Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Halvbirken 2023 Løp

Lignende saker

Startlister og resultater fra Halvbirken som er et av løpene under Birkebeinerløpet 10. juni 2023.

Publisert 10. juni 2023 i Resultater

Halvbirken 2023

Dato

10. juni

Sted

Lillehammer

Distanse

12 km

Startlister

Livetracker

Resultater

M16-19

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41148 Daniel Egedius Vind IL 0:25:00 0:50:20
2 41061 Sivert Linnebo Heming 0:27:03 0:50:41
3 41160 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 0:27:23 0:51:35
4 41107 Lucas Inversini Nesodden IF 0:27:20 0:51:56
5 41181 Henrik Krohn Lund 0:27:06 0:52:37
6 42283 Sebastian Weinholdt 0:32:28 1:01:27
7 41161 Elias Hofset Innerdal 0:30:50 1:03:08
8 41051 Phillip Christian Johnsen I.L. TRY 0:37:56 1:10:43

M20-29

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41043 Jens-Olav Ørpen Hausken Sola friidrett 0:24:22 0:44:51
2 41144 Daniel Skjelhaugen RunAgain 0:24:27 0:46:09
3 41106 Erlend Veen Billingstad 0:26:31 0:50:08
4 41073 Stein Olsen Run2gether 0:26:40 0:51:42
5 41089 Erik Sydtangen Bouvet 0:27:57 0:53:01
6 41008 Jesper Brynildsen 0:30:09 0:56:19
7 41176 Henrik Fauskanger 0:30:13 0:57:02
8 42047 Markus Frislid 0:31:39 0:58:19
9 43244 Karl Iver Slartmann HDO BIL 0:31:29 0:58:34
10 42148 Jørund Holstad Torp 0:31:42 0:58:38
11 41026 Peder Flugstad Team Flugstad 0:31:16 0:59:11
12 44138 August Andersson Reitan 0:32:05 0:59:53
13 42062 Simen Owsinski Hansen Enhjørninger 0:32:47 0:59:54
14 42202 Thomas Ivarjord 0:30:32 1:00:12
15 42010 Arne Bjørkelund 0:32:42 1:00:53
16 42276 Johannes Eggebø 0:33:54 1:01:18
17 42215 Sondre Skytteren Odal Orienteringslag 0:33:05 1:02:05
18 41173 Jacob Kalvik Hegstad 0:32:51 1:03:08
19 41042 Knut Otto Haukåen Sør-Vekkom Lauparlag 0:32:45 1:04:02
20 42123 Sindre Rødberg Enhjørninger 0:32:01 1:04:15
21 44132 Sindre Lofthus 0:34:52 1:05:34
22 42004 Christian Aulie 0:36:25 1:06:44
23 43150 Osman Sajid 0:35:55 1:07:45
24 42066 Sander Kulstad Haugen 0:35:43 1:09:30
25 43173 Martin Sydtangen 0:38:36 1:11:37
26 42135 Shushu Somesi 0:39:22 1:12:07
27 41068 Magnus Midttun 0:42:38 1:12:11
28 43261 Trym Bredin 0:39:43 1:13:07
29 44155 Tony S. Hedum FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 0:41:22 1:16:36
30 44149 Kim Erik Sæther Halsen 0:43:17 1:19:12
31 43286 Iver Kraabøl Moen Kiwi Smestad 0:39:37 1:21:13
32 44085 August Gerotti Jensen Skjørestad 0:44:23 1:25:08
33 44112 Aleksander Fjeldstad 0:48:18 1:37:21
34 44151 Stian Andersen Sigurdjonsson 0:52:33 1:44:26

M30-39

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41081 Nils Kristen Sandtrøen FIK Ren-Eng 0:23:06 0:43:04
2 41174 Sveinung Brenno Flæthe Gol Il 0:24:13 0:46:02
3 41179 Vidar Furu Øie Sunndal 0:24:59 0:46:56
4 41122 Hallvard Moian Nydal Koll IL 0:24:05 0:47:16
5 41055 Mathias Kjeldsen 0:26:01 0:49:07
6 41124 Vegard Thorberg Simonsen 0:26:28 0:49:26
7 41140 Martin Smebye Team ITVerket 0:26:20 0:50:19
8 41104 Oddgeir Ommelstad 0:26:54 0:51:03
9 41120 Christian Fredrik Nilsen 0:27:37 0:51:41
10 42153 Vegar Vindfallet 0:30:05 0:56:09
11 42201 Sindre Horgen 0:30:06 0:57:05
12 41127 Amund Viken 0:29:32 0:57:12
13 42175 Marius Sollie 0:31:20 0:57:43
14 42139 Eirik Svendsen 0:30:59 0:58:20
15 41157 Petter Wottestad 0:31:17 0:58:24
16 41165 Alf Erland Hagen 0:31:16 0:58:57
17 41002 Lars Andreas Bang-Ellingsen 0:32:49 0:59:12
18 42187 Pål Nesdal Fossum 0:33:08 0:59:31
19 41166 Stian Mo Hagen 0:36:05 0:59:53
20 42256 Petter Holø 0:33:09 1:01:08
21 42244 Kevin Viken 0:31:57 1:01:26
22 41007 Peter Istad Brobakken 0:33:28 1:01:50
23 42038 Torstein Eriksen 0:33:03 1:02:05
24 43091 Even Karlsen 0:34:06 1:04:16
25 42100 Kim Mosen 0:34:53 1:05:02
26 42232 Ronny Hammerstad Jensen 0:35:16 1:05:29
27 43133 Tormod noreng N/A 0:35:50 1:05:38
28 42050 Eirik Førlandsås-Bjørkli Gålå Kvalfangarlag 0:34:57 1:05:55
29 43054 Vegard Folkedahl 0:36:11 1:06:29
30 42193 Christian Simonsen 0:34:34 1:07:21
31 44046 Tom Klingsheim 0:36:51 1:07:35
32 44152 Trond Vevang 0:36:20 1:07:45
33 41116 Jostein Horn Svolvær IL 0:35:07 1:08:01
34 42079 Audun Johansen 0:36:36 1:09:13
35 42024 Karol Czyszek 0:34:15 1:09:33
36 42285 Haakon Jensen AktiVM 0:37:23 1:09:51
37 42171 Kim Kolstad 0:37:01 1:09:55
38 43235 Roar Hoksnes Eriksen Team ITVerket 0:38:17 1:10:43
39 44178 Gjermund Dalsveen Brøttum IL 0:37:07 1:11:07
40 42213 Tor Henning Skaug Team|HøyPuls 0:38:31 1:11:41
41 43024 Marius Bråthen 0:37:39 1:11:57
42 42206 Kim Kroken 0:38:39 1:12:01
43 44150 Magnus Bolås 0:35:03 1:12:54
44 43135 Audun Nygaard 0:38:42 1:13:17
45 42080 Tommy Johansen 0:39:34 1:13:22
46 41112 Erlend Broholm Team Fort Hjort 0:39:56 1:13:40
47 42131 Thore Skrefsrud 0:38:03 1:13:55
48 41102 Pål Bakke Braaten 0:37:49 1:13:58
49 43114 Tor Erling Lundberg NORTURA 0:40:00 1:14:59
50 44042 Jan roger Kaplanski 0:39:10 1:15:08
51 42015 Thomas Tangen Brovold 0:39:56 1:15:17
52 42237 Terje Morka 0:38:57 1:15:32
53 43035 Joacim Elgaaen Tjukken Il 0:38:44 1:16:23
53 43081 Espen Jahren Tjukken Il 0:38:44 1:16:23
55 43111 Emil Ludvigsen 0:41:22 1:16:58
56 43122 Christoffer Torget Moseng 0:40:02 1:17:28
57 43260 Odd-Arne Døving Bergli I Drøyeste Laget 0:43:14 1:18:12
58 41074 Johan Opgård 0:39:12 1:18:40
59 43102 Even Knutli 0:40:39 1:18:40
60 44128 Christoffer Gaste 0:42:29 1:19:41
61 43176 Torgeir Thomassen 0:43:58 1:21:09
62 43154 Tommy Selstad GSG 0:41:58 1:21:11
63 44016 Anders Engen Molstad SI Aktiv 0:43:21 1:22:36
64 44109 Vegard Nyberget Scandic Hotels 0:42:12 1:23:12
65 42226 Thomas Fleten 0:45:01 1:24:00
66 43171 Christian Stubberud 0:44:19 1:26:27
67 43291 Gard Nordsveen 0:46:25 1:27:22
68 44048 Martin Kristiansen N/A 0:44:30 1:27:26
69 43053 Magnus Flå Drivdalen IL 0:45:32 1:30:03
70 44153 Christian Bjerken FIRE – Stiftelsen Ett Skritt Videre 0:47:34 1:30:42
71 44157 Henning S Røset 0:52:35 1:45:19
72 43169 Jørgen Clausen Stoltz 0:54:36 1:49:27
73 41065 Nikolai Frederik Mandt Fjågesund 0:33:47

M40-49

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41152 Geir Sandbakken Lillehammer IF 0:23:34 0:44:00
2 41071 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik FIK 0:22:51 0:44:12
3 41094 Kenneth Tofthagen 0:24:24 0:46:23
4 41056 Elling Kjos RFIK 0:26:03 0:48:18
5 41039 Kjetil Stubbom Hansen Fortytwo 0:27:39 0:51:44
6 41167 Kenneth Braaten Bilalliansen Subaru verksted 0:29:09 0:54:34
7 41057 Lars Korsbakken 0:28:19 0:54:46
8 41135 Frode Moen 0:29:02 0:55:18
9 41125 Trond Vegar Strandli Motek As 0:29:15 0:56:01
10 42289 Anders Folkvang 0:29:49 0:56:25
11 41136 Marius Chr. Müller Kolbu KK 0:29:57 0:56:27
12 42156 Are Wollseth Scandic Hotels 0:30:43 0:57:54
13 42252 Håvard Underthun 0:31:40 0:57:57
14 41128 Knut Åge Bjerke 0:30:47 0:59:04
15 41085 Stian Spillum Konnerud 0:31:28 0:59:45
16 41133 Thomas Kilås Kilås Invest 0:33:10 1:00:37
17 42035 Terje Engesveen 0:32:45 1:00:47
18 41028 Brede Fosshaug Badboys 0:31:25 1:00:49
19 42239 John-Marius Nilsen Lyngvær Velforening 0:35:19 1:02:29
20 41156 Mickey Nielsen Søre Ål 0:31:59 1:02:30
21 42009 Kai-Rune Bjella-Fosshaug 0:32:46 1:02:56
22 43193 Tommy Tåsåsen Bråthen 0:34:17 1:03:04
23 43288 Tomm Johannessen 0:33:32 1:03:22
24 42190 Bjørn Roger Nereng 0:34:37 1:04:22
25 43023 Jan Bråthen 0:33:39 1:05:23
26 42166 Henning Engesveen 0:35:22 1:05:58
27 44156 Thomas Martinsen Nordbygda/Løten Ski 0:34:24 1:06:17
28 41145 Arild Signebøen Tistedalen Fl 0:34:19 1:07:00
29 42070 Kjetil Holen 0:36:23 1:07:06
30 42247 Per-Christian Bus Holth 0:35:38 1:07:47
31 43183 Christoffer Torkildsen Falken Sportsklubb 0:35:46 1:08:31
32 42134 Jørgen Solheim 0:35:29 1:08:36
33 42170 Yngve Johansen Hernes IL 0:34:49 1:08:52
34 43239 Mats Kristiansen Pinnekjøttkameratene 0:37:35 1:09:16
35 41099 Joakim Wiik Irish coffe 0:36:23 1:09:49
36 43279 Tom Erik Kleven Åif 0:37:05 1:10:15
37 42132 Kim Skulstad 0:38:38 1:10:48
38 44069 Frank Olsen 0:37:07 1:10:49
39 42274 Erik Iversen 0:39:11 1:14:50
40 42096 Brede Løvlien 0:37:55 1:15:02
41 42270 Ronny Øien Innerdal 0:38:13 1:15:05
42 42221 Damir Dunderovic 0:38:42 1:15:33
43 43142 Bjørn Pladsen Equinor BIL 0:40:19 1:16:49
44 44006 Jon Erling Brænd Stor-Elvdal Skiklubb 0:41:05 1:18:53
45 42195 Martin Amundsen Toyota Material Handeling 0:41:13 1:20:40
46 42033 Brage Engdal Lom il 0:40:43 1:21:03
47 42095 Espen Lynga Badboys 0:44:00 1:25:45
48 44083 Andreas Skinnerlien 0:44:44 1:26:05
49 44012 Lars Døsrønningen 0:50:58 1:31:07
50 43031 Håvard Dolven 0:45:21 1:31:49
51 44117 Geir Uvsløkk 0:48:19 1:37:21
52 44160 Terje Stølan 0:52:32 1:45:17

M50-59

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41114 Terje Gulbrandsen BDO Innlandet BIL 0:22:32 0:43:13
2 41018 Gunnar Eiterjord Lillehammer IF / Mosetertoppen Skiline 0:24:23 0:46:47
3 41036 Ola Solheim Grøndahl 0:26:30 0:49:47
4 41117 Erik Haagensen Tromsø løpeklubb 0:27:24 0:52:54
5 41052 Pål Christian Johnsen I.L. TRY 0:27:38 0:53:44
6 41185 Wiggo Gundersby TEAM FÆLINGBYGDA 0:28:53 0:54:24
7 41087 Einar Magne Storhaug Tysvær kano og kajakk klubb 0:29:08 0:54:31
8 41023 Terje Eriksen 0:29:19 0:55:21
9 41151 Per Bjørnstad Team fønix 0:28:23 0:55:21
10 42254 Dag Vidar Bønøgård Norske skog saugbrugs 0:29:43 0:56:31
11 42255 Tore Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 0:29:50 0:56:58
12 42199 Erik Halstensen 0:31:20 0:58:43
13 41182 Erik Lund 0:29:47 0:58:59
14 41139 Arne Christian Sandsengen HMD 0:32:10 1:01:16
15 42230 Tore Horgen Buskerud Ferdigplen as 0:33:39 1:02:03
16 41027 Per Asbjørn Flugstad Team Flugstad 0:32:09 1:03:15
17 42181 Geir Øversveen 0:32:47 1:04:41
18 41015 Lars Dehlimarken Hadeland CK 0:34:13 1:04:54
19 41031 Marcus Gaede LC Ron Hill Berlin 0:32:57 1:05:13
20 42197 Cato Dovland Team Statkraft Fossum 0:34:58 1:05:28
21 42229 Andreas Helgesen Gubbetrim 0:36:05 1:06:22
22 42042 Anders Folkenborg Rælingen Håndballklubb 0:35:08 1:06:47
23 42288 Ove Andre Olsen Bilalliansen Subaru verksted 0:33:09 1:07:04
24 43129 Bjørn Anton Nilsen Team Kraby Spinning 0:35:17 1:07:35
25 42105 Vilmar Nilsen 0:35:14 1:07:38
26 41017 Gøran Dypdal 0:36:13 1:08:32
27 42174 Arthur Krohn Ringdal Bunker Oil AS 0:35:55 1:08:36
28 44001 Fredrik Andersson Ringsaker Kommune 0:36:45 1:09:34
29 43094 Ketil Kildehaug 0:37:43 1:10:06
30 42208 Morten Lundsbakken 0:37:03 1:10:26
31 43249 Harald Fjeldstad 0:36:42 1:10:28
32 42286 Lasse Munkeby Linaae 0:37:14 1:10:43
33 42258 Frode Haugli Furnes ski 0:35:15 1:11:14
34 43184 Robert Tornes 0:37:37 1:11:26
35 41016 Frode Domaas 0:38:13 1:11:53
36 43292 Kjell Erik Kleveland Falkeid 0:38:25 1:11:53
37 41077 Svein Erik Pettersen Raufoss 0:36:54 1:12:23
38 43226 Birger Stuve 0:37:34 1:12:24
39 42003 Rune Olav Andersson 0:37:33 1:13:08
40 43033 Svein Inge Eggebø Grødem Runners 0:39:23 1:13:15
41 42147 Kai Arne Toppen Gålå Kvalfangarlag 0:36:45 1:15:48
42 43095 Odd Håkon Kildehaug 0:39:14 1:16:14
43 42109 Lars Petter Nyhus 0:38:37 1:16:39
44 43222 Bjørn Tore Mathisen 0:40:32 1:16:49
45 42118 Lars Fredrik Pettersen 0:40:01 1:17:50
46 43138 Erlend Risvik Paulsen Hvam IL 0:42:19 1:17:50
47 42272 Geir Løvlien Gubbetrim 0:40:35 1:19:27
48 43237 Erik Haave Scandic Hotels 0:38:40 1:19:43
49 43016 Nils Bjørseth Lensbygda Sportsklubb 0:42:49 1:20:45
50 43106 Geir Larsen 0:45:19 1:27:01
51 44130 Thor Øyvind Horgen 0:49:04 1:39:42
41060 Harald Linnebo Try

M60-69

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41083 Pål Simonsen Bodø BAUTA 0:27:28 0:52:22
2 41154 Eirik Røysheim 0:29:19 0:55:36
3 43125 Kjetil Nergård 0:31:13 0:58:09
4 43295 Bjørn Erik Johnsen Byåsen Idrettslag 0:32:27 1:02:10
5 42127 Gaute Skirbekk Heming 0:32:28 1:02:18
6 42037 Tore Eriksen 0:32:45 1:02:59
7 42267 Stig Enevoldsen Feiringklinikken 0:36:57 1:11:49
8 41113 Leif Arnfinn Domaas 0:38:15 1:11:53
9 42216 Geir Svingheim Grindvoll IL 0:37:37 1:14:08
10 42097 Frank Madsøy 0:39:00 1:16:01
11 42205 Stein Joar Kilås Kilås Invest 0:40:38 1:19:28
12 43266 Bjørn-Magnus Simonsen 0:42:35 1:20:37
13 43159 Trond Skoglund 0:40:36 1:21:35
14 43203 Nils Henrik Westberg 0:40:52 1:22:00
15 43170 Kjetil Stoltz 0:44:59 1:23:21
16 42182 Frode Magnar Andersen Frodes løpevenner 0:43:56 1:24:49
17 43152 Ulrich Schieren 0:46:04 1:30:11
18 41183 Knut Karlsen 0:52:46 1:46:12
19 44115 Asbjørn Tufto Tufto IL 0:56:56 1:52:40

M70-

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41066 Rolf Meek Romerike Friidrett 0:33:25 1:05:32
2 41014 Leif Egil Dalen Torvikbukt IL 0:35:18 1:07:40
3 42242 Tore Vea Lillehammer Skiklub 0:35:48 1:07:50
4 42017 Morten Brænd Magnor UL 0:36:07 1:08:28
5 42220 Per Johan Dulsrud Romerike Runners Team 0:38:38 1:11:33
6 43259 Audun Aadnevik TIF Viking 0:41:41 1:17:35
7 42068 Terje Åge Herfindal TIF Viking 0:42:17 1:17:57
8 42112 Egil Olsen TIF Viking Bergen 0:42:21 1:20:42
9 43047 Per Arne Espeland Privat 0:47:19 1:31:16
10 43198 Rolf Arne Vikan Hustadvika sykkelklubb 0:45:38 1:31:45
11 41168 Magne Hermann Gudbrandsen Team Gudbrandsen 0:47:20 1:31:50
12 42280 Ole Frithjof Fagerland 0:46:16 1:34:29
13 44057 Magne Mjærum 0:51:14 1:39:31
14 44054 Einar Lyngar 0:52:54 1:39:57

K16-19

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41109 Julie Lous Strindheim IL 0:26:33 0:50:46
2 41110 Aud Irene Nygård Nesodden IF 0:27:21 0:51:56
3 41064 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 0:31:28 0:59:33
4 41063 Liva Lynghammar Hakadal IL 0:31:14 0:59:56
5 42065 Martine Haugen 0:31:31 1:00:09
6 42200 Christiane Hermansen Vang skiløperforening 0:32:24 1:01:12
7 42043 Anja Folkenborg Rælingen Håndballklubb 0:33:39 1:04:04
8 42011 Ane Linea Bleiktvedt 0:34:17 1:07:18
9 43003 Synne Andersen-Gott 0:41:24 1:17:25
10 43219 Frøya Nor Holmsen Skjetten Volleyball 0:44:41 1:27:59
11 44159 Emma Andrea Valsø Roterud 0:53:13 1:44:44

K20-29

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41033 Emilie Mo Sportsklubben Vidar 0:23:40 0:45:03
2 43246 Heidi Skinnerud Aalseth Mudo Gym Gjøvik/HDO BIL 0:25:54 0:48:35
3 41169 Liv Tone Heramb Risberget IL 0:25:49 0:49:59
4 41149 Tonje Holan Marstein 0:27:45 0:51:39
5 41177 Sara Ekern 0:27:39 0:52:52
6 41105 Christine Sekkesæter 0:28:19 0:52:55
7 41069 Hege Kristine N. Dahlen 0:29:05 0:56:42
8 42266 Andrine Øverland Hatling Fana IL 0:31:25 0:57:48
9 41045 Line-Mari Holmseth Trysil IL 0:30:17 0:57:49
10 41153 Marthe Sand Ull/Kisa 0:30:57 0:58:02
11 41025 Miriam Engebretsen Fjeld 0:31:09 0:58:07
12 41004 Lena Veen Billingstad 0:31:24 0:59:04
13 42110 Sigrid Solem Næsheim 0:31:57 0:59:31
14 41178 Kaja Sjøl Christensen 0:30:59 0:59:56
15 42284 Lotte Ravndal Kildal Implenia BIL 0:32:15 1:00:19
16 42290 Nora Huken Mathiesen 0:32:38 1:00:38
17 42194 Kristine Trettsveen Biri IL 0:31:38 1:00:58
18 43071 Anine Holter 0:32:02 1:01:26
19 42262 Sara Marøy 0:32:00 1:01:32
20 41132 Marthe Hasseløy Ringom 0:33:22 1:02:37
21 41111 Christina Sveen Strandbygda il 0:32:36 1:02:51
22 42275 Mari Johnsen Johansen 0:33:17 1:02:51
23 42249 Lise Marit Lien 0:33:58 1:03:15
24 42142 Henriette Søndersrød Aamaas 0:34:38 1:03:34
25 42218 Mie Alræk 0:34:04 1:04:11
26 44051 Helene Midtlien Langlie Asker Trekkhundklubb 0:34:13 1:04:20
27 42277 Madeleine Hermansen Staavi Lillehammer Studentidrett 0:34:30 1:05:19
28 43202 Tonje Helene Wang Birkelid 0:36:01 1:05:55
29 42212 Karianne Eggen Persson SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 0:34:53 1:05:59
30 42058 Chatrine Gremmertsen Veidekke BIL 0:34:45 1:06:13
31 42210 Ane Onshuus Olsen 0:35:12 1:06:46
32 42269 Maria Stadheim 0:35:19 1:07:21
33 41131 Oda Hagen Oppdal 0:35:08 1:07:24
34 42102 Lene Myhrvold 0:35:48 1:07:38
35 44125 Maren Unsgård Leik IL 0:35:05 1:08:42
36 42046 Ingvild Helene Fredriksen 0:35:29 1:08:46
37 42282 Emilie Ulimoen 0:36:19 1:08:51
38 42098 Frida Ose Marthinussen Kjørkjør 0:37:43 1:09:28
39 41171 Selma Ahlsand 0:41:03 1:10:15
40 42007 Katrine Bertelsen Enhjørninger 0:38:41 1:10:57
41 43130 Sara Catarina Nilsen 0:38:32 1:12:04
42 43166 Thilda Staubo 0:38:39 1:12:04
43 43225 Amalie Stuve 0:37:34 1:12:24
44 43180 Marianne Tollhaug 0:38:13 1:13:01
44 43182 Marte Tollhaug Røstad 0:38:13 1:13:01
46 42144 Marte Tangen 0:38:33 1:14:13
47 42223 Emilie Olsson Engh 0:38:37 1:14:29
48 42188 Jenny Marie Haugland 0:39:00 1:15:06
48 42192 Nora Lyslo Rigstad 0:39:00 1:15:06
50 44067 Julie Olasveen 0:41:07 1:16:31
51 43268 Malin Fröjdendahl 0:39:18 1:16:37
52 43063 Ingeborg Hansen 0:39:58 1:16:55
53 43216 Martine Bratberg 0:41:45 1:18:09
54 41032 Vanja Gauteplass 0:39:12 1:18:40
55 43124 Caroline Mørkestøl 0:42:32 1:19:36
56 44137 Helena Westergren 0:42:29 1:19:41
57 43149 Charlotte Saga 0:42:26 1:21:42
58 43161 Ingrid Solberg Simonsen 0:42:27 1:21:43
59 43255 Natthaporn Phumchat 0:42:56 1:21:52
60 44142 Emilie Guttormsen 0:43:11 1:21:54
61 42039 Annelyse Evensen 0:43:36 1:23:38
62 42185 Anna Ingeborg Claudine An Bækken Frodes løpevenner 0:43:57 1:24:48
63 43022 Karin Bruun Botnan IL 0:46:06 1:26:57
64 43036 Mina Emilsen 0:46:06 1:27:20
65 43174 Emilie Tandberg 0:46:06 1:27:20
66 44003 Thea Emilia Axelsson 0:45:34 1:30:10
66 44045 Natalie Kjeverud 0:45:34 1:30:10
68 44032 Josefine Heia 0:45:43 1:30:42
69 42261 Sara Sundqvist 0:45:45 1:30:53

K30-39

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41121 Silje Nyborg Markabygda 0:27:04 0:51:32
2 41101 Sara Aarseth Spirit Friidrettsklubb 0:27:23 0:51:38
3 41012 Tone Sundvor Dahl 0:27:23 0:53:19
4 42021 Mari J. Bø 0:28:16 0:54:13
5 42293 Line Myrvold 0:31:13 0:58:11
6 42031 Katarina Enevoldsen 0:30:57 0:58:27
7 41006 Trine Borgemoen 0:31:27 0:59:08
8 41175 Marita Klevmoen 0:31:38 0:59:26
9 41091 Siri Syvertsen 0:31:18 1:00:01
10 41134 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 0:31:16 1:00:53
11 42029 Kristin Eilifsen 0:32:01 1:01:23
12 41115 Iselin Rachelsdatter Horn Sørreisa IL 0:32:24 1:01:29
13 42241 Tina Svendsrud 0:33:22 1:01:29
14 42246 Mari Bang Hamar Politiidrettslag 0:32:50 1:01:33
15 42067 Mari Helgestad 0:33:46 1:01:35
16 42157 Tone Aaram Ulvungen 0:33:57 1:01:56
17 41147 Kjersti Hammershaug 0:32:53 1:02:09
18 42196 Katrine Damgaard Asker Skiklubb 0:33:06 1:02:19
19 43050 Line Fjelde 0:32:29 1:02:21
20 42143 Anita Sønsteli 0:33:58 1:02:25
21 42145 Marte Ryeng Thorberg 0:33:25 1:02:29
22 41150 Anna Louise Pettersen 0:32:55 1:02:37
23 41164 Maja Lillerandklev 0:32:55 1:02:37
24 42203 Tina Johansen Team TVT 0:33:40 1:02:45
25 42248 Karina Johnsen 0:33:25 1:03:09
26 41093 Maren Sofie Sønsteby 0:32:47 1:03:27
27 42235 Line Lunde Bjerke Tren Løten 0:34:39 1:04:20
28 42138 Johanne Svarstad 0:35:26 1:04:26
29 42116 Ragnhild Meling Pedersen 0:33:42 1:04:43
30 42222 Ane Engelsvoll Batnfjord IL 0:34:00 1:04:52
31 43248 Carina Eberhardt SV Freudenstadt 0:35:49 1:05:43
32 42251 Caroline Killingstad Rudi Sport 1 Lillehammer 0:35:30 1:06:12
33 42040 Tonje Fager Jørgensen Team TVT 0:34:34 1:06:25
34 42023 Vanessa Collin Team TVT 0:34:25 1:06:31
35 42162 Kristina Baklykova RunAgain 0:35:00 1:06:50
36 42032 Ine Kristin Engbakken 0:35:49 1:06:51
37 44049 Jenny Kviberg 0:34:58 1:06:58
38 42141 Arna Bergheim Sætherø 0:34:59 1:07:19
39 41086 Kristine Store 0:35:39 1:08:14
40 42278 Astrid Årøy 0:36:52 1:08:38
41 43274 Sigrun Bjørnbekk 0:37:59 1:09:17
42 42073 Charlotte Hvammen 0:36:23 1:09:24
43 42054 Marta Gonet 0:35:47 1:09:32
44 44030 Stine Haugen Team NSF 0:36:54 1:09:36
45 43177 Karoline Thorstensen 0:37:35 1:09:50
46 43027 Gunhild Dahl 0:38:23 1:09:52
47 42114 Karoline Olufsen 0:37:47 1:10:01
48 42165 Christina Louise Darre Hirsch 0:37:09 1:10:23
49 41079 Anette Ruud 0:37:04 1:10:28
50 43110 Marthe Ljønes 0:36:54 1:10:29
51 42259 Marthe Frigård Hansen 0:37:03 1:11:11
52 42052 Thea Elise Walbye Gjerstad Vardåsen mafia 0:38:25 1:12:44
53 43116 Linn Mari Lyngvær 0:39:06 1:12:58
54 42167 Sarah Goplen 0:39:28 1:13:05
55 44144 Kateryna Gasperan 0:39:12 1:13:44
56 42111 ANNE IDA OLAUSSEN 0:39:26 1:13:52
57 42224 Hanne Mette Ensrud Vingrom IL 0:38:16 1:14:02
58 44119 Line Engh 0:38:23 1:14:14
59 43132 Marte Caroline Bunes Nordlie Fenstad FK 0:39:06 1:14:45
60 43293 Oda Spurkland 0:40:14 1:14:55
61 44066 Kari Odenrud 0:41:02 1:15:28
62 42159 Tine Marie Åsberg Nord-Odal IL 0:40:09 1:15:33
63 42061 Ida Hagen Haugen 0:40:09 1:15:38
64 43265 Kine Karterud 0:40:23 1:15:38
65 43284 Merethe Lien Tøftum 0:39:11 1:16:28
66 42189 Hanne Krokan-Mathisen Team ITVerket 0:39:09 1:17:10
67 43072 Tonje Anett Homb 0:40:02 1:17:28
68 43181 Julia Olsson 0:40:35 1:17:48
69 43164 Maren-Kathrine Spillum Konnerud IL 0:40:41 1:18:00
70 43278 Marianne Smørdal Skår 0:40:59 1:18:00
71 44026 Torunn Hansen 0:41:46 1:18:07
72 42044 Susanne Øyen Folkvang Hevingen IL 0:40:22 1:18:20
73 43148 Charlotte S. Mikkelsen 0:42:42 1:18:32
74 42219 Mari Brovold 0:40:03 1:18:34
75 42179 May Siri Thorstad 0:40:26 1:18:34
76 43201 Mari Brandsnes Vårtun 0:41:25 1:18:48
77 44065 Lone Noss Gunnari 0:40:31 1:18:52
78 41029 Lena Fredriksberg Spenst Ottestad 0:39:00 1:19:00
79 43008 Miriam Aclima Baglund 0:40:06 1:19:06
80 43060 Tonje Grini Kolbu KK 0:43:02 1:19:06
80 43101 Lene Marie Knudsen 0:43:02 1:19:06
82 43230 Anett Cammermeyer Våler 0:42:34 1:19:12
83 43205 Inga-Marie Wiklund 0:41:53 1:19:18
84 43021 Malin Brumoen 0:43:02 1:19:18
85 44015 Stine Engebretsen Ressurs Regnskap 0:39:58 1:19:19
86 42291 Line Lykke Jensen 0:42:02 1:19:41
87 43112 Ingrid Luke Borgen 0:41:28 1:19:53
88 44145 Nikoline Espedal 0:44:20 1:20:34
89 43098 Malin Klementsen Janson 0:41:28 1:20:39
90 44134 Simona Migliano 0:40:55 1:20:42
91 43067 Vera Haye Bjerga 0:41:28 1:20:47
92 44118 Kari Valdvik Cork 0:42:43 1:20:54
92 44123 Eldrid Odnes Hansen 0:42:43 1:20:54
94 43240 Janne Larsen Haugen 0:42:29 1:21:34
95 43269 Cathrine Stevenson Lillehammer Idrettsbarnehage 0:42:50 1:21:42
96 43057 Eli Garnes 0:43:14 1:21:54
97 43000 Gwen-Marie Alfheim 0:42:35 1:22:15
98 42083 Nini Karlsen 0:41:14 1:22:37
99 43014 Jenny Bjørkelund 0:42:44 1:22:37
100 42124 Linda Sandholt 0:42:32 1:22:38
101 43192 Anna Tømmervold 0:43:45 1:23:04
102 42225 Charlotte Fleten 0:45:01 1:24:00
103 44047 Elise Kolås 0:44:11 1:24:07
104 44072 Marie Ommelstad 0:46:34 1:24:19
105 43264 Hanne-Kjersti S. Iversen Roterud 0:43:36 1:25:01
106 44147 Marte Sigerset 0:46:44 1:25:19
107 44129 Helene Sofie Holst 0:44:31 1:25:28
108 42063 Ingrid Harviken 0:43:53 1:25:44
109 43043 Mari Engh 0:44:19 1:26:27
110 44036 Hermine Hultman 0:44:01 1:27:29
111 43062 Stine Graaberget 0:46:20 1:27:43
112 43200 Bjørg Vognild PKK 0:46:24 1:28:24
113 43123 Siri Mølmen 0:44:45 1:28:37
114 44058 Janita Moe Liabygda IL 0:47:50 1:28:46
115 43080 Linda Lovise Jahnsen 0:47:19 1:29:42
116 44158 Ellen Cathrine R. Wiseth Sør-Beitstad IL 0:46:08 1:29:47
117 43068 Eirin Heggvold Drivdalen IL 0:46:11 1:30:05
118 44095 Anea Orset Toft 0:46:47 1:30:38
119 44082 Guro Sellin 0:47:28 1:31:08
120 43199 Anne Marthe Vognild PKK 0:47:19 1:32:02
121 44061 Anette Nickolaysen 0:48:08 1:32:50
122 43137 Eline Stokstad Oserud Borgen IL 0:48:52 1:33:15
123 44090 Ine Steenberg 0:48:21 1:34:13
124 44100 Anette Wang 0:49:10 1:34:13
125 44029 Sara Øwre Haugan 0:49:16 1:35:06
126 43252 Hanne Jeanette Ingeborgøien 0:48:42 1:35:34
127 43186 Christine Totland Muruvikingan 0:49:17 1:35:41
128 44104 Andrea Wick 0:49:34 1:36:44
129 43290 Astrid Henriksen 0:48:23 1:36:52
130 44038 Tina Døvle Johannessen 0:51:08 1:38:14
131 44023 Mette Grenaker 0:50:39 1:38:20
132 44059 June Moe 0:54:26 1:39:03
133 43275 Kristine Vikan Rosvold 0:50:04 1:40:13
134 44102 Vibeke Wang 0:50:56 1:43:05
135 44093 Lina Mari Barstad Søvik GSG 0:53:33 1:43:25
136 43220 Kimberly Joy D Virgo Scandic Hotels 0:51:18 1:50:58
42238 Marita Nagy Kilås Invest

K40-49

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41121 Silje Nyborg Markabygda 0:27:04 0:51:32
2 41101 Sara Aarseth Spirit Friidrettsklubb 0:27:23 0:51:38
3 41012 Tone Sundvor Dahl 0:27:23 0:53:19
4 42021 Mari J. Bø 0:28:16 0:54:13
5 42293 Line Myrvold 0:31:13 0:58:11
6 42031 Katarina Enevoldsen 0:30:57 0:58:27
7 41006 Trine Borgemoen 0:31:27 0:59:08
8 41175 Marita Klevmoen 0:31:38 0:59:26
9 41091 Siri Syvertsen 0:31:18 1:00:01
10 41134 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 0:31:16 1:00:53
11 42029 Kristin Eilifsen 0:32:01 1:01:23
12 41115 Iselin Rachelsdatter Horn Sørreisa IL 0:32:24 1:01:29
13 42241 Tina Svendsrud 0:33:22 1:01:29
14 42246 Mari Bang Hamar Politiidrettslag 0:32:50 1:01:33
15 42067 Mari Helgestad 0:33:46 1:01:35
16 42157 Tone Aaram Ulvungen 0:33:57 1:01:56
17 41147 Kjersti Hammershaug 0:32:53 1:02:09
18 42196 Katrine Damgaard Asker Skiklubb 0:33:06 1:02:19
19 43050 Line Fjelde 0:32:29 1:02:21
20 42143 Anita Sønsteli 0:33:58 1:02:25
21 42145 Marte Ryeng Thorberg 0:33:25 1:02:29
22 41150 Anna Louise Pettersen 0:32:55 1:02:37
23 41164 Maja Lillerandklev 0:32:55 1:02:37
24 42203 Tina Johansen Team TVT 0:33:40 1:02:45
25 42248 Karina Johnsen 0:33:25 1:03:09
26 41093 Maren Sofie Sønsteby 0:32:47 1:03:27
27 42235 Line Lunde Bjerke Tren Løten 0:34:39 1:04:20
28 42138 Johanne Svarstad 0:35:26 1:04:26
29 42116 Ragnhild Meling Pedersen 0:33:42 1:04:43
30 42222 Ane Engelsvoll Batnfjord IL 0:34:00 1:04:52
31 43248 Carina Eberhardt SV Freudenstadt 0:35:49 1:05:43
32 42251 Caroline Killingstad Rudi Sport 1 Lillehammer 0:35:30 1:06:12
33 42040 Tonje Fager Jørgensen Team TVT 0:34:34 1:06:25
34 42023 Vanessa Collin Team TVT 0:34:25 1:06:31
35 42162 Kristina Baklykova RunAgain 0:35:00 1:06:50
36 42032 Ine Kristin Engbakken 0:35:49 1:06:51
37 44049 Jenny Kviberg 0:34:58 1:06:58
38 42141 Arna Bergheim Sætherø 0:34:59 1:07:19
39 41086 Kristine Store 0:35:39 1:08:14
40 42278 Astrid Årøy 0:36:52 1:08:38
41 43274 Sigrun Bjørnbekk 0:37:59 1:09:17
42 42073 Charlotte Hvammen 0:36:23 1:09:24
43 42054 Marta Gonet 0:35:47 1:09:32
44 44030 Stine Haugen Team NSF 0:36:54 1:09:36
45 43177 Karoline Thorstensen 0:37:35 1:09:50
46 43027 Gunhild Dahl 0:38:23 1:09:52
47 42114 Karoline Olufsen 0:37:47 1:10:01
48 42165 Christina Louise Darre Hirsch 0:37:09 1:10:23
49 41079 Anette Ruud 0:37:04 1:10:28
50 43110 Marthe Ljønes 0:36:54 1:10:29
51 42259 Marthe Frigård Hansen 0:37:03 1:11:11
52 42052 Thea Elise Walbye Gjerstad Vardåsen mafia 0:38:25 1:12:44
53 43116 Linn Mari Lyngvær 0:39:06 1:12:58
54 42167 Sarah Goplen 0:39:28 1:13:05
55 44144 Kateryna Gasperan 0:39:12 1:13:44
56 42111 ANNE IDA OLAUSSEN 0:39:26 1:13:52
57 42224 Hanne Mette Ensrud Vingrom IL 0:38:16 1:14:02
58 44119 Line Engh 0:38:23 1:14:14
59 43132 Marte Caroline Bunes Nordlie Fenstad FK 0:39:06 1:14:45
60 43293 Oda Spurkland 0:40:14 1:14:55
61 44066 Kari Odenrud 0:41:02 1:15:28
62 42159 Tine Marie Åsberg Nord-Odal IL 0:40:09 1:15:33
63 42061 Ida Hagen Haugen 0:40:09 1:15:38
64 43265 Kine Karterud 0:40:23 1:15:38
65 43284 Merethe Lien Tøftum 0:39:11 1:16:28
66 42189 Hanne Krokan-Mathisen Team ITVerket 0:39:09 1:17:10
67 43072 Tonje Anett Homb 0:40:02 1:17:28
68 43181 Julia Olsson 0:40:35 1:17:48
69 43164 Maren-Kathrine Spillum Konnerud IL 0:40:41 1:18:00
70 43278 Marianne Smørdal Skår 0:40:59 1:18:00
71 44026 Torunn Hansen 0:41:46 1:18:07
72 42044 Susanne Øyen Folkvang Hevingen IL 0:40:22 1:18:20
73 43148 Charlotte S. Mikkelsen 0:42:42 1:18:32
74 42219 Mari Brovold 0:40:03 1:18:34
75 42179 May Siri Thorstad 0:40:26 1:18:34
76 43201 Mari Brandsnes Vårtun 0:41:25 1:18:48
77 44065 Lone Noss Gunnari 0:40:31 1:18:52
78 41029 Lena Fredriksberg Spenst Ottestad 0:39:00 1:19:00
79 43008 Miriam Aclima Baglund 0:40:06 1:19:06
80 43060 Tonje Grini Kolbu KK 0:43:02 1:19:06
80 43101 Lene Marie Knudsen 0:43:02 1:19:06
82 43230 Anett Cammermeyer Våler 0:42:34 1:19:12
83 43205 Inga-Marie Wiklund 0:41:53 1:19:18
84 43021 Malin Brumoen 0:43:02 1:19:18
85 44015 Stine Engebretsen Ressurs Regnskap 0:39:58 1:19:19
86 42291 Line Lykke Jensen 0:42:02 1:19:41
87 43112 Ingrid Luke Borgen 0:41:28 1:19:53
88 44145 Nikoline Espedal 0:44:20 1:20:34
89 43098 Malin Klementsen Janson 0:41:28 1:20:39
90 44134 Simona Migliano 0:40:55 1:20:42
91 43067 Vera Haye Bjerga 0:41:28 1:20:47
92 44118 Kari Valdvik Cork 0:42:43 1:20:54
92 44123 Eldrid Odnes Hansen 0:42:43 1:20:54
94 43240 Janne Larsen Haugen 0:42:29 1:21:34
95 43269 Cathrine Stevenson Lillehammer Idrettsbarnehage 0:42:50 1:21:42
96 43057 Eli Garnes 0:43:14 1:21:54
97 43000 Gwen-Marie Alfheim 0:42:35 1:22:15
98 42083 Nini Karlsen 0:41:14 1:22:37
99 43014 Jenny Bjørkelund 0:42:44 1:22:37
100 42124 Linda Sandholt 0:42:32 1:22:38
101 43192 Anna Tømmervold 0:43:45 1:23:04
102 42225 Charlotte Fleten 0:45:01 1:24:00
103 44047 Elise Kolås 0:44:11 1:24:07
104 44072 Marie Ommelstad 0:46:34 1:24:19
105 43264 Hanne-Kjersti S. Iversen Roterud 0:43:36 1:25:01
106 44147 Marte Sigerset 0:46:44 1:25:19
107 44129 Helene Sofie Holst 0:44:31 1:25:28
108 42063 Ingrid Harviken 0:43:53 1:25:44
109 43043 Mari Engh 0:44:19 1:26:27
110 44036 Hermine Hultman 0:44:01 1:27:29
111 43062 Stine Graaberget 0:46:20 1:27:43
112 43200 Bjørg Vognild PKK 0:46:24 1:28:24
113 43123 Siri Mølmen 0:44:45 1:28:37
114 44058 Janita Moe Liabygda IL 0:47:50 1:28:46
115 43080 Linda Lovise Jahnsen 0:47:19 1:29:42
116 44158 Ellen Cathrine R. Wiseth Sør-Beitstad IL 0:46:08 1:29:47
117 43068 Eirin Heggvold Drivdalen IL 0:46:11 1:30:05
118 44095 Anea Orset Toft 0:46:47 1:30:38
119 44082 Guro Sellin 0:47:28 1:31:08
120 43199 Anne Marthe Vognild PKK 0:47:19 1:32:02
121 44061 Anette Nickolaysen 0:48:08 1:32:50
122 43137 Eline Stokstad Oserud Borgen IL 0:48:52 1:33:15
123 44090 Ine Steenberg 0:48:21 1:34:13
124 44100 Anette Wang 0:49:10 1:34:13
125 44029 Sara Øwre Haugan 0:49:16 1:35:06
126 43252 Hanne Jeanette Ingeborgøien 0:48:42 1:35:34
127 43186 Christine Totland Muruvikingan 0:49:17 1:35:41
128 44104 Andrea Wick 0:49:34 1:36:44
129 43290 Astrid Henriksen 0:48:23 1:36:52
130 44038 Tina Døvle Johannessen 0:51:08 1:38:14
131 44023 Mette Grenaker 0:50:39 1:38:20
132 44059 June Moe 0:54:26 1:39:03
133 43275 Kristine Vikan Rosvold 0:50:04 1:40:13
134 44102 Vibeke Wang 0:50:56 1:43:05
135 44093 Lina Mari Barstad Søvik GSG 0:53:33 1:43:25
136 43220 Kimberly Joy D Virgo Scandic Hotels 0:51:18 1:50:58
42238 Marita Nagy Kilås Invest

K50-59

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41098 Kari-Anne Veen Lillehammer Skiklub 0:26:28 0:49:45
2 41129 Dorte Foss Raufoss IL 0:29:17 0:55:08
3 41172 Bodil Sem Kolsgaard Gjøvik skiklubb 0:29:02 0:55:58
4 41158 Marit Helen Syversen Follebu Skiklubb 0:30:36 0:58:02
5 41030 Andrea Gaede LC Ron Hill Berlin 0:32:00 1:01:16
6 41067 Anne Grete Meinicke IL Jutul 0:32:16 1:01:27
7 41078 Claire Phythian Hurdal IL 0:32:54 1:02:29
8 41088 Kari Rønning Storli Kvikne 0:32:17 1:02:43
9 42130 Hilde Rønning Skogli 0:32:34 1:02:55
10 42214 Mette Skjæret 0:32:42 1:03:14
11 42294 Anne Orheim Rustad IL langrenn 0:33:25 1:04:29
12 43233 Bente Gullsmedmoen Hauge 0:34:02 1:04:56
13 43211 Monika Østlie 0:34:51 1:04:56
14 42049 Tora Fæste Lillehammer Skiklub 0:34:57 1:06:30
15 44164 Eli Kristine Saastad Lillehammer Næringsforening 0:35:09 1:06:32
16 41090 Heidi Syverstad 0:34:30 1:07:00
17 42250 Hanne Pernille Moen 0:35:16 1:07:29
18 43250 Trude Fjeldstad 0:36:44 1:08:57
19 42209 Therese Myhre 0:37:04 1:09:45
20 43289 Anne Gunn Kraabøl 0:36:40 1:10:22
21 42140 Marit Sælid Holmestrand sykkelklubb 0:37:07 1:11:00
22 41118 Tove Beate Jelstad Vikersund IF 0:37:03 1:11:10
23 42184 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 0:37:19 1:11:16
24 42087 Maud Kristiansen 0:36:33 1:11:19
25 43281 Karen Andrea Solberg 0:37:05 1:11:19
26 41155 Trude Gretland Mork Rehabiliteringssenter 0:38:12 1:11:22
27 43242 Trine Oma Otra 0:37:30 1:11:27
28 43238 Kjersti Kjærås Andebu Idrettslag 0:37:55 1:12:23
29 42231 Elisabeth Aga Høivik 0:40:04 1:12:40
30 42115 Hanne-Sofie Pedersen 0:37:26 1:12:52
31 42048 Helle Frodahl 0:38:17 1:13:01
32 42281 Kari Syljuberget 0:38:18 1:13:25
33 42089 Anne-Katrine Kroken De sørgelige restene 0:36:48 1:13:27
34 42211 Elisabeth Ommedal 0:38:49 1:13:41
35 42030 Ingunn Ekeberg 0:38:17 1:13:51
36 43099 Barbro Kleppo 0:38:56 1:14:39
37 42121 Inger Anne Reinkind Innset IL 0:38:27 1:14:43
38 42236 Nina Melandsø Tine 0:37:49 1:14:55
39 44092 Yvonne Stubberud 0:40:10 1:15:27
40 42128 Linda Christin Skjelbreid 0:39:01 1:16:09
41 42036 Torun Høgvold Enstad 0:40:00 1:16:27
42 43087 Anne-Grethe Jørgensen 0:40:09 1:16:33
43 43162 Tone Sorken 0:40:51 1:17:01
44 42183 Kari Synnøve Andersen Frodes løpevenner 0:39:18 1:17:10
45 44121 Heidi Evensen 0:40:16 1:17:28
46 43108 Anita Lervåg 0:40:46 1:17:40
47 42117 Anette Pettersen 0:40:03 1:17:51
48 43004 Hanne Andreassen 0:41:19 1:18:56
49 43040 Vibeke Engen 0:42:02 1:19:00
50 43214 Leiken Dahl Aasbø Optimistene 0:41:18 1:19:04
51 42173 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 0:41:41 1:19:24
52 43147 Hanne Røer Nesodden IF 0:40:55 1:19:39
53 42198 Bente Dyrdahl RunAgain 0:42:02 1:19:41
54 43105 Åsa L abée-Lund 0:42:38 1:20:09
55 42136 Irene Stegane 0:41:38 1:20:15
56 44043 Tie Kierulf De sørgelige restene 0:41:52 1:20:24
57 43204 Anja Westgaard 0:42:35 1:20:37
58 43207 Linda Smogeli Zahl 0:42:35 1:20:37
59 43092 Kristin Karlstad Turgjengen 0:42:22 1:20:49
60 43263 Siri Moen Gullien Trimgjengen 0:42:29 1:21:08
61 42227 Hilde Halkjelsvik 0:41:56 1:21:30
62 43136 Kari-Anne B Næss 0:43:36 1:22:05
63 44165 Eveline Halvorsen 0:42:44 1:22:49
64 43134 Tove Nybakk Turgjengen 0:42:42 1:22:59
65 42292 Vibeke Bull Sellevold Sørkedalen Idrettsforening 0:42:59 1:23:42
66 43155 Kaja Skancke 0:44:14 1:23:46
67 43195 Kirsti Vangsnes 0:43:23 1:23:53
68 43093 Helen Kristin Kildehaug 0:44:08 1:25:49
69 44086 Irene Gerotti Slåttelid Skjørestad 0:44:23 1:26:46
70 43046 Katrine Eriksen Turgjengen 0:42:58 1:26:51
71 43231 Marit Engeset 0:45:52 1:27:13
72 43117 Line Seim Mahler 0:45:18 1:27:27
73 44166 Åsta Eide BunkerOil 0:46:52 1:30:11
74 44018 Laila Fjeldvang Gjerdrum IL 0:45:53 1:32:12
75 44133 Line Løvmo Roterud IL 0:49:26 1:36:09
76 44108 Ann Tove Buene 0:50:41 1:40:07
77 43158 Ida Merete Larntvedt Skjørberg 0:48:02 1:41:44
78 44167 Monika Gjendem 1:04:49 2:23:31

K60-69

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 41184 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda sp.k 0:32:57 1:01:48
2 42168 Åse Gullsmedmoen Otra Il 0:32:51 1:02:49
3 42019 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner IL 0:35:14 1:06:29
4 41010 Elin Baardsgaard Byåsen IL 0:35:35 1:07:52
5 44139 Berit Listou Flock 0:37:19 1:09:38
6 43271 Frøydis Hallstensen Øyen Romerike Runners Team 0:38:17 1:11:00
7 44131 Mona Irene Larsen KPMG Puls 0:38:06 1:11:46
8 41146 Randi Holter 0:37:33 1:12:09
9 42186 Gunhild Dovland Fornebuporten helsehus 0:37:47 1:12:40
10 44136 Pernille Schjønsby 0:38:06 1:12:40
11 42034 Hanna Irene Enger Hernes il. 0:37:26 1:12:50
12 42172 Brita Kumle 0:38:40 1:13:00
13 42257 Anne Cathrine Morseth 0:37:24 1:13:04
14 44039 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 0:38:56 1:15:39
15 42125 Wenche Sandø Byåsen IL, veteran 0:39:11 1:16:20
16 43144 Mari-Anne Egge Ranheim Romerike Runners Team 0:40:25 1:16:25
17 42228 Bente Hamnes Lillehammer Skiklub 0:40:44 1:16:52
18 43029 Siv Dahl Optimistene 0:40:03 1:17:21
19 42077 Lisbeth Selnes Jensen Byåsen veteran damer 0:40:46 1:17:41
20 43013 Anne Karin Berge Bergen kommune 0:40:00 1:18:48
21 43141 Anne Marie Pettersen 0:42:02 1:19:04
22 43258 Hege Thorstad Brumunddal SK 0:41:22 1:20:27
23 43086 Ingun Johannessen 0:42:25 1:20:40
24 43065 Eva Iren Haugen 0:43:26 1:22:51
25 43131 Grete Nordengen Romerike Runners Team 0:43:01 1:23:05
26 42051 Anita Sørgård Gjellan Byåsen veteran 0:41:25 1:23:23
27 43104 Ingvild Kværner Team Foss 0:44:38 1:25:06
28 44008 Jeannette Dahl Optimistene 0:44:45 1:25:45
29 43079 Ingrid Jacobsen 0:45:26 1:26:52
30 43168 Hanne Marie Clausen Stoltz 0:51:52 1:42:49
31 44101 Ellen Wang 0:53:19 1:43:52
32 44163 Marit Smittil 0:54:31 1:46:52
33 43010 Kari Bekk Lillehammer Runners 0:53:58 1:51:43
34 44116 Bente Tufto Tufto IL 0:57:04 1:54:33

K70-

Pl Stnr Deltaker Klubb Kroken Tid
1 42091 Wenche Lande Byåsen veterandamer 0:34:51 1:07:02
2 44070 Jorunn Eide Olsen 0:49:19 1:35:24

Resultater andre distanser under Birkebeinerløpet:

UngdomsBirken – 5 km
Birken 5 km – 5 km
Halvbirken – 12 km
Birkebeinerløpet – 21 km
Birken fjellmaraton – 42 km
UltraBirken – 60 km

Løypekart

Program

Lørdag 10. juni

Sjusjøen langrennsarena

Birkebeineren skistadion, start

Håkons Hall, Lillehammer

Premieseremonier fra scene ved Håkons Hall  med forbehold om klokkeslett

Lillehammer sentrum

Alle resultater