:14 0:53:19 1:32:51 2:07:55
42 11046 Julie Molvik Bøe 13:00:12 0:54:11 1:35:24 2:09:36
43 11012 Synne Bakken Mathiesen 13:00:33 0:56:58 1:37:29 2:10:02
44 11272 Ylva Sevaldsen 13:00:14 0:56:18 1:36:48 2:10:09
45 9141 Ida Lunde 12:50:19 0:51:44 1:34:28 2:11:08
46 8188 Martine Skjelsvik NTNUI 12:45:06 0:52:03 1:35:00 2:11:11
47 9253 Maren Vigre 12:50:09 0:52:12 1:33:11 2:12:21
48 12128 Ida Holmefjord Skjeldestad 13:05:09 0:53:34 1:35:39 2:12:21
49 10061 Katti Frølich 12:55:31 0:53:48 1:37:51 2:13:42
50 11214 June Dale 13:00:12 0:55:52 1:36:47 2:13:59
51 8292 Maria Sleire Tistel VIK IL 12:45:13 0:52:51 1:35:04 2:14:06
52 13195 Astrid Owren Sveine 13:10:20 0:59:37 1:43:37 2:17:04
53 10115 Kaci Lund Kristensen 12:55:19 0:55:23 1:37:44 2:17:08
54 9177 Filippa Rydstedt 12:50:19 1:01:00 1:44:10 2:19:35
55 12001 Tove Adolfsen 13:05:14 1:00:03 1:45:11 2:23:08
56 2005 Dorthe Berger 12:15:11 0:52:16 1:39:38 2:23:09
57 8245 Mina Mathilde Sæther 12:45:10 0:57:47 1:43:58 2:24:06
58 5063 Elise Gjøen Torvikbukt idrettslag 12:30:20 0:57:08 1:43:12 2:24:46
59 13233 Marthe Sundkøien 13:10:09 1:00:24 1:46:43 2:26:02
60 10144 Ingrid Bolstad Martinsen 12:55:10 0:57:50 1:43:42 2:27:16
61 12129 Marte Andresen Skjelle 13:05:26 1:03:37 1:52:52 2:31:57
62 10016 Mari Birkeland 12:55:10 1:05:43 1:55:13 2:38:04
63 7207 Marta Eik Tomrefjord IL 12:40:09 0:54:09

K25-29

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1234 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 12:10:06 0:37:36 1:06:21 1:29:28
2 1170 Eugenie Gulowsen Lillehammer IF 12:10:11 0:38:27 1:07:32 1:31:20
3 4033 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets Sportsklub 12:25:06 0:38:16 1:07:42 1:31:44
4 3185 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 12:20:08 0:38:52 1:08:23 1:32:21
5 5268 Nina Fridtun Team Maxim 12:30:22 0:39:38 1:08:46 1:32:29
6 3153 Astrid Skyrud Vitamin Well Runners 12:20:08 0:38:39 1:08:27 1:33:00
7 4165 Helga Løset Skodjereite Stordal IL / Sweco BIL Oslo 12:25:09 0:38:54 1:09:13 1:33:28
8 5224 Synne Våge Bertelsmann Opheim Sportsklubben Vidar 12:30:30 0:42:02 1:10:33 1:34:36
9 6256 Nora Friis-Vollan Mosjøen IL 12:35:10 0:39:18 1:09:27 1:34:54
10 4123 Elise Svaleng Johnsen 12:25:09 0:39:59 1:10:20 1:35:11
11 3177 Marte Røkke Ludvig & Viktor 12:20:11 0:41:37 1:11:38 1:36:29
12 4145 Stina Meinicke IL Jutul 12:25:08 0:40:38 1:11:26 1:36:30
13 9010 Eveline Revheim Askeland 12:50:15 0:40:30 1:12:08 1:36:40
14 8068 Ingrid Gisnås Multiconsult 12:45:12 0:41:43 1:12:52 1:38:19
15 1162 Martine Walde 12:10:14 0:40:31 1:12:19 1:38:47
16 4168 Ingvild Øye Hovdebygda il/ Mork rehabiliteringssenter 12:25:11 0:40:43 1:12:40 1:40:41
17 5149 Ingvill Odden Lillehammer Skiklub 12:30:00 0:42:58 1:14:59 1:40:44
18 6150 Ida Rongved NGI 12:35:09 0:41:41 1:13:46 1:41:03
19 7157 Anna Syrstad Bane NOR BIL 12:40:07 0:41:44 1:14:20 1:41:30
20 1251 Oda Nerdrum Ringkollen Skiklubb/Team Kaffebryggeriet 12:10:12 0:41:41 1:14:52 1:41:53
21 5288 Siri Sandsengen Rogne IL / PwC BIL 12:30:17 0:40:50 1:13:48 1:42:27
22 4049 Sigrid Karset 12:25:07 0:41:56 1:14:50 1:42:49
23 7158 Frida Sæther TWR Lundmarks 12:40:11 0:42:34 1:15:53 1:43:03
24 7189 Marte Christofersen Dyrnes Gullungene 12:40:12 0:43:21 1:15:44 1:43:12
25 6218 Julie Zimmer 12:35:14 0:41:59 1:15:30 1:43:14
26 9186 Marianne Skogen 12:50:13 0:44:37 1:16:54 1:43:50
27 5278 Ida Tangen Høisveen Kvale Advokatfirma 12:30:13 0:43:29 1:17:00 1:44:10
28 1219 Synne Sofie Christiansen 12:10:14 0:42:42 1:15:50 1:44:42
29 6292 Pia Rinde 12:35:25 0:43:56 1:17:01 1:44:52
30 5242 Anniken Holst Sportsklubben Vidar 12:30:30 0:44:37 1:18:22 1:46:34
31 4083 Mari Rambøl 12:25:04 0:45:19 1:19:51 1:47:09
32 2222 Marte Tveit Igland 12:15:10 0:43:28 1:17:48 1:47:50
33 9034 Hannah Eriksen 12:50:14 0:45:39 1:20:20 1:47:59
34 9090 Solveig Krüger 12:50:31 0:45:15 1:19:24 1:48:04
35 7260 Inger Lise Nyrud 12:40:12 0:45:55 1:20:15 1:48:05
36 5011 Marte Volden 12:30:29 0:45:15 1:19:30 1:49:23
37 5262 Vilde Bye Røros mjølk og vakumpomparlag 12:30:19 0:45:28 1:19:42 1:49:27
38 7075 Sofie Kjus Huseby 12:40:14 0:47:27 1:22:04 1:49:47
39 7046 Line Fosheim Vestre Slidre IL 12:40:06 0:46:04 1:21:37 1:50:40
40 5110 Aurora Kildahl Asker Skiklubb 12:30:11 0:45:07 1:22:29 1:50:47
41 9265 Ane Kleiven OUS BIL 12:50:11 0:46:31 1:22:12 1:51:13
42 10204 Nora Solheim 12:55:14 0:46:14 1:21:45 1:52:10
43 8264 Ingeborg Reite Martinsen 12:45:12 0:48:24 1:23:24 1:52:18
44 1221 Pia Minken 12:10:15 0:47:19 1:23:18 1:52:26
45 8223 Caroline Andrea Vinter 12:45:21 0:47:00 1:22:32 1:52:30
46 8196 Frida Stenseth 12:45:04 0:48:16 1:23:49 1:52:57
47 5293 Ingrid Ødegård 12:30:11 0:46:02 1:21:20 1:53:06
48 10067 Eirin Andersen Gravem 12:55:06 0:48:00 1:24:59 1:53:07
49 1191 Ingvild Bæra 12:10:10 0:46:42 1:23:38 1:53:46
50 8053 Frida Marie Engeset 12:45:11 0:47:16 1:23:46 1:53:51
51 8103 Karoline Elise Kalager IL Ivrig 12:45:26 0:48:30 1:24:11 1:53:57
52 6049 Andrine Engeseth 12:35:11 0:46:54 1:23:12 1:54:16
53 9222 Anne-Mette Uthus 12:50:14 0:47:20 1:23:48 1:54:25
54 8061 Solveig Evensen 12:45:28 0:46:38 1:23:01 1:54:36
55 7235 Inger Marit Linvollen OSI langrenn 12:40:16 0:48:24 1:24:55 1:55:02
56 11212 Tone Winsnes Team ITVerket 13:00:20 0:50:49 1:25:50 1:55:04
57 13144 Emilie Nilssen 13:10:15 0:48:33 1:25:33 1:55:14
57 13218 Sanne Staven Wermskog 13:10:15 0:48:33 1:25:33 1:55:14
59 12215 Ingvild Bagge 13:05:07 0:50:22 1:26:43 1:55:29
60 9252 Marie Svensson 12:50:33 0:49:26 1:25:55 1:55:45
61 7056 Ronja Hammernes 12:40:12 0:47:15 1:24:50 1:56:00
62 10153 Sigrid Moe 12:55:30 0:49:33 1:26:13 1:56:15
63 7051 Tanja Marie Gjerde 12:40:11 0:47:34 1:24:48 1:56:19
64 12127 Ida Skancke 13:05:08 0:50:19 1:26:22 1:56:30
65 13158 Mia Pettersen 13:10:16 0:49:46 1:26:58 1:56:44
66 12163 Agnes Rosendahl Wilhelmsen Team Gomp 13:05:23 0:50:07 1:26:30 1:56:48
67 11246 Synne Martine Hansen Myhre RunAgain 13:00:07 0:48:01 1:26:00 1:57:24
68 10107 Sunniva Kalland Skilleås 12:55:30 0:51:04 1:29:00 1:57:41
69 11047 Tale Fredriksen 13:00:27 0:49:48 1:27:17 1:57:58
70 9185 Malin Louise Joten Skog 12:50:16 0:48:21 1:26:10 1:58:13
71 9281 Silje Bogetveit 12:50:33 0:50:20 1:27:15 1:58:27
72 6088 Maren Margrethe Hjelsvold Espern 12:35:00 0:47:59 1:25:59 1:58:38
73 8290 Inga Teigland 12:45:25 0:52:16 1:29:27 1:58:42
74 12152 Ingrid Maria Tenfjord Nordea Idrettslag 13:05:28 0:53:30 1:30:41 1:58:51
75 9024 Lene Engedal Bostad 12:50:13 0:49:07 1:27:48 1:59:00
76 12199 Hanne Mathisen Team ITVerket 13:05:17 0:52:26 1:29:24 1:59:16
77 11100 Agnete Jordhøy Lindstad 13:00:08 0:47:44 1:25:41 1:59:25
78 12022 Elise Christophersen BaneNOR BIL 13:05:28 0:52:35 1:30:41 2:00:24
79 6015 Kristina Birkelund Renstrøm 12:35:17 0:49:58 1:28:25 2:00:27
80 9254 Kristin Wasshaug 12:50:13 0:50:35 1:28:45 2:00:46
81 10253 Helene Øygård Åsholt Tjuvstien Kappsprengarlag 12:55:06 0:49:10 1:28:32 2:00:51
82 11232 Marthe Tovsrud 13:00:07 0:48:41 1:28:06 2:01:22
83 7001 Karoline Arctander 12:40:07 0:48:39 1:28:45 2:01:25
84 11036 Signe Ødegård Eide 13:00:08 0:49:49 1:28:49 2:01:30
85 8048 Maria Brudeseth Dyrseth Kongsberg Gruppen 12:45:05 0:48:14 1:27:24 2:01:31
86 8282 Ane Lodgaard NTNUI 12:45:28 0:50:44 1:29:01 2:02:34
87 5093 Julie Nilssen Bodø BAUTA 12:30:16 0:43:42 1:21:31 2:02:36
88 10008 Gabriela Avagian 12:55:14 0:51:57 1:32:02 2:02:56
89 10203 Silje Solbakken 12:55:30 0:51:04 1:29:35 2:03:21
90 10185 Hilde Ryen 12:55:10 0:53:42 1:32:07 2:03:30
91 11254 Ingrid Wiedswang Sigholt 13:00:15 0:51:40 1:31:05 2:03:32
92 6094 Pernille Breili 12:35:17 0:49:53 1:29:32 2:03:33
93 11263 Inger M. Birkeland 13:00:08 0:53:56 1:33:36 2:04:08
94 10211 Ida Moldskred Steinstad 12:55:20 0:51:09 1:30:24 2:04:39
95 5212 Siri Mortensen Høland idretts- og ungdomslag 12:30:30 0:52:44 1:31:35 2:04:53
96 9224 Aurora Vataker 12:50:15 0:51:48 1:32:16 2:05:23
97 8137 Marthe Moe Grong 12:45:13 0:49:41 1:31:16 2:05:40
98 9058 Sunniva Frivold 12:50:16 0:50:15 1:31:41 2:05:49
99 12052 Kari Hasselberg 13:05:11 0:53:02 1:32:49 2:06:02
100 11296 Trude Beseth Nordeide 13:00:16 0:52:18 1:33:17 2:06:17
101 11256 Sofia Godø Team Invitationals 13:00:12 0:52:51 1:32:29 2:06:31
102 11169 Julie Tindlund 13:00:08 0:51:08 1:30:43 2:06:33
103 8016 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 12:45:11 0:52:49 1:32:18 2:06:43
104 11023 Tiril Brandrud 13:00:09 0:53:48 1:33:44 2:06:48
105 13109 Inger Korvald 13:10:20 0:55:16 1:35:09 2:06:55
106 8192 Karoline Soot 12:45:25 0:53:07 1:33:25 2:07:06
107 6158 Madeleine Sivertsen 12:35:31 0:52:30 1:33:06 2:07:28
108 11072 Tine Margrethe Ihlang 13:00:10 0:53:41 1:33:56 2:07:43
109 8225 Hanne Mo Vaadal 12:45:26 0:51:04 1:30:57 2:07:54
110 13254 Susanne Haugstøyl 13:10:16 0:55:20 1:34:56 2:08:15
111 9297 Linnea Barthel 12:50:22 0:53:19 1:34:22 2:09:07
112 10216 Renate Brækken Fornes 12:55:17 0:53:29 1:34:19 2:09:26
113 10231 Stine Trollebø 12:55:18 0:53:26 1:34:26 2:09:26
114 10058 Ingrid Fossen 12:55:17 0:53:29 1:34:26 2:09:26
115 10164 Ingrid Møller 12:55:17 0:53:29 1:34:19 2:09:27
116 9123 Ingeborg Kvammen 12:50:13 0:53:46 1:34:30 2:09:48
117 12147 Madeleine Sypriansen 13:05:31 0:53:08 1:34:08 2:09:55
118 13228 Marit Bjerkreim Kjørkjør 12:25:15 0:55:43 1:37:51 2:10:36
119 11154 Elise Steinbakken 13:00:12 0:55:14 1:36:24 2:10:45
120 13253 Mari Fredriksen Team ITVerket 13:10:14 0:56:03 1:37:12 2:11:04
121 9057 Thea Fossheim 12:50:19 0:54:48 1:37:23 2:11:21
122 12169 Henrikke Zachariassen 13:05:09 0:55:43 1:37:50 2:11:24
123 10158 Amalie Moseby Anton Sport Strømmen 12:55:15 0:54:05 1:34:56 2:11:30
124 7200 Eivor Tufto Tufto IL 12:40:11 0:54:16 1:35:54 2:11:35
125 11153 Grete Stallvik 13:00:21 0:56:00 1:37:08 2:11:35
126 13234 Natalie Trosby 13:10:13 0:57:35 1:38:01 2:12:08
127 12196 Hanna Lindstrøm 13:05:10 0:54:56 1:36:07 2:12:18
128 13229 Emma Hamborg 13:10:13 0:57:35 1:38:53 2:13:06
129 8057 Elly Engh 12:45:11 0:56:25 1:38:45 2:13:29
130 11123 Birgitte Orrebakken 13:00:17 0:56:39 1:39:52 2:13:36
131 13088 Marita Holmstad 13:10:20 0:55:36 1:37:46 2:14:07
132 13062 Anna Benum Gabrielsen 13:10:20 0:55:36 1:37:49 2:14:07
133 10178 Helene Pjaaka 12:55:11 0:56:34 1:39:30 2:14:11
134 10079 Martha Amanda Haugene Stag 12:55:19 0:55:23 1:35:47 2:14:15
135 9154 Berthe Eline Maagaard 12:50:18 0:55:57 1:38:08 2:15:31
136 9067 Marianne Hafnor 12:50:18 0:55:57 1:38:08 2:15:31
137 13208 Felicia Maria Ueland 13:10:20 0:55:38 1:39:23 2:15:52
138 10068 Idun Weien Grimstad 12:55:12 0:58:01 1:40:56 2:16:26
139 13037 Kjersti Drugli 13:10:15 0:59:19 1:42:12 2:17:06
140 9194 Ylva Staldvik 12:50:27 0:55:50 1:39:28 2:17:24
141 12166 Kristi Wiull Scandic Hotels 13:05:10 0:57:13 1:40:20 2:17:27
142 10194 Vilde Stordal 12:55:08 0:53:28 1:37:23 2:17:34
143 13245 Monika Kvam 13:10:15 0:59:19 1:42:31 2:18:08
144 11096 Sofie Roko Krogstie FC Harbitz 13:00:10 0:56:34 1:40:45 2:18:14
145 11071 Sigrid Hågensen 13:00:09 0:55:28 1:39:52 2:18:16
146 13094 Kamilla Haarklou 13:10:20 0:57:52 1:42:31 2:19:27
147 13085 Anna Heuschmann 13:10:14 1:00:21 1:44:17 2:21:04
148 10004 Frida Thoresen 12:55:20 0:59:54 1:45:15 2:23:28
149 12078 Vilde Lied 13:05:11 1:01:46 1:46:32 2:23:45
150 1196 Marta Johnsen 12:10:11 0:54:46 1:39:28 2:24:14
151 13192 Silje Sugustad 13:10:15 0:59:19 1:45:54 2:25:21
152 12091 kristine bugten Melvold 13:05:23 1:04:35 1:49:38 2:25:39
153 10057 Vilde Marie Follum 12:55:30 1:00:11 1:48:10 2:28:56
154 10267 Kine Kleveland 12:55:15 0:58:26 1:44:48 2:29:06
155 12229 Sara Svensson 13:05:16 1:01:25 1:48:26 2:30:06
156 12111 Viktoria Regine Rognsaa 13:05:11 1:01:46 1:47:54 2:31:57
157 11206 Annamaria Krull Sporttravel 13:00:17 1:02:01 1:52:04 2:35:16
158 13264 Carlotta Fennefoss PK Gruppa 12:25:15 1:00:38 1:50:51 2:36:24
159 13039 Anette Dølen 13:10:17 1:06:37 1:55:38 2:36:32
160 10160 Anne Berit Myrland 12:50:33 0:59:23 1:52:38 2:37:05
161 12130 Synnøve Andresen Skjelle 13:05:26 1:03:40 1:53:48 2:37:07
162 12087 Anine Nessa malm 13:05:23 1:06:15 1:55:49 2:38:22
163 12021 Tina Bryhn Bendixvold 13:05:17 1:08:16 1:59:22 2:39:49
164 11271 Ane Sevaldsen 13:00:14 1:05:11 1:57:11 2:40:34
165 12110 Hege Celin Ramfjord 13:05:17 1:08:19 2:00:52 2:47:43
166 12248 Jannike Sandvik 13:05:34 1:06:39 1:59:01 2:49:55
167 11227 Amalie Herje Sogge 13:00:21 1:08:57 2:05:12 2:52:19
168 13054 Rebecca Fjeld 13:10:25 1:11:23 2:08:28 2:57:32
169 7294 Emilie Lien Byåsen 12:40:17 0:46:24 1:22:18
170 10244 Kristin Weiseth 12:55:14 1:34:29
4148 Ida Nordland Hillestad Fjellblom IL 12:25:11

K30-34

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1190 Marte Sønstevold Wikborg Rein 12:10:10 0:37:03 1:04:49 1:27:57
2 1036 Marie Gjeruldsen 12:10:00 0:38:06 1:07:03 1:31:03
3 1172 Marte Kjøren Lillehammer IF 12:10:11 0:38:27 1:07:32 1:31:05
4 2219 Eline G Andresen 12:15:07 0:36:29 1:05:51 1:31:21
5 1236 Liv Iren Hove 12:10:11 0:37:39 1:07:06 1:31:37
6 1235 Marthe Nagelhus Haug Steinkjer Friidrettsklubb 12:10:09 0:37:33 1:07:27 1:32:57
7 5181 Pernille Ski Torp Bamford 1869 Nærsnes Løpeklubb 12:30:16 0:39:38 1:08:57 1:33:10
8 1223 Marianne Byfuglien MjøsSki 12:10:09 0:38:08 1:08:34 1:34:07
9 2154 Kristine Unsgård Leik IL 12:15:08 0:40:38 1:10:35 1:35:34
10 2089 Hanne Marte Lie Sk Vidar 12:15:10 0:39:34 1:10:03 1:36:24
11 3004 Nina Andersen 12:30:30 0:42:08 1:12:45 1:36:49
12 4000 Annika Andersen CrossFit Sandefjord 12:25:07 0:40:57 1:11:47 1:38:18
13 3131 Fredrikke Pettersen Molde og omegn IF 12:20:13 0:41:07 1:12:48 1:39:33
14 6285 Vilde Granne Kvale Strandbygda il 12:35:08 0:41:40 1:13:10 1:40:15
15 6166 Sunniva Bratt Slette Storebrand Asset Management 12:35:11 0:41:48 1:14:08 1:41:11
16 8019 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 12:45:03 0:42:17 1:15:23 1:42:23
17 6179 Julie Stormorken Team Maxim 12:35:11 0:43:30 1:15:58 1:43:04
18 5148 Mathilde Nymann 12:30:19 0:42:29 1:15:43 1:43:47
19 5298 Helene Morken 12:30:23 0:44:01 1:17:09 1:44:51
20 4072 Sigrid Moen 12:25:11 0:43:26 1:16:44 1:45:08
21 5232 Rikke Bendixen Blomsterveien sprint 12:30:36 0:47:20 1:19:45 1:46:09
22 7021 Mari Melby Breum 12:40:19 0:44:54 1:18:44 1:46:38
23 7017 Solveig Tveter Bratlie Fet skiklubb /LKBIL 12:40:07 0:44:06 1:19:14 1:47:48
24 7291 Thea Jevnaker Aas 12:40:16 0:44:55 1:19:30 1:48:16
25 9205 Ragnhild Børke Andresen 12:50:22 0:46:39 1:20:36 1:48:27
26 8125 Inger Marit Lie Smågnagerne 12:45:08 0:44:08 1:19:30 1:48:29
27 6288 Ida Therese Morten 12:35:32 0:44:41 1:19:03 1:48:53
28 7059 Linnea Harbyengen 12:40:32 0:48:01 1:21:36 1:48:56
29 11295 Reina Jochems 13:00:05 0:45:47 1:20:38 1:49:10
30 5235 Malene Bostad 12:30:17 0:46:27 1:20:26 1:49:19
31 6100 Marie Hammer Iversen Rustad IL 12:35:15 0:46:16 1:20:38 1:49:22
32 9264 Thea Jaldar RPI 12:50:32 0:47:05 1:22:09 1:50:13
33 5082 Sølvi Hoff Rustad IL 12:30:13 0:44:33 1:19:27 1:50:21
34 3124 Mia Wangen 12:20:08 0:45:47 1:21:26 1:50:28
35 7084 Marte Mari Tallhaug Johansen 12:40:12 0:45:00 1:20:28 1:50:38
36 3149 Katharina Maurstad 12:20:05 0:45:18 1:21:11 1:50:53
37 8105 Mali Gederaas Kanstad Molde og omegn Idrettsforening 12:45:08 0:45:56 1:21:42 1:51:00
38 11259 Sara Fredriksen 13:00:08 0:46:23 1:21:49 1:51:07
39 8289 Tonje Sønstevold 12:45:16 0:47:54 1:23:18 1:51:49
40 7199 Kristina Leivstad Sverdrup 12:40:14 0:45:55 1:21:37 1:51:54
41 6231 Tonje Dahl 12:35:17 0:46:27 1:22:19 1:52:24
42 8181 Kristine Stulen 12:45:16 0:47:17 1:23:30 1:52:57
43 6050 Kristine Engeseth Sport1 Røyken / Hurum CK 12:35:11 0:45:46 1:21:56 1:53:11
44 8140 Christine Morken Dynamo Morki løpeklubb 12:45:16 0:47:25 1:24:04 1:53:59
45 10289 Sara Namek 12:55:11 0:48:30 1:24:32 1:54:05
46 6199 Frøydis Varberg 12:35:13 0:45:30 1:21:43 1:54:14
47 10150 Veronica Aamodt Miljeteig 12:55:15 0:47:08 1:23:14 1:54:16
48 11174 Helene Walle RSM Norge BIL 13:00:19 0:48:38 1:25:02 1:54:27
49 5188 Line Marie Fosser Vogt 12:30:24 0:48:09 1:24:57 1:55:10
50 8183 Eirin Skaftun Monstermandag 12:45:06 0:48:06 1:24:25 1:55:32
51 9070 Mari Haltvik 12:50:08 0:47:31 1:24:51 1:55:37
52 9146 Cathrine Holst 12:50:24 0:48:26 1:25:07 1:55:53
53 8218 Therese Ommedal Tveten 12:45:06 0:47:27 1:24:12 1:55:54
54 8169 Maja Rosenlund 12:45:16 0:48:45 1:25:48 1:56:19
55 6276 Kine Eide Kvitne PK-gruppa 12:35:29 0:48:46 1:25:26 1:56:22
56 9061 Karine Gjersø Multiconsult 12:50:09 0:50:19 1:27:42 1:56:40
57 10156 Aurora Nikolaisen 12:55:25 0:50:13 1:26:54 1:56:53
58 12104 Helene Opheim 13:05:07 0:47:39 1:25:15 1:56:57
59 10040 Caroline Enevoldsen 12:55:12 0:49:41 1:26:54 1:57:08
60 10258 Vilde Lindgård 12:55:09 0:49:37 1:26:45 1:57:32
61 11138 Heidi Elisabeth Sando 13:00:12 0:48:00 1:25:35 1:57:32
62 10266 Anne Hukkelberg Team Gossen 12:55:20 0:50:24 1:27:49 1:57:47
63 9295 Elise Sverdrup 12:50:28 0:50:11 1:26:57 1:57:58
64 5283 Karoline Nymann 12:30:19 0:48:02 1:25:59 1:58:01
65 13205 Tonje Sønstevold 13:10:10 0:50:04 1:27:03 1:58:09
66 11185 Sandra Fiabema 13:00:19 0:50:49 1:27:50 1:58:17
67 8260 Katrine Tangen Torvikbukt IL 12:45:12 0:47:27 1:26:14 1:58:37
68 13215 Ylva Vorkinn Tollernes IL 13:10:13 0:48:16 1:26:04 1:58:50
69 6243 Ine Andersen 12:35:00 1:26:23 1:59:07
70 8126 Ellen Marie Lied Liabygda IL 12:45:04 0:50:24 1:27:54 1:59:14
71 11193 Helena Skagen 13:00:07 0:48:58 1:27:24 1:59:30
72 11087 Birgitte Kessel 13:00:14 0:50:52 1:28:16 1:59:33
73 5254 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 12:30:19 0:49:13 1:29:27 2:00:46
74 9149 Annette Tangnes 12:50:17 0:49:40 1:28:01 2:01:24
75 8030 Sophia Broberg Skeltved 12:45:12 0:47:07 1:25:10 2:01:56
76 9152 Julie Morthen 12:50:13 0:51:30 1:30:15 2:02:01
77 12020 Oda Marie Brustuen 13:05:11 0:51:00 1:29:24 2:02:09
78 6022 Kine Woxen 12:35:19 0:50:29 1:29:35 2:02:09
79 7206 Kaja Døssland 12:40:16 0:50:04 1:29:29 2:02:45
80 12149 Carina Sæther 13:05:17 0:51:28 1:30:49 2:03:09
81 11233 Silje Ødemark 13:00:24 0:52:11 1:31:05 2:03:11
82 11039 Cathrine Olsson Engh EHH 13:00:16 0:52:18 1:32:00 2:03:21
83 11060 Marianne Røstadli 13:00:09 0:51:07 1:29:53 2:03:26
84 10035 Hanne Gipling Dahl 12:55:22 0:51:30 1:31:35 2:03:28
85 7005 Mari Bakke 12:40:12 0:51:52 1:31:11 2:04:08
86 12146 Christina Svanstrøm Nerskogen Idrettslag 13:05:21 0:53:06 1:31:55 2:04:23
87 11172 Oda Cecilie Veggen 13:00:12 0:52:21 1:31:35 2:04:53
88 11285 Carolina Carlsen 13:00:18 0:51:42 1:30:57 2:05:20
89 7290 Maren Overli 12:40:17 0:52:07 1:31:55 2:06:29
90 11261 Marthe Olsby 13:00:23 0:54:36 1:33:57 2:06:53
91 11022 Christine Borgan 13:00:23 0:55:10 1:34:50 2:07:04
92 9002 Linn Kristin Dalseg 12:50:19 0:53:19 1:32:35 2:07:10
93 9117 Renee Iselin Kleven 12:50:30 0:53:52 1:34:33 2:08:09
94 8058 Maren Engh 12:45:24 0:52:40 1:33:00 2:08:39
95 9079 Therese Hellegaard Amundør 12:50:10 0:51:25 1:33:41 2:10:26
96 11156 Linda Kqiku Stensrud 13:00:17 0:54:51 1:35:55 2:10:27
97 7079 Inga Volden 12:40:09 0:52:26 1:33:51 2:10:30
98 12185 Pauline Gjerløw Martinsen BDO AS 13:05:13 0:55:42 1:38:06 2:11:11
99 9144 Guri Løkkesmo 12:50:16 0:52:44 1:34:24 2:11:19
100 11062 Cathrine Heuch 13:00:12 0:55:08 1:36:57 2:11:35
101 11293 Jenny Nesje 13:00:11 0:55:09 1:36:36 2:11:36
102 8195 Carina Stenholen 12:45:06 0:52:45 1:35:24 2:12:24
103 10098 Marthe Haugli 12:55:26 0:56:17 1:38:03 2:13:43
104 12062 Marthe Husum Tøyentoppen 13:05:28 0:56:22 1:38:45 2:14:02
105 12145 Kristin Sundby Team Gomp 13:05:23 0:56:34 1:38:53 2:14:05
106 11112 Karina Lønhøiden Offline trening 13:00:05 0:55:25 1:38:06 2:14:15
107 10182 Ingrid Ringerike 12:55:09 0:55:39 1:38:33 2:15:32
108 11106 Martine Synnøve Lødøen 13:00:23 0:55:16 1:37:37 2:15:58
109 11132 Lise Marie Ruch Strand 13:00:23 0:56:49 1:40:17 2:17:00
110 9260 Renee Marie Elli 12:50:28 0:55:49 1:39:17 2:17:03
111 13260 Karianne Jungård 13:10:20 0:59:36 1:41:45 2:17:11
112 6265 Emily Nerland 12:35:13 0:57:17 1:41:06 2:17:14
113 13244 Cassandra Jensen 13:10:22 0:59:03 1:42:23 2:17:55
114 11079 Benedikte Johnsen 13:00:27 0:55:54 1:39:39 2:17:57
115 11131 Thea Skaar Riseng 13:00:12 0:54:58 1:40:28 2:17:59
116 12092 Kristine Mjelde Solevåg 13:05:25 0:59:29 1:42:37 2:18:44
117 11286 Ingeborg Frøisland 13:00:34 0:57:15 1:42:04 2:19:34
118 12061 Eirin Holt 13:05:14 0:58:53 1:42:55 2:19:58
119 9190 Marit Elise Mæhlum Brøttum IL 12:50:22 0:52:26 1:34:14 2:20:29
120 12206 Tanita Strand 13:05:18 0:58:09 1:42:56 2:21:12
121 13074 Eva i Soylu Habostad Team Gursken 13:10:19 0:58:24 1:42:28 2:21:13
122 13080 Ruth Merethe Haugland 13:10:16 1:00:17 1:44:36 2:21:17
123 12039 Kamilla Gamme 13:05:14 0:58:53 1:43:55 2:21:25
124 12188 Ingerid Røgeberg 13:05:24 0:56:50 1:41:35 2:22:15
125 12060 Henriette Holstad 13:05:17 0:58:15 1:42:49 2:22:21
126 12175 Elise Ådnanes Semya Kapital 13:05:17 1:00:26 1:45:54 2:23:04
127 8012 Astrid Bergan 12:45:07 0:57:16 1:42:47 2:23:23
128 10105 Line Jølle 12:55:14 0:56:58 1:44:20 2:24:04
129 13075 Cathrin Hamre 13:10:22 0:58:46 1:44:48 2:27:12
130 2152 Annette Unsgård Leik IL 12:15:10 0:56:49 1:42:49 2:27:21
131 11209 Camilla Skoglund Olsen 13:00:12 0:59:18 1:46:12 2:27:21
132 13182 Hanne Skjelstad Gjestemoen 13:10:14 1:00:04 1:47:16 2:27:34
133 13067 Anna Gorlach 13:10:26 1:01:34 1:49:03 2:28:12
134 13093 Mathilde Høglund 13:10:11 1:01:44 1:47:52 2:28:28
135 10038 Andrea Katherine Ellefsen 12:55:11 1:00:15 1:47:01 2:28:59
136 11083 Elisabeth Olesen 13:00:12 1:00:34 1:45:44 2:29:14
137 10072 Stine Gåsvær Team Gåsvær 12:55:26 1:02:30 1:49:15 2:30:43
138 7258 Karoline Krøvel Pile Mork Rehabiliteringssenter 12:40:26 0:53:44 1:37:32 2:33:23
139 12267 Rebekka Berge FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 13:05:34 1:06:37 1:54:10 2:33:38
140 9215 Lene Kjærås 12:50:18 1:01:23 1:52:37 2:35:29
141 11170 Katrine Trydal 13:00:08 1:01:29 1:51:02 2:36:10
142 12043 Elise Grønli 13:05:28 1:04:54 1:54:44 2:37:50
143 12114 Stine Rudseter Team Kondis Nes 13:05:11 1:02:54 1:52:41 2:38:20
144 13166 Anne Rundhaugen 13:10:13 1:02:03 1:53:52 2:39:32
145 12148 Sandra Syverrud 13:05:13 1:04:27 1:55:30 2:39:42
146 11069 Helene Marie Frøisland 13:00:34 1:05:21 2:01:25 2:43:38
147 11125 Selma Paulsen Groruddalen Functional Fitness 13:00:34 1:10:44 2:02:43 2:48:13
148 12249 Tiril Pettersen FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 13:05:34 1:06:39 1:58:59 2:49:58
149 13041 Hanna Edvardsen-Moxness 13:10:23 1:13:32 2:14:09 3:08:20

K35-39

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1141 Elisabeth Stubberud Strindheim IL 12:10:12 0:38:49 1:08:01 1:31:26
2 4127 Eline Bjørgvik Bratsberg 12:25:04 0:37:29 1:07:12 1:32:27
3 2214 Iselin Sæther Isfjorden IL 12:15:04 0:38:57 1:08:46 1:33:21
4 4170 Ingrid Sandberg Advokatfirmaet Thallaug 12:25:04 0:38:15 1:08:43 1:34:02
5 5112 Ann Kristin Krogsveen SI Aktiv 12:30:13 0:39:45 1:09:08 1:34:15
6 1048 Irja Lie Haug Rustad IL 12:10:11 0:39:13 1:09:44 1:35:28
7 4176 Karianne Ruud Søre Ål IL / Norconsult 12:25:07 0:40:31 1:11:34 1:37:28
8 3193 Ane Marte Bakke Bærum bedriftsidrettslag 12:20:09 0:41:32 1:12:49 1:38:23
9 4144 Caroline Sandberg Landmark 12:25:06 0:41:25 1:13:15 1:39:47
10 6217 Eleni Xiros Hobøl IL 12:35:26 0:42:13 1:13:46 1:40:28
11 3142 Agnethe Fløtlien 12:20:11 0:41:24 1:12:56 1:40:33
12 8025 Linnea Blystad Team Maxim 12:45:08 0:43:48 1:15:07 1:41:05
13 4067 Rikke Melstrøm Slåstad IL 12:25:07 0:41:55 1:14:39 1:41:28
14 3076 Vibeke Norland Reistadbakk 12:20:09 0:42:18 1:14:43 1:41:49
15 7043 Berthe Annette Svenkerud 12:40:29 0:41:38 1:14:45 1:42:04
16 8206 Ane Bronstad 12:45:16 0:43:29 1:15:43 1:42:50
17 4073 Karoline Findalen Myhre 12:25:11 0:42:03 1:14:58 1:42:59
18 4001 Cathrine Andersen Team Driv Trening 12:25:07 0:42:15 1:15:01 1:43:06
19 5279 Ingrid Larsen Nesodden Sykkelklubb 12:30:16 0:42:23 1:14:55 1:43:12
20 4129 Line Jacobsen 12:25:10 0:42:35 1:15:32 1:43:14
21 6296 Anne Storslett Moelven IL 12:35:31 0:43:57 1:16:08 1:43:25
22 7297 Benedikte Holund Nittedal IL 12:40:07 0:43:49 1:16:14 1:43:34
23 5208 Ingrid Huitfeldt Sk Vidar 12:30:30 0:43:38 1:16:55 1:44:10
24 4106 Sara Svae Askim 12:25:11 0:42:49 1:16:13 1:44:18
25 8228 Elisabeth Weckner Three Turtles 12:45:26 0:43:36 1:17:14 1:45:24
26 6067 Anette Galåen EY Bil 12:35:14 0:44:09 1:17:41 1:45:29
27 5275 Anette Brocks Hagen Strindheim Friidrett 12:30:20 0:44:25 1:17:28 1:45:34
28 2186 Sandrine Pic Nordic Semiconductor 12:15:11 0:42:28 1:16:53 1:46:05
29 8147 Hanna Haugen Nordbrøden 12:45:04 0:43:51 1:18:09 1:46:13
30 3181 Tine Solbakken Team Fellor 12:20:11 0:44:34 1:17:52 1:46:23
31 6095 Anne Hørsand Ilseng il 12:35:22 0:45:30 1:19:21 1:47:13
32 8132 Anne Dorte Lundby Bøverbru il 12:45:04 0:44:17 1:18:47 1:48:03
33 8224 Brita Vist 12:45:05 0:46:18 1:21:21 1:50:06
34 9096 Camilla Høeg 12:50:09 0:45:10 1:20:39 1:51:07
35 11276 Josephine Falkenberg. 13:00:05 0:45:37 1:22:38 1:52:07
36 11187 Sandra Gulliksen 13:00:09 0:47:24 1:22:49 1:52:43
37 10292 Ida Nyløkken RunAgain 12:55:20 0:48:01 1:24:59 1:53:22
38 9100 Karianne Haave 12:50:11 0:48:06 1:24:11 1:53:24
39 7237 Karoline Hommelstad Os 12:40:29 0:46:45 1:23:23 1:53:27
40 5021 Silje Marie Bolstad 12:30:18 0:45:52 1:21:58 1:53:37
41 9150 Kjersti Moen Sweco BIL 12:50:19 0:48:09 1:24:13 1:53:50
42 5171 Maja Solli Øksendal IL / Hydro BIL 12:30:26 0:47:00 1:23:57 1:54:32
43 8072 Anniken Lønning Halle 12:45:06 0:48:12 1:24:34 1:54:38
44 9093 Linn Therese Jørgensen 12:50:10 0:48:31 1:25:21 1:55:30
45 8273 Kristin Garnås Nikolaisen 12:45:13 0:47:24 1:24:07 1:55:32
46 9192 Anne-Line Sommerdalen 12:50:18 0:49:38 1:25:43 1:55:48
47 8079 Solveig Haugstad Dynamo Morken løpeklubb 12:45:15 0:48:48 1:25:21 1:56:28
48 11236 Kristin Botten 13:00:15 0:49:58 1:27:27 1:57:50
49 6023 Linn Terese Brokerud 12:35:09 0:47:15 1:26:46 1:59:16
50 9053 Linn Flatøy 12:50:14 0:50:05 1:28:01 1:59:21
51 7203 Yvonne Berge 12:40:22 0:50:14 1:28:03 1:59:22
52 10090 Mari Huse 12:55:15 0:50:04 1:27:52 1:59:24
53 6204 Ida Margrethe Tøndel 12:35:15 0:50:30 1:28:00 2:00:36
54 6205 Rebecca Tøndel 12:35:14 0:50:31 1:28:02 2:00:37
55 9046 Tina Emilsen 12:50:25 0:52:24 1:29:33 2:00:56
56 4131 Susanne Skarvang Karlsen Nord-Odal IL 12:25:16 0:50:04 1:28:56 2:01:08
57 9189 Trine Østreng Shiul 12:50:11 0:50:35 1:28:34 2:01:15
58 8270 Sandra Brocks Hagen 12:45:16 0:51:49 1:30:08 2:02:15
59 7250 Hedda Bjøralt Roald Haavind BIL, avd. Lillehammer 12:40:37 0:50:56 1:29:10 2:02:32
60 9066 Vibeke Jøssund Grøseth Sparbu il 12:50:21 0:52:19 1:30:48 2:03:11
61 12156 Trine Torgersen Sherman Veien Tilbake 13:05:14 0:53:44 1:32:08 2:03:15
62 8121 Maria Laingen 12:45:10 0:51:24 1:30:26 2:03:39
63 6025 Emma Brynstad Biri IL 12:35:29 0:51:59 1:31:05 2:03:50
64 7073 Ingrid Husdal Muruvikingan Løpeklubb 12:40:21 0:51:39 1:30:13 2:04:17
65 11220 Renate Johannessen 13:00:10 0:51:56 1:31:43 2:04:23
66 9042 Karoline Egeberg 12:50:13 0:51:30 1:30:30 2:04:46
67 5049 Mari Fjermestad Ski idrettslag 12:30:11 0:51:18 1:31:40 2:04:59
68 12049 Lisa Halvorsen 13:05:24 0:56:19 1:34:24 2:05:01
69 6104 Anja Jensen Oslo kommune BIL 12:35:08 0:49:12 1:30:01 2:05:14
70 8211 Jorun Tennebø Team Tennebø 12:45:28 0:51:22 1:31:00 2:05:31
71 13240 Julie Gauksdal Ruud 13:10:14 0:51:57 1:31:21 2:05:36
72 7246 Lillian Auflem Øye Ørsta il 12:40:14 0:53:44 1:33:23 2:06:58
73 11290 Linda Nyholm 13:00:20 0:54:37 1:33:57 2:07:01
74 8145 Martine Nilsen-Moe Try 12:45:08 0:54:54 1:34:26 2:07:26
75 9153 Therese Murberg Team Murberg 12:50:13 0:53:39 1:35:34 2:08:32
76 10027 Sandra Stubberud Buer Østbygda 12:55:06 0:53:25 1:34:03 2:08:51
77 9269 Rina Martinsen Hakadal 12:50:22 0:53:23 1:34:17 2:09:00
78 8233 Sylvia Løken Slettvold Kjelsås IL 12:45:07 0:53:48 1:34:43 2:09:45
79 11127 Marianne Pettersen 13:00:33 0:58:24 1:37:36 2:09:49
80 10044 Kristin Margit Erichsen 12:55:26 0:54:56 1:35:30 2:10:01
81 11202 Silje Heiland 13:00:17 0:53:15 1:35:07 2:10:24
82 12096 Ingrid Berg Nesbakk 13:05:09 0:53:59 1:34:38 2:10:49
83 9287 Anne Kristin Kleiv Løpeglede 12:50:17 0:52:56 1:36:14 2:13:13
84 8287 Ane Lunheim Solbakken 12:45:12 0:55:20 1:36:59 2:13:18
85 11239 Tine Hagen Fannefjord Småspringarlag 13:00:12 0:55:50 1:37:55 2:14:28
86 11073 Sofie Isacsson 13:10:08 0:54:49 1:36:38 2:14:30
87 12157 Kim Anh Tran 13:05:17 0:56:36 1:39:17 2:14:36
88 12257 Viktoria Lundqvist 13:05:19 0:56:09 1:39:23 2:14:36
89 13267 Edith Sørensen 13:10:11 0:55:36 1:37:09 2:14:53
90 9206 Zabrina Inez Wennemo Shiul 12:50:10 0:55:55 1:38:14 2:15:02
91 12174 Martine Fyksen Øyo Konnerud IL 13:05:08 0:57:08 1:40:13 2:15:17
92 13136 Anita Midthus 13:10:14 0:55:35 1:39:26 2:16:21
93 12100 Gunn Oftedal 13:05:16 0:57:49 1:40:52 2:16:28
94 12132 Lotte Skolem Timini Alumni 13:05:36 1:00:42 1:41:51 2:16:46
95 13150 Margita Nässlander-Jansson 13:10:22 0:57:48 1:41:41 2:17:10
96 13096 Hege Sundt Johnrud 13:10:22 0:58:59 1:42:22 2:18:36
97 8050 Stine K. Heggdal 12:45:24 0:57:56 1:41:48 2:19:40
98 12122 Sanny Schi 13:05:09 0:57:48 1:42:03 2:19:41
99 11161 Lisa Svisdal 13:00:30 0:59:17 1:43:40 2:19:43
100 10087 Ida Hollsten 12:55:10 0:56:32 1:41:23 2:19:47
101 11253 Kari Wedvik 13:00:11 0:56:43 1:41:36 2:21:17
102 10233 Maria Trosten 12:55:15 0:58:14 1:42:48 2:21:30
103 8073 Susanne Halmøy 12:45:10 0:57:02 1:42:26 2:22:28
104 12045 Kerstin Gustafsson 13:05:26 1:01:49 1:46:38 2:23:03
105 13027 Marianne Broz 13:10:22 0:59:23 1:44:51 2:24:19
106 12118 Elisabeth Råstad Gunn og Elbært 13:05:16 0:58:18 1:44:30 2:24:36
107 7274 Anne Gjerdalen 12:40:11 0:58:15 1:44:32 2:25:17
108 13259 Siri Madeleine Johnsen 13:10:17 0:58:24 1:45:37 2:26:01
109 10142 Anette Martinsen 12:55:12 1:03:47 1:48:51 2:27:07
110 5041 Tone Elnæs Hakadal 12:30:13 1:01:29 1:48:53 2:28:04
111 12056 Tea Anine Hindar 13:05:11 1:00:53 1:48:34 2:28:23
112 13046 Heidi Bekkedal Eriksen 13:10:13 0:57:42 1:46:42 2:30:16
113 11299 Milly Villaverde 13:00:09 1:02:29 1:51:26 2:32:30
114 13006 Linda Therese Aure 13:10:20 1:06:30 1:53:16 2:34:15
115 12090 Marianne Medlien Team Medlien 13:05:26 1:02:45 1:52:31 2:34:51
116 13251 Ina Aurora Bakkevig Scandic Hotels 13:10:13 1:00:49 1:49:07 2:36:24
117 13183 Julia Skoglund 13:10:14 1:06:59 1:56:00 2:36:32
118 13141 Christina Ness Amundsgård 13:10:20 1:06:30 1:54:59 2:36:43
119 11004 Jeanette Viggen Andersen 13:00:34 1:10:39 2:02:39 2:48:12
120 11034 Linda Edvardsen 13:00:34 1:10:38 2:02:39 2:48:13
121 13185 Eirin Sofie Snøsen 13:10:17 1:05:13 1:57:57 2:49:56
122 12063 Lisa Hvitstein 13:05:23 1:08:39 2:03:56 2:50:51
123 12198 Oda Lintho Helsetjenestens driftorganisasjon for nødnett 13:05:23 1:11:41 2:06:20 2:56:44
124 13042 Anne Kirsti Egtvedt VBIL 13:05:36 1:09:50 2:10:21 3:01:30
125 13135 Jeanette Mathisen 13:10:09 1:14:48 2:13:51 3:04:12
126 13116 Camilla Lambrechts Frambu BIL 13:10:27 1:31:21 2:42:57 3:42:41
127 8280 Ingrid emilie Klundby 12:45:19 0:47:57 1:24:28
8207 Siri Ulvestad Nydalens Skiklub 12:45:04

K40-44

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1091 Turi Malme Gjerpen IF 12:10:06 0:36:28 1:04:46 1:28:29
2 4068 Kirsti Mengshoel Moelven IL 12:25:06 0:39:43 1:09:33 1:35:20
3 4101 Anna Stenvaag Asker Skiklubb Turløpegruppa 12:25:08 0:40:29 1:10:56 1:36:20
4 5036 Ingrid M Due-Gundersen Fossum IF 12:30:13 0:40:29 1:11:34 1:37:03
5 4187 Guro Vadheim 12:25:07 0:40:01 1:11:08 1:38:28
6 1014 Eli Bueie 12:10:15 0:41:24 1:12:50 1:39:34
7 6176 Kristin Medby SI Aktiv 12:35:09 0:41:18 1:13:49 1:40:56
8 5037 Heidi Tamminen Egge TRY IL 12:30:11 0:41:10 1:14:34 1:42:23
9 4074 Ragnhild Myhre Skituppene 12:25:08 0:41:56 1:15:44 1:44:31
10 5172 Hanne Bakken Lund Aurskog Høland Friidrettslag 12:30:30 0:43:39 1:16:28 1:44:34
11 5264 Anne-Grethe Eiken 12:30:13 0:43:57 1:17:43 1:45:23
12 4174 Else Bay Team Baker Hansen 12:25:13 0:44:36 1:18:01 1:45:26
13 5290 Mona Svarre 12:30:35 0:47:34 1:20:27 1:47:02
14 6197 Hilde Sundby Thuen Søre Ål IL 12:35:09 0:44:43 1:18:58 1:47:13
15 5066 Sol Hagen Trondheim og Omegn Sportsklubb / Telenor / Team Kondis 12:30:17 0:45:57 1:20:06 1:47:32
16 8088 Ida Hveding Huse Skøyen Bøy og Tøy 12:45:19 0:45:36 1:19:47 1:48:38
17 8240 Tine Mikkelsen Løpeglede 12:45:23 0:46:39 1:21:02 1:49:08
18 5089 Marianne Husby Stadsbygd Idrettslag 12:30:22 0:45:57 1:20:34 1:49:16
19 5269 Chantal Følling Røa IL 12:30:13 0:45:05 1:20:19 1:49:31
20 10100 Anne Johansen Slitusprinterne 12:55:06 0:46:12 1:20:40 1:49:36
21 6234 Dagmar Laingen Garmo IL 12:35:08 0:46:37 1:20:50 1:49:46
22 5153 Tone Oraug 12:30:23 0:45:23 1:20:13 1:50:19
23 5007 Rannveig Røstad Søre Ål IL 12:30:27 0:45:43 1:21:32 1:51:37
24 7222 Silje Bruun Teigen Adviso Advokatfirma AS 12:40:07 0:45:32 1:21:12 1:51:41
25 5135 Kristina Myrstad Lommedalens Idrettslag 12:30:13 0:45:42 1:21:15 1:51:43
26 8163 Eilidh Paterson Lommedalen IL 12:45:07 0:43:44 1:20:19 1:51:49
27 6193 Hege Brekken Riise Søre Ål 12:35:10 0:46:39 1:23:05 1:52:26
28 3039 Siv Hofset 12:20:09 0:47:19 1:23:18 1:53:12
29 7089 Mari Jøranli Torpa Ski 12:40:07 0:46:13 1:22:30 1:53:16
30 7223 Ragnhild Torbjørnsen 12:40:12 0:47:02 1:23:22 1:53:43
31 9214 Eli Toftemo Skøyen Bøy og Tøy 12:50:22 0:48:34 1:24:28 1:54:21
32 4124 Kari Kittelsen Søre Ål IL 12:25:14 0:46:47 1:22:42 1:54:55
33 10014 Anna Berg Team Kantebakk 12:55:22 0:49:23 1:26:31 1:56:49
34 8000 Tina Alkvist 12:45:18 0:47:48 1:25:08 1:57:35
35 12187 Iselin Rom Kjønningsberg 13:05:08 0:49:49 1:26:35 1:57:35
36 8229 Nina Kildal Wiik 12:45:12 0:48:30 1:25:23 1:57:37
37 7095 Frøydis Larntvet Kvernes Trøndelag PIL 12:40:12 0:48:18 1:26:28 1:57:43
38 9087 Stine Christensen Holtet 12:50:16 0:47:01 1:25:10 1:58:03
39 8052 Astrid Engen NRK bil 12:45:06 0:50:10 1:26:58 1:58:08
40 7257 Ingvill Eskeland Ulvestad Mork rehabiliterinsenter 12:40:26 0:51:04 1:29:33 2:01:11
41 10284 Karina Evjen 12:55:27 0:50:19 1:28:09 2:01:41
42 6247 Henriette Jelsnes Østbygda 12:35:17 0:51:33 1:29:21 2:01:58
43 6250 Lena Sørsdal Driv IL 12:35:22 0:50:41 1:29:13 2:02:04
44 10299 Trine Sterud NAV Innlandet 12:55:10 0:50:55 1:29:37 2:02:06
45 10047 Leila Ferguson 12:55:23 0:50:31 1:29:52 2:03:26
46 11155 Siv Anett Stenberg BDO 13:00:14 0:51:59 1:31:01 2:03:43
47 5216 Hanne Høgset Torvikbukt IL 12:30:23 0:50:33 1:29:15 2:03:45
48 8249 Hege Ødegaard 12:45:15 0:51:17 1:30:21 2:04:17
49 9078 Synnøve Helland 12:50:18 0:51:56 1:31:12 2:04:35
50 10249 Thale Ingvild Øfsteng 12:55:26 0:52:44 1:32:24 2:04:43
51 8213 Svanhild Tennebø Team Tennebø 12:45:28 0:51:56 1:31:54 2:05:29
52 11298 Sara Nordenstam Koseklubben 13:00:07 0:52:09 1:32:27 2:06:17
53 7288 Guri Midtsundstad EH 12:40:12 0:53:32 1:33:32 2:06:40
54 10103 Jeanette Johnsen Faret Trails 12:55:18 0:53:59 1:34:19 2:07:38
55 9044 Synne Ekrem 12:50:28 0:52:43 1:33:15 2:08:09
56 8254 Cecilie Evje SATS 12:45:04 0:53:28 1:33:30 2:08:39
57 11180 Guro Schmidt Øvregard Jogu løpeklubb 13:00:12 0:55:31 1:35:24 2:08:53
58 12083 Eileen Lindh Hansen 13:05:14 0:53:12 1:35:31 2:09:17
59 10295 Claudia Rittig Organisering av uorganisert løpetrening 12:55:27 0:53:03 1:35:05 2:10:03
60 13230 Steffi Prabel 13:10:11 0:54:28 1:36:11 2:10:07
61 7195 Hilde Knudsen Flora Ck 12:40:12 0:55:41 1:36:36 2:10:24
62 7131 Linn-Christin Rebne Skedsmo Skiklubb 12:40:16 0:53:06 1:34:48 2:10:46
63 13236 Silje Aaen Anderson Vingrom IL 13:10:13 0:54:28 1:36:01 2:10:54
64 11028 Karen Buan TKBIL 13:00:07 0:53:49 1:35:21 2:11:11
65 12214 Marie Tranaas Skjærvik 13:05:25 0:56:41 1:38:08 2:12:40
66 12038 Marianne Førde 13:05:16 0:56:36 1:39:06 2:13:20
67 8252 Ruth-Jorunn Segadal Breiland 12:45:09 0:56:18 1:38:09 2:13:32
68 13016 Carolin Bjerke 13:10:14 0:55:01 1:36:46 2:13:43
69 9259 Dinalva De Oliveira 12:50:11 0:56:10 1:37:55 2:13:43
70 13256 Tanja Quande 13:10:16 0:57:06 1:39:49 2:14:19
71 11248 Inger Lise Odden Fannfjord SK 13:00:14 0:55:50 1:38:39 2:14:28
72 9119 Elise Toreid Knudsen 12:50:10 0:56:51 1:39:03 2:14:56
73 9227 Ingvild Vik Bærum kommune 12:50:18 0:55:06 1:37:14 2:15:48
74 11082 Ellen K. Jonassen 13:00:08 0:56:17 1:38:58 2:16:36
75 13270 Carina Gjelsvik 13:10:10 0:56:11 1:41:09 2:17:21
76 11120 Caroline Nylander RK BIL 13:00:31 0:58:24 1:42:08 2:17:29
77 11013 Silje Bekken Groruddalen Functional Fitnessklubb 13:00:33 0:58:24 1:42:11 2:17:29
78 5084 Tove Utengen 12:30:30 0:57:37 1:41:03 2:18:51
79 10247 Maren Hørsand Ilseng il 12:55:20 0:56:47 1:41:25 2:19:36
80 5206 Anette Stanwick Bårnås 12:30:17 0:59:30 1:45:25 2:22:42
81 7063 Thea Haukerud 12:40:22 1:01:27 1:49:24 2:23:49
82 11173 Kari Vikan Jogu løpeklubb 13:00:12 1:00:36 1:45:38 2:24:03
83 12204 Lillan Marie Riseth 13:05:17 1:02:17 1:48:10 2:26:59
84 13065 Iselin Giskeødegård 13:10:17 1:00:27 1:46:41 2:29:08
85 10264 Cecilie Authén 12:55:27 1:02:54 1:49:07 2:29:31
86 12231 Guro Sæter Malmefjorden IL 13:05:09 1:00:38 1:48:18 2:29:49
87 4019 Brith Marita Nybakk Ekornhol 12:25:16 0:59:45 1:48:56 2:33:10
88 7050 Kari Gjelsnes 12:40:22 1:01:29 1:51:56 2:35:38
89 10110 Beate Killip 12:55:18 1:04:29 1:54:31 2:36:26
90 13052 Lindsay Ferrara 13:10:19 1:03:36 1:54:31 2:36:45
91 13001 Gemma Anible 13:10:18 1:03:37 1:54:29 2:36:46
92 10155 Marit Moen 12:55:22 1:04:49 1:54:50 2:38:17
93 11005 Anette Andresen 13:00:16 1:03:14 1:53:24 2:40:17
94 8091 Tonje Koppen 12:45:25 1:01:04 1:48:33 2:43:53
95 1264 Camilla-Charlotte Langhus 12:20:14 1:07:27 1:56:33 2:50:08
96 12216 Laila Bekkemellem 13:05:19 1:08:24 2:07:21 2:57:57
97 13216 Heidi Værnes Tangedal 13:10:15 1:10:43 2:08:00 3:00:15
10030 Trine Aslaksrud Børtnes 12:55:19

K45-49

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 1061 Marthe Haavind Rustad IL 12:10:11 0:41:03 1:11:41 1:37:02
2 5013 Camilla Rustadbakken Berg Norsk Tipping/ Hamar Skiklubb 12:30:28 0:43:51 1:15:58 1:42:50
3 3176 Elin Tora Hoel Skiforeningen 12:20:09 0:42:21 1:15:13 1:43:34
4 5178 Jannicke Ryun Sæther 12:30:16 0:43:01 1:17:07 1:45:18
5 6123 Ingerid Laukli Team Friskliv 12:35:13 0:43:13 1:16:53 1:45:41
6 5080 Berit Herstad Try 12:30:18 0:44:02 1:17:58 1:47:36
7 5076 Lene Bergwitz-Larsen PWC Bil 12:30:13 0:43:50 1:18:34 1:48:26
8 7210 Kimberley Hatfield HSI 12:40:23 0:45:42 1:19:58 1:48:31
9 10131 Marit Kvåle Loftesnes 12:55:11 0:46:08 1:20:28 1:48:37
10 6020 Hege Brenden 12:35:22 0:45:42 1:20:09 1:48:38
11 5128 Siri Titland Martinsen Fana IL 12:30:20 0:45:41 1:20:28 1:49:52
12 7014 Sissel Pedersen Lundeby Lean Tech 12:40:17 0:46:45 1:21:36 1:50:04
13 7162 Ragnhild Eide Taraldsrud Skjåk IL 12:40:12 0:45:52 1:21:20 1:51:12
14 12007 Brid Healy Andresen 13:05:09 0:46:13 1:21:25 1:51:13
15 6235 Elisabeth Mannion Ull/Kisa 12:35:29 0:47:16 1:22:48 1:52:02
16 9216 Tone Nilsen 12:50:08 0:47:09 1:23:34 1:54:23
17 6239 Bente Storvik MjøsSki 12:35:33 0:48:41 1:24:54 1:54:27
18 7238 Vigdis G Sandø 12:40:18 0:48:23 1:24:02 1:54:30
19 10002 Hilde Andersen 12:55:06 0:48:00 1:25:01 1:54:31
20 6127 Anne Grethe Lindeberg Sk Vidar 12:35:08 0:46:38 1:23:26 1:54:43
21 5197 Ragnhild Øksdahl 12:30:13 0:47:03 1:22:56 1:55:02
22 9108 Hilde Nordstrand Kapskarmo 12:50:24 0:49:08 1:25:33 1:55:41
23 6178 Hanne Monica Storhagen 12:35:28 0:49:04 1:25:28 1:55:52
24 7212 Hanne Sagsveen Hjorthaug Skedsmo Skiklubb 12:40:29 0:49:04 1:25:56 1:56:02
25 9159 Marianne With Nor Skodje 12:50:15 0:48:23 1:24:36 1:56:08
26 7182 Marte Hovengen Ringen Søre Ål IL 12:40:07 0:48:29 1:25:51 1:56:45
27 8032 Gunhild Lutnæs 12:45:15 0:48:24 1:25:14 1:57:15
28 7221 Hanne Slettum Søre Ål IL 12:40:19 0:48:04 1:25:36 1:57:48
29 3021 Hanne Marie Flasnes Mjøsa Pikes 12:20:10 0:47:25 1:25:06 1:58:04
30 8274 Cecilie Wærp Hauge Kjelsås IL 12:45:06 0:48:10 1:26:05 1:58:13
31 11228 Trine Strand 13:00:11 0:49:44 1:27:45 1:58:27
32 10280 Yvonne Aarnes 12:55:27 0:50:44 1:27:43 1:58:28
33 7135 Elisabeth Ryding 12:40:40 0:48:25 1:25:44 1:58:35
34 9283 Kjersti Ingebretsen søndre land il ski 12:50:15 0:49:53 1:27:19 1:58:39
35 11085 Line Kalland Magnor UL 13:00:08 0:49:04 1:27:47 1:58:58
36 9247 Grete Linda Klokk 12:50:25 0:50:13 1:28:04 1:59:32
37 6131 Lene M Mollum BluA 12:35:19 0:49:49 1:28:24 2:00:21
38 9099 Elisabeth Høystad 12:50:22 0:50:55 1:28:46 2:00:25
39 10298 Brynhild Snilsberg Byåsen IL 12:55:06 0:49:19 1:27:59 2:00:48
40 9000 Ida Adren Stokke il 12:50:31 0:51:13 1:29:30 2:00:52
41 6297 Cicilie Sørstrand Smøla 12:35:14 0:50:35 1:28:22 2:01:17
42 11241 Linda Hauge 13:00:15 0:50:53 1:29:28 2:01:19
43 3057 Marit Klokset Oppdal IL 12:20:11 0:46:56 1:27:12 2:01:28
44 5270 Kari Gjelsvik Sørumsand 12:30:20 0:51:34 1:28:58 2:01:33
45 10109 Liv Berit Hæg Team Friskliv 12:55:17 0:50:22 1:28:45 2:01:34
46 6238 Kirsi Puoliväli-Marken 12:35:20 0:49:03 1:27:45 2:01:41
47 11229 Marit Aakre Tennø 13:00:09 0:50:19 1:28:12 2:01:58
48 7128 Mette Pettersen 12:40:12 0:49:23 1:28:27 2:02:04
49 11101 Marit Thon Lund 13:00:12 0:52:14 1:30:27 2:02:41
50 13225 Marie Aanensen 13:10:11 0:51:56 1:30:48 2:02:49
51 10082 Marianne Heksem Fana IL 12:55:19 0:51:51 1:31:10 2:03:36
52 7015 Johanna Brandsegg CK Elverum 12:40:07 0:51:28 1:31:07 2:03:48
53 9161 Margret Tryggvadóttir 12:50:17 0:52:28 1:32:21 2:05:43
54 3018 Ingvild Eidem 12:20:07 0:49:47 1:30:50 2:06:05
55 11050 Ingeborg Gulaker 13:00:07 0:53:23 1:32:52 2:06:17
56 11283 Beate Carolin 13:00:20 0:52:52 1:32:38 2:06:24
57 9104 Eilen Nilsen Zinco problemas 12:50:19 0:54:09 1:33:38 2:07:32
58 7196 Kathrine Lunde GD 12:40:25 0:53:49 1:34:58 2:07:47
59 10262 Jeanette Solberg 12:55:08 0:52:10 1:31:40 2:08:01
60 11081 Cherry Dona Valcin Nysveen 13:00:24 0:53:47 1:33:47 2:08:11
61 9022 Astrid Bjørgum St. Olavs BIL 12:50:31 0:52:46 1:33:27 2:08:21
62 13275 Kristin Engell 13:10:18 0:55:14 1:35:39 2:09:26
63 8098 Tone Lise Johannessen Moelven IL 12:45:13 0:52:03 1:33:38 2:10:58
64 11250 Anne-Lene Sørgård Hurdal IL 13:00:17 0:56:15 1:37:25 2:11:15
65 8200 Trine Helen Vollelv 12:35:31 0:54:01 1:35:39 2:11:45
66 6281 Mariann Hegstad Torvikbukt IL 12:35:26 0:55:15 1:36:14 2:11:53
67 12140 Hilde Hellem Solem 13:05:25 0:56:41 1:38:06 2:12:40
68 10181 Trine Landsem Ring Drøbak Frogn Idrettslag 12:55:12 0:55:01 1:37:02 2:13:07
69 11226 Laila Småvik St Olavs hospial BIL 13:00:10 0:57:18 1:39:32 2:15:53
70 10012 Gunhild Ulvund IL ULVUNGEN 12:55:09 0:54:28 1:38:16 2:16:09
71 2110 Marianne Eggen Pettersen 12:15:15 0:56:14 1:39:53 2:17:25
72 12239 Ellen Nordhagen Team kaos 13:05:13 0:56:47 1:39:30 2:18:17
73 13224 Hanne Aanensen 13:10:11 0:57:25 1:41:51 2:19:38
74 12009 Anne Kjos Bakke 13:05:11 0:59:33 1:42:20 2:19:50
75 12150 Marianne Due Sørum 13:05:13 0:59:34 1:42:30 2:20:01
76 12172 Pia Øisang 13:05:11 0:56:57 1:41:32 2:21:23
77 7267 Tonje Skårsmoen Vålerenga 12:40:23 0:57:37 1:44:15 2:23:29
78 11108 Kristina Lönnqvist 13:00:17 0:58:16 1:44:22 2:24:22
79 11145 Eileen Sköld 13:00:17 0:58:16 1:44:22 2:24:22
80 12190 Cecilia Aasa 13:05:09 1:01:29 1:47:36 2:25:57
81 4050 Kari Kindem 12:25:18 0:58:27 1:45:48 2:26:18
82 13280 Karianne Hodne Vikan 13:10:19 1:01:12 1:47:52 2:26:41
83 12170 Siri Øien 13:05:10 1:01:34 1:47:32 2:27:51
84 13247 Åse Mørch-Reiersen Ringsaker IF 13:10:22 1:02:56 1:52:05 2:32:11
85 10154 Gry Anette Moen Spydeberg IL 12:55:20 1:03:32 1:51:35 2:32:13
86 8070 Eva Gulliksrud 12:45:33 1:04:13 1:51:56 2:32:24
87 12077 Tone Leinan Bossekop UL 13:05:24 1:02:30 1:51:02 2:33:49
88 12017 Lene Bonsak 13:05:17 1:04:56 1:52:35 2:35:19
89 13237 Kathrine Bjørkeng 13:10:11 1:06:17 1:58:30 2:40:06
90 10171 Trude Nordli 12:55:12 1:05:18 1:58:11 2:43:39
91 10023 Ingrid Tyssen Bruu 12:55:20 1:08:54 2:06:21 2:57:21
92 13201 Amy Thomson MRC Oslo 13:10:29 1:13:49 2:10:07 2:57:42
93 5072 Anita Haugland Ullensvang Hundeklubb 12:30:13 1:02:56 2:16:38 3:01:17
94 3089 Marthe Bakken Stensberg 12:20:05 0:41:56 1:23:46

K50-54

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 2132 Hege Skari Lillehammer Skiklub 12:15:04 0:39:18 1:08:45 1:32:53
2 7220 Kari-Anne Solberg Seljordslia Bane NOR 12:40:38 0:41:03 1:12:08 1:37:31
3 2111 Monica Ragnvaldsen IL TRY 12:15:05 0:41:00 1:11:52 1:37:32
4 2092 Mette Eid Løvås Strindheim IL 12:15:05 0:41:09 1:12:33 1:39:17
5 3187 Ingvild Aurdal 12:20:05 0:41:43 1:13:21 1:39:58
6 5026 Kristin Bruserud IL Ivrig 12:30:15 0:43:34 1:15:50 1:41:58
7 6268 Venche Vestbakken Raufoss 12:35:07 0:42:32 1:15:28 1:42:35
8 11277 Oddbjørn Haugstulen 13:00:05 0:42:46 1:15:54 1:42:42
9 6093 Birgitte Husebye Fredrikstad Skiklubb 12:35:19 0:42:19 1:15:15 1:43:04
10 7027 Hanne Knudsen 12:40:07 0:43:05 1:16:58 1:45:21
11 6005 Erika Avagian Dombås il 12:35:10 0:45:10 1:19:10 1:47:18
12 4030 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 12:25:08 0:44:58 1:19:58 1:49:16
13 7242 Liv Thorseng Ploggedamene 12:40:07 0:45:13 1:20:15 1:49:19
14 9137 Anne Lund 12:50:10 0:46:30 1:21:19 1:49:48
15 7105 Marit Solås Melbø Vingrom IL 12:40:09 0:46:53 1:21:45 1:49:54
16 5064 Hanne Liland Varegg 12:30:18 0:46:28 1:21:32 1:50:05
17 6187 Cathrine Kleven Svendsen Scandic Hotels 12:35:16 0:46:09 1:20:57 1:50:40
18 5083 Kristina Maria Holm BSV Triatlon 12:30:26 0:46:33 1:22:13 1:50:42
19 7275 Kim Cecilie Braaen Drøbak-Frogn IL 12:40:16 0:46:27 1:21:33 1:51:18
20 6290 Sidsel Nordhagen Lørenskog friidrettslag / Sopra Steria 12:35:09 0:46:22 1:21:36 1:51:28
21 7074 Linda Irene Huseby Kjelsås IL 12:40:09 0:45:39 1:22:03 1:53:01
22 8168 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 12:45:09 0:46:38 1:23:08 1:53:30
23 7012 Katrine Bjørnerud Fjellfoten sykkelklubb 12:40:07 0:49:00 1:25:29 1:55:22
24 7140 Nina Cecilie Selmer 12:40:10 0:48:22 1:24:46 1:56:03
25 8002 Ingfrid Andersen Fremtind 12:45:03 0:48:19 1:26:21 1:56:49
26 3188 Siri Hoseth Krux Trening 12:20:11 0:49:29 1:25:50 1:57:21
27 10200 Anette Skurdal Bamford1869, Nærsnes Løpeklubb 12:55:15 0:48:41 1:26:26 1:57:52
28 10140 Ann Kristin Løkvoll 12:55:14 0:51:42 1:28:21 1:58:05
29 10088 Merete Lind Holte 12:55:24 0:49:49 1:27:12 1:58:39
30 11074 Lena Iversen 13:00:09 0:49:43 1:27:15 1:58:47
31 10237 Anne Undall Sturla 12:55:19 0:48:57 1:26:53 1:58:49
32 7254 Jørill Gjeitnes SpareBank 1 SMN 12:40:12 0:49:18 1:26:01 1:59:11
33 9263 Idun Heier 12:50:11 0:48:24 1:26:51 1:59:13
34 10263 Mona Walderhaug Family Moa Sports Club 12:55:08 0:48:37 1:27:17 2:00:50
35 7245 Elinor Volden Ploggedamene, Nordre Land 12:40:09 0:50:44 1:29:24 2:01:25
36 8138 Merete Moen Askim 12:45:12 0:49:21 1:28:39 2:03:11
37 7154 Lise Sunsby 12:40:32 0:50:53 1:29:37 2:03:34
38 5054 Birgit Seetzen Torvikbukt IL / SPORT 1 Lillehammer 12:30:23 0:50:34 1:29:17 2:03:45
39 7281 Nina Strøm Swensson Team Swensson/Strøm 12:40:23 0:50:48 1:30:45 2:04:23
40 9237 Gøril Viskjer Stoltenberg Soon Triathlon klubb 12:49:59 0:52:51 1:32:24 2:04:37
41 8283 Gro Naalsund Torvikbukt i.l 12:45:16 0:50:38 1:30:10 2:04:55
42 9059 Randi Frøyland 12:50:19 0:53:51 1:32:08 2:05:05
43 11019 Janne Bohnhorst 13:00:12 0:51:38 1:31:27 2:05:20
44 9235 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 12:50:16 0:52:07 1:32:10 2:06:12
45 10015 Monica Berg 12:55:10 0:52:10 1:32:37 2:06:30
46 11001 Magnhild Almås 13:00:12 0:52:51 1:33:38 2:07:31
47 12208 Kari-Anne Dyrkorn Forsvaret/Åslia skilag 13:05:11 0:54:46 1:35:41 2:10:21
48 13250 Hanne Tornes 13:10:20 0:55:10 1:35:41 2:10:46
49 9017 Cathrine Dalen Vaaler IF 12:50:28 0:53:55 1:34:19 2:10:54
50 9249 Camilla Egeberg Moger Lillehammer Skiklub 12:50:32 0:53:47 1:35:39 2:10:57
51 10296 Kristine Gjerstad Røe Skøyen Bøy og Tøy 12:55:08 0:51:59 1:32:06 2:11:06
52 9202 Eline Meyer Størseth Byåsen IL 12:50:31 0:53:59 1:36:04 2:12:19
53 9009 Camilla Myrhaug Aschehoug NRK bil 12:50:22 0:56:45 1:38:42 2:12:49
54 11103 Lise Lundberg 13:00:10 0:53:21 1:37:02 2:13:01
55 9019 Siren Bergmann 12:50:15 0:54:44 1:36:44 2:13:24
56 9279 Elin Rugnes Andersen 12:50:33 0:54:08 1:34:43 2:13:26
57 7011 Lena Bergsten Halmsås & Omegn 12:40:14 0:54:18 1:36:32 2:14:06
58 12143 Myrth Elise Storleer-Tolo SportsClub Akropolis 13:05:08 0:54:10 1:36:35 2:14:09
59 9052 Marit Five Skedsmo Skiklubb 12:50:09 0:52:29 1:36:21 2:14:47
60 7088 Hege Kalager IL Ivrig 12:40:31 0:56:25 1:39:27 2:15:57
61 12168 Mari Ytterhus Rennebu IL 13:05:28 0:56:47 1:39:47 2:16:49
62 5266 Siri Elise Bjerkeset Engdahl Torvikbukt IL 12:30:20 0:55:47 1:40:39 2:17:46
63 8216 Kari Tobiassen 12:45:21 0:56:40 1:40:51 2:18:17
64 11000 Grethe Stevik Aglen Kondistreninga Trondheim 13:00:07 0:58:18 1:41:48 2:18:49
65 6136 Mette Elisabeth Nygren Blodstrup 12:35:00 0:58:45 1:44:30 2:23:29
66 13276 Cecilie Lysgård 13:10:17 1:00:26 1:44:28 2:23:38
67 13032 Vivianne Cantin One Step Ahead 13:00:17 0:58:36 1:44:17 2:24:25
68 5271 May Britt Gjøen Torvikbukt idrettslag 12:30:20 0:57:09 1:43:21 2:24:47
69 13107 Torunn Sand Knotten 13:10:19 1:01:55 1:45:49 2:25:04
70 12223 Eilen Helgesen Hevingen IL 13:05:16 1:00:53 1:46:41 2:25:56
71 6278 Siri Ask Fredriksen Torvikbukt IL 12:35:28 1:02:29 1:48:18 2:27:21
72 9168 Nina Olsvoll 12:50:11 0:56:37 1:45:12 2:27:34
73 13277 Christine Meklenborg Nilsen Eidsvoll fristil taekwondoklubb 13:10:10 1:02:25 1:50:15 2:29:00
74 10126 Kerstin Leistad Nidar BIL 12:55:30 0:58:23 1:43:35 2:29:56
75 13047 Janne Eriksen 13:10:14 1:03:19 1:51:05 2:32:26
76 12028 Siri Engeli Siemens Healthineers 13:05:07 1:00:26 1:49:42 2:32:47
77 12171 Kristin Øisang 13:05:11 1:01:26 1:49:57 2:34:54
78 12068 Anne-Grethe Johansen 13:05:21 1:04:39 1:52:44 2:35:58
79 12135 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 13:05:14 1:05:51 1:57:53 2:45:33
80 12220 Anita Engjom 13:05:16 1:12:49 2:08:56 3:00:53
81 12221 Elin Engjom Axelsson 13:05:16 1:12:49 2:09:00 3:00:53
82 9242 Åsta Årøen 12:50:28 1:22:41 2:25:49 3:20:53

K55-59

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 3065 Kari Madslien Nydalens Skiklub 12:20:07 0:41:06 1:11:49 1:37:28
2 3106 Torunn Ølstad 12:20:07 0:41:07 1:11:50 1:37:49
3 3163 Elise Orten il Fri 12:20:05 0:42:20 1:14:33 1:41:42
4 6045 Anita Eidem Byåsen IL 12:35:13 0:41:38 1:13:55 1:41:46
5 4141 Lillian Simones Grongstad KIF friidrett 12:25:13 0:43:25 1:15:33 1:42:07
6 4150 Annvor Sletvold Vind IL 12:25:04 0:41:07 1:13:47 1:42:31
7 2200 Randi Nerdrum Team Tronrud 12:15:12 0:42:58 1:15:25 1:42:53
8 7070 Siri Schive Hjelde Utleira 12:40:28 0:43:04 1:16:20 1:45:02
9 7188 Brynhild Guri Børtnes Sturla IF 12:40:17 0:46:13 1:19:22 1:47:24
10 7142 Reidun Dahl Silkoset 12:40:09 0:46:12 1:20:53 1:49:47
11 2205 Marit Igland Nets Active 12:15:10 0:44:57 1:20:23 1:50:23
12 3062 Inger Gro Lien Samnanger il 12:20:07 0:44:45 1:20:51 1:53:12
13 9094 Ragnhild Huso Brøttum IL 12:50:24 0:48:35 1:24:11 1:53:57
14 8089 Karianne L Husemoen Tirsdagsintervallen 12:45:13 0:49:16 1:26:04 1:56:30
15 9048 Ingunn Eriksen 12:50:13 0:49:26 1:26:10 1:57:30
16 9236 Nina Haukland 12:50:10 0:49:49 1:26:53 1:57:53
17 8173 Hege Saltnes Team Saltnes 12:45:10 0:49:31 1:26:35 1:58:32
18 6257 Bjørg Hagen Lillehammer Skiklub 12:35:17 0:48:18 1:26:32 1:58:39
19 9128 Tove Irene Larsen CK Nittedal 12:50:08 0:47:56 1:26:48 1:59:39
20 6160 Ellen Sjølie 12:35:26 0:50:13 1:28:33 2:00:23
21 11054 Kristin Helene Hafseld 13:00:21 0:50:28 1:28:19 2:00:53
22 4008 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 12:25:06 0:48:41 1:27:42 2:01:11
23 8026 Berit K. Gundersen Team Knerten 12:45:31 0:50:05 1:28:55 2:01:31
24 9248 Kristin Moen Lørenskog Fil 12:50:11 0:49:49 1:27:15 2:01:34
25 10245 Grete Westerberg Statnett BIL 12:55:08 0:51:02 1:29:51 2:03:03
26 7279 Gunvor Syversen Skjerven Nes sp.klubb 12:40:18 0:50:12 1:29:13 2:03:04
27 9127 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 12:50:19 0:51:55 1:30:23 2:03:09
28 8239 Ann-Kristin Land 12:45:08 0:51:08 1:30:13 2:03:11
29 12041 Camilla Gram Skjalg IL 13:05:07 0:52:22 1:30:34 2:03:30
30 9298 Beate Berger Berger helse og trening 12:50:15 0:52:10 1:30:51 2:03:39
31 10138 Rannveig Løken 12:55:08 0:51:00 1:29:51 2:03:46
32 11095 Ingrid Krogstie Puls Flisa 13:00:09 0:53:55 1:34:04 2:07:14
33 11176 Christel Wennersten One Step Ahead 13:00:16 0:55:17 1:35:11 2:08:01
34 8141 Elin Nerem Emblem IL 12:45:25 0:53:32 1:33:08 2:08:11
35 11247 Trine Labee-Lund Normann Kjelsås IL 13:00:11 0:53:17 1:34:32 2:08:43
36 11076 Mona Cathrine Johannessen Team Gamle Kongvei 45 13:00:11 0:53:43 1:34:39 2:10:05
37 10232 Elin Tronstad Sparebanken Møre 12:55:14 0:51:48 1:32:21 2:10:18
38 9182 Anja Sande HSI 13:00:11 0:55:06 1:36:17 2:12:05
39 11055 Marie Helena Gundersen 13:00:08 0:54:43 1:36:36 2:12:10
40 9118 Annemarie Ranvik Konnerud IL 12:50:19 0:55:36 1:38:06 2:13:11
41 11093 Eli Skaug Kristiansen 13:00:16 0:54:46 1:37:03 2:13:40
42 9219 Åse Kristin Ulseth Sparebank 1 Nordmøre 12:50:18 0:55:08 1:37:35 2:16:17
43 11292 Sissel Husebråten Ørje IL 13:00:24 0:57:20 1:39:56 2:16:59
44 9282 Mariken Holter 12:50:33 0:54:54 1:39:13 2:18:53
45 4058 Solveig Kvamme 12:25:18 0:55:01 1:38:41 2:19:51
46 9116 Anne Kleven Namdal Sykkelklubb 12:50:13 0:57:16 1:41:15 2:20:00
47 8062 Inger Jørstad Lillehammer Skiklub 12:45:30 0:56:54 1:43:33 2:22:33
48 7285 Irene Håbrekke 12:40:35 0:56:30 1:41:47 2:22:57
49 10287 Kirsti Vikan Kjøsnes Villatilsamman 12:55:25 1:00:18 1:45:48 2:25:11
50 12040 Alison Gay 13:05:19 0:59:21 1:46:19 2:25:52
51 3183 Aud Oddveig Nygård 12:20:11 0:59:27 1:46:15 2:27:15
52 12097 Nina Rise Oddan Støren Cykleklubb 13:05:08 1:00:19 1:47:29 2:28:28
53 10129 Toril Moen Lande Vaaler IF 12:55:22 1:00:48 1:46:36 2:29:20
54 12240 Trine Beate Larsen Team Solbakken 13:05:21 1:01:48 1:49:05 2:29:46
55 11211 Hege Spenning Springarjentene 13:00:27 1:00:17 1:48:59 2:30:44
56 12076 Grete Kvinnesland 13:05:07 0:58:53 1:48:12 2:31:30
57 12225 Anne Nymoen Bærums Verk Hauger 13:05:24 1:00:46 1:51:41 2:36:49
58 13113 Marianne Kvernmo 13:10:11 1:04:10 1:55:40 2:40:06
59 13221 Inger Marie Økland 13:10:11 1:08:42 1:59:33 2:42:05
60 2229 Randi Hjertaker 12:15:12 1:07:38 2:01:19 2:46:24
61 13077 Halla Haraldsdóttir 13:10:13 1:08:26 2:02:49 2:49:58
62 11041 Lena Ervik 13:00:15 1:13:20 2:07:58 2:54:38
63 5285 Anne Gine Olrud 12:30:39 1:13:20 2:09:06 2:56:39
64 1118 Irene Rødseth Gursken IL 12:10:17 1:15:26 2:14:39 3:11:12

K60-64

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 7106 Anne Melkild Byåsen veteran 12:40:09 0:45:35 1:19:26 1:47:55
2 6072 Anne Johnsrud Hagen 12:35:12 0:47:09 1:22:53 1:52:26
3 7061 Kari-Anne Haug Rustad IL 12:40:09 0:48:48 1:24:37 1:53:57
4 6269 Tove Øier Vidje Fossum RD 12:35:10 0:47:49 1:24:35 1:55:30
5 8199 Anne-Brit Strandset Romerike Runners Team 12:45:12 0:49:59 1:27:31 1:58:00
6 9124 Ranveig Kvifte Grane 12:50:11 0:51:02 1:27:58 1:58:50
7 7202 Bente Lisbeth Berge Fjellørnen 12:40:23 0:50:14 1:28:01 1:58:57
8 8110 Liv Kooyman Romerike Runners Team 12:45:13 0:50:02 1:27:30 1:59:49
9 11048 Karin Gade-Lundlie Fossum RD 13:00:18 0:55:55 1:36:14 2:09:45
10 11099 Åse Mai Leirdal Kolbu/kk 13:00:19 0:54:12 1:35:24 2:09:57
11 9033 Hilde Elise Huse 12:50:25 0:54:43 1:35:45 2:10:07
12 11252 Siri Kraft Talsnes Hamar Skiklubb 13:00:09 0:54:22 1:35:09 2:10:11
13 11014 Inger-Mari Berg 13:00:24 0:55:32 1:36:08 2:10:53
14 10133 Anne Berit Lund Byåsen veteran 12:55:27 0:54:49 1:36:36 2:12:02
15 11167 Sylvi Tallhaug Blaker IL 13:00:18 0:54:21 1:35:47 2:12:17
16 9086 Bente Mariann Holter Løpsklubben 1814 12:50:21 0:54:03 1:37:05 2:12:17
17 1005 Lillian Bjørge 12:10:12 0:54:51 1:37:42 2:14:28
18 12072 Liv Kristin Kielland Team Kielland 13:05:18 0:54:11 1:36:55 2:14:47
19 9112 Jorun S. Kildahl Romerike Runners Team 12:50:06 0:54:07 1:37:20 2:14:54
20 11215 Bjørg Fagnastøl Telesport Bergen 13:00:10 0:57:16 1:40:25 2:15:55
21 10265 Marianne Brun Friskis&Svettis Lillehammer 12:55:08 0:56:20 1:40:00 2:16:46
22 8238 Turid Haugen Karset Vang Skiløperforening 12:45:12 0:56:24 1:39:57 2:17:43
23 13151 Målfrid Olavsrud 13:10:14 0:56:38 1:41:09 2:17:59
24 8071 Anne Lill Gullsmedmoen 12:45:11 0:56:42 1:40:17 2:18:38
25 8255 Wenche Halmøy 12:45:10 0:57:02 1:42:30 2:22:28
26 11011 Anita Bakken Reser 13:00:12 0:59:21 1:44:34 2:23:22
27 12237 Bente Riskild Borgersen Riskild 13:05:10 0:57:53 1:43:56 2:25:02
28 10092 Unn Haaland Privat 12:55:10 0:59:46 1:46:49 2:26:53
29 13020 Anne Bratland 13:10:16 1:07:15 1:55:58 2:41:52
30 13125 Ina Loennechen Rustad IL 13:10:14 1:06:26 1:59:05 2:44:18
31 13146 Marit Lund Nordhaug IL Hjelset-Fram 13:10:10 1:04:26 1:56:00 2:44:43
32 11231 Sandra Thoresen 13:00:18 1:06:45 2:02:58 2:47:14
33 10019 Brita By 12:55:10 1:06:09 2:00:34 2:47:45
34 6220 Trine Øiseth 12:35:28 1:10:27 2:02:28 2:49:47
35 5292 Turid Williksen Handelsbanken BIL/ Aktiv mot kreft 12:30:39 1:13:19 2:09:06 2:56:40

K65-69

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 9029 Åse Brødholt Askim IF 12:50:09 0:48:51 1:26:02 1:57:16
2 9020 Eva Vefald Bergsodden Henning Larsen 12:50:09 0:50:31 1:29:59 2:03:40
3 8174 Wenche Sand-Hanssen Gården Bootcamp 12:45:04 0:52:22 1:33:18 2:08:45
4 7072 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 12:40:17 0:53:39 1:34:46 2:09:22
5 12035 Siri Flatekval Rustad IL 13:05:07 0:51:55 1:33:24 2:09:43
6 11280 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 13:00:05 0:53:18 1:33:41 2:11:13
7 12205 Anne Søbstad Rye Team Kondis Oslo 13:05:14 1:00:19 1:45:50 2:24:53
8 13034 Tove Damgaard Ivrig Il 13:10:11 0:57:22 1:44:04 2:26:30
9 12207 Berte Søbstad Team Kondis Oslo 13:05:14 1:01:59 1:49:08 2:28:12
10 12116 Åse Ryager SI Aktiv 13:05:14 1:02:47 1:48:40 2:28:49
11 13010 Liv Bentzen Sport Torghatten 13:10:23 1:02:03 1:51:11 2:33:16
12 4076 Oddveig Nordal Syvde IL 12:25:17 1:06:47 1:55:13 2:39:44

K70-74

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 9029 Åse Brødholt Askim IF 12:50:09 0:48:51 1:26:02 1:57:16
2 9020 Eva Vefald Bergsodden Henning Larsen 12:50:09 0:50:31 1:29:59 2:03:40
3 8174 Wenche Sand-Hanssen Gården Bootcamp 12:45:04 0:52:22 1:33:18 2:08:45
4 7072 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 12:40:17 0:53:39 1:34:46 2:09:22
5 12035 Siri Flatekval Rustad IL 13:05:07 0:51:55 1:33:24 2:09:43
6 11280 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 13:00:05 0:53:18 1:33:41 2:11:13
7 12205 Anne Søbstad Rye Team Kondis Oslo 13:05:14 1:00:19 1:45:50 2:24:53
8 13034 Tove Damgaard Ivrig Il 13:10:11 0:57:22 1:44:04 2:26:30
9 12207 Berte Søbstad Team Kondis Oslo 13:05:14 1:01:59 1:49:08 2:28:12
10 12116 Åse Ryager SI Aktiv 13:05:14 1:02:47 1:48:40 2:28:49
11 13010 Liv Bentzen Sport Torghatten 13:10:23 1:02:03 1:51:11 2:33:16
12 4076 Oddveig Nordal Syvde IL 12:25:17 1:06:47 1:55:13 2:39:44

K75-79

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 9029 Åse Brødholt Askim IF 12:50:09 0:48:51 1:26:02 1:57:16
2 9020 Eva Vefald Bergsodden Henning Larsen 12:50:09 0:50:31 1:29:59 2:03:40
3 8174 Wenche Sand-Hanssen Gården Bootcamp 12:45:04 0:52:22 1:33:18 2:08:45
4 7072 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 12:40:17 0:53:39 1:34:46 2:09:22
5 12035 Siri Flatekval Rustad IL 13:05:07 0:51:55 1:33:24 2:09:43
6 11280 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 13:00:05 0:53:18 1:33:41 2:11:13
7 12205 Anne Søbstad Rye Team Kondis Oslo 13:05:14 1:00:19 1:45:50 2:24:53
8 13034 Tove Damgaard Ivrig Il 13:10:11 0:57:22 1:44:04 2:26:30
9 12207 Berte Søbstad Team Kondis Oslo 13:05:14 1:01:59 1:49:08 2:28:12
10 12116 Åse Ryager SI Aktiv 13:05:14 1:02:47 1:48:40 2:28:49
11 13010 Liv Bentzen Sport Torghatten 13:10:23 1:02:03 1:51:11 2:33:16
12 4076 Oddveig Nordal Syvde IL 12:25:17 1:06:47 1:55:13 2:39:44

K80-84

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 13262 Oline Yksnøy Spiridon 13:10:23 1:32:10 2:43:31 3:49:29

K85-

Pl Stnr Deltaker Klubb Start Sjøsætervn Kroken Tid
1 13257 Signy Henden Rustlie 13:10:20 1:31:46 2:38:12 3:46:46

Program

Lørdag 10. juni

Sjusjøen langrennsarena

Birkebeineren skistadion, start

Håkons Hall, Lillehammer

Premieseremonier fra scene ved Håkons Hall  med forbehold om klokkeslett

Lillehammer sentrum

Om løpet

Visste du at Birkebeinerløpet er Norges største terrengløp? Alt på ett sted, velg starttid selv og velg mellom distansene 5 km, 12 km, 21 km, 42 km og 60 km. I tillegg arrangeres Barne- og UngdomsBirken.

Nytt i år:

Hjemmeside

Løypekart

60 km

42 km

12 km

5 km

Flere resultater

Alle resultater